Prehľad Strokesova „Bison“

Zapojenie elektrických káblov a komunikácií si vyžaduje presnosť a správne vykonanie na vykonávanie ich inštalácie a zamaskovania. Môžete pomôcť s Strokesons, ktoré sú špeciálne nástroje na vytváranie burín v stenách. Známym výrobcom tejto techniky je spoločnosť „ZUBR“.

Zvláštnosť

Spoločnosť „Zur“ je obľúbeným domácim výrobcom stavebných a domácich spotrebičov rôznych účelov. Medzi funkciami nielen Strokesov, ale aj väčšina výrobkov, možno poznamenať nasledujúce body.

  1. Dostupnosť. Ruský spotrebiteľ môže nadobudnúť úder „bison“ za primeranú cenu, ktorá v plnej miere je v súlade s kvalitou a produktivitou agregátov.
  2. Jednoduchá obsluha. OPTIMAL Počet funkcií a zrozumiteľnej metódy používania v spojení s pokynmi v ruštine, aby „Bison“ Strokesa jednoducho v rozvoji aj pre tých, ktorí budú s nimi pracovať prvýkrát.
  3. Služba. Relevantné technické centrá sa nachádzajú v mnohých regiónoch Ruska. V službe môžete odovzdať nástroj na diagnostiku, ako aj nákupu spotrebného materiálu a podrobnosti.

LineUp

Modely Strokesova „Bison“ sú reprezentované dvoma sériami – „Professional“ a „Master“. Každá jednotka je schopná pracovať na betóne, kamennom, tehlových a iných odolných materiáloch. Preskúmanie niektorých z nich umožní pochopiť, aké ich špecifické vymenovanie – životnosť alebo odbornú výstavbu.

„Bison“ ZS-30-1200 T

Elektrické Striedanie série „Master“, ktorého prípad je vyrobený z trvanlivého materiálu. Pružinové puzdro zabraňuje distribúcii odpadu z pracovného priestoru a zámok vretena robí náhradu disku výrazne jednoduchšie. Pre spoľahlivejšiu uchopenie je ďalšia rukoväť s možnosťou zmeny uhla sklonu.

Konštrukcia držiaka kefy zahŕňa úplné vymazanie kefiek bez poškodenia kolektora. Najdôležitejšie časti zariadenia sú chránené ventilačným systémom, vďaka ktorým nie je upchatý prach.

Zabudované do trysky na pripojenie vysávača určeného na čistenie podlahy a stien z konštrukčného koša.

Power motora – 1200 W, šírka drážky je nastaviteľná pomocou sady podložiek s behu 3 mm, takže maximálny indikátor môže dosiahnuť 30 mm. Dve pracovné disky s priemerom 125 mm poskytujú tvorbu brázdy, priemeru výsadby – 22.2 mm, malá hmotnosť 4,6 kg podporuje jednoduchosť použitia. Maximálny počet otáčok vretena môže dosiahnuť 8800 za minútu. Konfigurácia má 2 upínacie príruby, 5 sady podložiek, ako aj špeciálne a imbusové klávesy.

Prečítajte si viac  Vyberieme polypropylénové hmoždinky

„ZUBR ZSH-P45-2100 PVTK“

Spoľahlivý nástroj, ktorý spĺňa všetky požiadavky na veľké množstvo práce na tvorbe drážok a brázdy v stenách. Funkcie hladkého štartu, čo prispieva k postupnému súboru otáčok motora, čím sa zabráni skokom napätia a preťaženia. Anti-vibračný systém vám umožňuje zamerať sa na pracovný postup a znížiť škodlivý účinok na telo operátora.

Existuje úprava hĺbky prípočutého typu so stupnicou na zlepšenie pohodlia. Vreteno je možné vymeniť disky. Postavený v systéme poprašovania a ochrany najdôležitejších otvorov v Strokesse. Plánuje sa inštalovať potrubie. Rýchla zmena kefiek v dôsledku jednoduchých konštrukčných mechanizmov. Existuje extra rukoväť so zmenou uhla sklonu a mäkkou podšívkou pre spoľahlivú priľnavosť.

Výkon motora – 2100 W, maximálna hĺbka rezu – 45 mm, šírka drážky – 32 mm. Priemer dvoch pracovných diskov – 180 mm, priemer výsadby – 22.2 mm. Hmotnosť 8 kg je spôsobená výkonným motorom a všestrannosťou pozostávajúcim v dizajnových funkciách. Frekvencia otáčania vretena – až 8000 ot / min. Kompletná sada obsahuje ihligusový kľúč, 2 upínacie a 8 sady podložiek, ako aj zdĺhavým kľúčom a cieďom na prenášanie a ukladanie skladovania.

Príslušenstvo a príslušenstvo

Ako to bolo napísané skôr, môžete si kúpiť všetky potrebné detaily a spotrebný materiál v servisných centrách výrobcu, čo je veľa miesta v celej krajine. Stojí to za zmienku Tieto výrobky môžu byť tiež objednané v rôznych internetových obchodoch zaoberajúcich sa predajom stavebných zariadení.

Niektoré komponenty sú už obsiahnuté v konfigurácii, napríklad rukoväte alebo kľúčov. Tieto súbory vám umožnia ovládať nástroj a nahradiť v Strokesse, keď budú niektoré položky opotrebované. Patria sem kefy, disky a iné spotrebné materiály.

Dôležitým dodatočným doplnkom je tryska, na ktorú môže byť pripojený priemyselný vysávač. Dá sa príležitosť rýchlo a kvalitatívne odstrániť celú konštrukciu tvorenú počas zdvihu. Jeho význam je vyjadrený v tom, že inhalácia prachu je pre operačný systém veľmi škodlivý.

Prečítajte si viac  HLAVY VPLYVU: Pravidlá preskúmania a výberu

Prevádzkové tipy

Hlavné metódy vykorisťovania sú uvedené v pokynoch. Tento dokument je dôležitý pre štúdium nielen nováčikov, ale aj skúsených používateľov, pretože každý model je individuálny súbor funkcií a schopností.

Výrobca čerpá pozornosť spotrebiteľa na bezpečnostnú techniku, ktorá musí byť v súlade s určitými normami. Skladajú sa v potrebnom zariadení. Zahŕňa prítomnosť špeciálneho oblečenia pokrývajúceho veľký povrch tela pracovníkov, ako aj prvky ochrany dýchacích ciest pred prachom. Hoci úder „Bison“ a sú vybavené puzdrom, stále existuje šanca na odchod odpadu a jeho kontakt s pokožkou, čo môže spôsobiť poškodenie rôznej gravitácie.

Vždy starostlivo sledovať stav technológie. Týka sa to napájacieho kábla a motora, pretože ich integrita určuje možnosť práce jednotky. Všetky položky musia byť mierne inštalované v súlade s pokynmi.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: