Skrutkovač batérie MAKITA

Skrutkovač – potrebný nástroj v každom dome. S ním je ľahké skrutkovať alebo odskrutkovať rôzne upevňovacie prvky. Použitie manuálneho nástroja je však nepohodlné, ak sa majster prichádza rozsiahlym prácou. Na uľahčenie takejto úlohy bola vytvorená elektrický obrat. Jeho použitie umožňuje znížiť spotrebu energie a znížiť pracovný čas. Elektrické skrutkovače vyrábajú mnohí výrobcovia, ale vyhrali dôveru a rešpekt pre spotrebiteľov nie všetci. Makita – jedna z mála značiek, ktorú kupujúci oceňuje spoľahlivé a funkčné elektrické zábery.

Zvláštnosť

Nabíjateľné skrutkovače MAKITA sú vhodné pre profesionálne a poloprofesionálne použitie. S ich pomocou môžete rýchlo zbierať nábytok, utiahnite poličku, nainštalujte systém Windows. Okrem toho často používajú majstri pri upevnení malých a veľkých domácich spotrebičov.

Väčšina modelov prezentovaných výrobcom má univerzálnu rukoväť na sklopnej fixácii. To znamená, že môže byť daná požadovanej forme – z priamky na pištoľ. Takéto transformátory skrutkovača sú vhodné v prevádzke. Pomocou ich pomoci je vhodné inštalovať upevňovacie prvky dokonca aj v ťažkostných miestach. Rukoväte všetkých modelov sú gumové. To zjemňuje úroveň vibrácií, poskytuje dobré vybavenie zachytávanie a umožňuje majstrovi pracovať dlhú dobu bez zmyslu pre únavu v kefke.

Niektoré elektrické skrutkovače MAKITA môžu pracovať v režime SHOCK. Takýto nástroj je vhodný pre tuhé drevo.

Všetky modely sú vyrobené z nárazu z plastu. Takéto kryty spoľahlivo chránia vnútornú elektroniku od mechanických účinkov. Všetky akumulátorové stroje Japonské sú známe svojou produktivitou, ergonomickou, dlhou a neprerušovanou prácou.

Prehľad populárnych modelov

Makita produkuje niekoľko odrôd elektrických skrutkovačov. Líšia sa vo vzhľade, funkčnosti a technických parametroch. Zvážte najobľúbenejšie modely realizované výrobcom.

 • MAKITA TD022DSE. Zariadenie určené na prácu s takýmito materiálmi ako: plast, tenký kov, rôzne plemená dreva. Podporuje dva prevádzkové režimy: šok a nekontrolovaný. Tento model je reverzibilný. Môže nielen otočiť, ale tiež odskrutkujte upevňovacie prvky. Zariadenie je vybavené podsvietením, na ktorých je možné pracovať v podmienkach obmedzeného osvetlenia. Zariadenie beží z typu batérie Li-Lon. Zahrnuté s skrutkovačom sú 2 zdroje energie, nabíjačka, prípad na uskladnenie a starostlivú dopravu.

 • MAKITA DF 010 DSE. Reverzibilný skrutkovač s vymeniteľnou batériou Li-Lon. Má 2 režimy rýchlosti, zámok vretena. Ak chcete pracovať so zlým osvetlením, je podsvietenie. Zariadenie má ergonomickú rukoväť na závesoch, mení polohu vzhľadom na prípad.

 • MAKITA 6723DW. Rozpočtový model s rukoväťou gumy záves. Sa líši v nízkej hmotnosti (420 gramov) a kompaktných veľkostí, ktoré poskytuje pohodlie. Výhody zariadenia zahŕňajú osvetlenie, reverzná funkcia, kefový motor. Nikel-kadmiová batéria, nie je rozlíšená voľba zámku vretena a možnosti nastavenia krútiaceho momentu. Zahrnuté do elektronizácie je sada bitov (80 kusov).

Spoločnosť ponúka širokú škálu skrutkovačov, v ktorých môže byť nejaký domáci majster zmätený. Aby ste urobili správny nákup a neľutujte svoju voľbu, musíte sa zoznámiť vopred s dôležitými vlastnosťami zariadenia. Budú závisieť od rýchlosti, kvality a pohodlia práce.

Výber pravidiel

Pred výberom nástroja stojí za to zníženie za to, čo bude zničené. Ak chcete vyriešiť odborné úlohy, elektrické elektrické planéty sú prakticky vhodné. Na tieto účely je najlepšie pozrieť sa na skrutkovače s reverznou funkciou. Ak je potrebný skrutkovač batérie, je dôležité venovať pozornosť niektorým parametrom.

 • Typ zdroja napájania. Makita vyrába skrutkovače s nikel-kadmium a lítium-iónové batérie. Prvá sa vyznačuje dostupnými nákladmi, možnosť prevádzky pri rôznych teplotných režimoch. Ich hlavné mínus – účinok pamäte batérie, ktorý je spôsobený nesprávnym nabitím batérie rýchlo stratiť jeho kontajner a bude nevhodná na použitie. Väčšina japonských výrobných modelov je vybavená lítium-iónovými batériami. Takéto batérie nie sú náchylné na seba-výtok. Majú väčšiu kapacitu a trvanlivosť, ale na rozdiel od kadmia lítia, nie takéto rozpočet.
 • Napätie AKB. Výkon prístroja závisí od tohto ukazovateľa. Čím viac napätia, tým silnejšie a spotené bude vybavenie.

 • Kapacita batérie. Indikátor ovplyvňuje trvanie prevádzky skrutkovača bez dobíjania. Čím nižšia je nádoba, tým menej času bude pracovať.
 • Maximálny počet otáčok. Čím väčšia je hodnota, tým rýchlejšie môže operátor skrutkovať alebo odskrutkovať upevňovač.
 • Ďalšie funkcie. Patrí medzi ne blokovanie vretena (keď je aktivované, je možné ovládať upevňovacie prvky manuálne požadovanou silou), reverzným, LED podsvietením, prevádzkovými režimami.
 • Ergonómia rukoväte. Pred nákupom, musíte držať prístroj v ruke a rozhodnúť sa, je to vhodné na to v práci alebo nie.

Recenzie

  Makita Elektrické skrutkovače Kupujúci zanechávajú pozitívne reakcie. Ľudia oslavujú pohodlie prístroja v práci, jeho nízke masmodionálne charakteristiky, kamerové batérie. Spotrebitelia ako bohaté vybavenie väčšiny navrhovaných modelov. Pri ich nákupe nie je potrebné kúpiť AKB, prípad, bit a nabíjačku. Po kúpaní vybavenia môžu okamžite použiť.

  Z nevýhody je vysoká cena, neschopnosť vypnúť režim nárazu v niektorých modeloch, vytvorenie „rozmazaného“ svetelného miesta, keď je podsvietenie zapnuté. Nevýhody nie sú také dôležité. Spoločnosť MAKITA podľa kupujúcich už bola schopná udržať vedúce pozície o predaji kvôli uvoľneniu vysoko kvalitného nástroja, ktorý sa nepredloží zodpovednému momentu.

  Prehľad jedného z modelov akumulátorov batérie MAKITA Pozrite si ďalšie video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: