Tile Adex: Rozlišovacie funkcie

Keramická dlažba je jednou z najobľúbenejších možností pre vonkajšie a nástenné krytiny. A nie je prekvapujúce, pretože tento materiál je veľmi praktický a umožňuje vám vytvoriť širokú škálu interiérových návrhov. Avšak, na opravu nie je len krásna, ale aj vysoká kvalita, je potrebné si vybrať produkty z výrobcu prvej triedy.

Jedným z najlepších spoločností na výrobu keramických dlažieb sú ADEX.

O spoločnosti

Adex je španielsky podnik, ktorý bol založený v roku 1897 a je oprávnene považovaný za jednu z najstaršej produkcie keramických výrobkov. Všetky tie roky je spoločnosť riadená jednou rodinou, z ktorých každý chce podporovať tradície výroby vysoko kvalitných výrobkov z keramiky.

Vďaka zavedeniu najmodernejších metód a technológií výroby, ako aj používania manuálnej práce filigránovej práce môže značka vytvoriť najvýraznejšie a vynikajúce dekorácie dlaždice.

K dnešnému dňu je výber a rozmanitosť produktov tejto spoločnosti jednoducho pôsobivý.

Produkty rôznych farieb, veľkostí a textúr sú k dispozícii na predaj, existuje mnoho úžasných krásnych produktov s rôznymi obrázkami, vzormi a ďalšími dekormi. A milovníci všetkých jedinečných a neobvyklých budú môcť získať aj produkty s obrazmi El Salvador Dali. Majstrovské diela tohto umelca si vybrali spoločnosť za žiadnu nehodu – to bolo s ním na začiatku svojej práce. Adex uzavrel zmluvu a jeho náčrtky boli použité na navrhovanie dlaždíc. Postupom času, spoločnosť vydala vodcov vo výrobe vysoko kvalitných a exkluzívnych keramických dlaždíc, ktoré dnes má veľkú popularitu po celom svete.

Adex zaoberajúci sa výrobou stenových a podlahových dlaždíc pre všetky typy izieb – kuchyňa, kúpeľňa, chodba.

Výrazné vlastnosti a prínosy výrobkov

Hlavné ciele vo výrobe produktov ADEX považuje najvyššiu kvalitu a štýlový exkluzívny dizajn. To je dôvod, prečo španielske výrobky tejto značky je vyhotovením bezmocnej kvality a štýlu. Dizajnéri spoločnosti sú vhodné pre svoju prácu so všetkou vážnosťou a zodpovednosťou. Vytvorenie dizajnu každej zbierky dlaždíc – to je najviac súčasné filigránové umenie.

Keramické výrobky značky ADEX sú sériovo vyrábané, ale poradie individuálneho dizajnu je tiež možné, čo sa nestretne s nikým iným.

Zamestnanci spoločnosti vo svojej práci šikovne zjednotujú vek-staré tradície s inovatívnymi technológiami, v dôsledku toho sa na svetle objavujú úžasne krásne vysoko kvalitné výrobky. Vzhľadom na širokú škálu produktov bude schopný vytvoriť vhodnú farbu, tvar a cenovú dlaždicu.

Prečítajte si viac  Opravné zmesi pre betón: vlastnosti výrobku

Skutočné kolekcie

Modernista

Hlavným znakom tejto kolekcie je lesklý povlak dlaždice s použitím účinku Krakle – to znamená umelú tvorbu povrchu. Kolekcia je zastúpená v širokej škále výrobkov, výrobky sú zdobené všetkými druhmi dekoratívnych prvkov – Hranice, Bas-Reliéfy, kvetinové vzory a vzory.

Dlaždice z kolekcie „Modernista“ je veľmi univerzálna a dokonale zapadá do akéhokoľvek štýlu interiéru – od moderného na klasiku. Najčastejšie sa výrobky z tejto zbierky zakúpia pre dekoráciu steny a podlahu v kúpeľni.

Príroda

Toto je špeciálna zbierka dlaždíc v štýle rustikálneho. SMEAMELU ​​PRODUKTOV – MATTE S VPLYVU „KRAKLE“. Zber zberu farieb veľmi široký, takže žiadne problémy si vybrať vhodnú možnosť pre každý špecifický interiér. Produkty sú tiež zdobené hranicami a fnetami s kvetinovými vzormi.

Zber prírody dokonale zapadá do interiéru v moderných štýloch.

NERI

Táto kolekcia obsahuje produkty rôznych tvarov a veľkostí. Dizajn ITHEENT v klasických aj moderných poznámkach. Povrch glossy dlaždice, výrobky sú vyrobené v príjemných pastelových farbách. Kolekcia „NERI“ je ideálna pre dekoráciu steny a podlahy v kúpeľni av kuchyni.

Oceán

Dlaždice z kolekcie oceánu je k dispozícii v troch veľkostiach – 75×150 mm, 75×225 mm, 150×150 mm. Vo farebnom rozsahu výrobkov dominujú šedo-modré tóny.

Ak sa zameriavate na vykonanie dekorácie miestnosti, zber oceánu sa stane ideálnym riešením kvôli širokej škále dekoratívnych prvkov používaných v dizajne.

Produkty z tohto riadku sa dokonale pozerajú na moderné aj klasické interiéry.

Pavimento

Táto kolekcia obsahuje dlaždice, ktorá má rezané rohy. Veľkosť dlaždice – 150×150 mm, ale má tiež ďalšie štvorcové vložky s veľkosťou 30×30 mm.

Pavimento Line je najčastejšie používaná na dokončenie podlahy v rôznych miestnostiach.

Renesančný

Táto zbierka zahŕňa dlaždice neobvyklých foriem, s ktorými môžete vytvoriť rôzne zaujímavé a neobvyklé návrhy. Dlaždice sú k dispozícii v rôznych pastelových farbách, ktoré môžu byť kombinované, čím sa vytvárajú zaujímavé vzory.

Prečítajte si viac  Spustenie profilov pre panely

Rombos

Luxusné a exkluzívne výrobky sú vyrobené vo forme Rhombusu. Farebná paleta je dostatočne široká – z pastelových tónov do nasýteného zlata alebo striebra. Povrch výrobkov je lesklý a hladký. Dlaždice Rombos sa stane štýlovou hodnotou v každom interiéri.

Prehľad jednej z zbierok ADEX, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: