Tile Venus Ceramica: Charakteristika a dizajn

Venus Ceramica je luxusná dlažba z továrne Venuše sa nachádza v Španielsku v Castellón. Toto mesto je riadiacim prístrojom a výrobnými zariadeniami spoločnosti. Táto spoločnosť existovala od roku 1988. Uznanie na európskom trhu prijaté na začiatku cesty bolo možné vstúpiť na medzinárodnú úroveň. V súčasnej dobe sú produkty Venus známe na celom svete a je luxusný kachľový. Používa sa na navrhovanie exteriéru a interiérov v obytných priestoroch av miestach s veľkou permeabilitou.

Kvalitná dlaždica si zaslúži samostatnú pozornosť. Spoločnosť venuje túto položku veľkú pozornosť. Na výrobu materiálov, ktoré spĺňajú európske bezpečnostné normy a životné prostredie. Najnovšie vybavenie a špeciálne vytvorené centrum pre výskum vám umožňujú vytvoriť každú novú kolekciu pozornejšej a vysoko kvalitnejšej. Venuša Ceramica je odolná keramická dlažba zvýšenej odolnosti proti opotrebeniu a silu.

Katalógy spoločnosti predstavujú niekoľko odrôd výrobkov, medzi nimi:

 • nástenná dlažba;
 • dlažby;
 • Porcelánový kamenisko;
 • Súvisiace produkty: Subliny, hranice, kurzy, vložky, mozaika a dekor.

Španielska dlaždica sa vyvíja skupina dizajnérov a dizajnérskych majstrov. Hlavným smerom dizajnu výrobkov je klasický, je zastúpený vo väčšine zbierok Venuše. Zostávajúce existujúce možnosti sú vytvorené v súlade s novými módnymi trendmi, odrážajú preferencie kupujúcich z rôznych krajín sveta. Na oficiálnej stránke sú zastúpené iba 96 zbierok dlaždíc. Má rôzne veľkosti – z jemnej mozaiky do 60 na 60 cm štvorcov. Tam sú lesklé, matné a saténové varianty jeho cieľového povlaku.

Každá kolekcia má svoje vlastné vlastnosti a líši sa vo farbe, kresbe, textúr a motíve.

To je najviac jasne viditeľné v príklade nových produktov, pretože v posledných rokoch sa spoločnosť osobitne zameriava na záujmy spotrebiteľov:

 • Kolekcia 17 Teen na steny. Dokončiť povlak – Satin. Textúra – pod mramoru a tehál. Pre klasické interiéry je dlaždice s realistickým kameňom, pre milovníkov moderného – svetlé kreslenie, kontrast selekcie trhlín kameňa na svetlom pozadí a tenký elegantný obrubník.

 • Kolekcia Cabana. Veľkosť dlaždice 15 * 90 cm, napodobňovanie drevených podláh. Vhodné pre kuchyňu alebo kúpeľňu v klasickom alebo ekologickom štýle. Rôzne textúry a farby dreva sú prezentované zo svetla, takmer bielej, na tmavo sivej s ťažkým vzorom dreva. Tiež variácie na tému dreva sa nachádzajú v zbierkach „Doha“ a „Bergen“.

 • Betónový blok. Nástenná dlaždica príjemného béžového ružového tieňa. Kombinuje možnosti s imitáciou hrubého betónu a vzorom vo forme jemných ruží.

 • Marrakech. Autentická zbierka pre milovníkov východu a Maroka. Svetlý vzor geometrických tvarov charakteristických v danej krajine je zdôraznený monofónnou béžovými odtieňmi s čipkou textúrou. Takáto voľba vytvorí pocit východného rozprávky v miestnosti.

 • Legenda. Nástenná dlaždica 50 * 80 cm v 17 možnostiach farieb. Základná dlaždica vo forme mramoru má pokojný béžový tón, proti ktorým možnosti prízvuk v striebre, zlate a titánium budú vyzerať ešte nezvyčajné. Medzi kresbami – Mozaika, tlač s kvetmi a riadkami.

 • Káthmandu a Marmo zbierky Zobrazuje lásku dizajnérov Venuše, aby používali mramorovú textúru ako základný prvok. Je ideálny v takmer všetkých štýloch, bez ohľadu na hlavnú farbu interiéru.

 • Mosaic kresba je hlavná v kolekcii Pegasus. Tu sú ľahké béžové a sivé farby doplnené s kachlou s kvetinovým a kučeravým vzorom a lineárnou textúrou.

 • Pre nezvyčajný a šťavnatý interiér sú zbierky s jasným dekorom a vložkami s výkresmi. Napríklad, JOY A SHOCK. Krásna textúra vo forme štvorcov a kosjov, ktoré vytvárajú vizuálny podvod v tyrkysovej, červenej, fialovej, zelenej a čiernej farby. Spolupráca s fotografiami a kresbami kvetov bude vaša kuchyňa v dome.

 • Retro štýl vytvorí dlaždice z glossy ikony. Vintage kreslenie zmiešané s dievčatami a kvetmi siluety. Základné dlaždice – s hladkými linkami pripomínajúcimi vlny, kvetinová pečiatka alebo monofónne vo svetlých a tmavých farbách.

 • Klasika žánru v nových zbierkach predstavujú zbierky Bella, Daphne, Nova, milostný príbeh, ilúzia. Textúry, farby a kresby sú navrhnuté tak, aby vytvorili ušľachtilý, elegantný a luxusný interiér.

Recenzie kupujúcich o produktoch tejto spoločnosti len pozitívne. Mnohí zistili jednoduchosť položenia a rezania dlaždíc, široký sortiment a minimálne manželstvo v balíku. Minusy uviedli cenu, ale kupujúci samotní odôvodňujú svoju kvalitu.

O tom, ako správne dať dlaždice, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár