Stretch Stropy so vzorom v dizajne interiéru

  Ak chcete vytvoriť jedinečnú atmosféru v miestnosti, môžete použiť širokú škálu techník, ale jedna z najkrajších bude inštalácia strečového stropu so vzorom. Vďaka schopnosti vybrať si textúru, farbu a obrazu, miestnosť získa hotový vzhľad a hostitelia budú obdivovať dlhú dobu s takou opravou.

  S cieľom správne vybrať výkres pre určitú miestnosť je dôležité vedieť, ktoré nuansy venovať pozornosť.

  Zvláštnosť

  Základom pre stropy so vzorom je všetky rovnaké povlaky, pokiaľ ide o konvenčný úsek: PVC a tkanina – z polyesteru s impregnáciou z polyuretánu. Obe odrody vodotesného, ​​ale na základe zvláštnosti výroby a zloženia produktov PVC v dvoch, a dokonca trikrát lacnejšie. Podľa typu, plátno rozlišuje: lesklý, matný, priesvitný a satén.

  Ak hovoríme o saténovom povlaku pre strop, potom je to podobné PVC materiálu, ale zároveň vyzerá na matné materiály.

  Výhody sú v poréznej štruktúre, čo znamená, že strop bude dýchať. Ide o tieto možnosti, ktoré umožňujú použitie saténových povrchov v detských a spálňach.

  Vážení modely môžu mať ďalšie vlastnosti – na zvýšenie zvukovej izolácie, majú posilnený vodotesný, s nečistotou repellent alebo antibakteriálnym povlakom. Ale hlavnou vecou pre každého bez výnimky modelov tohto typu je prítomnosť vzoru alebo textúry. Posledným novým produktom v tejto oblasti bol možnosť tlače fotografií priamo na stropný povrch.

  Druhy farbív

  Vzhľadom k tomu, priemysel takýchto stropov sa stal veľmi populárnymi, špeciálne stroje sú vynájdené, ktoré vytlačia výkres na závesné nátery – širokouhlé valecové tlačiarne a tabletové plottery. Výber fotografických tlačových technológií závisí od toho, čo sa používajú farby.

  Najčastejšie platí:

  • Solventný – Vhodné pre tlač výkresov pre otvorené priestory, pretože po použití výkresu má veľmi silný nepríjemný zápach.
  • Ekologický – nemajú taký nepríjemný zápach, ale na ich použitie je dôležitá prítomnosť cirkulácie vzduchu vo vesmíre.

  • Ultrafialový atrament – plne ekologický výrobok. Lesklý ako taký chýba, pretože majú matný povrch na tkanine, aj keď je strop lesklý. Doba sušenia takejto farby je pomerne rýchla a trvá dlho. Tieto atramenty vytvárajú transparentnú výkresu na tkanine. Zo minusov môžete označiť iba obmedzenú šírku tlače, ktorá komponent 2.2 metre.
  • Latex – aplikované na veľmi veľké stropné povlaky. Tento typ farieb je úplne neškodný pre ľudí, takže ho môžeme bezpečne používať v interiéri. Táto možnosť je drahšia, ale stojí za to, pretože obraz je veľmi krásny, svetlý, s množstvom malých detailov. Neexistuje ani limit na hodnotu plátna, na ktorých sa obrázok bude vykonať.

  Typy strečových stropov so vzorom

  Ak sa rozhodnete vybrať strop strop pre seba, na ktorom je niečo zobrazené, potom je dôležité, aby ste sa dozvedeli viac o odrodách druhov takýchto náterov. Polyvinylchlorid, satén a plátno s hodvábnymi prvkami.

  • Pvc Veľmi jednoduché inštaláciu a umožní vám vizuálne zvýšiť priestor, najmä ak je textúra lesklá. Matte povrchy sa používajú v spálnich a tie izby, ktoré slúžia pre pohodlný pobyt.
  • Saténové povlaky majú úplne iné vlastnosti ako predchádzajúca verzia. Vyzerajú veľmi pôsobivé, hlavná vec je vybrať si pravý výkres alebo tlač.

  Pokiaľ ide o povlak s prvkami hodvábu, je dosť hodvábna časť PVC, a nie naopak. Táto funkcia podmienených predmetov sa používa pre celú skupinu namontovaných plátnov. Interiér v prípade tkanivových povlakov sa získa veľmi bohatý a majestátny. Používa sa v spálni av obývacej izbe.

  Teraz stojí za to pozornejšie zvážiť druhy výkresov pre stropy, medzi nimi rozlišuje:

  • Textúra – veľmi blízko jedného tónu s stropom, alebo majú menšie nezrovnalosti s hlavnou farbou;
  • Jednorozmerná tlač fotografií – prezentovaná ako ornament alebo veľký single vzor;
  • 3D tlač – pomáha vytvoriť hĺbku, rozsah výkresu alebo obrazu, ktorý sa odráža v vnímaní celej miestnosti.

  Keď je web vytvorený pre strop s vzorom textúry, potrebný efekt sa dosahuje reliéfnou formou polí na webe, kde sa nachádza samotný vzor. Častejšie je tento PVC povlak, ktorý zvonka pripomína tkaninu. Farba Často je v tomto prípade vybraná netrhová a textúra odporúča satén alebo matný.

  Pomocou tlačovej tlače sa ukázalo, že sa použije ľubovoľný vybraný obrázok na povrchu budúceho stropu. Nové modely tlačiarní alebo plottery umožňujú používať mnohé varianty jasných a živých farieb.

  Často v organizáciách, ktoré sa zaoberajú inštaláciou a predajom striekacích stropov, už existuje niekoľko pripravených možností. Témy sú najrôznejšie: neba, krajiny, kvapky vody, kvety, geometrické tvary a abstrakcie. Kupujúci nestojí za zhone s vyhľadávaním obrázkov na internete, spracovanie fotografií, jeho téma môže byť v katalógu hotových obrázkov.

  Štýly a výtlačky

  Ak si chcete vybrať kresbu pre seba a umiestnite ho v nejakej konkrétnej miestnosti, mali by ste sa navigovať v najnovších aktualizáciách.

  Najobľúbenejšie motívy sú dnes:

  • Obloha – Môže byť vytlačený vo svojej čistej forme, s mrakmi, so slnkom, s vzduchovými predmetmi atď.;
  • Priestoru – Kresby s planétami, vesmírnymi systémami, konšteláciami, satelitmi, raketmi atď
  • Architektúra – použitie obrazu najkrajších budov, historických aj moderných, pečaťou architektonických majstrovských diel z minulosti a modernosti;

  • Fresky a stehy – Pre niektoré izby to bude veľmi vhodné používať tváre svätých, epizód z Biblie, vitráže z vintage chrámov a iných;
  • Mapy, maľby a mozaika – vhodné možnosti veľkých miestností príslušnej témy. Abstraktné vzory s ornamentami budú vyzerať aj v takýchto priestoroch, takže priestor v zaujímavým, objemným a sémantickým.
  • Tematické skupiny – plody so zeleninou, ktoré sú najčastejšie používané vo vzťahu k kuchyni; Zvieratá, vtáky sú vhodné pre deti alebo chodbu; Kvety a rastliny – budú dopĺňať spálňu aj chodbu.

  3D kresby

  3D stropy môžu byť reprezentované jednovrstvou alebo viacvrstvou aplikačnou metódou.

  V prvej verzii sa objem obrazu dosiahne farbou hry a tieňom výkresu. Najčastejšie sa používa v obraze kvapôčok, rôzne typy motýľov, dobré ovocie sú dobre, ktoré sú tak realistické vzhľad, že nerozlišujú na prvý pohľad zo skutočného.

  V prípade viacvrstvových 3D stropov sa inštalácia vykonáva s inštaláciou dvoch alebo viacerých vrstiev naraz, kde prvý prvý má nepriehľadné pozadie, ktoré bude slúžiť ako základom celého nasledujúceho výkresu. Nové vrstvy prenášajú objem niektorého jediného obrazového prvku.

  Hoci výška stropu sa skutočne stáva výrazne nižšou, ale vizuálne rozširuje priestor, pocity z takéhoto prostredia sú veľmi silné a uložené na celý život stropu.

  Vzory

  Môžete použiť v interiéri Stretch Stropy so vzormi. Voľba špecifickej možnosti sa vykoná v závislosti od miestnosti – jeho stupeň osvetlenia, určenia, veľkostí a vybraného štýlu.

  Pre minimalizmus bude najlepšie riešenie nenápadné abstrakcie, ktoré môžu byť umiestnené v kruhu, kde luster visí a v rohoch stropného krytu.

  Ak je štýlový roztok miestnosti klasický, potom je možné vybrať grécky vzor pre strop, ktorý je lepší v centre. Ak je dôležité vytvoriť útulnú a uvoľnenú atmosféru, potom najlepšie riešenie bude kvetinový vzor.

  Pre spálne, najvhodnejšie kvetinové výtlačky, živočíšne alebo vtáčie obrazy. Abstrakcia bude vyzerať dobre, ak sa dizajn vyznačuje modernosťou.

  Ak hovoríme o kuchyni, potom bude lepšia možnosť, že tam bude nielen ovocie so zeleninou, ale aj listy rôznych rastlín, príjemné kvetinové vzory. Výber stropného výkresu pre kúpeľňu stojí za to venovať pozornosť morským predmetom vo všetkých jeho rozmanitosti.

  Nálepky

  Pre rôzne monotónne stropné povrchy používajú vinylové nálepky. Môžu mať najrozmanitejšie tvar a vzhľad, ktorý pomôže s vytvorením dokonalej miestnosti. Niektoré výkresy tohto typu môžu byť so svetelným účinkom, ktorý poskytne originalitu miestnosti, najmä keď sa rozsvieti.

  Zdobenie stropu pomocou samolepiek nie je veľa práce, sú ľahko aplikované a v prípade potreby odstránené bez zanechania špinavých stôp. Výhodou takýchto výkresov je, že sa rozhodnete, čo a kde bude, celý kreatívny proces vo vašich rukách.

  Ak chcete umiestniť určitý počet farieb na strop, potom sa najprv musíte rozhodnúť o ich type, potom s veľkosťou, a na konci už s číslom a umiestnením. Najčastejšie na kreslenie vyberte: Roses, orchides, narcisy, harmomiles, zvončeky a maky. Kvetinový štýl by mal dopĺňať celkový rozsah miestnosti a zdobiť ho.

  Tipy na výber

  Stretch Stropy s tlačou sa často nazývajú umelecké. Naozaj môžu vyzerať ako umelecké predmety, ak vkusne vybrané obrázky, váhy kresieb a farebný gamut. Výber stropného povlaku Musíte sa zamerať na samotnú miestnosť, v ktorej bude inštalovaný. Štýl, nábytok a funkčnosť – toto všetko určuje najlepšiu voľbu.

  Podľa typu povlaku

  Satinové stropy budú drahšie ako film, táto skutočnosť by sa mala zvážiť aj. Ak opravíte škôlku alebo spálnu, potom je lepšie ľutovať prostriedky a inštalovať tkanivové stropy tam, čo môže prejsť vzduchom a miestnosť bude dýchať. Pre kuchyňu, kúpeľňu, chodba bude pohodlnejší polyvinylchlorid, neumožňuje hromadiť vodu a starostlivosť o to je oveľa jednoduchšie.

  Použitie bielej farby bude vždy považovaná za klasické riešenie pre každú miestnosť. Táto farba vytvára atmosféru pohodlia, zatiaľ čo robí miestnosť veľkú a priestrannú. Vyzerá to dobre jemná a nasýtená farba fotografií.

  Ak používate matný povlak, nebude mať výrazne viditeľný, ale bude poskytovať príležitosť zdôrazniť ďalšie strany vo vašom dizajne. A výkresy poskytnú sotva viditeľnú štruktúru, pridajte mier a mier do všeobecnej atmosféry. Toto riešenie sa často používa na spálňu. Ale v iných miestnostiach sa odporúča použiť lesklý povrch. S pomocou pomoci sa priestor z miestnosti zvýši, sa stane vzduchom. Stojí však za to, že všetko, čo je okolo, je možné vidieť v odraze na strop.

  S lesklým povrchom, hai-tech, pop a iné štýly sú vypracované. Prideliť čiernu alebo nejakú svetlú farbu výkresu, môžete zónu, ktorá je zodpovedná za zloženie zloženia. Častejšie zodpovedá umiestneniu veľkého čalúneného nábytku.

  Vo farbe a štýle

  Výber farby, textúry a kresby, je dôležité sústrediť sa na to, čo máte alebo chcete získať. Je dôležité odolať všetkému v jednom štýle, takže každý prvok miestnosti dáva zmysel.

  Urobiť detskú izbu najlepšie používa svetlé tóny, ale v malých množstvách, takže nie na preťaženie priestoru. Zvieratá, vtáky, kazety a báječné znaky môžu byť použité ako výkresy.

  deväť

  Fotografia

  Ak počúvate radu špecialistov, potom v kuchyni je lepšie nepoužívať modré a jeho odtiene, potom by to nebolo na upevnenie vašej túžby jesť dobre a chutné.

  Môžete sa priblížiť k dizajnu kúpeľa a položte obrázok okna na strop a čo sa nachádza za nimi. Môže to byť leto, jar, veľmi alebo zima, jasný deň, alebo daždivé počasie, a možno tam je sneženie vôbec. Ak si vyberiete výkres do vstupnej haly, je žiaduce, aby ste ho spojili s tým, čo bude v interiéri, ak nie je žiadny štýl, potom na strop môžete umiestniť abstrakciu alebo mäkkú kvetinovú tlač.

  Na chodbe stojí za to použiť jeden veľký kreslenie v strede alebo rohu miestnosti, aby nie je preťaženie priestoru. Farebný roztok sa zvolí na základe nábytku alebo koberca, s ktorým strop bude interagovať, vizuálne rozširujúce rozmery miestnosti.

  Krásne príklady

  Ak neviete, čo chcete umiestniť na strop, potom najjednoduchší spôsob bude vyhľadávaním informácií na internete, kde môžete nájsť širokú škálu používania stretch stropov s obrázkami v interiéri rôznych štylistických smerov.

  • Pre obývaciu izbu Veľmi veľkolepou možnosťou bude použitie 3D vzor, ​​ktorý môže byť umiestnený po celom povrchu stropu a vytvoriť účinok prítomnosti, alebo sa nachádza na nejakom mieste na strope a majú výrazný konvexný formulár. Voľba možností je obrovský a každý ich vyberie pod ich chuťou a potrieb.
  • Na vydanie Detská izba, Môžete si vybrať veľa kreslenia. Lietadlá, autá, cisterny a akúkoľvek inú techniku ​​budú populárne pre chlapca. Dievčatá budú uprednostňovať zvieratá, kvety alebo karikatúry karikatúry. Rozhodnutie stropu sa musí kombinovať buď s celú miestnosť alebo s niektorými prvkami IT.

  • Pre spálne Môžete použiť rôzne textúry, farby a kresby. Zaujímavá možnosť bude prenášať obrázky zo steny na strope, ktorý jasne prideľuje zónu spálne. Ak majú farebné obrázky nasýtený jas, potom je zvyšok dôležitý na to, aby sa najľahšie a jednoduché.
  • Pre kuchyňu Môžete použiť obe témy potravín a kvetinových akcií. Je dôležité uhádnuť s farebným rozsahom tak, že je kombinovaný buď s tapetou, alebo s izbovým nábytkom. Ak majú kvety na strope jasnú farbu, je žiaduce rozšíriť túto tematickú čiaru v interiéri s šálkami rovnakej farby, uterákov, kvetináčov, alebo niečo také.

  • V kúpeľni Najvhodnejšou témou bude voda, more, príroda a všetko, čo sa nachádza na dovolenke, relaxácii a pozitívnych myšlienkach. Farba gama tu je väčšinou modrá a modrá, voda. Kresba môže byť zastúpená vo forme kvapôčok vody, delfínov, mušlí a podobných možností.
  • Pre chodbu Môžete si vybrať strop s abstrakciou, akoukoľvek applikovanou alebo kvetinou. Hlavnou vecou je, že každá možnosť sa vykoná v pokojných farbách, ktoré nepritiahnite pozornosť, ale vytvoriť útulné a pohodlné prostredie.

  V tomto videu uvidíte inštaláciu stropu s fotografiou.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: