Všetko o Bosch Laser RangeFinders

  Laserový radič – pohodlné zariadenie pre dizajnérov a dizajnérov. Produkt sa presúva s presným označením vo všetkých projekciách, určuje nedostatky, malé nuansy a rozmery častí. Nástroj bude veľmi relevantný na stavenisku. V tomto prípade zariadenie zobrazí presnejšie údaje ako ruleta alebo pravítko.

  Vlastnosti a cieľ

  Hlavná funkčná možnosť elektronického zariadenia – meranie vzdialeností. Princíp fungovania technických prostriedkov je jednoduchý: Svetelný impulz, ktorý pochádza z laseru, sa odráža z určitého bodu. Vzdialenosť k bodu sa vypočíta v dôsledku času stráveného na tejto reflexie. Funkcie moderných rozsahov sú rôznorodé: výpočet oblasti, objem, iné hodnoty. V tomto prípade sa všetky údaje prijaté zariadením okamžite predložia do prijímajúceho počítača.

  Laserové diaľnice sú dnes prezentované vo veľkom sortimente na trhu. Modely výrobcu Bosch boli špeciálne populárne. Dokonca sa im umožňujú používať v projektoch štátnych organizácií a dostali certifikáciu z dôvodu vysokej presnosti získaných údajov.

  Externé vlastnosti tejto laserovej rulety z Bosch pripomínajú obrysy obvyklého mobilného telefónu. Riadiaciminder možno pripísať zariadeniu triedy domácností, pretože je kompaktný a ľahko sa udržiava. Mimochodom, sú dokonca rozdelené do domácnosti a profesionálov. Ten rozlišuje prítomnosť vstavanej pamäte, špeciálny statív kompletný, ochrana puzdra pred prachom a vlhkosťou.

  Zdalojúce výhody profesionálnych modelov nie sú vždy potrebné milovníkmi v oblasti architektúry, dizajnu a výstavby. Vo výbere zariadenia by mal byť hlavným aspektom úlohou, na ktorú bude zvolená inštancia schopná. V riešeniach pre domácnosť je dostatok výšky, vzdialenosti a uhlov sklonu.

  Elektronické „plnenie“ zjednodušuje komplexný proces merania, ale vedie k zvýšeniu nákladov na výrobok. Softvér „plnky“ so súborom geometrických vzorcov je často jednoducho nie je k dispozícii jednoduchému mužovi. Potrebné výpočty sa stále vykonávajú manuálne, a nie automaticky. Technické vlastnosti zariadení zahŕňajú tieto vlastnosti:

  • Možný rozsah lúča – 80 metrov;
  • Dĺžka laserovej vlny – 635 nm;
  • Počet bodov na spustenie referencie – 4;
  • Li-iónová batéria 3,7 V;
  • Hmotnosť – 140 g.

  Ďalšie vlastnosti niektorých modelov – Otočné zobrazenie a vysokokvalitné zvýraznenie.

  Dizajn a princíp prevádzky

  Princíp prevádzky zariadenia vám umožňuje určiť:

  • Deriváty pre teorem pythagoreže;
  • pridanie a odčítanie získaných meraní;
  • Výpočet objemu;
  • Nepretržité merania;
  • Námestie parametrov.

  Prenosné konštrukcie sú profesionálne pozorovacie okuliare. Zlepšia viditeľnosť laserom, čo robí prácu pohodlnejšie pre oči. Plastové okuliare, ale trvanlivé, majú nastaviteľné zbrane.

  Okrem laserového radu, balík obsahuje aj:

  • Prvky moci;
  • prípad;
  • Výučba.

  Finder laserového radu Bosch s tromi tryskami má špeciálny dizajn:

  • Digitálna ruleta;
  • Valčekom kontinuálneho merania kriviek;
  • Mini linka na svedectvo z horizontálnych a vertikálnych línií.

  Konštrukcia zariadenia je vhodná na ovládanie jednej ruky. Zároveň je možné merať jeden kľúč na 20 metrov. Zariadenie umožní výpočet oblasti komplexných nerovných povrchov. V tomto prípade účinnosť prístroja podporuje 2 bežné batérie AAA. Presné funkcie:

  • Laserový lúč – 635 nm;
  • Rozsah riadkov – 0,15-20,00 m;
  • presnosť ± 3,0 mm;
  • Čakanie na potvrdenie o údajoch – 0,5 sekundy;
  • Maximálna čakacia doba – 4 sekundy;
  • Batérie 2 x 1,5 V LR03 (AAA);
  • Vypnutie automaticky – 5 minút;
  • Hmotnosť – 0,09 kg.

  Zariadenie je vo veľkom dopyte pred tým istým tovarom. Vzdialený režim je možné pracovať cez Bluetooth. Zariadenie sa pripája k tabletu alebo smartfónu. Zariadenie prenáša údaje v reálnom čase. Zariadenie je pozoruhodné podrobné a zrozumiteľné elektronické menu. Súčasne je používateľ k dispozícii a ovládací prvok. Na trhu sa zariadenie predáva za prijateľnú cenu, môže sa aplikovať v každodennom živote.

  Okrem tohto modelu vyrába spoločnosť Bosch inými radami, aby získali presné geometrické parametre. Profesionálne nástroje vám umožňujú prijímať údaje bez okamžitej blízkosti objektu. Úpravy vám umožňujú prijímať približné a presné výpočty. Mimochodom, charakteristickým znakom profesionálnych stretnutí zariadení z domácich zariadení je farba prípadu. Profesionálne zariadenia sú zvyčajne zelené alebo modré.

  Odrody

  BOSCH GLM 50 DIGITÁLNY ROZHODNOSTI S Professional a Bosch PLR 25 možno pripísať profesionálnemu spôsobeniu zlepšených funkčných. Modely však majú slabé miesta vo forme plastového kolíka a konzumácie konzoly. Plastový prvok je takmer okamžite zlomený, aj keď je užívateľ opatrný so zariadením. Prípady nie sú chránené pred dažďom.

  Meracie prístroje sa môžu používať na domáce účely a vo výrobe len na uzavretých územiach.

  BOSCH DLE 40

  Multifunkčný stroj schopný merať dĺžku, plochu a objem. Ak je to potrebné, získané informácie možno zložiť, aby sa zväčšili a zadali jedno číslo do systému. Model DLE 50 má podobnú funkčnosť. Oba nástroje nie sú vybavené funkciou úrovne, takže na získanie presných informácií, ktoré musia byť konsolidované na dokonanom kolmej báze. Kópie sa vyznačujú pohodlnými rozmermi a nízkou hmotnosťou.

  Bosch Dle 70

  Zariadenie má štandardné funkcie, ale s možnosťou merania oblasti stien, s prihliadnutím na okná a dvere. Presné údaje získané z tohto nástroja pomôžu kúpiť požadovaný počet stavebných a povrchových materiálov. Na rozdiel od predchádzajúcich modelov je zariadenie vybavené úrovňou, môže byť nainštalovaný na statív. Ak sa indikátory musia zbierať v ťažkostných miestach, môžete použiť teleskopický kolík. Zariadenie má funkcie:

  • vnútorná pamäť;
  • „Nástenná plocha“;
  • návratový lúč bez chýb.

  BOSCH ZAMO II

  Zariadenie odkazuje na domácu potrubiu, má vzdialenosť merania do 20 metrov. „ZAMO“ sa vyznačuje jednoduchosťou ovládania len jedného tlačidla. Po zapnutí, okamžite začne vykonávať merania, zaznamenávanie ich v pamäti. Obrazovka zobrazuje niekoľko nedávnych výsledkov zaznamenaných rôznymi riadkami.

  BOSCH GLM 30

  Zariadenie je tiež domáce použitie, ale zlepšilo vlastnosti. Napríklad rozsah meraní je 30 metrov. Nemocničné bývanie šok, je ochrana proti vlhkosti a prachu. K dispozícii je funkcia „autosum“, ktorá automaticky zloží získané výsledky.

  Oblasť a hlasitosť Zariadenie nepovažuje, ale obmedzená funkčnosť ovplyvnila nízku cenu produktu.

  BOSCH GLM 80

  Zariadenie na profesionálnu úroveň prakticky nemá negatívne kvality. Posledných 20 indikátorov zostáva v pamäti, existuje funkcia vysokého. Zariadenie môže byť pripojené k tabletu alebo telefónu prostredníctvom pravidelného USB.

  BOSCH GLM 100 C

  Model sa vzťahuje na profesionálnu líniu. Aj keď je zariadenie charakterizované obmedzeným funkčnosťou: nemá schopnosť merať trojuholníky a lichobežnosti, žiadne vstavané vizire. Zariadenie môže byť použité iba v miestnostiach, pretože neexistuje ochrana proti vlhkosti. Tento rozsah preberá mnoho variácií o získaných údajoch a ďalšiemu používaniu ich výsledkov v rôznych vypočítaných vzorcoch.

  BOSCH GLM 120 C

  Digital RoseryLink má množstvo užitočných funkcií, meracieho priestoru a objemu. Indikácie Zariadenie môže byť ako zložené a odpočítané a prijaté informácie možno uložiť v integrovanej pamäti. Maximálne body od odstraňovania merania – 100 metrov.

  BOSCH GLM 150

  Elektronická riadka profesionálnej úrovne určuje vzdialenosť na 150 m. Je nepravdepodobné, že by funkčnosť zariadenia prišlo v každodennom živote, ale bude to oveľa jednoduchšie pre úlohy pre dizajnérov a stavitelia veľkých objektov, ako sú hangary. Výška, svahy, rozmery strechy – Všetky indikátory Zariadenie bude konzistentne zohľadnené na počítanie sekúnd a automaticky prináša pamäť.

  BOSCH GLM 250 VF

  Funkčnosť tohto inštancie je podobná predchádzajúcemu modelu, ale môže to byť až 250 metrov na určenie vzdialeností. Okrem konštrukčnej sféry sa zariadenie aktívne používa v geodézii.

  BOSCH PMB 300 L

  Táto digitálna ruleta môže merať lineárne vzdialenosti objektov. Úrovne presné a jednoduché, s digitálnym displejom, vhodné na použitie v každodennom živote. Okrem laserových lúčov a úrovní úrovne má konvenčnú ruletu so stupnicou, ktorá môže byť použitá ako bežné meracie zariadenie. Maximálne možné odstránenie meracieho bodu je 3 metre. Statív na model nie je poskytnutý. Laser môže jesť z batérií AAA.

  Tipy na výber

  Pred nákupom zariadenia sa musíte rozhodnúť. Ak je niečo dokonalejšie ako klasická ruleta so stupnicou, dostatok zariadení s charakteristikami, ako je BOSCH GLM 50. Vyznačuje sa vysoko kvalitnými ukazovateľmi a predáva sa v obchodoch v strednej cenovej kategórii. Funkčnosť zariadenia nie je veľmi rozsiahla, ale väčšina z nich nie je potrebná pre jednoduchého muža.

  Napríklad GLM 50 C už má väčšiu funkčnosť a môže byť použitý v stavebníctve a sfére a dizajne. Zariadenie je kompatibilné s mobilnými zariadeniami, ako aj s mnohými profesionálnymi programami. Špecialista bez ťažkostí môže byť projekt a okamžite vyhodnotiť jeho zákazníka.

  Odborníci zvyčajne odvolávajú na výber zariadení pre prácu, takže si venujete skvelú pozornosť dokonca aj príslušenstvu. Napríklad, pohodlie v práci s radom Finder pridá statív. Amatéri sa pozerajú na zariadenie, pretože to bude pohodlné v procese označovania domáceho pozemku.

  Bosch BT 150 má schopnosť agregovať s statívom, z ktorého môžete nastaviť výšku od 50 do 150 cm. Statív je odolný, hliník, svetlo, v obchodoch je lacné. Upevňovací závit je zvyčajne štandardný. Zariadenie je vybavené sférickou úrovňou. Riadiaciminder bude nastavený prísne vodorovne, aj keď je povrch nerovnomerný. Stále profesionáli pri práci nosia špeciálne okuliare. Náklady na takéto výrobky sú nízke a často sa dodávajú na profesionálne zariadenia. Pre domáce zariadenia s laserovým lúčom, okuliare tiež nezasahujú. Je známe, že laser môže spôsobiť nenapraviteľné poškodenie očí.

  Niektoré izby v oblasti domácností BOSCH sú dodávané s možnosťou rastúceho rozsahu. To si vyžaduje dodatočný reflektor. Model Bosch GLM 80 má takúto výhodu. Hoci pôvodné technické a prevádzkové ukazovatele sú skôr nielen pre domáce, ale aj profesionálne použitie.

  Manuálny

  Bezpečnostné pravidlá musia byť dodržané v akomkoľvek práci. Odporúčané body na obale na výrobok sú sprevádzané každým radom Bosch. Vnútri je stále inštrukcia, ktorá vyžaduje podrobnú štúdiu.

  Prvým bodom v ňom je: NEPOUŽÍVAJTE laserový lúč smerom k slnku, ako aj na iné jasné svetlá. Takéto akcie povedú k skresleniu ukazovateľov presného prístroja.

  Použite radový obrys ako úroveň nežiaduca. Na odstránenie poškodenia vnútra výrobca neodporúča používať zariadenia vo vlhkom a prašnom prostredí.

  Ak sa zariadenie pohybuje z rozsahu teplôt mínus v plus, je potrebné dať čas na prispôsobenie sa vonkajším podmienkam. Stojí za to zvážiť nepresnú správnosť údajov získaných lúmenom lúča cez bezfarebné kvapaliny (voda) alebo predmety (sklo, film).

  Chyby v svedectve sa môžu objaviť v dôsledku ľadového povrchu objektu odrážajúceho lúč. Zariadenie s odolným vlhkosťou, ktoré sa dostali do vody, sa odporúča utrieť suché, sušené a potom pokračovať v práci.

  Pravidlá osobnej bezpečnosti sa odporúčajú dodržiavať všetkých užívateľov rôznych hliadok. Laserový lúč väčšiny zariadení Bosch má 2 nebezpečnú triedu. Špeciálne poškodenie Laser neprinesie však Je zakázané pozrieť sa na rovný ray, ako to bolí žiakom.

  Je tiež zakázané pracovať so zariadením prostredníctvom bežných okuliarov. Zvýšia nebezpečenstvo pre vašu víziu, ktorá môže viesť k dočasnému oslepeniu. Bezpečnostná príručka, ktorá sa neodporúča pohybovať alebo vymazať štítky z panela zariadenia. Laserový lúč je zakázaný riadiť na niektorom z ľudí alebo zvierat.

  Zariadenie sa neodporúča opraviť alebo rozobrať doma. Ďalšie príslušenstvo, ktoré nie je určené pre diaľnici, je lepšie, aby sa nevyužil.

  Je prísne zakázané aplikovať zariadenia mimo výrobcu hraníc. NEPOUŽÍVAJTE Nastavenia zabezpečenia systému. Je zakázané vykonávať merania na stopách a stavebných miestach, ako aj v iných preplnených miestach netrénovaných osôb.

  Pri používaní postupujte podľa indikátorov batérie. Tri divízie sú dosť približne 100 meraní. V budúcnosti sa batérie odporúča nahradiť. Lepšie vytiahnite ich, ak sa zariadenie nepoužíva. Montáž batérií by sa mala vykonať v súlade s polaritou uvedenou na veko prístroja.

  V ďalšom videu nájdete podrobný prehľad Laserového lasera Bosch GLM 50 C.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: