Tile „Berezacramika“: Odrody a profesionály

Každý vie, že opravy sú nepríjemné, nákladné a časovo náročné. Počas výberu konečných materiálov sa kupujúci snažia nájsť zlatú strednú látku medzi kvalitou a nákladmi. Že takéto výrobky ponúkajú obľúbenú bieloruskú ochrannú známku „Berezacramika“.

O značke

Podnik „Berezacramik“ začal pracovať na základe Berezovského závodu stavebných materiálov v roku 1967. Už v tom čase sa spoločnosť mohla pochváliť high-tech základom. V roku 1981 spoločnosť si vybrala výrobu keramických dlažieb ako hlavnej činnosti. Od roku do roka skúsených pneumatík dlaždice vyvinuli nové zbierky, bohatý sortiment.

Spoločnosť sa rýchlo vyvinula, zlepšuje tovar, A v roku 2013 prichádza keramika s digitálnym pečaťom na trh. Nová technológia umožnila jasné obrazy a vzory na zomierach a vzoroch, ktoré si zachovali príťažlivosť počas celého života. Dôležitú úlohu pri rozvoji popularity značky sa zohrávala odroda a priaznivá cena.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou dlaždíc najvyššieho stupňa. Sortiment spoločnosti Pottit rôznych foriem a farieb. Na vysokej úrovni, domáci a zahraničný kupujúci všimli dlaždice s imitáciou prírodných materiálov: prírodné drevo, mramor a iné povrchy.

Zvláštnosť

Zamestnanci BEREZACRAMIK ENTERPRISE MÔŽE SPOTREBUJÚCE. Suroviny sú starostlivo testované a kontrolované pred použitím vo výrobe. Bielorusová spoločnosť uplatňuje materiál z európskych krajín. Suroviny plne spĺňa vysoké globálne normy. Kvalita komponentu závisí od kvality dlaždice, životnosti, odolnosť proti opotrebeniu a ďalších parametrov.

Hlavným smerom v práci bieloruskej spoločnosti je výroba stenových a podlahových dlaždíc na registráciu budov rôznych typov (obytné a obchodné priestory). V katalógu výrobkov nájdete dlaždice pre kuchyňu, kúpeľňu, kúpeľňu a ďalšie izby. K dispozícii je aj slinok – odolný materiál pre fasádne práce.

Tím profesionálnych dizajnérov pracuje na vzhľade dlaždice. Špecialisti vyvíjajú nové zbierky, vzhľadom na názory kupujúcich, módne trendy, štýlové kombinácie farieb. Zbierky pre klasickú stylistiku priťahujú pozornosť na zdokonalenie a tovar a pre moderné destinácie – nezvyčajná kombinácia farieb a abstrakcií.

Každá zbierka dlaždíc pre kúpeľňu pozostáva z stenových a podlahových dlaždíc, hraniciach a rôznych ďalších elementov dekorov, kvôli tomu, ktorá špeciálna harmónia je dosiahnutá.

Vysoko kvalitné produkty Bieloruská značka poznamenala tak výrobcami práce a obyčajných kupujúcich. Produkty značky „Berezacramika“ plne spĺňa vysokú kvalitu kvality. Táto funkcia je jasne preukázaná z dôvodu praktickosti, sily a dlhej životnosti. Počas pokládky sa materiál nerozpadne a ľahko rezaný so špeciálnymi nástrojmi. Kvalitný produkt nebude zdobiť len miestnosť, ale vytvorí pohodlné nastavenie.

Rôzne farby, veľkosti, textúry – to všetko vám umožní vytvoriť štýlový, módny a originálny interiér. Farba je veľmi dôležitá pri vytváraní potrebnej atmosféry. Dekoratívne panely a iné prírastky budú prinášajú do interiéru NEVORY A KRÁTKU.

Výrobcovia sa starajú nielen o vzhľadu výrobkov a jeho kvality, ale aj na praktickosti. Napríklad dlaždica, navrhnutá špeciálne pre obkladu bazénov, má špeciálny hrubý povrch, ktorý vám umožní pohodlne a bezpečne pohybovať.

Stojí za zmienku, že dokončovací materiál bieloruskej ochrannej známky oceňuje v rôznych súťažiach v domácich a svetových úrovniach. Výrobky sa často stávajú laureátom veľkých tematických udalostí.

Čo je keramografické?

Porcelánový kameň je praktický a odolný podlahový kryt. Tento materiál sa nebojí konštantných a intenzívnych zaťažení, takže sa odporúča používať na základe miestností s vysokou patenciou. Povrch dlaždice má drsnosť, vďaka ktorej sa sklíčko zníži. Toto je pravidlo, že ide o veľké dlaždice a veľké rozmery uľahčujú proces kladenia materiálu.

Vďaka pevnosti, stabilite a spoľahlivosti porcelánových kamenných pásov sa používa na základe verejných priestorov: v nákupných centrách, butikoch, reštauráciách, hoteloch a iných zariadeniach. Porcelánový kameň, je ideálna možnosť pre verandu, otvorené oblasti a terasy.

Rozmery

Zbierky dlaždíc z bieloruského výrobcu Prezentované v špecifických rozmeroch typu, ktoré vyzerajú skvele v interiéri:

 • Nástenný materiál: 20 × 30 a 25 × 35 cm;
 • Paul Tile: 30 × 30 a 42 × 42 cm;
 • Keramické výrobky pre dizajn bazénov: 25 × 21,5 cm.

Rozmery sú navrhnuté s prihliadnutím na pohodlné a jednoduché pokládky, ako aj štýlovú kombináciu zomrie. Výrobcovia zabezpečujú, že takéto rozmery výrazne uľahčujú proces čistenia. Po položení kocky vytvorí štýlové a expresívne plátno.

Starostlivosť

Čistite dlaždice z rôznych kontaminantov, ktoré sa hromadia na povrchu, veľmi jednoduché. Špeciálny povrch materiálu značne uľahčuje tento proces. Pre vysoko kvalitné čistenie je dostatok vody, mydlovej malty a tkaniny. Môžete použiť akúkoľvek penivú kompozíciu alebo špeciálnu vežu pre dlaždice.

cena

Cena je rozhodujúca pri výbere konečného materiálu. Spoločnosť ponúka svojim zákazníkom tovar za prijateľnú cenu, ktorú je možné znížiť z dôvodu inovatívnych zariadení, čo umožňuje vyrábať veľké strany výrobkov na čo najkratší čas. Zároveň zostane kvalita na výške.

Modely

Medzi rôznorodosťou dlaždíc sú z nich zvýraznené najobľúbenejšie z nich. Každý výber je vyrobený zo starostlivo vybraných surovín v súlade s normami svetovej kvality.

 • „Azure“ – Toto je zbierka pre kúpeľňu. Je ideálny na vytvorenie relaxačného a pokojného nastavenia. Farebný rozsah: biela farba, odtiene tyrkysovej a modrej. Dlaždice priťahuje pozornosť na nezvyčajnú kombináciu farieb.

Obrázok zobrazený na tavení, kópie vody vody. Na jej pozadí sú dekoratívne objekty v morskom predmete: Octopus, medúzy, delfíny, morské korčule a iné morské fauna. V súprave je dekoratívny panel, ktorý zobrazuje potopenú loď. Predmet mora je klasický pri výrobe kúpeľne. Zástupcovia spoločnosti poznamenali, že táto kolekcia je zasiahnutý predaj.

 • Dubaj. Tento výber bude obzvlášť podobný dekorových fanúšikov, ako je vyrobený v mäkkých, jemných a pokojných farbách. Ako hlavná farba, dizajnéri používali béžové farby a jeho odtiene. Zbierka je úžasná pre dizajn malých miestností. Je dokonale vhodný pre priestory s nevýhodou prirodzeného osvetlenia.

Samostatné zomrie sú zdobené štýlovým zeleninovým vzorom stanoveným jemnou mozaikou. Farba tohto dekoratívneho doplnku je navrhnutá v celkovom rozsahu.

Aj v kolekcii sú zomiera, zdobené svieži bielymi kvetmi, a po položení v miestnosti, atmosféra ľahkosti a šľachty nereaguje.

 • „Štýl“. Zber je atraktívny a expresívny dizajn pre modernú kúpeľňu. Keramika je zastúpená v dvoch verziách farebnej palety: v šaláte (svetlo zelená) a nasýtený oranžovými. Svetlé farby dizajnéri zriedené svetlými zátkami. Dokonalá voľba pre tých, ktorí dávajú prednosť mimoriadne štýlové riešenia a nasýtené odtiene.

Dlaždice má lesklú textúru s jednotným leskom. Dekoratívne prvky vo forme geometrických tvarov, kučery a špirál sú umiestnené na neželezných dňoch. Počnúc dňom z miestnosti takejto kúpeľne bude nálada vždy vo výške.

 • Zbierka „Elena“ Prezentované kupujúcim v štyroch rôznych farebných verziách: modrá, zelená, oranžová a burgundsko. Ak chcete poskytnúť produkt väčšej expresivity a príťažlivosti, okrem primárnej farby, biele a čierne telá boli aplikované. Výsledkom je, že dlaždice pripomína prirodzený mramor.

Hraničné a dekoratívne zomrie sú zdobené kvetinovým vzorom na svetlom pozadí. Farba ornamentov zodpovedá základnému zbierke farieb.

 • Zbierka „Bambusové“ Určite ako fanúšikovia ázijských dekoratívnych smerov, ako aj nájsť svojich kupujúcich kvôli svojej prirodzenosti, prirodzenosti a ekológii. Farebná paleta: biela farba a odtiene zelenej.

Bude aplikovať realistické kreslenie bambusových stoniek s bujnými listami. Takýto prvok poskytuje celkový obraz expresivity a originality a dizajn vytvorí atmosféru čerstvosti v miestnosti.

 • Zbierka Magnolia Freesia Osobne citlivosť, romantizmus a ženskosť. Je určený na stretnutí kuchynskej miestnosti. Keď je vytvorený, čarodejník bol použitý biely, ružový a béžový farbu. Pre nasýtenie a väčší výkres realizmu, dizajnéri doplnili maľovanie motormi zelenej a čiernej.Dekoratívne zomrie sú zdobené obrazmi jasných ružových púčikov. Kvety sa nachádzajú na dlhých pobočkách na pozadí lístia.
 • Zbierka dlaždíc „Entourage“ Vyrobené v prísnej, laconickej a elegantnej štylistike. Farebná paleta: biela, čierna a perly sivá. Môžete vytvoriť nenápadný a štýlový dekor s touto konečnou úpravou.

 • V príklade zberu „Jazz“ Vizuálne dokazuje populárnu recepciu kontrastu. Dizajnéri úspešne kombinovali béžovú a hnedú. Farby sa navzájom dopĺňajú, zdôrazňujú výraznosť a hustotu. Dlaždice zdobené expresívnymi vzormi, prepojené na svetlom alebo tmavom pozadí. Harmony farieb vytvára štýlový a atraktívny dekor.
 • „Mirie Mirie“. Vybrať si od kupujúcich ponúkol tri farebné možnosti: tmavo červená (burgundsko), modrá a zelená. Dekorácie používali hlboké nasýtené farby. Tile Master Mimids Prírodný kameň. Ako dekoratívne prvky sa používa nádherný rastlinný vzor aplikovaný na biele homogénne pozadie. Zbierka je úžasná pre očarujúce pokyny.

Recenzie

Kupujúci z celého sveta zdieľajú dojmy nadobudnutia, diskutovať o výhodách a nevýhodách konečného materiálu. Môžete s istotou vyhlásiť, že väčšina hodnotení je pozitívny. Viac ako 90% užívateľov zaznamenalo priaznivé ceny, široký výber a vysoko kvalitný produkt.

Dokonca aj tých najnáročnejších zákazníkov našli ideálne zbierky pre kreslenie bytov a iných priestorov.

Ako vyzerá keramická dlaždica z kolekcie Camellia, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: