Recenzia módnej dlaždice pre malý kúpeľ: príklady návrhu

Kúpeľňa dizajn s módnymi dlaždicami je možnosť Win-Win. Svojou pomocou si môžete urobiť izbu praktické, krásne, pohodlné. Veľký výber dlaždíc pomáha zvoliť požadovaný materiál pre dizajn miestnosti, aby sa opticky zvýši priestor.

Pravidlá rozširovania vesmíru

Veľkosť kúpeľne v typickom byte je zvyčajne malá: na jednej strane je umývadlo, trochu na boku – kúpeľ. Malé sociálne zariadenie však možno vizuálne zmeniť tým, že sa na základe nezvyčajných keramických dlaždíc z módnych zbierok v roku 2018. Ak chcete rozbaliť priestor, musíte starostlivo vybrať dlaždice farby, veľkosti a spôsob, ako.

Dve tendencie v interiéri sa dnes stávajú populárnymi:

 • Svetlo Scandinavian (ľahký tvar, dizajn a laconicity);
 • Minimalistická urbanizácia (dynamika a funkčnosť).

Obidve prúdy sú charakterizované prakticou. Pri výrobe malej kúpeľne lepšie používajte škandinávsky štýl. Na tento účel potrebujete keramickú dlažbu svetla alebo bielu. Podlahová rovina môže byť vyrobená v čiernom a bielom tóne, pickup hexagonálne dlaždice alebo dlaždice s zábavným ornamentom.

Zvyčajne pri aplikácii škandinávskeho štýlu v kúpeľni, jasná dlaždica, podobná tehickymu, nie je položená na celej stene, zdobené len tam, kde je dotyk s vodou, striekajúcim. Vyplňte čelo uprostred steny, zdobili koniec zaujímavej hranice. Zostávajúca časť môže byť modrá, svetlo sivý materiál, farba morského vánku alebo akýkoľvek iný tón.

Teraz je sklenená mozaika. Znižuje steny v sprche a zóne v blízkosti umývadla. Víťazne výber dlaždice, môžete urobiť malý priestor pohodlný a zaujímavý. Pri vývoji ergonomického a funkčného projektu by mala byť malá veľká kúpeľňa zabezpečiť umiestnenie rôznych plôch (mydlových, šampónov, soli, peny, balzam), takže to bolo po ruke.

Je potrebné plánovať racionálne využívanie priestoru. Praktický nápad – organizovať miesta na skladovanie na zrkadlový panel. Sklopné skrinky, ktoré majú predný panel vo forme zrkadla vizuálne rozšíriť priestor, výklenok sa objaví pre potrebné položky.

Pri vývoji malého kúpeľňového interiéru dávajte pozor na hlavné faktory, ktoré prispievajú k vytvoreniu harmónie:

 • svetlé odtiene;
 • zrkadlo;
 • bezchybné osvetlenie;

 • zavesené alebo kompaktné toalety;
 • sprchovací kút s oddielmi;
 • Užitočné triky (inštalácia práčky, skryté skrinky a police).

Pre optické zvýšenie priestoru zrkadlo.

Dokonale spĺňa jeho zamýšľaný účel:

 • opticky produkuje zmysel pre priestor;
 • osvetľuje miestnosť;
 • pridáva lesk a jasnosť;
 • pomáha robiť pohodlnú dennú hygienu tváre, vykonať úpravy vzhľadu;
 • zdobiť interiér.

Dokonalé rozmery

Pre miniatúrnu kúpeľňu je lepšie vybrať si stredne veľkú dlažbu. Veľká keramika znižuje priestor v dôsledku vizuálnej separácie medzi švami dlaždíc. Tento dojem je detekovaný ostrý, ak sa švy líšia od základného pozadia. Veľká dlaždica v malej miestnosti vyzerá ťažkopádne, takže je lepšie ho nepoužívať. Efektívna šablóna na vytvorenie neobvyklého dizajnu je objemná dlaždica. Kombinácia dlaždíc rôznych tvarov a veľkostí, metóda znášania – všetky tieto povolenia na vizuálne zvýšenie priestoru. Vertikálne pruhy robia strop nad. Horizontálne čiary Zvyšujú objem kúpeľne.

Nové nápady

Domy postavené v sovietskych časoch, tvoria viac ako polovicu rezidenčnej nadácie krajiny. Majitelia malých kúpeľňových veľkostí sú hlavné kontingent. Otázka zvýšenia tohto priestoru sa navrhuje vykonávať jedno alebo dve susedné steny, spájajúce izby v jednom. Táto možnosť nie je z pľúc – demolácia nosnej steny nie je vždy možná. Môže to spôsobiť segment stropu.

Vďaka dlaždice môžete rozšíriť objem kúpeľne. Je potrebné riadne navrhnúť inštalatérske, pridajte svetelné tóny s stenami. Pastelová monotónna Kel môže opticky urobiť veľký priestor. Odporúčame použiť v tradičných tónoch Bright Kel alebo Ornament, Kreslenie. Osvetlené teplé farby upokojiť a vytvoriť pokoj mysle, zlepšujú náladu.

Môžete opticky rozšíriť miestnosť pomocou rôznych dlaždíc z roku 2018. Je to charakteristické pre malé veľkosti, svetlé farby. Výber dlaždice so vzorom, zdôrazňuje jedinečnú kúpeľňu. Ak ste vybrali keramické dlaždice so špecifickým vzorom alebo obrázkom, bude to jasné miesto v interiéri. Je lepšie použiť malú veľkosť vzoru na dlaždice. Objemový vzor zníži miestnosť. Harmonická kombinácia farieb jasných farebných riešení pomáha pri vizuálnom zväčšení kúpeľne.

Vykonanie dizajnu kúpeľne je potrebné prakticky a starostlivo rozšíriť dôraz na správne miesta. Po usporiadaní sa poloha nad dverami nepoužíva. Tu môžete zavesiť poličku alebo urobiť hypine. Môžete zvýrazniť miesto kúpeľa, zaostrenie umývadlu alebo sprchového priestoru. Krásny výhľad s dlažbou malých výklenkov.

S kombinovanou kúpeľňou a sociálnou miestnosťou môžete určiť oddelenie s dlaždicou vloženým na oddielu. Situácia je potrebné zvoliť na základe podmienok hospodárskeho a racionálneho umiestnenia. V nadchádzajúcom roku 2018 budú platné rôzne zlaté a strieborné prvky. Matte a lesklé textúry sú veľmi zaujímavé. Pripravte sa na experiment s lesklými dlažbami. Vyzerá to štýlové, rady na majiteľov domu.

Tam bol trend na doskách, podobne ako kov, betón, sadrová textúra. Tento autorový materiál je drahý, tak čiastočne aplikovaný. Je povolené robiť malé prvky, čo ich robí vložkami. Môžete sa zamerať na malý segment steny pomocou tónu inej dosky.

Imitácia prírodných materiálov

Tabuľkové návrhári pre kúpeľňu inšpiruje imitáciu prírodných materiálov. Eco-Design Tendencia je v posledných rokoch veľmi populárna. Prírodné suroviny inšpirujú konštruktérov reprezentujúce dlaždice s úsekom rôznych plemien stromov. Popular dlaždice, podobné dubovému strihu, breza, popol.

Úľava a kreslenie

Glazované dlaždice a dnes používané v kúpeľni. Môže to byť matný a lesklý povrch, reliéfny a hladký. Lesklý povrch opticky robí izbu viac, jasnejšie, vzduch. Vyžaduje si pozorovanú starostlivosť, pretože stopy zo striekajúcej vody z sušenia zostávajú.

Výber hromadnej dlaždice, musíte venovať pozornosť jednotnej aplikácii smaltu tenkého prúdu. V malom priestore má zásadný význam, takže existuje niekoľko konvexných detailov. Štruktúrovaná dlaždica by sa nemala používať na celú miestnosť, bude to vyzerať viac pôsobivé vo forme ornamentu. Malý obraz je zaujímavý vzhľad v miniatúrnej kúpeľni.

Na tenkovrstvách prvkov je možné použiť jednofarebnú stenu. Thunderické panely vizuálne posúvajú stenu, na ktorej sú. Táto metóda je lepšie využívať pre podlhovasté, priestory. Presnosť obrázkov z dlaždice rovnakej (základnej) veľkosti, vyzerá veľmi zaujímavé v kúpeľni. Bude zaujímavé pozrieť sa na dizajn s kolmou pruhov intenzívneho tónu. Víťazné riešenie – miesto chytľavé a osvetlené kolmé pásy striedavo, striedavé dlaždice a kreslenie.

Zábavná geometria

Pri pokládke dlaždice spravidla použite priamu metódu (v uhle 90 stupňov), obchádzanie posunu pásu. Táto metóda je optimálna metóda obkladu. Malá kúpeľňa nie je výnimkou. Ak sa na podlahu použije usporiadanie skrine dlaždice s 1/2 doskou alebo šikmým predĺžením o 40-65 stupňov, účinok expanzie miestnosti. Na stene táto možnosť vyzerá inak. Odporúča sa položiť obdĺžnikovú dlažbu vertikálne (strop sa zdajú vyššie). Vďaka špeciálnym programom môžete vidieť vybranú dlaždice a predstavte si, ako sa bude pozrieť do vašej kúpeľne.

Zrkadlo lesk a lesk

Vytvorenie stropu v svetelnom tóne v miniatúrnej izbe, to bude vyššie. Ľahký valček s kombináciou reflexného vizuálne robí viac kúpeľne. Ak je podsvietenie, potom je možný vizuálny dojem z rozširovania stien na strop. Populárny dizajn strop cez kúpeľňu so zrkadlom. Urobte rezané sklo na vhodných veľkostiach, vyberte si výber štýlových dekorácií.

Tón bude spôsobený motívom podniku, môžete premeniť akúkoľvek malú kúpeľňu, S rôznou farbou. Kel musí byť pokojný, neuroprický, inak objem nebude fungovať. Cez celú hranicu stropu vložiť LED žiarovky, osvetľovacie výkresy. Takže získajte individuálnu paletu farieb, ktorá prispieva k relaxácii, upokojujúcemu. Zvyšuje priestor zrkadlovej steny, táto možnosť je potrebná pre malú miestnosť.

Zlátanina

Najviac požadovaný materiál v dekorácii dnes – mozaikové dlaždice a odrody s textúrou patchwork. Sortiment sa líši podľa všetkých foriem. Patchwork Mosaic Tile Dokončenie získava popularitu. Farbenie pre patchwork bude totožnosť v interiéri. Príklady jeho použitia je veľa: vyzerá harmonicky v povrchovej úprave výklenkov, výber duše, kúpacnej obrazovky, dekor.

Samozrejme, že je pridaná dávka, aby nedošlo k preťaženiu miestnosti. Výber povrchov s jeho pomocou však vyzerá veľmi efektívne. Pokladanie takéhoto materiálu sa nelíši od tradičnej metódy obkladu. Pohodlie je skutočnosť, že fragmenty môžu byť umiestnené v ľubovoľnom smere. Vďaka niekoľkým odtieňom môže byť takáto dlaždica kombinovaná s jedným fotónovým analógom jednej z farieb prítomných vo farbe.

Štýlové usporiadanie

V móde, obvyklá geometria keramických dlaždíc. Ale ak si želáte urobiť silný dojem na susedov, zamerať sa na šesťuholníkové dlaždice. Táto verzia je najvyhľadávanejšia, je to moderná pre malú kúpeľňu. Zmeňte obvyklú keramickú dlažbu na odrody rôznych veľkostí a tvarov. Môžete krásne dať pozorovateľné prvky na podlahe a stenu a položte panel alebo ozdoby z malých mozaikových epizód. Nebudú vyzerať žiadny štandard.

Kombinovať maľovanie a keramiku. Šesťhranná dlaždica nemôže byť kombinovaná s ničím, zanechať komplexný okraj, maľujte len na steny farby. Steny pokryté neobvyklé konfigurácie so zaoblenými a hladkými formami, vytvárajú kúpeľňu a vzduch. Vytvárajú podmienky plného pohodlia a pohodlia. Je zaujímavé kombinovať rôzne textúry dlaždíc. Môžete napríklad zvýrazniť konvenčný jedál sprchovej kabíny a pre prízvuk stenu, vyberte materiál pod tehál alebo dreva. Krásna vzhľad kombinácia textúry kameňa a dreva.

Farby sezóny

Aplikujte svetlé odtiene pre malú izbu, ale nemusíte ho vytvoriť v jednej farbe. Vo väčšine prípadov výrobcovia vyrábajú keramiku v receptúre, v ktorých je dlaždice na podlahe, steny, ako aj tenké-prúdové časti (panely, sokry, hranica). Malá miestnosť sa môže vizuálne znížiť kvôli dlaždice kontrastných odtieňov. Z tohto dôvodu by ich počet mal byť mierny. Obľúbené je biela farba, jeho kombinácia s béžovou, zlatom, krémom.

Atraktívny vzhľad miestnosti s vaňou v teplých farbách, Aj keď je chladný merač spojený so zmyslom pre slobodu. V priestore skromných parametrov môže stien zakrytá v palete mliečnych hnedých odtieňov zázračný. To platí aj pre priestory nachádzajúce sa na podkroví, kde nie sú symetria, stláčanie na strope. Kúpeľňa je miesto, kde sa vykonávajú vodné procedúry, relaxovať, relaxovať, účtovať energiu na celý deň. Pretože prírodné farby v pastelových farbách sú dobre integrované do nového dizajnu.

Zaujímavé možnosti

Jedným z nových produktov roka je fotografická výstrel v rôznych formách a modifikáciách. V lietadle môžete preniesť zobrazený obraz, simulovať morské priestory, vodopády, východ slnka alebo západ slnka, zvieratá, vtáky. Opticky Kúpeľňa sa rozširuje, bude to jasnejšie, ľahšie. Ak nechcete, aby sa obrázok na celej stene, urobte stredný obraz týchto dosiek. Môžete dať vzor okolo zrkadla, ale pre to musíte vypočítať, ako bude mať počet dlaždíc.

Ďalší skutočný trend roka – textúrovaná a pomocná keramika. Luxusná vlnová textúra, neopatrné cikzags, chladný rhombus môže byť vybraný pre jednu stenu alebo celú miestnosť. Vzor vzoru a hĺbka reliéfu sa môže prejaviť alebo mierne viditeľné. Hlavnou výhodou reliéfneho dlaždice je, že stena s rôznymi chybami je neviditeľná. Má zásadný význam zvolený vzor, ​​zdôrazňuje, že maximalizuje prestíž interiérového projektu.

Výber sprchovej dlaždice, musíte vytvoriť bezpečnostné podmienky, funkčnosť a krásu. Pri výbere keramiky pre sprchu musíte vziať do úvahy niekoľko faktorov (typ dlaždice, veľkosť, koeficient posuvného odporu, drsnosť). Dlaždice musia byť vhodné pre prevádzku v miestach viacerých kontaktov s vodou. Použite malé dlaždice pre optimálnu spojku. Prvky s dekorom umožní diverzifikovať nudný dizajn.

Ako si vybrať dlažbu pre malý kúpeľ, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár