Two-Level Stretch strop v interiéri detskej izby

Stretch Stropy Dnes sú jedným z návrhov, ktoré umožňujú akúkoľvek miestnosť dať akúkoľvek izbu. Vzhľadom na štýlovú rozmanitosť, môžu byť použité v interiéri detí. Ak sa však konštrukcia na jednej úrovni môže zdať príliš jednoduchá, správna konštrukcia dvojúrovňového stropu umožní zmeniť estetické vnímanie priestoru.

Vlastnosti dizajnu a typov filmu

V podstate, dvojstupňové strečové stropy nemajú nič iné ako zavesené štruktúry pozostávajúce z napätia PVC filmov a sadrokartónu. Upevnite ich na strop na špeciálnom kovovom ráme. Predhreté s tepelnou pištoľou natiahnuté plátno upevniť na sadrokartón pomocou spoľahlivých svoriek. V rovnakej dobe, technológia takéhoto stropu môže byť bezšvíkové a suture.

To je vysvetlené šírkou použitého materiálu. Možnosti rozpočtu Film majú šírku približne 3 a 3.5 m, hoci nedávno zákazníci ponúkajú takéto možnosti s piatimi šírkou, ktorá bola predtým obsiahnutá len v drahých typoch povlakov. Textúra napínacie plátno môže byť lesklá, matná a saténová.

Z nich je najmenej zaujímavé, presne lesklé, čo, hoci odráža svetlo, ale horšie ako dva ďalšie. Odráža všetko, čo je v prízemí, a to vytvára vizuálny účinok zdvojnásobenia prvkov interiéru, ktorý vyzerá nie veľmi krásne.

Matte film nevytvára oslnenie, aj keď takýto strop svieti nielen okolo obvodu, ale má tiež vstavané svetelné zdroje. Je tiež natiahnutý a tiež nestabilný na mechanické poškodenie. Pre dekoráciu je však najlepšou voľbou. Saténový povlak vyzerá drahé a niečo podobá tkanine. Ale vziať také plátno v škôlke je nepraktické: je to príliš drahé, hoci kvalita fotografií na ňom je oveľa lepšia.

Pokiaľ ide o sadrokartón, toto je optimálny materiál, ktorým môžete vytvoriť špeciálny dizajn stropnej zóny. Jeho príležitosti sú obrovské, pretože to dobre občerstvenie, má miernu hmotnosť. S tým môžete vytvoriť návrh nielen rám alebo lineárny, ale dokonca aj obrázok. A ak sa domnievate, že z neho môžete znížiť rôzne čísla a zabezpečiť ich na strope, výrazne diverzifikuje akýkoľvek dizajn dvojrozmerného stropného dizajnu.

Plus tohto materiálu je skutočnosť, že to môže byť opakovane natreté, čo je vhodné a umožňuje vám pravidelne obnoviť interiér.

Odrody

Účinok Stretch Twi-Level Strop v škôli sa môže líšiť. Môžete napríklad urobiť zónové alebo stúpajúce. Niektoré možnosti sa ľahko inštalujú, iné budú vyžadovať nejaký čas na inštaláciu. Avšak, účinok stojí za to: vďaka tomuto, ako aj ďalšie LED podsvietenie, môžete vytvoriť ilúziu plávajúcich obrázkov vo vzduchu.

Prečítajte si viac  Nočné rozsah Finers: Účel, zariadenie, Podmienky používania

Tradičné možnosti sú samostatné kroky alebo napríklad box, v ktorom je vložená strečová kanóna. Druhý sa nazýva rámec, pretože sa vytvorí účinok rámu, v ktorom sa nachádza samotný tenzilový film. Toto je tradičnejší dizajn, ktorý možno nájsť v dizajne detí. Oveľa zaujímavejšie kučeravé možnosti, aj keď film je trochu zložitejší, aby to opraviť a dlhšie.

Avšak kvôli hladkosti línií je možné zachrániť detskú izbu z prísnosti a urobiť k nemu zvláštne postoj. Môžete napríklad oddeliť nejaký druh akcentovej časti miestnosti. Povedzme, že film môžete vytiahnuť cez hlavnú časť miestnosti, oddeľte priestor pracovného rohu s jednoduchým obsahom sadrokartónu. Možnosti poľnohospodárstva sú pozoruhodné, že môžu mať inú formu. Ak si želáte, môžete vložiť skryté podsvietenie, ktoré vytvorí špeciálny efekt.

Klady a zápory

Výhody dvoch úrovní stropov sú:

 • Trvanlivosť – slúžia najmenej 10 rokov;
 • Ľahko – nemajú veľkú váhu, a preto nevytvárajú veľké zaťaženie na ložiskové steny;
 • Rôzne dizajn – klient si môže vybrať akýkoľvek dizajn;
 • neškodné – nepoškodzujú detský organizmus a nespôsobujú alergie;
 • Široká paleta odtieňov a rôznych fotografických potlač – dokonca aj sofistikovaný zákazník vyberie svoju možnosť, pričom sa zohľadní charakteristiky konkrétnej miestnosti;
 • Odolnosť voči teplotám a UV žiareniu – dizajn sa nezmizne do slnka;
 • Schopnosť zonatujte priestor – metóda nenápadnej organizácie detí;
 • Schopnosť vložiť akékoľvek podsvietenie je zvýraznenie neobvyklého účinku a plného osvetlenia všetkých častí miestnosti;
 • Hmotnostná technológia výzdoba samotného filmu – od lampy a vlákniny na kryštály Swarovski.

Napriek výhodám majú duplexné strečové stropy nevýhody:

 • Film sa bojí prepichnutí a sadrokartónu – silná vlhkosť;
 • Tieto štruktúry sú vyčistené výškou stien, a preto sú nevhodné;
 • Ich dizajn je často obmedzený v malom priestore;
 • Nie každý má tepelnú zbraň na ohrievanie filmu;
 • Akýkoľvek nesúlad veľkosti filmu môže zahriať všetku prácu.
Prečítajte si viac  Odrody a rozmery nábytkových skrutiek

Nuansy farebných riešení a dizajnu

Usporiadať pozastavený dvojrozmerný strečový strop sadrokartónu v detskej izbe môže byť odlišný. Zvyčajne je to biela farba s fotografiou alebo kresbou na pozadí sadrokartónových pastelových tónov. Farby môžu byť odlišné, hoci dizajnéri odporúčajú používať svetelné odtiene na zdobenie stropného priestoru. Je tiež možné dynamické, ale ako malé akcenty, pretože samotný svetlý tón je schopný vyberať všetku pozornosť z iných vnútorných akcentách. Okrem toho, hojnosť jasnej farby s časom začína obťažovať dieťa.

V dizajne môžete použiť monochromatický farebný film. To je presne to, čo vám umožní zmeniť interiér, ako dieťa rastie. Keď sa tlač fotografií aplikuje na tkaninu, je možné, že sa bude musieť zmeniť skôr ako jeho životnosť. Faktom je, že obrazy musia zodpovedať veku dieťaťa.

Je nepravdepodobné, že by bol tínedžer pohodlne v miestnosti, na strope, ktorý bude zobrazený, napríklad, bups, plyšové medvede, hrdinovia disney karikatúry.

Čo je relevantné, a že nevhodné?

Ak ste počali vyzdobiť detskú izbu s dvojrozmerným stretovým dizajnom s fotografiou, venovať pozornosť štýlu miestnosti. Ak je to klasika, okrem matného povrchu a pozlátenia, nemusí byť nič viac v rohoch rámu. Tu je minimum tlač. Pre moderné smery pomerne individuálnych motívov.

Vyzerá to skvele na stropnej tlačovej oblohe. Ľahké tóny výkresu umožňujú urobiť pocit čerstvosti a vzduchu. Krásne sa pozrite na návrh duplexných stropov detských a vložiek s obrazom hviezdnej oblohy, rovnako ako priestorové hmly.

Môžete usporiadať strop dospievajúcej izby pomocou obrazu mapy sveta pridaním zabudovaného alebo ukrytého okolo obvodového osvetlenia.

Avšak, bez ohľadu na to, aký krásny obraz sa zdal, nemôžete ozdobiť dizajnovú tlač fotografií s:

 • obrovské kvety;
 • obrovské vtáky;
 • Vojenské lietadlá sa potápajú vo vzduchu a ešte viac tak cisterny;
 • Futbalové lopty, stroje;
 • Gigantické Roboty transformátora a komiksoví hrdinovia;
 • Veľké anjeli a postavy mytológií.
Prečítajte si viac  Vyberte si helmu

Nielen, že takéto výtlačky sú schopné vizuálne vytvoriť niečo hrozné z obyčajného priestoru, takže budú tiež dezorientovať dieťa. Posúďte sa: Napríklad na pozadí obrovských vtákov alebo obrovských farieb sa dieťa bude cítiť zanedbateľné a bezmocné.

A ak máte vojenské lietadlá denne, aby ste lietali denne, bude to rozvíjať úzkosť na podvedomí. Že rodičia by si vybrali, pohľad na strop by nemal niesť negatívne.

Pre deti si môžete vybrať karikatúru s obrázkom slnka a oblakov. Avšak, a tu stojí zalievanie na správne veľkosti. Dospievajúca izba môže byť zdobená štylizovaným dizajnom. To sú skicujúce náčrtky, hoci ich subjekty by nemali niesť negatívne do miestnosti.

Chyby sú tlačy:

 • Windows – Zdá sa, že izba sa nachádza v jaskyni;
 • s trojrozmerným obrazom – často znižujú priestor;
 • Portréty – takže je vytvorený účinok tlaku.

Čo iné zvážiť?

Interiér detskej izby by mal byť jednoduchý. Nie je potrebné ho komplikovať na obrázku, ak štýl nevyžaduje. Niekedy je lepšie zdôrazniť na kontraste sadrokartónovej dosky a použité ústredné plátno, a nie komplementovať film na tlač fotografií. Napríklad pre štýly minimalizmus a moderné, je dôležitejšie, že textúra materiálov a ich elegancia v zdanlivej jednoduchosti.

To isté možno povedať o dospievajúcich izbách. Napríklad, keď na tej istej stene je už fotografia tlač (napríklad graffiti alebo image mesta), na dvojúrovňový strop dostatočného rámcového dizajnu, v ktorom je možné postaviť tvorivé lampy. V takýchto prípadoch je výrobca dôležitejšia ako témou výkresu na filme.

Demonštruje jedinečnosť a modernosť je tu lepšia kvôli faktúre a osvetleniu.

  Pokiaľ ide o technológiu napínacieho filmu – stojí za to zvoliť na základe svojich schopností, hoci, samozrejme, bezproblémová metóda je lepšia. Návrhy sú dobré pre dospievajúce izby, na dekoráciu detskej mladšej vekovej skupiny, nie sú tak potrebné. Komplexnosť dizajnu bude závisieť od plánovaného interiérového zloženia. Keď je v ňom mnoho detailov, stropný dizajn by mal byť jednoduchší nevytvorený efekt poruchy.

  Preskúmanie stropu v detskej izbe – v nasledujúcom videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: