Súpravy nástrojov SATA: Technické príležitosti a vybavenie

  Na globálnom trhu, nástroje značky SATA zaberajú predné miesto. Vysoká kvalita, jednoduchosť prevádzky a rozumnú cenu zabezpečili popularitu občanov a rozšírené použitie na veľkých priemyselných odvetviach, obrovské predaja a povesť VIP produktov.

  O spoločnosti

  Nástroj vyvíja a vyrába americkú špecializovanú spoločnosť Danaher Tool Group. Bola založená v roku 1984 a hlavným zameraním jeho aktivít bol rozvoj a výroba profesionálneho nástroja. V krátkom čase spoločnosť získala hodnotné miesto na trhu nástrojov. V roku 1997 bola pod značkou SATA vyvinutá nová produktová rada. Hlavným cieľom bolo dobyť obrovský trh Čínskej ľudovej republiky.

  V júni 2010 sa spoločnosť Danaher Tool Group a COTEGER nástroje COTEER sú zlúčené do jedinej skupiny Apex Tool Group, ktorý prišiel do pokročilých svetných pozícií. V súčasnej dobe, držby produkuje produkty viacerých populárnych svetových značiek, vrátane Armstrong, Matco Tools, Allen, KD Tools, JCOB, Crescent, prevodový kľúč, pre 45 000 produkčných bodov v 30 krajinách.

  Universal SATA nástroje súpravy sú obzvlášť populárne.

  Typy súborov

  Univerzálna sada nástrojov pre 150 položiek

  Táto súprava je najuniverzálnejšia, s maximálnou údržbou opravy a mechanických operácií. Skladá sa z predlžovacích káblov, sviečkovej, kombinovanej a mys, s račňovými kľúčmi, rôznymi veľkosťami a typmi bitov a hlavy.

  Vynikajúce spracovanie povrchov nástrojov poskytuje súbor prezentatívneho druhu.

  Táto SATA Toolkit vám umožňuje ľahko vykonávať všetky potrebné operácie. Ak používate existujúce predĺžené koncové hlavy a odchýlky predlžovacích káblov, kľúče s ultra tenkými tipmi a kombinovanými klávesmi, potom aj prácu s ťažkými na dosah rôznych mechanizmov budú jednoduchšie.

  Hlavy hlavy vplyvu sa ľahko vyrovnávajú s „presnými“ prvkami. Použitá chromolibdden oceľ poskytuje produktu zvýšenú tuhosť a odolnosť proti nárazom a liečba fosforečnanom vápenatým chráni pred koróziou.

  Vnútorný povrch hlavy má špeciálnu formu, že tretia znižuje riziko poškodenia prvku upevňovača a šetrí ho na ďalšie použitie.

  Klávesy s račňovým mechanizmom umožňujú otáčať upevňovací prvok iba 5 stupňov, keďže bežné kľúče ho robia najmenej 30, čo je často ťažké kvôli nedostatku priestoru. Spínacia páka pracovnej rotácie vám umožňuje pracovať s jednou rukou. Jedinečná forma pracovnej časti povrchového pohonu plus poskytuje husté pokrytie prvku a zabraňuje rozpadu jeho tváre.

  Nespôsobí náhradu ťažkostí (údržba) automobilových sviečok k dispozícii Svietnické kľúče.

  Upozorňujeme, že trysky (s výnimkou nárazových hláv) nemôžu byť použité s elektrickým, pneumatickým kľúčom a zosilňovačmi.

  Príliš veľa kompletnej sady vedie k tomu, že niektoré výrobky sa nepoužívajú, ale len zaberajú miesto a zaplatili zbytočne.

  Súprava nástrojov pre 121

  Hlavný rozdiel zo súboru, ktorý obsahuje 150 položiek, je väčšia všestrannosť v dôsledku automobilového testera a skrutkovače, čo umožňuje testovanie a diagnostiku snímačov, drôtov, kontaktov. A sťahovák olejového filtra zjednodušuje prevádzku výmeny filtra pri servise auta.

  Krížový skrutkovač RH-2 10 centimetrov dlho ľahko sa vyrovná s skrutkami meraním od 3,1 do 5 mm. Magnetizovaná tyč nebude stratiť položku. Toto je jeden z najmodernejších a vylepšených výrobkov.

  Automobilový tester s dlhým skrúteným drôtom vám umožní pohodlne testovať potrebné zariadenia.

  Vďaka nadobudnutiu najobľúbenejších produktov je táto sada SATA náradie výrazne lacnejšia.

  Univerzálna sada nástrojov pre 120 položiek

  Ide o dokonalý súbor nástrojov SATA pre opravu a mechanickú prácu pri servise automobilov. Kompletná sada náradia sa sústreďuje na hlavné veľkosti spojovacích materiálov.Rozmery hláv a tlačidiel vám umožňujú vykonávať základné práce na jemnej a strednej opravy mechanizmov. Kufrovaný kufor bezpečne drží nástroj na svojich miestach.

  V prípade špeciálnej veľkosti (napríklad upevňovacích materiálov s slotmi Pozi) môžete vždy vytvoriť súbor nákupu potrebného produktu.

  Táto sada, vybavené rôzne typy a veľkosti bity, Odstráňte prácu s upevňovacími prvkami, bez ohľadu na typ a počet použitých slotov (Torx, Hex, Pozi, Phillips). Dostupné odrody bitov a sú zahrnuté vo viac ako 20, ľahko zapadajú do upevňovacieho prostriedku napriek svojmu typu – plochý, cruciform, hex, trojuholníkový a t. D. Sprievodné adaptéry bitov výrazne zjednodušia úlohu.

  Sada kombinovaných kľúčov najvyhľadávanejších typov, od 8 do 19 mm v množstve 11 kusov, s ktorými sa vykonáva hlavná inštalácia a oprava práce. Tvorba zo špeciálnej ocele a špeciálneho povlaku im dáva pevnosť a trvanlivosť a 12 tvárí pracovnej časti kľúča vám umožní vykonávať spoľahlivé zachytenie upevňovacieho prostriedku. Odchýlka 15 ° hlavy k osi nástroja zjednodušuje.

  Cardan Hinge vám umožní zmeniť smer osi aplikácie úsilia, ktorý je veľmi pohodlný v ťažkých podmienkach. Avšak, produkty vyžadujú mimoriadne opatrný obeh, pretože záves v dizajne znižuje pevnosť nástroja, a to napriek výrobe vysoko pevnej ocele. Priťahuje pozornosť na zrkadlový nástroj na poťahovanie chromomona.

  Prítomnosť troch reverzívnych rukovätí výrazne rozširuje svoje schopnosti. Vynikajúca rukoväť, tlačidlo rýchlej výnimky, páka pracovnej rotácie a superfínovej hlavy s uhlom otáčania 5 stupňov poskytujú efektívnu prevádzku s upevňovacími prvkami v akýchkoľvek podmienkach.

  Päť predlžovacích káblov rôznych veľkostí zabezpečí pohodlný prístup k spojovacím materiálom. Chromovadium oceľ robí tento nástroj obzvlášť trvanlivý a nebojí sa veľké zaťaženie. Chromonichel povlak poskytuje zrkadlový pohľad, odolnosť proti korózii, odolnosť voči mechanickým otrasom.

  Najbežnejšie nástroje sú koncové hlavy. V súprave je 71 hlavou. Poskytujú prístup k upevňovacím prvkom na jeho osi, čo robí s ním vhodnou a efektívnou. Univerzálne hlavy majú rôzne typy:

  • Šesťuholník hlavy čo najviac na pevne utiahnutý prvok;
  • Predĺžené hexagonové hlavy vám umožňujú riešiť problémy v ťažkostných miestach;
  • Dvanásť hlava hlavy starostlivo sa vyrovnáva s upevňovacími prvkami.

  Šokové koncové hlavy sú nepostrádateľné v práci. Ľahko sa vyrovnávajú s „pečené“ detaily a dokonca aj v nepríjemných miestach.

  Všetky tieto 120 položiek sa nachádzajú v plastovom kufríku s ergonomickou rukoväťou, ktorý je vyrobený zo špeciálneho polyetylénu fúkaním na dosiahnutie bezchybnej pevnosti tela a maximálne pohodlie.

  Recenzia pre VIP modely

  Na Sady nástrojov SATA na internete rozširuje recenzie najmä pozitívne. Kupujúci zaznamenali nezvyčajné pre moderný tovar „celoživotná“ záruka, ktorá umožňuje ľahko zmeniť nástroj zlyhal, hoci poruchy sa vyskytujú veľmi zriedkavo. Ženy odporúčajú aplikovanie súborov ako darček pre mužov kvôli atraktívnemu vzhľadu a vysokým stupňom manipulácie s nástrojmi, cena tovaru a stav VIP.

  Hovorí sa, že mnoho dobrých slov sa používa použité inovácie, čo umožňuje zvýšiť stupeň pokrytia upevňovača a zachrániť ho pri demontáži. Mnoho nadšencov automobilov sa odporúča pri vytváraní osobnej inštrumentálnej základne, aby sa univerzálny súbor nástrojov SATA ako doplnok potrebných výrobkov.

  Niekedy existujú nedostatky pre slabé hrady prípadov, spadnutie nástrojov z ich miest, nadmerná konfigurácia súborov 150 položiek, ale netvoria impozantné dojmy o používaní nástrojov značky SATA.

  Produkty SATA majú osvedčenú reputáciu ako povesť ako vysoko kvalitné profesionálne nástroje, Poskytovanie slušného použitia v osobnom používaní v malých workshopoch a priemyselných podnikoch.

  Na videu môžete vidieť SATA Nástroje Súpravy v rôznych konfigurácii.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: