Tapeta Eijffinger: Charakteristika a dizajn

Eijffinger tapety – vysoká móda pre interiéry. „Zdobenie sveta“, možno a znelo predstiene, ak neboli žiadne motto Eijffinger – výrobca skutočne kráľovská úroveň. Na konci tímu XIX storočia dostala táto holandská spoločnosť status „dodávateľa pre jej majestát Emma-Conschrt Emma“.

V súčasnosti sú jeho výrobky k dispozícii nielen skóre modrej krvi a kvalita stále spĺňa najvyššie európske normy.

Zvláštnosť

Tajomstvo úspechu spoločnosti je jednoduchý: praktickosť, životné prostredie, originalita a neustále sa usilujú o dokonalosť technológií.

Eijffinger vytvoril názov pre výrobu rôznych nástenných krytín a textilných výrobkov. Každý rok spoločnosť aktualizuje zbierky papiera, vinyl, phlizelin, textilné tapety, ako aj látky z prírodných materiálov a panelov. Pred týmito zbierkami pracujú nielen vynikajúcimi technológmi, ale aj slávnymi dizajnérmi. Klasický, etnický, abstrakčný, geometria, kvetinový ornament alebo stručný monofónny roztok – bez ohľadu na interiér, Eijffinger Range vám umožní vybrať si vhodnú konštrukciu stien.

Názory

Jeden z populárnych typov tapety – vinyl. Veľmi praktické: ľahko prilepte, len vyčistil. Môžu byť použité v akýchkoľvek priestoroch vrátane detí. Často sa často rozhodnú dokončiť kuchyňu alebo kúpeľňu. Vinylová tapeta môže byť hladká aj textúra. Medzi rozsahom Eijffingerom sú plátno, napodobňujúce drevo, kameň, dlaždice.

Fliselline tapety je v dopyte – nie sú príliš odolné voči vlhkosti, ale nebojí sa slnečného žiarenia, trenia, schopné udržať atraktívny vzhľad na dlhú dobu.

Prestížne textilné tapety sú dobré pre obývacie izby. Ich základňa – celulóza a líška. V prvom rade sú také tapety zvolené kvôli estetike. Sú menej praktické – absorbujú prach, nie je určený na mokré čistenie. Medzi výhody – tepla a zvuková izolácia, ako aj maskovanie malých nezrovnalostí stien.

Ak venujete pozornosť ekológii, pozrite sa na papierové tapety alebo tapety na základe prírodných materiálov. Papier tradične odkazuje na rozpočtové možnosti, ale tapeta s Eijffingerom je exkluzívna. Vnútorná vrstva takýchto tapiet – celulóza a letín a vonkajšie rastlinné vlákna s Ras, ktoré sú podobné hodvábnej alebo zamatovej látke.

Stylistické smery

Eijffinger dizajnéri nikdy neverili pracovať ako rutina.

Vďaka svojim myšlienkam sa dom stane, ako ho chcete vidieť.

  • Zbierka Zjednotený Pre minimalistov: Monofonické plátna, Rich palety, rôzne textúry.
  • Pre milovníkov klasiky – Ventilátor. Prísne ozdoby rastlín, geometrické vzory, textúrované monofónne plátna.
  • Moderný, futuristický alebo mestský interiérový doplnok Miesto. Je to naozaj unikátne tapety, ktoré vytvárajú účinok trojrozmerného priestoru.

  • Marine Romance fúka z Atlantický – lode, plachty, kariet, kotvy a svetlé plátna, s Calmer Design.
  • Kúzlo z východu vyplní interiér Yasmin – mozaikový kaleidoskop, bizarné zeleninové a geometrické ozdoby. Orientné motívy sú viditeľné v zbierke SIROC.
  • Orientálne wallcovering – pre etnických fanúšikov. Tapeta Textúra pripomína prírodné drevené vlákna. Delikálne farby stredomorskej povahy je vyplnené zbierkou IBIZA. Je prezentovaný a panel.

Stojí za zmienku, že fotografia tapety a panely z Eijffinger sú vždy jasné a kreatívne. V sortimente nielen krajine, ale aj abstraktné, a pozemok.

Použitie v interiéri

Pri výbere tapiet v spálni upozornite na environmentálnu priateľstvo plátna. A neexistuje žiadna rovnaká zber prírodných wallcerings. Tieto tapety sú vyrobené na papierovom základe prírodných materiálov a v prírodnej palete farieb.

Veľká časť charakteru hostiteľa domu povie interiéru svojej obývačky. Môže to byť jednoduché a očarujúce, ako zbierka Baltimore, a môže byť expresívny ako nástenný rytm. Slogan Táto úžasne jasná zbierka – „Nech je rytmus vášho srdca stať sa rytmom vášho domu“.

Akákoľvek kuchyňa bude vyzerať trochu modernejšie, ak ho predstavíte v príslušnej tapete z kolekcie Cluver, ktorý kombinuje tradície klasiky a moderné. A textúrované vinylové plátno z kolekcie Riverside dokonale dopĺňajú ekologický interiér.

Najmä pre detské izby dizajnéri Eijffinger vyvinuli hity pre deti a Wallpower Junior Collections. Svetlé farby, zábavné pozemky – v miestnosti s takýmito tapetou sa chcem radovať. A pre miestnosť, teenager môže byť uzavretý wallpower ďalej. Táto kolekcia je zaujímavá, pretože ukazuje iba fotografickú tapetu.

V ďalšom videu nájdete inštrukciu na sticking Phlizelin Wallpaper Eijffinger.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár