Tile „Falcon“: Pros a nevýhody

Keramická dlažba sa používa v stavebníctve na obloženie stien a podláh. Domáci výrobcovia nezaostávajú za zahraničných kolegov. Každá továreň zaoberajúca sa výrobou keramiky je monitorovaná modernými technológiami, nákup nových zariadení. Ruské stavebné materiály nie sú horšie ako dovážané analógy. Veľké výhody majú sokol s Falcon dlaždice: Čítanie tohto článku, dozviete sa o jej plusení a mínusoch podrobnejšie.

O výrobcovi

Tile „Falcon“ je k dispozícii na podnik blízkosti Moskvy. Na konci minulého storočia spoločnosť podstúpila celkovú rekonštrukciu. V rokoch 2009-2010 sa konala ďalšia podstatná aktualizácia na linkách na uvoľňovanie podlahy a stien obklady.

Práca sa vykonáva s pomocou moderných zariadení z Európy. Časť surovín tiež pochádza od zahraničných lídrov priemyslu: napríklad farbivá a glazúra sú bromplá z Talianska a Španielska.

Produkty vyrábané rastlinou zodpovedajú ruskej GTA. Okrem toho sú certifikované normami EÚ EN-177.

Názory

Rozsah výrobkov vyrábaných rastlinou je viac ako päťsto mien. Dlaždice je daná veľká časť. Ide o dokončovací materiál pre podlahy a steny – ako pre vnútorné aj vonkajšie znášky.

Výrobca ponúka materiály rôznych farieb. Zbierka otvára biele dlaždice, naďalej pokrýva všetky farby dúhy. Oddelene stojí za to zdôrazniť tematické obklady zbierok s ornamentom. Produkty pre vonkajšie práce majú drevo, tehlový a prírodný kameň.

Rozsah veľkostí povrchových materiálov (v centimetroch):

 • 20×33;
 • 20×44;
 • 33×44;
 • 33×33;
 • 44×44;
 • 12×36.5.

Prvé tri možnosti patria čelia dlaždice pre fasádne práce. Ťažký presklený povrch môže mať kresbu alebo byť jednosmerný. Materiál vyzerá skvele na stenách budovy alebo bazéna. Nástenné dlaždice sa rozlišuje odolnosťou voči kvapkám teploty, ľahko sa čistí od akejkoľvek kontaminácie.

Štvorcové výrobky so stranou 33 cm sú určené pre podlahovú krytinu. Materiály 44×44 a 12×36.5 Universal. Môžu byť použité na dekoráciu a podlahy a steny.

Dôstojnosť

Jednou z hlavných výhod monitorovaných materiálov z tohto výrobcu je rôzne možnosti. Vzhľadom k veľkému počtu veľkostí a odtieňov môže spotrebiteľ vybrať možnosť, ktorá je ideálna pre zdobenie konkrétnej miestnosti. Spoločnosť nie je jednoducho produkovať krásne kryty dlaždíc, ponúka hotové zbierky pre rôzne priestory – vrátane kúpeľní, kuchyne, chodieb.

Pozitívne vlastnosti dlaždíc zahŕňajú:

 • pevnosť;
 • trvanlivosť;
 • Odolnosť voči teplostným poklesom;
 • Odolnosť voči ultrafialu;

 • Nízka priepustnosť vody;
 • jednoduchosť starostlivosti;
 • praktickosť;
 • Ekológia
 • Požiarna odolnosť.

Vonkajšie falcon dlaždice na dlhú dobu si zachovávajú svoju farbu, a to je jeden z hlavných dôvodov popularity takýchto povlakov. Dlaždice nestratí estetiku vzhľadu z detergentov a čistiacich prostriedkov, nebojí sa tukov, prachu a nečistôt.

Chybne

Hlavné nedostatky dlaždice Falcon sú spojené s jeho výrobnou technológiou. Jednorazová streľba je považovaná za progresívnu a high-tech metódu spracovania obkladačiek. Mono technológia poskytuje vynikajúci výsledok z hľadiska vzhľadu: streľba sa vykonáva po podaní na obrobok glazúry. Strana tváre výrobku sa získa veľmi vysoká kvalita, ale rozmery trpia.

Rozdiel vo veľkostiach niektorých dlaždíc dosiahne 1-1,5 mm, v niektorých prípadoch je ešte významnejší. Connect vzory s výrazne odlišnou veľkosťou sú mimoriadne problematické, a to je veľký nedostatok. Okrem toho je ťažké odolať rovnakého v šírke švu, čo ovplyvňuje výsledok práce.

Ďalšie nevýhody zahŕňajú:

 • nedostatočná zvuková izolácia;
 • Vysoká tepelná vodivosť.

Recenzie

Tilerové recenzie o produktoch Falcon možno nájsť iné. Na jednej strane každý uznáva, že sa rozlišuje veľkým počtom pozitívnych vlastností, na druhej strane – nefunguje bez nespokojnosti.

A obvyklé spotrebitelia a dlaždice majstri hovoria o veľmi krásnom dizajne takýchto náterov dlaždíc: Takéto dlaždice sa stávajú vrcholom interiéru. Mnohí priznajú, že návrh dlaždice bol tlačený na nákup takýchto materiálov. Kupujúci si poznamenal, že výrobky z tohto výrobcu sú ideálne pre teplé podlahy. Títo ľudia, ktorí používajú takéto kachľové materiály, už dlho potvrdili ich pozitívnymi vlastnosťami.

Stojí za zmienku, že GOST umožňuje prítomnosť malých defektov na povrchu dlaždice, ak nie je viac ako dva na jednom produkte (a nie sú v strede). Ak tieto materiály vyhodnotíte na päťbodovej stupnici, môžete dať štyri. Zároveň spotrebitelia poznamenávajú, že implementácia inštalačných prác by mal dôverovať majstrom. Neprofesionalizmus bude viesť k viditeľným nedostatkom.

Viac informácií o dlaždice od spoločnosti „Falcon“ sa dozviete ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: