Sklo pod maľovaním: Klady a nevýhody

Počas dokončovacie práce je pre každého materiálu zúčastňovať sa na cieľ. Moderné trendy diktujú svoje pravidlá, ktoré sa vzťahuje na vysokú úroveň čelia. Budeme venovať pozornosť sklenenému cholesteru pod maľovaním: Dnes je tento materiál vo veľkom dopyte medzi profesionálnymi majstrov. Zvážte jeho vlastnosti, klady a nevýhody, pracovné metódy a odporúčania špecialistov.

Zvláštnosť

Sklo nie je ničím iným ako novým stavebným materiálom, ktorý pripravuje povrch základne do povrchovej úpravy. Nie sú to sklo, ako sa mylne veria tých, ktorí sú oboznámení s týmto materiálom. Je to surovina vo forme pazúry, ktorá sa predáva v roliach s dĺžkou 50 m s šírkou metra. Na stavebnom trhu sa objavil relatívne nedávno. Kvalita materiálu však umožňuje niečo, čo sa používa na to, aby bolo ťažké.

Textúra skla cholestestu je netkaný materiál. Skladá sa z najkrajších vlákien zo sklených vlákien, ktoré im dávajú lisovanie. Externe sklenená palička tenká a transparentná. V Roll farbe klietky sa zdá byť biela. Pri zvažovaní tohto závitu-cobweb, prepojený v chaotickom poradí s použitím lepidla na báze organických živíc.

Suroviny na výrobu skleneného cholesteru sú kremenný piesok. Hustota prípravného materiálu pod maľovaním sa môže pohybovať od 25 do 50 g / m2. Záleží pri výbere surovín pre rôzne lietadlá. Zvyčajne pre zvislé povrchy sa používajú odrody s menšou hustotou. Pre steny potrebujú ten, ktorý je hustejší. S rastúcou hustotou sa váha skleneného cholestestu stáva viac.

Pôsobnosť

Rozsah pôsobnosti tohto materiálu je rozsiahly. Jeho použitie vám umožňuje zbaviť sa vizuálnych nezrovnalostí a explicitných základných defektov bez globálnych prípravných prác. Jeho funkcia – posilnenie. Toto je necitlivý materiál: potom, čo je upevnený na základni, je to tmel, a potom povrch je natretý alebo pokrytý tapetou.

Sklenený cholester pod maľovaním platí na rôzne bázy (z betónu na omietu a sadrokartón). Vzhľadom na vysoké kvality a prevádzkové charakteristiky sa môže použiť v rôznych miestnostiach. Typ priestorov môže byť rezidenčný alebo užitočný. Často sa takýto materiál používa pri príprave základne spální, obývacích izieb, skriniek, domácich knižníc, kúpeľní, chodieb, chodieb.

Popularita skla cholesteru pod maľovaním je spôsobená prevenciou trhlín. Lietadlo orezané farbou po vystužení klietky si zachová vzhľad vzhľadu po mnoho rokov. Nemusíte maskovať trhliny, poklepať ich čerstvú farbu.

Okrem toho, sklenený cholester pod maľovaním môže byť použitý v oblasti konštrukcie pre:

 • Zvýšte životnosť kovových rúrok;
 • Výroba podlahových obložení a stenových panelov;
 • hydroizolačné štruktúry;
 • Vykonávanie drenážnych zariadení;
 • Príprava tmelu aplikovanej pri vytváraní strechy.

Klady a zápory

Rovnako ako akýkoľvek stavebný materiál, sklenený cholester má výhody a nevýhody.

Všimnite si výhody.

 • Je odolný voči poklesu teploty. Môžete si pripraviť rovinu maľby s režimom -40 až +60 stupňov. To neovplyvní kvalitu základu.
 • Sklenené chladiče priedušné a hygienické. Jeho použitie eliminuje tvorbu kondenzátu a prostredia pre vzhľad huby, ako aj formy.
 • Materiál nie je elektronicky, ako antistatický. Z tohto dôvodu sa nezhromažďuje prach.
 • Použitie materiálu nemá negatívny vplyv na zdravie domácností. To je spôsobené skleneným cholesterom.
 • Vyznačuje sa hypoalergiou. Táto nuancia je obzvlášť dôležitá pre alergie.

 • Refraktority je jednou z najvýznamnejších výhod. Takýto materiál oceňuje každý skúsený master.
 • Cena skla cholesteru je k dispozícii každému kupujúcemu, ktorý vám umožní vykonávať opravy lacnej a vysokej kvality. To si môžete kúpiť v stavebných predajniach.
 • Chladivá skla sa líšia vysokou odolnosťou voči opotrebeniu. Nevykonáva sa dlho, takže často nemusíte robiť opravy.
 • Tento materiál môže byť natretý. Jeho jedinečnosť je skutočnosť, že maľovanie môže byť opakovane.

Po štúdiu pozitívnych vlastností, všimli sme si chyby, pretože nie sú tak neškodné.

Práca s glassball potrebuje veľmi opatrný. Je to spôsobené tým, že v procese vyrovnania základne z plátna môže byť nasekaná malými sklenenými telefónmi. Písanie do pokožky, sú schopní spôsobiť značné poškodenie zdravia, padajúce na kožu rúk, tela, niekedy v očiach a dýchacích orgánoch. V niektorých prípadoch je možné svrbenie kože, keď vstupuje do očí bude musieť ísť k lekárovi.

Práca so sklenenými kurčatami si vyžaduje povinné použitie uzavretého oblečenia. V rukách musíte dať na rukavice, na tvár – respirátor a okuliare.

Ako sa držať?

Zvážte jemnosti používania skleneného cholesteru pod maľovaním. To vám umožní lepšie zoznámiť s materiálom a pochopiť vlastnosti jeho používania. Spočiatku vytvorte optimálne podmienky pre prácu. Je lepšie ich vykonávať pri teplotách od +18 do +25 stupňov. Okná pri vykonávaní prípravných prác by mali byť zatvorené. Návrhy sú vylúčené, musíte zabezpečiť, aby sklovník nebol ležiaci pod slnkom.

Sledujte malú inštrukciu.

 • Skontrolujte povrch základne. Ak sú na ňom zásadné chyby (výmoľ, veľké čipy), odložte Groundhallera. V tomto prípade sa najprv musíte zbaviť viditeľných nedostatkov s tmelou alebo omietkovou zmesou.
 • Potom je potrebné spracovať základňu so špeciálnym zložením primérov. Odporúča sa používať základný náter s veľkou schopnosťou prenikanie. Linesuje povrchovú štruktúru, prepáhajú prach, naplňte mikrockracu.

 • Po nanesení pôdy je potrebné ho vyschnúť. V procese sušenia materiálu na povrchu sa vytvorí malá kryštalická mriežka, ktorá podporuje vysokú priľnavosť. Ak nečakate na koniec sušenia, bude mriežkový film zlomený.
 • Sklo nie je upevnená cenou handričkou. Musí byť narezaný na prúžky tejto veľkosti, aby ste mohli pohodlne pracovať. Zároveň pridajte do okrajov malých kvót (dosť 1 – 2 cm).
 • Pripravte lepidlo na sklenený cholester. Použite ho na zadnej strane strán a šírky. Distribujte lepiacu látku rovnomerne tenkú vrstvu (nie viac ako 1 mm).
 • Začnite pracovať z rohu lietadla. Môže to byť strop alebo stena. Poletením prvej pásy vedľa druhého, a tak všetci ostatní. Zároveň je vytvorený malý zákul, ktorý je po konečnej fixácii správny.
 • Takže vklady pásov zo skleneného cholesteru nerozpúšťajú, je potrebné dodatočne impregnované lepidlom, je obzvlášť dôkladne lisované prívesom. Odborníci sa zameriavajú na dôležitosť tejto fázy.

Teraz opustíte základňu na 2 dni na sušenie. Potom ho odložte, potom opravte oko, aby ste dali hladkosť. Pred maľovaním povrchu znovu spracujte základný náter a nechajte ho vyschnúť.

Ako maľovať?

Po pripravení povrchu môžete začať maľovanie. Aby to nedáva problémy, je dôležité si vybrať maľbu zloženie, ktorého druhy dnes existujú.

Môžete si vybrať farbu:

 • zásobník;
 • akryl;
 • silikón;
 • latex.

Charakteristickým znakom takejto maľby je potreba aplikovať niekoľko vrstiev. Nemôžete aplikovať dve vrstvy naraz: hrandi sa buď toleruje v nádržiach na pomerne krátku dobu, bledo putty. Nedodržanie technológie sfarbenie kompozícií je plná zníženia životnosti farby. Zároveň sa sotva dostanete na tento povrch niekoľkokrát maľovať.

Ak chcete nakresliť farbu, aby bola vysoká kvalita, je dôležité správne vybrať nástroj. Kefa v tomto prípade je vhodná len na maľovanie kĺbov a rohov. Použitie valčeka bude vhodnejšie. Urýchľuje čas na farbu, umožní dať tenkú vrstvu ako rezanie tečúcového prietoku.

Pulk Roller do nádoby s farbou, stlačte trochu a valcovanie pozdĺž lietadla. NEPOUŽÍVAJTE náradie s penovou srsťou: Pena spadne na kusy. Potrebujú analóg s hromadu. Pohyby by mali byť v rôznych smeroch: umožní farbu lepšie a hladko ľahnúť. Nezabudnite, že rovina pred maľovaním musí byť umiestnená a prima. Pri maľovaní môžete aplikovať dve alebo tri vrstvy kompozície.

Tipy

Na prípravu povrchu pod maľovaním pomocou skleneného cholesteru, Poďme sa obrátiť na odporúčania odborníkov v oblasti stavebníctva a dokončovania.

 • Potom, čo ste prilepeli na povrchu, posilnite svoju fixáciu. Ak to chcete urobiť, presmerovať lepidlo na tekutú konzistenciu a prebudenie zhora. Musí impregnovať sklenené žetóny.
 • Neignorujte začiatočnú prácu, ak sú naozaj potrebné. Ak nie ste dostatok skúseností, môžete pozvať špecialistu, ktorý pomôže pripraviť základ.
 • Vykonávať kvalitu práce a bez zhonu. Od toho, ako pevne vytesíte sklovník, pevnosť a spoľahlivosť celej základne bude závisieť.
 • Ako lepiacu kompozíciu môžete použiť lepidlo na lepidlo. Ako súčasť takýchto zmesí obsahujú špeciálne inklúzie, ktoré bránia tvorbe húb. Ak pochybujete o voľbe, opýtajte sa predávajúceho: nie každý lepidlo pre tapetu je vhodný tu.

 • Výber suchého lepidla, ponorte ho správne. Venujte pozornosť neškodným formuláciám Bostik, Wellton, Oscar, PUFAs: majú pozitívnu spätnú väzbu a profesionálne profesionálne recenzie.
 • Ak potrebujete lesklý typ povrchu, kúpiť latexovú farbu.

Recenzie

Sklo, podľa recenzií, sa nazýva moderný materiál pre moderných ľudí, ktorí sa starajú o ich zdravie. Na úkor, steny vyzerajú lepšie, esteticky atraktívne, – komentáre, ktoré zostali na stavebných fórach. Posilňujú omietku.

Tí, ktorí sa rozhodli ozdobiť povrchov, napíšte: pre dokonalú dekoráciu, je dôležité použiť valček so strednou dĺžkou pile. Zároveň je potrebné hojne plytvať nástrojom v nátere, impregnovať ju každú časť spracovaného lietadla.

Krásne príklady

Na záver sa obrátime na príklady dokončovacie práce vykonávané s pomocou skleneného cholesteru. Jasne ukazujú možnosť zdobenia rôznych interiérových miestností.

 • Maľované steny vyzerajú štýlovo. Prechod odtieňov robí novosť a sviežosť interiéru.
 • Použitie tapety po povrchu vystuženia vám umožní preniesť jedinečnosť faktúry. Stena je vyrovnaná dokonalá.

 • Tenké tapety lepené na hotovú rovinu bezchybne. Kvôli dodatočnej vrstve tmelu sa základňa charakterizuje aj.
 • Dekorácia povrchu s akrylovými farbami vám umožní zadať abstraktné ťahy v interiéri.
 • Možnosti zdobenie stien sú neobmedzené. Ak by to umelecké zručnosti umožňovali, môžete vykonať na vrchole skleneného cholestov a tmel umelecké maľovanie. Žiadny typ tapiet s takýmito dekoráciou detskej izby bude porovnať.

 • Žiadosť a glamour tému vo forme štylizovaného kreslenia. Akrylovými farbami sa prenáša požadovanú náladu interiéru.
 • Štýlové a veselé riešenie pre zameranie jedálenského priestoru. Použitie akrylovej farby robí optimizmus v interiéri.

O tom, ako potrestať sklenený cholester pod maľovaním, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: