Sleja kameňa

Prírodný kameň je široko používaný v stavebníctve a dokončovacích prácach. S ním môžete krásne zariadiť fontánu, schodisko, systém Wandále, kuchyňu a oveľa viac. Osobitná pozornosť spotrebiteľov si zaslúži kamenné dosky, ktoré sú charakterizované estetickou atraktívnosťou, a preto sa často používajú pri dokončení priestorov.

Sleja kameňa

Čo to je?

Slebami volajte tenké kamenné dosky z veľkej veľkosti. Urobte taký materiál pomocou rezania akéhokoľvek druhu prírodného kameňa, ktorý sa ťaží ako samostatný blok. Slaba z kameňa majú typ monolitických dosiek, zvyčajne ich hrúbka je 0,02-0,04 metra. Dĺžka takéhoto výrobku môže byť 300 cm a šírka je asi 200 cm. Niektorí výrobcovia robia SLEBA s inými dimenziami v objednávke.

Kameň na výrobu tohto typu dokončovacieho materiálu je extrahovaný z horských rezov prostredníctvom ukladacích metód. Korisť sa vykonávajú ručne aj používanie rôznych typov zariadení.

Tiež majstri používajú kontrolované výbuchy a airbagy. Po kamenných blokoch čipov ich výrobca píl pomocou zariadenia na disk. Dosky, ktoré boli získané v dôsledku vyššie uvedenej práce, brúsenia a leštenia.

Sleja kameňa

Sleja kameňa

V súčasnosti môže výrobca použiť jeden z nasledujúcich typov typov prírodných kameňov na získanie spoločnosti Slabov:

 • rezanie;
 • leštenie;
 • brúsenie;
 • pomocou hrany a bez neho.

Sleja kameňa

Popis druhov

Napriek tomu, že umelý kameň príde nahradiť prírodný kameň, dopyt prvého kameňa ako stavebný a dokončovací materiál v priebehu rokov je stále viac a viac. Vďaka širokej škále dosky používaných v mnohých oblastiach ľudského života. Prírodné produkty veľkých a stredných veľkostí nájdete najrôznejšie textúry.

 • Mramorové výrobky sú charakterizované dekoratívnosťou a nejakou mäkkosťou. Takéto dosky s ľahkosťou sú praskanie, rovnako ako deformácia s ostrou kvapkou teploty. Atraktívny pohľad na mramorové dosky umožňuje ich používať na spracovanie vnútorných stĺpcov, nástenné obklady, schodiská v budovách, dizajn výťahov, stien verejných budov, kúpeľní, sauny, bazénov. V niektorých krajinách sú mramorové dosky oddelené fasád budov.

Sleja kameňa

Sleja kameňa

 • GRANITE – To sú najťažšie kamenné dosky. Neboja teplotné režimy, mechanické šoky. Ak porovnáme takéto dosky s mramoru a onixes, potom ich atraktívnosť je trochu horšia. Vzhľadom k tomu, že pevný kameň je veľmi ťažko rezaný, najčastejšie sa používa na pokrytie veľkého povrchu.

Sleja kameňa

  • Travertín. Sleba z tohto kameňa sa líšia od zvyšku ich hmotnosti. Zvyčajne sú ťažšie mramor. Zároveň sú však spojené s dobrou silou a mäkkosťou. Travertínové dosky sa často používajú pri obložení fasády súkromného domu alebo verejnej budovy.

  Sleja kameňa

  • Z onyxu. Tento kameň označuje ľahko spracovaný. Dizajnéri často vychutnávajú tento prírodný materiál z dôvodu luxusnosti jeho vzhľadu. Onyx vyzerá originálny ako mramor, ale je charakterizovaný rovnakou mäkkosťou a krehkosťou. Tento typ dosky je neoddeliteľný v nezvyčajne krásnej palete a bezchybnosti vzorov. Pomerne často, materiál s hrúbkou 0,15 m sa používa v malých miestnostiach.

  Sleja kameňa

  • Z akrylového kameňa. Tento materiál v posledných rokoch získava veľkú popularitu. Dopyt Slabov tohto druhu je odôvodnený dostupnou hodnotou, ako aj dobrým fyzickým charakteristikám. Pri hotových akrylových výrobkoch nie sú žiadne švy, je neoddeliteľnou pevnosťou a bakteriologickou odolnosťou. V srdci výroby akrylových dosiek sú prírodné kamene a akrylové živice.

  Sleja kameňa

  Sleja kameňa

  • Slaba z Labradorita majú vysoké dekoratívne charakteristiky, ktoré sa používajú v architektúre, ako aj počas dizajnu priestorov. Tento vysoko kvalitný stavebný kameň má dobré výkonové charakteristiky.

  Sleja kameňa

  Pôsobnosť

  Ak chcete vytvoriť luxusnú atmosféru v interiéri, stojí za to začať od stien a pohlavia. Pri použití veľkých kamenných dosiek je krása prirodzeného kresby Slabov a ich zložitá farebná gamut schopná plne zverejniť krásu prírodného vzoru. Výrobky vyrobené z prírodného kameňa namontovaného na stene, interiérové ​​predmety, parapety. V tomto prípade je nemožné pozrieť sa na dosku lepšie, pretože keď sú správne manipuláciu, materiál začne svietiť, odhaliť hĺbku svojich farieb a textúr.

  Sleja kameňa

  Sleja kameňa

  Prírodný kameň ako možnosť dekoratívnej úpravy bude bezchybná pozrieť sa na ktorúkoľvek z izieb, od obývačky do pracovnej kancelárie. Radiče sa často používajú na tabletop, parapet, veľké produkty s komplexnou konfiguráciou. Základňa je často oddelená žulovými dlaždicami, pretože sa považuje za najodolnejší a odolný voči mrazu.

  Sleja kameňa

   Dosky vyrobené z prírodného kameňa môžu primerane zdobiť interiér, môžu byť udelené podlahy, ktoré budú charakterizované antiseptické a vlhkosťami odolné schopnosti. Izba, v ktorej sú detaily z prírodného kameňa, vždy vyzerajú drahé, štýlové a celkom útulné.

   Sleja kameňa

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár