Spoločnosti Dexter Tiles

Často, keď sa používajú stavebné práce, používajú sa špeciálne platne. Tieto jednotky umožňujú najpresnejšie a hladko rezané dlaždice a keramické dlaždice. Dnes budeme hovoriť o funkciách a vlastnostiach takýchto zariadení spoločnosti Dexter.

Zvláštnosť

V súčasnosti spoločnosť Dexter výrobca vyrába rôzne modely plug-chovu. Môžu to byť manuálne aj elektrické. Všetky kópie, spravidla majú relatívne malé veľkosti a hmotnosť, takže je veľmi vhodné pracovať s nimi.

Zariadenia tohto typu môžu mať rôzne úrovne výkonu.

Všetky z nich sú vyrobené z trvanlivých a spracovaných materiálov, ktoré budú môcť žiť čo najdlhšie. Takéto značky sa predávajú za prijateľnú cenu.

LineUp

Podrobnejšie sa zoznámili s individuálnymi druhmi takýchto dlaždíc.

  • Dexter Power, 750 W, 180 mm. Tento model je elektrický. Je určený na rezanie keramických dlažieb, ako aj pre porcelánový kamenisko, betónové povrchy a umelý kameň. Vzorka tohto typu je spustená z elektrickej siete v 220 V. Počas prevádzky takéhoto zariadenia sa používajú disky, ktorých priemer je 180 mm. Takýto agregát je dodávaný s puzdrom, ktorý vykonáva ochrannú funkciu. Tento vodný ochladený nástroj poskytuje schopnosť rezať materiál v rôznych uhloch. V jednej sade, je tu aj tekutá nádrž, rezanie, šesťhranný kľúč, skrutky, ktoré vedú pre škrty diagonálne. Hmotnosť modelu je 12,1 kg.

  • Dexter, 600 mm, hrúbka rezu 14 mm. Takýto manuálny typ dosky sa môže použiť na rezanie keramických dlaždíc počas jeho položenia na stenu povlaku alebo podlahy. Pomocou nástroja môžete vytvoriť priamku až 600 milimetrov. Lôžko má špeciálne mäkké obklady, ktoré umožňujú znížiť riziko poškodenia materiálu. Je vybavený pohyblivými popruhmi, ktoré sú zodpovedné za stabilitu dlaždice počas spracovania. Model je na predaj v trvanlivom prípade, ktorý sa neskôr môže používať na prepravu a skladovanie.
Prečítajte si viac  Vlastnosti Gravírovanie na plexiglas

  • Dexter 430 mm, hrúbka rezu 12 mm. Tento nástroj poskytuje maximálnu presnosť a vysoko kvalitné rezanie keramických dlaždíc. Je vhodný na vykonávanie veľkého množstva práce. Maximálna dĺžka dlaždice je 430 mm. Model má špeciálnu odpisovú plošinu, dvojité valcové koľajnice z chrómovej oceľovej základne. Hmotnosť vzorky je len 1 kilogram, takže je mobilný, je ľahko s ním pracovať, ak je to potrebné, môžete zariadenie prepraviť.

  • Dexter 500 mm, hrúbka rezu 12 mm. Tento nástroj umožňuje vysokou presnosťou a nízkymi časovými výdavkami, aby sa čo najpresnejšie a čisté orezávanie keramických dlaždíc s dĺžkou až 500 milimetrov a s hrúbkou až 12 milimetrov. Môže sa použiť aj na porcelánový kameň. TENTO TILE CARGO je manuál. Rozlišuje sa mobilitou a pohodlným ergonomickým tvarom, takže je veľmi vhodné pracovať s ním. Model má odpisovú plošinu, guľkové ložiská a trvanlivé koľajnice vyrobené z spoľahlivej chrómovej ocele. Hmotnosť vzorky je tiež len 1 kg.

  • Dexter, 730 mm, hrúbka rezu 14 mm. Tento manuálny obchod sa používa aj na presné a presné spracovanie keramických dlažieb a porcelánového kameniska. To vám umožní urobiť rovný strih. Zariadenie je takmer úplne vyrobené z spracovanej vysoko kvalitnej ocele a karbidu volfrámu, ktorý sa líši s vysokou odolnosťou voči vzniku korózie. Lôžko má vo všetkých svojich špeciálnych obloženiach, ktoré zabraňujú možným poškodeniu dlažditého materiálu počas rezania. A na oboch stranách sú mobilné prúžky zodpovedné za stabilitu dizajnu počas jeho prevádzky. PlateCores sa predávajú v pohodlnom trvanlivom prípade, ktoré možno použiť na skladovanie a prenášanie. Model je vytvorený so špeciálnymi monorámami, guľovými ložiskami. Hmotnosť produktu je takmer 9 kilogramov.

  • Dexter Power TC200IIIA, 800 W, 30 mm. Takýto silný elektrický kút sa používa na rezné materiály v uhle 45 stupňov. Má špeciálny ochranný kryt, ktorý robí prácu tohto nástroja absolútne bezpečné. Model má špeciálnu technológiu „mokré“ rezanie, ktoré vám umožní maximalizovať životnosť diamantových diskov. Na konštrukcii sú ventilačné otvory, s ktorými môže motor dostávať chladenie počas procesu dlhého fungovania. Jedna minúta sa motor zaväzuje 3000 otáčok. Kópia sa dodáva s pevným rezným kotúčom, kapacitou vody, kľúčom (hex), ktoré podporujú nohy. Hmotnosť produktu je 29.6 kilogramov.
Prečítajte si viac  Všetko o manuálnej dlaždice

Ako použiť?

Ak chcete získať čo najpresnejšie a presné škrty, mali by ste si spomenúť na niektoré pravidlá pre prácu s dlažbou. Ak chcete začať, analyzujeme, ako správne pracovať s elektrickými nástrojmi.

Takéto modely budú môcť dosiahnuť veľké množstvo práce.

Najprv musíte urobiť presné označenia na samotnom dlaždice. Môžete to vykonať jednoduchou ceruzkou alebo značkou. Po tom je materiál umiestnený na stavebnom lôžku.

Zariadenie zahŕňajú. Ak nástroj predpokladá tok tekutiny, potom musíte skontrolovať vopred tak, aby fungoval. Ďalej sa postupne privádza do materiálu s nízkym silom. Keď je rezná časť už vstupuje do dlaždice, môžete mierne zvýšiť úsilie.

Po dokončení spracovania je zariadenie vypnuté. A bude tiež potrebné vypnúť prívod vody. Aby bola rezaná časť slúžiť tak dlho, ako je to len možné, musíme v nádrži zmeniť tekutinu. Neodporúča sa používať elektrické modely v nadmernej vlhkosti.

Ďalej sa pozrieme na to, ako pracovať správne manuálne dlaždice. V tomto prípade sa najprv vzťahuje aj na dlažditý materiál. To možno urobiť s rybárskou čiarou. Potom je potrebné na zamestnancov zariadenia, a to je nevyhnutné, aby sa tak, aby bol takým spôsobom, aby rybárska čiara mohla presne zhodovať s líniou pohybu kosenia.

Potom musíte hladko presunúť vozík s valčekom. Kontrola tak, že snahy, ktoré ste pripojené, sú rovnaké pozdĺž celej dĺžky materiálu. Potom sa nástroj rukoväť prenesie do pracovného stavu a jeden dotyk prehltnete dlaždice na strane.

Aby bolo možné všetky kusy na konci, je to hladké, musíte vykonávať na kachľovanom materiáli s rezačkou len raz.

Recenzie Recenzie

Užívatelia zanechali veľký počet dobrých revízií tohto výrobcu. Hovorilo sa, že takéto nástroje poskytujú ľahkú a rýchlu prácu, umožňujú dosiahnuť hladké a presné rezy. Niektorí poznamenali, že takéto zariadenia môžu byť prevádzkované, ani skúsenosti.

Prečítajte si viac  Sprievodca pre sadrokartón: Druhy a štandardné veľkosti

A tiež mnohí, že zariadenia idú spolu s vhodnými ochrannými prípadmi na skladovanie a prepravu. Pozitívna spätná väzba si zaslúžila a demokratická cena za tieto dlaždice.

Niektorí kupujúci však si všimli podstatné nevýhody, vrátane silných vibrácií počas práce výrobkov, A nepríjemná čiara na zariadení, nie dobre premyslený dizajn ochranného puzdra, nekonzistentnosť niektorých komponentov (sprievodcov, palety).

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: