Všetko o borovicových plášťoch

Vedzte všetko o plánovaných doskách z borovice je dôležité, pretože je to pravdepodobne najmohodnejšie domáce režiskové drevo. Trh predstavuje suchú borovicovú extra-class borovicové dosky a iné kategórie výrobkov. Môžu byť vyrobené z Angarska a druhého borovice.

Všetko o borovicových plášťoch

Všetko o borovicových plášťoch

Zvláštnosť

Popíšte hobľovanú dosku z borovice môže byť dve – a ako konkrétne puzzle doska, a ako ihličnatý režír. Plánovanie je určené, samozrejme, nie jednoduché rubľ, ale vysoko kvalitné profesionálne vybavenie.

Odborníci poznamenávajú, že vysoko kvalitná hranová doska je vždy predmetom sušenia komory. Má bezchybnú geometriu a vyznačuje sa impozantnou odolnosťou proti opotrebeniu. Tento materiál je prakticky hnilobiť aj s vysokou vlhkosťou (až do známych limitov).

V severných regiónoch krajiny sú ročné krúžky stromov veľmi úzko stlačené a vzdialenosť medzi nimi je 5-krát zozbieraná v stredných sudoch. Zároveň rastie v miernej klíme, borovica je náchylnejšia na praskanie. Rastová oblasť ovplyvňuje farby samotného jadra. Borovica je silná, je ľahko spracovaná.

Táto ihličnanová plemeno „vonia ako les“ je silnejší ako smrek. Zvýrazňuje sa vo zvýšenej živici. V rôznych prípadoch môže byť táto okolnosť považovaná za dôstojnosť a ako nedostatok.

Borovicové drevo je pomerne jednoduché. Z neho môžete dokonca získať tak zložité detaily, ako sú zábradlie a schody.

Všetko o borovicových plášťoch

Všetko o borovicových plášťoch

Názory

Rozdiel v cene s mokrou rezivom je úplne odôvodnený. Sušené výrobky sú ľahšie namontovať a nelíšia sa akejkoľvek zkarnici. Pravdepodobnosť deformácie za normálnych prevádzkových podmienok je vyhne. Kúpiť mokré prázdne miesta dáva zmysel len pre tých, ktorí sú ochotní čakať na ich prirodzené sušenie alebo majú profesionálne sušenie inštalácie.

Zvolená trieda, je to doplnky, umožňuje individuálne kontroverzie kosti. Je kategoricky zakázané aj najslabšími prejavmi plesňovej infekcie.

Nemalo by byť viac ako 10%, malé – maximálne 16% na podiel koncových trhlín.

Nainštalovaný limit na deformáciu a odchýlku od paralelizmu tvárí nie viac ako 1%. Pokiaľ ide o rezivo prvého ročníka, môžu zodpovedať len prijatiu GOST.

Všetko o borovicových plášťoch

Všetko o borovicových plášťoch

Podiel zrejmých hubových lézií predstavuje maximálne 10% plochy povrchu. Najčastejšie sa primitívne borovica začínajú na všeobecných stavebných prácach. Druhá trieda je výrazne lacnejšia, ale aj požiadavky na to sú menej prísne. Zmena sklonu vlákien a vzhľad živicových dutín. Je možné vytvoriť debnenie z takéhoto stromu, prepravku pod strechou; Tretie a štvrté odrody profesionálov vážne nepovažujú.

Veľkého významu je špecifické plemeno borovíc. Najviac tvrdými prírodnými podmienkami Angarskaya, Arkhangelsk a Karélia. Rovnako ako na stavebné účely môžu byť použité dosky z obyčajného, ​​kórejského, živicového, močarého a flexibilného typu borovice.

Dôležitý je typ rezania borovicového trupu. Priečny hovor sám – rezacie zariadenie sa pohybuje cez vlákna. Takáto metóda sa používa, keď potrebujete urobiť umelecké parkety. Tangenciálna technika vám umožňuje získať bizarné krásne vzory. Najčastejšie sa snaží vybrať dosky radiálneho strihu, poskytuje optimálnu rovnováhu medzi krásu a trvanlivosťou.

Všetko o borovicových plášťoch

Všetko o borovicových plášťoch

Pôsobnosť

Suchá borovica doska nájde použitie v rôznych oblastiach. Borovica je najvhodnejšia ako drevený stavebný materiál.

Okrem už spomínaných schodov a zábradliach, železničných podvalov, mostov, stožiarov plavby lodí, nábytok, okná, dvere, parkety, parkety, nástenné obklady, podlahy a strop, sauny, karosérie môžu byť vyrobené.

Všetko o borovicových plášťoch

Všetko o borovicových plášťoch

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár