Prehľad zošívačky Dexter a ich aplikácia

Dexter sa špecializuje na výrobu rôznych kvalitatívnych zošívačov. Rozsah výrobkov spĺňa manuálne zariadenia rôznych typov. Všetky z nich vám umožnia urobiť silné a spoľahlivé pripojenie stavebných materiálov. Zvážte hlavné črty tejto techniky, ako aj niektoré samostatné modely týchto zariadení.

Zvláštnosť

Dexter výrobca Stavebné zošívačky môžu byť použité na rôzne účely. Niektoré modely sa používajú na opravu izolačných materiálov, dekoratívnej práce, mnoho zariadení sa prijíma na zabezpečenie produktov, Vyrobené z hustých tkaných alebo kožených, plastových panelov a drevených povrchov.

Všetky tieto produkty sú vyrábané s pohodlnými rukoväťami vybavenými ďalšími pogumovanými vložkami, ktoré im nedovoľujú posúvať v ruke osoby počas prevádzky.

Sú vybavené niekoľkými súpravami s vhodnými konzolmi alebo nechtami.

LineUp

Samostatne zvážte niektoré modely takýchto zošívačov vyrobených značkou Dexter.

  • Stapler Manuálny typ 140 Dexter v zátvorkách 6-14 mm. Toto zariadenie sa používa na pokrytie produktov nábytku. A niekedy sa používa pri vytváraní odparovania. Zariadenie funguje so štandardnými technickými konzolami P-tvaru P. Má najvyšší možný mechanizmus, s ktorým bude akoukoľvek osobou schopná riešiť.

  • Stapler Manuálny typ 53 Dexter v zátvorkách 4-14 mm. Toto zariadenie bude najúčinnejšie pri práci s rôznymi drevenými materiálmi, ako aj plastom. Je vybavený pomerne silným mechanizmom nárazu, ktorý môže ľahko prepichnúť zosieťovateľné povrchy. A zariadenie je vyrobené s vhodnou ergonomickou rukoväťou. Hmotnosť produktu dosahuje 600 gramov.

  • Stapler Manual Show Typ 140 Dexter v zátvorkách 6-10 mm. Zariadenie sa používa na pripojenie jemných stavebných materiálov, vrátane lepenky, tkaniva s pevným povrchom. Často sa používa profesionáli výroby nábytku. Stapler má vysokú rýchlosť práce, je tiež vybavená pohodlnou ergonomickou rukoväťou.

  • Stapler Manuálny typ 53 Dexter v zátvorkách 6-10 mm. Tento typ odkazuje na typy nábytku. Používa sa na čalúnenie, tvorbu závesu. Modelové funkcie so štandardnými kovovými konzolami v tvare P. Produkt je vyrobený zo špeciálneho vysoko kvalitného plastu. Táto vzorka sa vzťahuje na rozpočtový segment. Je to považované za pomerne funkčné a praktické zariadenie s minimálnou hmotnosťou, ktorá s ním zjednodušuje prácu.

  • Stapler Manuál 6 v 1 Dexter v zátvorkách 53-140-36 / Nails 8-9 mm. Zariadenie môže byť použité v sektore konštrukcie aj nábytku. Je to absolútne mobilné a kompaktné. Výrobok má tiež minimálnu hmotnosť, takže s ním je ľahké pracovať. Stapler má dostatočnú úroveň výkonu a je schopný ľahko zmiznúť na prepichnutie faneur a iného pilomber. Model môže byť použitý ako s držiakmi a nechtami.

  • Stepher Manuálny typ 140 Dexter v zátvorkách 6-14 mm / nechty 8-9 mm. Takáto inštancia môže tiež pracovať s nechtami a držiak. Poskytuje mechanický systém na nastavenie sily fúzií. Zariadenie sa vyrába s pohodlnou pogumovanou rukoväťou, ktorá sa nezobrazí v ruke používateľa. Vyznačuje sa najspoľahlivejším a odolnejším dizajnom. Celková hmotnosť zariadenia je približne 700 gramov.

Prečítajte si viac  Rating Electric Paintopult

Dopravné materiály

Hlavným spotrebným materiálom pre takéto stavebné a nábytkové zariadenia sú kovové konzoly a nechty, ktoré pôsobia ako potrebné spojovacie diely.

Všetky modely zošívačov sú určené pre určitý typ takýchto prvkov. Balenie by malo označiť veľkosti a tvar držiaka a nechtov, ktoré môžu prísť.

Všetky spojovacie položky sa predávajú v celej súpravy. Najčastejšie sa nachádza v obchodoch, môžete vidieť súbory 10, 100, 1000, 5000 kusov.

Inštrukcie na používanie

Do každej takejto zošívačky sa súbor obsahuje aj podrobný pokyn, v ktorom je popísané, ako správne nabiť zariadenie, aby ste ho naplnili zátvorkami alebo nechtami a zbierať ho. V pokynoch, spravidla navyše naznačuje, ktoré spojovacie položky by sa mali použiť pre konkrétny model.

Aby bolo možné vložiť zátvorky alebo nechty, zariadenie je predinštalované v režime uzamknutia pomocou špeciálnej poistky. Potom na zadnej strane opatrne otvorte veko, po ktorom nasleduje drážka pod upevňovacími prvkami. Z vnútornej strany dostanete tyč, ktorý je vybavený špeciálnou stlačenou pružinou. Rake od zátvoriek sa rozvíjajú s ostrými časťami proti rukoväti a neskôr postupne vložte do drážky.

Tyč s pružinou je opäť inštalovaná vo vnútri zošívačky, bude musieť držať vložené prvky. Ďalej zatvorte veko na zadnej strane, po ktorej je zariadenie odstránené z poistky.

Keď je jednotka plne naplnená, môžete začať pracovať. Po prvé, malo by byť správne nakonfigurované, potom bezpečne upevniť na spracovaných materiáloch. Neskôr stlačíte tlačidlo alebo špeciálny štartovací mechanizmus, potom, čo má charakteristické kliknutia. Bude signa signál, že držiak má grilované povrchy. V procese vykonávania takýchto diel by ste nemali zabudnúť na niektoré dôležité bezpečnostné pravidlá.

Takže je kategoricky nemožné nasmerovať zošívačku smerom k iným ľuďom alebo zvieratám, pretože držiak alebo nechty môžu niekedy spontánne strieľať.

A tiež pred začatím práce bude potrebné pripraviť miesto. Mal by byť úplne čistý a dobre osvetlený. Všetky cudzie predmety v rovnakom čase by mali okamžite odstrániť. Zapamätajte si obe osobné ochranné prostriedky, je lepšie nosiť špeciálne ochranné okuliare a rukavice vopred.

Prečítajte si viac  Vodotesná farba polyvinila acetátu: Vlastnosti a charakteristiky

Viac informácií o zošívačke Dexter možno získať v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: