Všetko o Acid-Gravity Rukavice 1 Typ

Sofistikované (alebo ksh) rukavice – to je najspoľahlivejšia ochrana rúk pri práci s rôznymi druhmi kyselín, alkálie a solí. Pár takýchto rukavíc by mal byť každý, kto nejako čelí agresívnym chemikáliám. Dnes budeme diskutovať KSHS 1-typu Rukavice.

Zvláštnosť

Začnime s tým, že tieto rukavice sú z dvoch typov, ktoré sa nazývajú: Rukavice KSHC typu 1 a rukavice KSHS typu 2. Ich hlavným rozdielom je hrúbka ochrannej vrstvy. Mikro-gravitácie rukavíc prvého typu má hrúbku dvakrát až druhú (od 0,6 do 1,2 milimetrov). To im umožňuje odolať účinkom roztokov s kyselinou koncentráciou a zásadou na 70%. Avšak, ich vysoká hustota robí pohyb ruky, čo je dôvod, prečo sú určené len na hrubú prácu. Technické rukavice sú spoľahlivejšie ako obyčajná guma (domácnosť alebo lekárske). Dávajú zvýšenú úroveň ochrany a sú schopní vydržať vyššiu fyzickú námahu. Toto je nevyhnutná kvalita, pretože ak sa ochranná vrstva prelomí, nebezpečné zlúčeniny môžu vstúpiť do pokožky osoby.

Sú vyrobené z latexu. Vo svojich vlastnostiach je tento materiál podobný gumenému, ale je najvhodnejší pre osobné ochranné prostriedky. Latex Viac škody, ktoré dáva väčší stupeň pohodlia a je stále úplne prirodzený, čo vám umožňuje znížiť negatívne dôsledky z dlhodobého kontaktu s pokožkou na minimum. Popis nám hovorí, že odporúčaná teplota pre prevádzku rukavíc je od 10 do 35 stupňov. Na výjazde z týchto rámov budú, samozrejme, budú stále vhodné na použitie, ale ich ochranné indikátory alebo úrovne pohodlia môžu byť znížené.

Termín prevádzky rukavíc je však neobmedzené, s priamym kontaktom s kyselinami, môžu sa použiť len štyri hodiny. Ide o veľmi vysoký ukazovateľ pre prostriedky osobnej ochrany rúk rozpočtovej triedy.

Rozmery

KSHS Rukavice prvého typu sú len tri veľkosti. Prvá veľkosť je určená na upínanie rúk v 110 milimetroch, druhá – o 120 a tretí – na 130. Malý výber veľkostí súvisí so skutočnosťou, že Rukavice typu 1-EY sú určené pre hrubú prácu. Preto nie sú určené na vysoký stupeň pohodlia alebo mobility rúk.

Pre porovnanie, rovnaké rukavice 2. typu sú sedem veľkostí a poskytujú väčšiu variabilitu ruky na zabezpečenie väčšieho pohodlia.

Pôsobnosť

KBSHS Rukavice prvého typu sú nepostrádateľné v mnohých priemyselných prácach. Najčastejšie sa používajú na manuálne zaťaženie rôznych kontajnerov s agresívnymi chemikáliami. Tiež sa používajú na vykonávanie technických diel, ktoré nevyžadujú vysokú presnosť. Zistili ich použitie na továrňach, v Auto opravy a dokonca v poľnohospodárstve, kde sa používajú aj rôzne nebezpečné chemikálie. Používajú sa pri výrobe a výrobe hnojív, pri práci s elektrolytom v batériách, dezinfekcia priestorov, práca s nebezpečnými spojeniami v chemických laboratóriách a mnoho ďalších.

Musia sa použiť na akékoľvek kontakty s chemikáliami, ktoré predstavujú hrozbu pre ľudskú pokožku. Ak pracujete v gule, aspoň nepriamo súvisí s chemickým priemyslom, alebo váš koníček je nejako spojený s nebezpečnými chemickými zlúčeninami, musíte mať takéto rukavice. V opačnom prípade ste veľmi riskovať – ​​akékoľvek embosy môžu nepriaznivo ovplyvniť vaše ruky a zdravie vo všeobecnosti.

V ďalšom videu čakáte na recenziu rukavíc KSHS MAPA VITAL 117 ALTO.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár