Stroje na czash

Pohár rezací stroj – vybavenie pre pinned log alebo profilované drevo. Je určený na výrobu upevňovacích prvkov na rezivo rezanie vo forme polkruhu alebo obdĺžnika. Takéto „šálky“ sú potrebné na spoľahlivé pripojenie protokolov medzi sebou pri zostavovaní steny alebo iného konštrukcie konštrukcie.

Stroje na czash

Stroje na czash

Účel

Počas výstavby kostola je dôležité poskytnúť spoľahlivé pripojenie BruseV v rohoch. Na tento účel, rôzne hradné zlúčeniny poskytujú pre stavebné materiály.

Najbežnejší, spoľahlivý a jednoduchý typ takejto montáže – misy. Predtým, na rezanie misky na svoje vlastné, používané primárne nástroje.

Nevýhody tejto metódy pripojenia zahŕňajú:

 • nadmerné časové a silné stránky;
 • Potreba viacnásobnej groove fit;
 • non-psychický druh zlúčeniny;
 • Riziká schopnosti schopnosti, vďaka ktorej upevnenie stráca spoľahlivosť.

Stroje na czash

Stroje na czash

Stroje na czash

  Využívanie špeciálnych zariadení vám umožňuje vyhnúť sa týmto problémom. Šálky na roamingové hradné zlúčeniny v protokoloch alebo drevo prispievajú k zvýšeniu počtu jednotiek ošetreného reziva pre určitý časový interval. Stroje často kupujú výrobné alebo dotované farmy. Medzi výhody ich použitia patrí vysoká presnosť rezania, ktorá poskytuje pevnú fixáciu brušnice, zníženie manželstva, získanie estetických drážok.

  Stroje na czash

  Princíp prevádzky

  Špecifiká fungovania rôznych typov strojov CUBE rezacie sú odlišné. Ak chcete napríklad znížiť misku na manuálnom zariadení, musíte pripojiť vodiace lišty a vykonať inštaláciu rezačky (pracovníka). Na ráme sa zobrazia potrebné hodnoty hĺbky a šírky budúcnosti prílohy pomocou obmedzovačov. Korunovaný fréza na drevo sa môže pohybovať pozdĺž a cez log. Po nastavení požadovaných parametrov sa pripraví rezivo rezanie.

  Stroje s číselným softvérom (CNC) vykonávajú prácu na určených programoch. Vďaka modernému vybaveniu je možné vyrobiť tvarované alebo kvadrilaterálne spojenia.

  Stroje na czash

  Stroje na czash

  Názory

  Poháre na drevo alebo protokoly sú manuálne (mobilné) alebo stacionárne. Mobile zahŕňa stroje, ktoré mlecia rezačka upevňuje na ošetrené rezivo pomocou skrutkových mechanizmov. Zároveň sa poloha vretena upraví manuálne – pre toto zariadenie je zabezpečené. Ak potrebujete vybrať nové pripojenie, stroj je preusporiadaný, parametre sú zrekonštruované.

  Stroje na czash

  Stroje na czash

  Najčastejšie sa manuálne modely zakúpia pre rezanie misiek na stavenisku. Zároveň môže byť inštalácia použitá tak pre šálky od nuly a na vykonávanie úprav už existujúcich zlúčenín (s manželstvom, aby sa zabezpečila plná kolmálna hodnota dizajnu.

  Stacionárne modely, na rozdiel od manuálu, majú pevné lôžko. Zároveň je vyrábaný pohyb reziva.

  Okrem toho môže byť jednoducho dať na posteľ a upevniť s klipmi. Existujú aj pokročilé a produktívne typy strojov CUBE rezacie s numerickým ovládaním softvéru. Zahŕňajú:

  • Program spracovania dreva;
  • Zariadenie na zadanie prevádzkových parametrov;
  • Zariadenie na správu zariadení.

  Takéto agregáty majú plne automatiznú dodávku bill.

  Stroje na czash

  Stroje na czash

  Preskúmať modely

  Czashingové stroje vyrábajú mnohí domáci výrobcovia. Stroje sú charakterizované technickými špecifikáciami, konštruktívnymi funkciami a funkčnosťou.

  • SPB-2. Kompaktné vybavenie s možnosťou dvojstranného spracovania obrobku. Priemer rezačky je 122-137 mm, výkon elektromotora je 2×77 kW, maximálna hĺbka spracovaného profilu je 30 mm. Veľkosti jednotky – 9000x1100x1200 mm, hmotnosť – 1200 kg.
  • Czashkorez ZEZ. Stroj navrhnutý tak, aby vytvoril drážky v tvare pohára v tyči s priemerom do 320 mm pod uhlom 45-135 ° k osi obrobku. Vybavené výškovo nastaviteľnou tabuľkou pre umiestnenie reziva. Frekvencia otáčania agregátovej rezačky je 4000 otáčok za minútu, rýchlosť posuvu – 0,3 m / min. Čas na rezanie 1 pripojení je približne 1 minúta. Rozmery strojov – 1,5×1,5×1,5 m, hmotnosť – 600 kg.
  • „Hornet“. Manuálny stroj, s ktorým sú tkaninové zlúčeniny vytvorené v tyči s hĺbkou 74 mm s uhlom pod uhlom 45-135 °. Kapacita zariadenia je 2,3 kW, rozmery – 650x450x400 mm.

  Populárne modely CUPS zahŕňajú MES-B a MES-2B, WRC-7 a WRC-15, CB-240 a ďalšie.

  Stroje na czash

  Stroje na czash

  Stroje na czash

  Voľba

  Pre malé stavebné práce sú odborníci odporúčajú uprednostniť Manuálne stroje CUPRAINE. Majú malé veľkosti, jednoduché dizajn a nízke indikátory hmotnosti, takže je vhodné aplikovať priamo na stavby. Mobilné zariadenia sa ľahko používajú a líšia sa zrozumiteľným princípom práce. Môžu nahradiť profesionálnu priemyselnú techniku, ktorá je ťažko doručiť na stavenisku alebo je nepraktické kúpiť len na korekciu manželstva získaného z rezania pohára pri nástroje priateľky.

  Pre trvalé umiestnenie šálky v špecializovaných workshopoch je najlepšie uprednostniť stacionárne riešenia. Líšia sa viac produktivita.

  Pre veľké ťažné komplexy sa odporúča vybrať masívne stroje s množstvom ďalších možností a CNC.

  Stroje na czash

  Stroje na czash

  Bez ohľadu na typ zariadenia by sa mali zohľadniť tieto kritériá: \ t

  • pohon energie – ako je viac, produktívnejší nástroj;
  • možnosť sklonu osi otáčania dýzy;
  • Maximálne prípustné rozmery polotovarov, ktoré možno spracovať na stroji (priemer a dĺžka tyče alebo guľatiny);
  • Vysokorýchlostné frézy;
  • Dostupnosť CNC v pevnom zariadení.

  Je tiež dôležité venovať pozornosť ďalším funkciám. Dôležité možnosti obsahujú napríklad schopnosť jednotky ovládať dvojité rezačky.

  Stroje na czash

  Czashové stroje môžu byť dodatočne vybavené koncovými uzlami, pneumatickými sponkami, meracími prístrojmi, brúsnym systémom s diamantovým pohárom. Kvalita a pohodlie práce bude závisieť od počtu možností, ako aj výkonnosti.

  Prevádzkové pravidlá

  Pri práci s akýmikoľvek frézovacími strojmi je dôležité dodržiavať pokyny výrobcu. Pred začatím práce potrebujete:

  • Posun v špeciálnom obleku, Použite osobné ochranné prostriedky (okuliare, masky, respirátory);
  • Skontrolujte servisnosť Zariadenia na nečinnosti, zapnúť a vypnúť páky, oprava funkcie blokov.

  Stroje na czash

  Stroje na czash

   Je zakázané merať rezivo pri ich spracovaní na stroji, nie je možné rozhodnúť o zariadení. Aby sa zabránilo úrazu elektrickým prúdom, musí byť stroj uzemnený. Všetky práce je potrebné vyrábať v dobre vetranej miestnosti. Nie je dovolené používať elektrické náradie v surových obchodoch.

   Je nemožné opustiť vybavenie na bezobslužné – v prípade potreby opustiť pracovisko by malo zastaviť elektromotor. Po skončení škrtov musí byť pohár vložiť do pracovného priestoru, vyčistite jednotku z čipov so špeciálnymi kefami.

   Tak, aby sa poháre fungovali hladko, Je dôležité vytvoriť plánovanú a neplánovanú opravu a mazanie pohyblivých mechanizmov. Aby ste to urobili, musíte každý mesiac preskúmať stroj, vyčistiť pred rôznymi kontaminantmi, aby ste mohli vykonávať profylaktické úpravy.

   Stroje na czash

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár