Stretch strop „Sky“: Krásne nápady v interiéri

  Výber zdobiť miestnosť stropu Stretch, chcem urobiť odrody v interiéri, zdobenie povrchu nezvyčajným vzorom. Jedna z lokálnych tém dopytu pri vykonávaní dokončovacích prác je fotografia s obrazom oblohy.

  Zvážte zdobenie stropného priestoru cez takúto tlač.

  Zvláštnosť

  Stretch strop s obrazom oblohy je pôvodný dizajn, s ktorým stropné povrchy dávajú jedinečný pohľad. Povlak sa vyznačuje hladšou a hladkosťou. Dizajn môže byť inštalovaný rôznymi spôsobmi. Niekedy sa povlak jednoducho prilepený k základni, takže povrch je vopred zarovnaný.

  Ak je strop je kopec alebo koncipovaný komplexný dizajn, potom je upevnený na ráme, vyrovnať handričku podľa úrovne.

  Jedinečnosť výkresu je estetické vnímanie. Tento obrázok môže byť iný: svetlo, cloud, clear, noc. Obloha môže byť čistý, ponurý, často na spoločnom pozadí vtákov viditeľných. V rovnakej dobe, akékoľvek kreslenie nesie poplatok za pozitívnu energiu. Aj keď obraz prenáša obraz pochmúrnej alebo nočnej oblohy, zničená hviezdami, nespôsobuje nepríjemné emócie.

  Takáto výkres sa môže použiť v interiéri rôznych miestností. Na rozdiel od iných analógov je vhodný v detskej izbe, spálni, obývacia izba, chodba, chodba, kancelária.

  Jedinečnosť obrazu je skutočnosť, že harmonicky vyzerá vo forme monolitických plátnov pre celú rovinu a ako čiastočný prízvuk. Zvlášť priťahuje túto tlač detí: Keď je stropná zóna zarámovaná pod hviezdnou oblohou a podsvietením bodov LED, tento dizajn je ponorený do špeciálnej atmosféry, vizuálne umývanie hraníc stropu.

  Záleží na farbe pozadia, pomocou ktorej sa prenáša požadovanú náladu. Na úkor moderných technológií Je možné presne vysielať odtiene, čo pridáva realistický obraz.

  Deň obloha môže byť slnečný, modrý, cornflower, zdobené mraky. Nočná obloha sa rozlišuje čiernymi a modrými odtieňmi, prímesmi fialovej a čiernej s priehľadnými bielymi rozvodmi. Obloha pri západe slnka môže byť Sandy, s mäkkým červeným tónom. Niekedy sivé mraky sú buď zachytené dúhové farby.

  Názory

  Existujúce druhy stretových stropov sú charakterizované textúrou. Môže to byť matné a lesklé:

  • Lesklý Môže vizuálne rozšíriť hranice miestnosti, v ktorej je nainštalovaný strop. V tomto prípade tento materiál nie je schopný prenášať jasnosť vzoru, pretože má zrkadlový účinok. Na takomto povrchu budú viditeľné všetky položky, ktoré sú v tejto miestnosti.
  • Maty Analógy výraznejšie. Sledujte, že je príjemnejšie: Všetky farby sa prenášajú čo najjasnejšie, kresba nie je mazané, účinok zrkadla chýba.

  Odrody tkanín sú vytvorené z textilu s polyuretánovým impregnáciou. Sú to zlatý stred medzi lesklými a matnými odrodami. Sú neoddeliteľné vo veľkej šírke panelu (5 m) a absencia švov.

  K dnešnému dňu existuje hmotnosť konštrukčných techník pre konštrukčný strop s obrazom oblohy. To môže byť plátno s fotografiou, pomocou optiky vlákien, LED diódy, fotografií a miešania sklolaminátu, imitácie hviezd s použitím kryštálov Swarovski. Zaujímavosťou vyšetrenia je verzia stropu stropu s obrázkom aplikovaným na luminiscenčnú farbu.

  Pozastavené panely

  Táto štýlová technika zahŕňa komplexný technický dizajn. Panel je možné vykonať v z výroby, nainštalovať ho do montovanej formy. Hlavnou zložkou takéhoto dizajnu je špeciálny disk z obzvlášť odolného kompozitu, na povrchu, z ktorých je aerografia aplikovaná alebo plná farba.

  Vlákna vlákna je zabudovaná do disku, na úkor, z ktorých sa pri zapnutí pomocou diaľkového ovládania, je prenášaná žiarivosť hviezd. Niekedy pre úplnosť pocitov v dizajne, zvukový modul je namontovaný, vďaka ktorým sa prenášajú zvuky priestoru. Konzola vám umožňuje nastaviť intenzitu žiarenia a tónu pozadia.

  S podsvietením

  Takýto druh je úsek Strop s LED stuhou, ktorý je inštalovaný vo vnútri. V procese práce, svieti cez plátno, takže vo všeobecnom pozadí, účinok žiarenia hviezd, sa vytvorí slnečné lúče.

  Plátno s jasným pozadím svieti jasnejšie a kvôli podsvieteniu, tlač vyzerá realistické.

  S fotografiou a vláknitou

  Takáto registrácia je najviac časovo náročná a drahá. Pre výrobu používajte textílie, na ktorých je vytlačený obraz oblohy. Potom opravte vláknité vlákno. Osvetlené prvky sú upevnené mimo špeciálnych otvorov. Umiestnenie vlákien ľubovosti, ako aj použitá hrúbka.

  Zvlášť krásne miešanie závitov, čo umožňuje pozadie neba v noci vytvoriť účinok žiarenia hviezd rôznych veľkostí. Tento prístup k zdobeniu stropnej zóny môže byť vykonaná pomocou vynikajúcej lampy alebo samostatných svietidiel rôznych farieb. LED diódy, ktoré lesk na koncoch nití sú upevnené na požadovanej dĺžke. Celkový počet takýchto vlákien môže byť 130-150 ks.

  S luminiscenčnou farbou

  Tento typ stropného stropu je rozpočet. Transparentná farba sa aplikuje fotografiou na filmovom povlaku. V popoludňajších hodinách je táto obloha prakticky nič pozoruhodné. Vo večerných a noci je povrch transformovaný: Strop je doslova ťažko s trblietavými hviezdami.

  Takéto strečing môže ozdobiť detskú izbu.

  Dnes sa výrobcovia naučili robiť neškodné farby, takže v procese vykorisťovania, luminiscenčný typ povrchu nebude uvoľní toxické látky.

  S Pinpins Pins a Swarovski Crystals

  Táto možnosť je vytvorená na základe PVC tkanín so vzorom alebo bez neho, ako aj s použitím LED pásky, ktorá zvyčajne zvýrazňuje piny.

  V procese inštalácie je filmový povlak prepichnutý na miestach, kde je potreba žiara, potom natiahnite webové a zástrčkové kolíky (monochromatické alebo farby). Svetlo z pásky, padajúce na kolíky, robí ich žiariť. Pre šošovku, optické vlákno. Takže vytvárajú efekt roztrúsenia.

  Výhody

  • Ohňovzdorné dáta dizajnu. Ľahko sa udržiavajú, líšia sa v praktickosti a životné prostredie. Na úkor moderných technológií dnes môže byť tlač fotografií s obrazom oblohy aplikovaná na matný, lesklý, transparentný a priesvitný typ povrchu.
  • Pozoruhodné je skutočnosť, že v procese vytvárania tlačovej tlače sa používajú vysoko kvalitné farby, ktoré sa časom nezmiznú, aj keď je strop namontovaný v miestnosti s slnečnými loďami. Aj po 10 rokoch bude povrch ako nový. To nie je prasknuté a nebude suché.

  Na úkor veľkej škály výkresu vám voľba umožňuje vstúpiť do tohto výzdoby v rôznych smeroch stylistiky, vrátane moderného, ​​klasického, etnického dizajnu.

  • Pomocou technológie osvetlenia môžete dosiahnuť rôzne vnímanie vzoru. Povrch stropného stropu môže byť zdobený konštantným, prerušovaným, vlnovým luminiscenciou, ktorý, ak je to žiaduce, môže zmeniť tieň svetelného toku. Môžete vytvoriť ďalšie efekty (napríklad padajúce komét, severné svetlá). Samozrejme, že takéto odrody sú nákladnejšie, ale sú investované.

  Ako si vybrať pre rôzne miestnosti?

  Aby bola táto stropná zóna vhodná, stojí za to zvážiť niekoľko nuansy:

  • Bez ohľadu na zvolenú tému, bude spočiatku. Nie je možné si zvyknúť na vzor, ​​ak podvedome vytlačí, spôsobuje negatívne.
  • Kresba musí zodpovedať temperamentu a veku domácnosti, ktorých miestnosť zdobí.

  • Veľkosť vzoru Záleží: Neprijateľné masívne vzory, skreslenie realitu, vytvárajú žiaruvzdorný účinok, čo spôsobuje zmysel pre vlastnú nevýznamnosť (napríklad obrovské vtáky sú vylúčené).
  • Je vhodnejšie použiť univerzálnu verziu obrázku, na ktorej nie je záväzná na čas roka. Je lepšie, ak tlač fotografií prenáša oblohu vzoru s mrakmi bez masívnych vetiev s lístkom.
  • NEPOUŽÍVAJTE izbu s farbou, ak to nestačí: takže priestor sa stáva vizuálne ťažším a menej.

  Použitie výkresu pre rôzne miestnosti je iné:

  • Napríklad relevantné rozhodnutie Pre dizajn spálne je imitáciu hviezdnej oblohy. To je prípad, keď tlač na strope nebude konkurovať fotografiám tapety, listovou zónou. Ak chcete vytvoriť ilúziu priestoru, môžete použiť súvisiace farby farebnej palety pre stropný vzor a stenu. Je potrebné vziať do úvahy: Tón steny by mal byť ľahší.
  • Obývačka Lepšie nie je preťaženie čiernej. Vyzerá to dobre pre večernú oblohu tkaninu s prvými hviezdami. Ak si vyberiete niečo tmavšie pre túto miestnosť, hrozí nebezpečenstvo zmeny relaxačnej atmosféry na ponuré a ospalosti. Ak je hlavnou farbou interiéru svetlo, príliš svetlé a tmavé miesto vytvorí tlakový účinok. Aby ste tomu zabránili, stojí za to vybrať obrázok oblohy ráno alebo deň slnečným svetlom.

  • Ak je táto úprava plánovaná Pre detskú izbu, Môžete použiť štýl, berúc do úvahy vek dieťaťa. Ak je úplne malý, môžete zdvihnúť fotografiu tlač s karikatúrou tlače pod jednotlivými konštrukčnými vlastnosťami stropnej zóny. Na mieste môžete zariadiť slnko, obklopujúce ho s mrakmi. Ak je dizajn vyvinutý pre teenager, berte do úvahy podlahu: dievčatá bližšie svetlo skladby. Chlapci soledujú priestor.

  Je ešte lepší, ak je kresba čiastočná, nie obsadzujú celú rovinu stropu: je to tak jednoduchšie budovať bodové svetlá a nie preťaženie priestoru množstvom jasných škvŕn.

  • Pre chodbu a koridor temný pohľad na oblohu je nežiaduci.
  • Rovnaké obavy Kuchyňa, Ak chcete zdobiť strop týmto orezaním. Ak chcete vytvoriť požadovanú atmosféru, tu môžete použiť najjednoduchší pohľad na čiastočný fragment vzor, ​​bitie okrajov tlače pomocou tvarovania alebo iných rámovanie. Ak urobíte stropnú zónu s menším vzorom a kontúrami na steny steny, aby sa biela, umožní vizuálne zvýšiť hranice stropu, ktorý je obzvlášť dôležitý v priestoroch s nedostatkom oblasti.

  Recenzie

  Stretch strop s obrazom oblohy je naliehavou témou diskutovanou na fórach venovaných na cieľ domu. To označuje recenzie tých, ktorí už zdobeli svoj domov s týmto dekorom. Mnohí, inšpirovaní touto myšlienkou, snažia sa ju obsahovať. Téma je zaujímavá, – poznámky v komentároch.

  Tento strop je výrazne odlišný od iných odrôd, nebeský tému sa zdá byť originálny a zaujímavý, najmä ak sa ako základ prevedením podsvietených alebo optických vlákien. Zvlášť priťahuje prívržencov tohto dizajnu účinok blikania vytvoreného svetlometačným generátorom.

  Recenzie uvádzajú trvanlivosť takéhoto stropu: stačí na 12 rokov, keď sa aplikuje na 4 hodiny denne.

  Krásne príklady v interiéri

  Ak sa chcete bližšie k tomu, aby ste sa zoznámili s možnosťami dizajnu pomocou stropu stropu, zdobené fotografiou potlačou oblohy, môžete kontaktovať príklady fotogalérie.

  Príklad harmonického dizajnu, v ktorom zvlnené línie stropnej zóny opakujú oblúkové okná. Použitie troch úrovní stropu vytvára účinok hĺbky.

  Úspešné Stylistické podsvietené riešenie. Pocit otvorenej oblohy je plne prenášaný: strop vyzerá štýlové a harmonické.

  Luminiscenčný strop vyzerá veľkolepé. Tento dizajn môže byť použitý nielen pre dospelých: môže ľahko nahradiť nočné svetlo v detskom prostredí.

  Harmonicky vyzerá modrá obloha strečového stropu s fotografickými tapetami, ak sa hlavný tón zhoduje. Môžete ozdobiť stenu s fotografickými tapetami z vašej obľúbenej karikatúry.

  Je zaujímavé navrhnúť uhlovú zónu. S podporou podobného odtieňa záclonov takýto dizajn vyzerá štýlové a nie preťažené.

  Originálny príjem detstva: Vyrezávané čiary stropného prízvuk a laconické lampy úspešne zapadajú do interiéru, v kombinácii s fotografickými tapetami z hlavy hlavy hlavy.

  Vykonávanie dizajnu v štýle arabských tém. Stretch strop s mesiacom, mraky a hviezdy sú harmonicky v kombinácii s vnútorným zložením spálne.

  Stretch strop v Lilac farbách bude ozdobiť dievčenskú izbu: Laconic kreslenie fotografií Harmonicky vyzerá so stenou povrchovou tlačou.

  Krásne vyzerajúce svetlo Share Strop s obrazom oblohy v detskej izbe. S podporou svetelných svietidiel a nábytkových častí prispieva k vnímaniu pohľadu priestorov.

  Nemenej atraktívna zaostrenie spálňa. Takýto príjem nepreťažuje atmosféru, zameranie fotografií tapety je harmonizované s odtieňom fotografií.

  Prehľad napätia „Starry Sky“ Pozri v nasledujúcom videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: