Stropy vo forme hviezdnej oblohy v interiéri

Krásny, harmonicky zariadený interiér robí akékoľvek obydlie skutočne útulné a domov. Existuje obrovské množstvo všetkých druhov spôsobov, ako diverzifikovať dizajn domu, ale môžete to urobiť krajšie a nezvyčajné s pomocou street stropy. Ešte viac, ak je to strop vo forme hviezdnej oblohy, ktorá len fascinuje so svojou krásou. Tento zaujímavý a neobvykle luxusný strop prinesie kúzlo do každej izby, či už ide o bytový apartmán a súkromný dom alebo reštauráciu a salón krásy.

Zvláštnosť

Prvý strop v Nebeskom štýle bol vytvorený v Amerike umelcom a len veľmi kreatívnou osobou – Bill Weisterpow. Akonáhle potreboval naliehavú pomoc zubára. Nemohli ste platiť peniaze služby a ponúknuť, aby si zariadil strop kancelárie v nebeskom štýle. Zákazníci, ktorí prišli k lekárovi, boli v plnom súlade s nezvyčajným stropom s výhľadom na krásnu oblohu, ktorú si mohli vychutnať sedieť v stoličke zubára. Po čase sa takýto dizajn začal získať rastúcu popularitu na celom svete.

Stretch Stropy majú veľa výhod oproti ostatným verziám stropného povlaku:

 • trvanlivosť;
 • Ochrana pred únikmi vody z horných poschodí;
 • Ekologická prívetivosť a bezpečnosť materiálov;
 • Vysoké estetické charakteristiky.

Vedci sa dokázali, že hlboký, obrovský obraz hviezdnej oblohy má najpriaznivejší vplyv na psychologický stav osoby. Fascinuje s jeho kráse, rozptyľuje z problémov a rozruch, dáva človeku vnútornému a pokoju mysle. Pohľad na priestor je relaxačný a umožňuje úplne odpočívať. Takéto stropy inštalované v spálni sú dobre pomáhajú ľudia s nespavosťou.

Predtým, na vytvorenie stropu, napodobňovanie oblohy nad hlavou, bolo potrebné pre veľa času, síl, ako aj špeciálne materiály. Teraz sa tento proces stal oveľa jednoduchším. Vyžadujú sa všetky kovové profily a sadrokartónové dosky. A moderné schopnosti osvetlenia vám umožňujú dosiahnuť maximálny realizmus a krásu stropného krytu.

V podstate používajte dve možnosti pre montážne stropy v štýle „hviezdnej oblohy“. Líšia sa len v charaktere štruktúr (jednoúrovňové a viacúrovňové) a typ osvetlenia, pre ktoré môžete použiť buď vlákno alebo LED pásku. Samozrejme, tieto možnosti sú odlišné a finančne.

Prvá možnosť je veľmi veľkolepá, ale drahá. Skladá sa z optického systému vlákien a napínacieho pásu (tkaniva alebo filmu). Druhá variácia je však pôsobí aj so svojou krásou.

„Star Obbys“ predstavuje celý systém, ktorý môže byť spravovaný. Viditeľnosť blikajúcich hviezd a pohybujúce sa galaxie je vytvorená s pomocou projektorov (auto-nositelia). Sú nainštalované LED alebo halogénové žiarovky so všetkými druhmi svetelných filtrov, ktoré vytvárajú viditeľnosť pohybu a blikania farieb.

S pomocou animovaných svetlých generátorov vybavených špeciálnymi programami môžete ľahko zmeniť viditeľnosť nočnej oblohy. Je tiež možné vytvoriť vlastné programy. Môžu zmeniť obraz hviezdnej oblohy takým spôsobom, aby ste ho naprogramovali. Za týmto tým sleduje regulátor, ktorý má až dvadsať výstupov, z ktorých každý má schopnosť pripojiť sa k sebe až dvesto hviezd.

Filtre zodpovedné za svetlo sa tokiajú v projektore. Sú zodpovedné za podsvietenie hry, farby a tiene. Rýchlosti, s ktorými sa otáčajú, sa zmenia pomocou softvéru. V projektoroch drahšej existuje možnosť diaľkového ovládania. Osvetlenie je lacnejšie k zásuvke. Jeden dizajn „Starry Sky“ môže použiť pár projektorov.

Prečítajte si viac  Všetko o väčšine sieťových filtrov

Hlavným prvkom „hviezdnych nebesiach“ je optické vlákno. Toto je závit, ktorý prenáša prúd svetla. S ich pomocou je vytvorená účinok žiarenia vlákien.

Profesionáli ich práce využívajú jednu zväzku: Dotknite sa špičky vlákna s rozdeleným spájkovačom po jeho inštalácii. Toto sa robí tak, že „hviezdy“ mali inú hodnotu. Môžete jednoducho kúpiť vlákna s rôznymi priemermi, čo vytvára presne rovnaký účinok. Avšak, výber vlákien je veľmi dlhý proces, toľko častejšie používa prvým spôsobom s spájkovacím železom.

Na posilnenie účinku inštalácia špeciálnych difúzorov.

Dizajn

K dnešnému dňu existuje veľa rôznych možností dizajnu pre dizajn „Star“ strop: Prílohy s optickými vláknami, LED diódami, širokouhlý tlač, kombinácia všetkých druhov povrchových materiálov, ako aj nových zariadení a tak ďalej.

Hovoriť o priestore, niekoľko hlavných typov stropu vyplýva:

 • Dynamické – expresívne variácie, v ktorých sa na kontrolu jasu, farieb a intenzity žiarenia používajú dynamické efekty a rôzne programy.

Táto verzia Starry Sky dáva atmosféru dovolenky a je ideálny pre dizajn obývacej izby alebo kuchyne.

 • Statické – nie ostré, pokojná imitácia hviezd. Fascinuje s jej prírodným blikaním.

Takáto dekor slúži na relaxáciu a vhodný pre spálňu alebo detskú izbu.

Najbežnejší spôsob, ako vytvoriť „cosmos“ vo svojom dome je úsek strop s hviezdnou oblohou znázornenou na ňom. Je to veľmi jednoduché a veľmi krásne. Skutočná fotografia vysoko kvalitného priestoru sa aplikuje na matný film. S pomocou bežných osvetľovacích zariadení, prírodným stlmeným svetlom.

Vďaka rozsiahlym moderným možnostiam, dizajnéri bez zastavenia ponúkli najviac neuveriteľné nápady dekorov. Obzvlášť fantastický strop je obzvlášť fantastický, ktorý zobrazuje nejakú planétu a používa rovnakú fotografiu.

Dekor „Nebeský“ strop môže byť absolútne akýkoľvek. Na tmavom pozadí sa hviezdy zdajú jasnejšie a tajomné, ale to neznamená, že nie je možné zvoliť plátno ružových alebo modrých odtieňov. Vyzerá taká neba veľmi jemne a krásna. Môžete nastaviť intenzitu obrazu, napájanie blikania, žiarovky.

Pri vytváraní „cosmos“ v byte nie je potrebné obmedziť dve alebo tri techniky. Existujú však dosť hodné a zaujímavé monokompozície.

Osobitná pozornosť sa musí venovať fotografií tlači, ktoré sa vykonávajú luminiscenčnou farbou. Toto je najjednoduchší a najdostupnejší spôsob, ako zdobiť takmer akúkoľvek miestnosť. V noci sú obrysy hviezd dobre zaťaté a jasne viditeľné. Deň však nemusí čakať na podobný účinok. Osvetľovací strop zostáva úplne obyčajný.

Pre väčší účinok strečového stropu v „kozmickom“ štýle, dopĺňajú svetlý obraz, ktorý im umožňuje obdivovať to pre denné dni, zatiaľ čo podsvietenie na optickom palive sa postará o krásnu krajinu v noci. Môžete kosiť v stropnom povrchu sklenenej lampy vo forme mesiaca.

Ak je to žiaduce, môže byť kozmický pohľad na svetelné hviezdy absolútne obnoviť v akomkoľvek formáte. Tak, že dekorácia vyšla krásna a magická, musíte správne nastaviť intenzitu obrazu, silu žiara a jas svetla. Môžete bezpečne experimentovať s režimami, charakteristikami. Vo svetle môžete použiť napríklad iba svetelné body alebo iba farebné prvky. Môžete tiež zmeniť farbu podsvietenia celého stropu, intenzitu žiara môže byť nakonfigurovaná z hladkého opaľovania na ostrý.

„Cosmos“ nad hlavou je vynikajúcim riešením pre každý interiér. Zostáva len vybrať správny návrh a vhodnú technológiu pre každý konkrétny prípad.

Ako to urobiť sami?

Existuje veľa možností na vytvorenie vlastných rúk „Starry Sky“ vo vašom byte alebo v dome. Tieto metódy sa od seba navzájom líšia s vizuálnym efektom, strojovým zariadením, ktoré používajú materiály a konečné náklady.

Prečítajte si viac  Všetko o zrkadlovom plastu

Zvážte niekoľko z nich:

 • nálepky;

 • Pripravený panel;

 • svetelné tapety;

 • Luminiscenčné farby a laky;

 • Swarovski kryštály;

 • vlákna;

 • LED diódy na úsek alebo zavesených štruktúrach.

Nálepky a hotové panely – niektoré z najjednoduchších a lacných možností. Pripravené samolepky predávané v papierniciach. Fosforové hviezdy sú prilepené na povrch. Môžu to byť papier a plast.

Zdobia svetelné tapety alebo film. Počas dňa bude to obvyklé tapety, ale v noci budú svietiť a žiariť. Bude to vyzerať veľmi pôsobivé a nezvyčajné. Trik týchto tapiet je, že na kontúry sa aplikuje špeciálny pigment, vďaka čomu tapetu. Takéto povlaky sú s 3D efektom. Je to nereálne krásne a nie tak drahé.

Filmový vzor môže byť vytvorený pomocou grafických editorov alebo 3D formátu. Pri výbere takejto možnosti dizajnu by ste nemali ušetriť kvalitu filmu, pretože bude priamo závislá od konečného výsledku.

Hlavnými výhodami filmu sú:

 • pevnosť materiálu;
 • Dokonalá reprodukcia farebnej palety;
 • Jednoduchá montáž.

Bude však musieť zohľadniť, že maximálna šírka takýchto filmov dosiahne dva metre. Preto stojí za to počítať vopred. Môžete si musieť rozdeliť obrázok do niekoľkých častí. Potom je potrebné lepidlo najmä starostlivo a opatrne, aby sa kĺby nevynikli alebo nezrovnalili.

Avšak, vložení prechádza veľmi jednoduché. Ochranná páska sa odstráni zo zadnej časti filmu a v procese, takže vzduchové bubliny sa neobjavujú pod fóliou, je potrebné vykonať špongiu na povrchu alebo handričke.

Mimochodom, pre začiatok, môžete vopred vytlačiť malý kúsok obrázkov a zistiť, či hotový gama zodpovedá vašim očakávaniam. Možno budete musieť upraviť požadované odtiene gama. Takáto mazaná tešili už skúsených majstrov.

Ďalšia lacná možnosť na strop „Starry Sky“: Aplikujte obrázok žiariacej farby alebo laku. Táto technika však potrebuje zodpovedný prístup. Pred použitím výkresu musí byť povrch stropu starostlivo zarovnaný s tmelou alebo omietkou. Ale tu je váš mínus. Rovnako ako v prípade tapiet, ten deň bude strop biely, a obraz nebude pozoruhodný.

Pre viac veľkolepého a pôsobivého stropného povlaku sú Swarovski kryštály dokonale vhodné. Na koncoch vlákien optických nití umiestnených na tvári s kryštálmi s tvárou. Použitie individuálneho tvaru tváre je vytvorený jedinečný obraz rozptýlenej žiarenia. Kryštály sú upevnené na plátne s pomocou výstužných krúžkov.

Prečítajte si viac  Všetko o stlačenej piline

Počas dňa každé takéto kreslenie osvetľuje oblasť od desiatich do tridsať cm2. Ale nestojí za umiestnenie príliš veľa kryštálov, pretože budú „evode“ malé predmety. Dvadsať štvorcov bude dosť päť kryštálov. V špeciálnych kúzelných kryštáli sa pozerajú na semišové povrchy plátna a na hustom matný PVC film tmavých odtieňov. Najmä, ak podsvietenie zmení svoju maľbu.

Vláknité vlákna sú určené na prenos svetla. Vytvorte efekt žiarenia na špičkách vlákien. Pri inštalácii závitov do plátna sa vykonávajú otvory a vodiče a svetlo generátor sa skrývajú medzi stropom a čepeľou. Priemer najmocnejších žiarivých bodov je rovný 0.25 mm. Všetky vlákna sú narezané na úrovni plátna alebo vo vzdialenosti nepresahujúcom 2 mm od vonkajšieho okraja plátna.

Pri inštalácii s LED diódami sú otvory tiež vyvŕtané, vodiče sú testované, LED diódy sú lepené, ktoré sú pripojené k regulátoru. Diódy sú tiež monochromatické a vykonávajú technológiu RGB. Pomocou moderných regulátorov s diaľkovým ovládaním môžete zmeniť intenzitu osvetlenia a paletu farieb. Existujú aj možnosti programovania, čo robí kontrolu najpohodlnejšieho.

LED diódy majú dostatok výhod:

 • Diaľkové a programované riadenie;
 • Ekonomická spotreba energie;
 • Vykurovanie svetelných zdrojov je vylúčené;
 • Zdroj LED je asi päťdesiat tisíc hodín;
 • mechanické rezistentné prvky;
 • Existuje možnosť pripojiť sa k hudobným vybaveniu a vytváranie farebných doproviek.

Tipy na ubytovanie

Väčšinou stropy vyrobené v takomto štýle, vhodné na spálňu alebo detskú izbu. Výber miestnosti však závisí len na predstavivosti a túžbe hostiteľa obydlia. Takéto stropy budú vyzerať skvele v kuchyniach, v hale alebo v kúpeľni. Tiež, priestor oblohy bude ideálne dopĺňať atmosféru mnohých zariadení. Napríklad, to bude skutočné pre Feah, reštaurácie, koncertné sály a t. Ns.

„Nebeské“ stropy sú chytení a vytvárajú hnev, fantastické nastavenie.

Krásne príklady v interiéri

Je tu veľa zaujímavých príkladov hviezdnych stropov. Napríklad, „sky mapa“ v tmavých modrých farbách – originálny spôsob, ako navrhnúť teenagener. A obloha jemných ružových tónov sa zmení na rodnú miestnosť na báječné. Aj v dospievaňovej spálni bude ideálne vyzerať svetlá úsek handričiek s jasnými čerpanými neónovými vláknami.

Pre spálnu bude strop s čiernym lesklým delom bude skvelým riešením. Rosser hviezdy môžu byť pridané do obrazu niektorých planéty.

V obývacej izbe bude vyzerať nádherne vyzerať viacúrovňový strop s stropným telom v strede. Najmä ak si vyberiete tmavo fialovú farbu plátna. S takýmto stropom bude interiér hrať nové farby.

Ak žijete v súkromnom dome, v ktorom sa nachádza bazén, nádherný strop so svetelnými prsteňa Saturn je dokonale zameraný na kúpalisko.

  Stretch Stropings „Cosmic“ témy sú veľmi rýchlo preniknuté do apartmánov a rôznych inštitúcií. To dokazuje mnohé recenzie zákazníkov uverejnené v sieti. Stropy zvyšujú priestor vizuálne a vytvárajú špeciálnu, skutočne magickú atmosféru, priťahuje názory. Ak chcete, aby bol váš interiér tajomný a nezvyčajne krásny, potom Stretch stropy s priestormi Space – to je to, čo potrebujete.

  Z ďalšieho videa sa môžete dozvedieť viac o stropoch vo forme hviezdnej oblohy.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: