Vachegi: Vlastnosti a popis druhov

K dnešnému dňu existuje mnoho rôznych prostriedkov na ochranu rúk, medzi ktorými vacheggles používajú špeciálny dopyt. Odporúčajú sa nosiť pri práci v podmienkach zvýšeného nebezpečenstva. Tieto osobné ochranné prostriedky sú produkované niekoľkými druhmi, z ktorých každý je charakterizovaný rezaním a prevádzkovými vlastnosťami.

Čo je to a kde sa používajú?

Vachegi je predĺžené dvojvrstvové palčiaky určené na zvýšenú ochranu rúk pred negatívnym vplyvom vysokých teplôt. Zvyčajne sa používajú v kontakte s horúcimi povrchmi, ako aj na ochranu kože rúk pred striekajúcimi a iskrami roztaveného kovu. Rozšírené aplikácie našli Vachegi medzi oceľovými výrobkami, zváračmi, liatou a metalurgistami. Sú rovnomerne v dopyte v podnikoch, ktorých aktivity súvisia s kovoobrábaním, výrobou skla.

TOP VACHEG je reprezentovaný kožou rozdelený hustá od 1 do 1.3 mm (podľa požiadaviek GOST 17-463-75) je základom 760 g / m2 hustoty, A vnútorné švy blikajú so špeciálnymi vystuženými závitmi. Štandardná dĺžka produktu je 375 mm.

Vachegi sa považujú za najodolnejšie a spoľahlivé prostriedky na ochranu rúk, okrem toho majú dlhú životnosť.

Výrobcovia produkujú tento typ palčiakov z tkanín, plsti, plachtu, tam sú tiež produkty šité z kombinovaných kovov. Archa sa môže medzi sebou líšiť, trh zvyčajne spĺňa jedno-, troj- a päť-pokovované palčiaky. Na splnenie vysoko presného zvárania sa odporúča kúpiť päťvrstvové modely, pretože sa líšia vo všestrannosti a pri vykonávaní práce poskytujú úplnú slobodu.

Čo sa líši od palčiakov?

Mnohí sú často zmätení vakcíny s konvenčnými pracovnými palčiatkami z hustého materiálu. V skutočnosti sa tieto dve ochranné prostriedky výrazne líšia.

 • Na výrobu Vacheg používajú špeciálnu hustú handričku so žiaruvzdorným impregnáciou. Vďaka tomu majú produkty zvýšenú schopnosť chrániť ruky pracovníkov nielen z mechanického poškodenia, ale aj popáleniny. Pokiaľ ide o palčiaky, sú určené len na ochranu zranenia.
 • Vachegi má špecifický rez, v tomto hlavnom rozdiele od palčiakov. Zvláštnosť takéhoto rezu je, že spodná časť Vacheka má predĺženie. Vďaka tomuto rozpadu je schopný chrániť nielen hrubej ruky, ale aj časť nad zápästím.
 • Na rozdiel od Vacheg, palčiaky nie sú vybavené podšívkou, ktoré môžu byť dokončené alebo ručne. Vachegg sa považuje za povinné detaily.

Okrem vyššie uvedeného je Vaccum vysoko odolná voči vysokým teplotám, ktoré nemožno povedať o pracovných palčiach.

Preskúmanie druhov

Vachegi sú prezentované na trhu v obrovskom sortimente druhov, takže počas nákupu tohto prostriedku individuálnej ochrany je dôležité zvážiť vlastnosti každého modelu. Medzi najbežnejšie typy Vacheg patrí také.

 • SUKONNY S SPILKOM. Oni sú prepustení špeciálne pre pracovníkov, ktorí pracujú v hot obchodoch. Takéto výrobky spoľahlivo chránia ruky pred striekaním roztaveného kovu, tepla a iskier. V hornej časti zatiahnutej vachegg je vyrobený kožou spillistom a základňa je z chladnejšej handričky. Dĺžka takýchto palčiakov nepresahuje 350 mm. Hlavným prvkom je, že švy sú v nich prešité s dvoma riadkami.

  • Otvorený. Tieto produkty sú navrhnuté tak, aby chránili ruky pred negatívnymi účinkami konvekčných teplôt, ako aj z mechanického poškodenia, iskry horúceho kovu a tepelného žiarenia. Okrem toho, celoštátne očkované voči zvýšili odolnosť proti oderu.

  • Alloplikovye. Vyrobené z reťazového kolečka a tepelne odolná voči chines na použitie v hot obchodoch. Šitie sa vykonávajú podľa pozorovania hygienických noriem, požiadaviek hostí a bezpečnosti. Všetky švy výrobku vo vnútri preštudného vystuženého vlákna.

  • V tvare p. Tento typ Vacheg je veľký dopyt v horúcich dielňach, metalurgiách a výrobe hliníka. Majú ochranné vlastnosti m / tn / tp, takže navrhnuté tak, aby chránili ruky nielen z rezu, ale aj z iskier kovov, tepelného žiarenia, kontaktu s vyhrievanými povrchmi. Hlavnou výhodou tohto produktu je spoľahlivosť a sila v prevádzke. P-v tvare očkovania na rozdiel od predchádzajúcich druhov, ktoré nemajú na zadnej strane koženej split, čo ich významne uľahčí a robí pohodlné v ponožke.

  Akú vakcínu vyzerá, vyzerajte ďalej.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: