Stretch Stropy s 3D efektom v interiéri

Stretch Stropy – Štýlová konštrukcia stropu, ktorá je ideálna pre rôzne obytné budovy. Akonáhle sa dizajn objavili na domácom trhu, okamžite získali popularitu medzi kupujúcimi. To je atraktívna a módna dekorácia.

Dizajnéri majú zlepšené štandardné strečové stropy a ponúkané kupujúcim novým verzii – web s 3D efektom, ktorý sa okamžite stal predmetom pozornosti tým, ktorí chcú štýlovo vlastné domáce.

všeobecné charakteristiky

Princíp vytvárania potrebného účinku je založený na schopnosti ľudského zraku vidieť okolitý svet vo veľkom a úľave. Na vytvorenie konštrukcie tohto typu sa používajú materiály (tkanina tkaniny alebo špeciálny film) s rôznou textúrou a hustotou (lesk, most a satén). Veľká odroda dáva neobmedzené možnosti voľby. Každý materiál sa líši v vzhľade a špecifikáciách.

V procese výroby spoločnosti používajú špeciálne atramenty. Okrem toho sa používajú ultrafialové kompozície. Ak sa obraz aplikuje na plátno v súlade so všetkými pravidlami, kresba zachráni krásu, sýtosť a jasnosť počas celej životnosti. Bude vyzerať neobvyklý.

3D návrhy sa používajú na maskovanie nezrovnalostí stropných a dizajnových defektov. Proces montáže objemového stropu sa nelíši od inštalácie konvenčného strečového stropu. V procese práce nie je možné urobiť chyby. Mimoriadny vzhľad sa používa na vytvorenie pôvodnej interiérovej stylistiky. To je perfektná možnosť pridania najodvážnejšie nápady dizajnérov.

Výhody

Odborníci pridelili množstvo výhod používania hromadných štruktúr. Zoznam výhod bol vypracovaný na základe recenzií kupujúcich a názorov profesionálnych dizajnérov.

Starostlivosť

Starostlivosť o takýto strečový strop je jednoduchý. Ľahšie čistiť lesklé plátno z filmu. V iných prípadoch budete musieť stráviť viac času. Čistenie povrchu sa môže vykonávať s vysávačom, ako aj vlhkou handričkou. Praktický materiál bez problémov odoláva viac čistenia, udržiavanie komoditného pohľadu.

Spoľahlivosť a trvanlivosť

Kvalitný dizajn poteší obyvateľov doma asi 10-15 rokov. Ak bol proces inštalácie vykonaný správne, a starostlivosť sa vykonáva pravidelne, životnosť je niekoľkokrát predĺžená. Je to vhodné a najmä ako to, kto chce po montáži dizajnu po mnoho rokov, aby zabudli na opravu stropu.

Odolnosť voči vonkajším faktorom

3D stropy sú odolné voči rôznym vonkajším faktorom: suchý vzduch, vysoká vlhkosť, ostrý teplotný rozdiel. Tlač šetrí odtiene aj pod vplyvom priameho slnečného svetla. Vďaka týmto charakteristikám dizajnu môžete nainštalovať vo všetkých izbách doma alebo apartmánoch.

Špeciálny vizuálny efekt

Tkaniny, ktoré zvyšujú priestor, sú ideálne pre miniatúrne izby. Kvôli výkresu alebo špeciálnej forme môžete experimentovať s objemom miestnosti. V rukách skúsených dizajnérov sa objemové stropy stanú praktickým a štýlovým interiérovým dekoračným nástrojom.

Montáž

Proces inštalácie produktu trvá trochu času, po jeho dokončení nie je prakticky žiadne odpadky. Trhanie nábytku a rôznych dekoratívnych objektov s ochranným filmom (ako keď maľba alebo omietka) nepotrebujú.

Ekológia

Farby, plátno a iné dizajnové prvky sú úplne bezpečné pre ľudské zdravie a domáce zvieratá. Reprodukcia formy a huby na povrchu materiálu je nemožná.

Ochrana

Vysoká hustota materiálu chráni miestnosť pred povodňami zhora. Pomôže to udržať nábytok a ďalšie dekorácie. Canvízami nie sú deformované pod vplyvom vlhkosti, netiahnite sa a nepracujte pri sušení.

Zablokovať

Ak potrebujete skryť priemyselné prvky (drôty, zálohy, boxy a ďalšie) Stretch 3D stropy perfektne zapadajú. Takéto zamaskovanie bude nielen účinné, ale aj vizuálne atraktívne.

Ako sa dosiahne špeciálny efekt?

Existujú dve metódy na vytvorenie surroundového efektu.

 • Použite tlač fotografií. Toto je vizuálny spôsob, ako vytvoriť 3D handričku. Na materiál sa aplikuje betónový obraz.
 • Špeciálny dizajn. V tomto prípade sa objem dosiahne v dôsledku vĺn, ohyby, výklenkov a iných prvkov.

Každý kupujúci si vyberie vhodnú možnosť v súlade s preferenciami, veľkosťou miestnosti. Fľaše objemovej formy sa odporúča používať na základe priestranných priestorov. Produkty s tlačou fotografií môžu byť bezpečne umiestnené v rôznych miestnostiach, hlavná vec je nutné správne vybrať predmet výkresu.

Tuleň

Kvôli moderným technológiám, obraz na plátne vyzerá jasne, nasýtené a efektívne. Pred použitím výkresu na materiál sa na počítači spracováva obraz v elektronickom formáte. Toto je potrebné pre správne umiestnenie obrazu na materiál. Vo výrobnom procese, špeciálne atramenty, vďaka ktorému sa dosiahne potrebný účinok objemového vzoru.

Subjekty obrazu a jeho rozmery môžu byť rôznorodé. Najbežnejšie sú kvety, motýle, vtáky, neba (hviezda noc alebo modrá s mrakmi), krajiny. Obrázok musí byť zvolený, vzhľadom na interiérový stylist a osobné preferencie. Nezabudnite, že výkres má významný vplyv na vytvorenie atmosféry.

Pre klasické smery sú ideálne plátno s obrazom slávnych obrázkov. Zákazníci majú možnosť využiť službu „na objednávku“ (tlačiť na materiál akýkoľvek obrázok na fotografiu zmysluplnej udalosti).

Objemy kreslenia

Obraz môže zaberať celý strop alebo umiestnený v rohu, ako aj v centre plátna. Z rozmerov bude dodaná expresívnosť obrazu. Obraz sa používa na zónovanie miestnosti. Na tento účel sa obraz aplikuje špeciálnym spôsobom, rozdeľuje plátno na oddelenie segmentov.

Double tlač

Táto technika sa používa na zdobenie priesvitných stropov. Funkcie technológie sú nainštalované. Na jednej konštrukcii v horizontálnej rovine sú 2 plátna upevnené naraz.

Obrázok sa aplikuje nezvyčajnou metódou:

 • Hlavný obrázok sa aplikuje na hornú handričku.
 • Na nižšej plátna umiestnite jednotlivé prvky pre väčšiu expresivú výkresu a perforácie. (Táto vrstva je zodpovedná za trojdimenzionálny účinok).

Návrhy tohto typu sú často doplnené špeciálnymi miniatúrnymi lampami alebo svetelnou LED. Prvok je zapustený do stropného profilu.

Rámec

Druhý spôsob, ako vytvoriť objemový strečový strop – vývoj reliéfneho dizajnu. V tomto prípade sa účinok dosahuje na úkor obrázku, ale prostredníctvom špeciálnej formy. Špeciálne napínacie tkanivo alebo filmové plátno. Priestorová základňa dizajnu môže mať rôzne rozmery a vzhľad.

Skôr ako začnete robiť rám, model je návrh na počítači pomocou špeciálneho softvéru. To vám umožní odhadnúť vzhľad stropného stropu pred jeho výrobou. Dizajnéri vyzerajú ako dizajn sa bude pozerať na určitý interiér. V tomto štádiu je zvolený farbenie produktu.

Nedostatočné výrobky kombinujú hladké linky, geometrické, obrázky, mimoriadne rámovanie. Takéto stropy vyzerajú skvele v rôznych moderných destináciách.

Moderný trh ponúka obrovskú škálu hromadných návrhov.

Medzi bohaté sortiment sú trevané takými možnosťami:

 • kužeľový rám;
 • prvky vo forme vĺn a mäkkých ohybu;
 • zlomené čiary;
 • ARCHES A DOME.

cena

Ceny za hromadné strečové stropy nemožno nazývať malé, ale náklady sú pomerne kompenzované výhody takýchto štruktúr. Aby ste nemali minúť peniaze zbytočne, kontaktujte overené a spoľahlivé spoločnosti. Neodporúča sa inštalovať, ak si nie ste istí svojimi schopnosťami. Lepšie poučte tieto problémy profesionálov, ktorí budú pracovať čo najrýchlejšie a efektívne.

Príklady v interiéri

Pozývame vás, aby ste sa zoznámili so štýlovými a originálnymi riešeniami v dizajne Stretch 3D strop.

 • Veľkolepý strop a obraz čistej a ľahkej oblohy. Pre expresivú a realizmu bol obrázok doplnený s oblakmi a zelenými vetvami. S takýmto povrchom v miestnosti bude vždy vládnuť leto.
 • Stropná dekorácia v Mall. V tomto prípade sa zdravotný účinok dosiahne z dôvodu pôvodného rámu. Dokonalá voľba pre moderné štýlové smery.

 • Farebný objemový strop v nasýtených pomarančoch. Výrobcovia používali filmový materiál s lesklým efektom.
 • Originálny 3D strop s jasnou tlačou fotografií vo forme oceánskych a kŕdľov žralokov (dolný uhol). S takýmto stropom vládne nezvyčajnú atmosféru.
 • Nočná obloha s jasnými hviezdami a polmesiacom – dokonalý dizajnér recepcia pre spálňu.

V tomto videu nájdete príklad montáže perforovaného úsek 3D stropu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár