Všetko o box broad

Počas opravy sa používajú rôzne stavebné materiály. Pre vonkajšie a vonkajšie dekorácie často aplikujú drevené drevo. V súčasnosti existuje veľký počet rôznych modelov takéhoto materiálu. Dnes budeme hovoriť o vlastnostiach boxu.

Všetko o box broad

Vlastnosti a cieľ

Bar pre stavbu je univerzálny rezivo. Často sa používa nielen pri vytváraní drevených protokolových kabíny domov, ale aj pri vytváraní dekorácie interiéru (predovšetkým pre montážne dvere a okenné rámy).

Všetko o box broad

Tento typ dreva bude vynikajúcim základom pre akýkoľvek typ okien a dverí, je inštalovaný vo vhodných otvoroch. Svetlosť a spoľahlivosť závisí od jeho kvality a spoľahlivosti. Okrem toho ovplyvňuje trvanlivosť štruktúr. Môžeme povedať, že takáto škatuľka pôsobí ako medziľahlý dizajn pri inštalácii okien a dverí.

Všetko o box broad

Načasovanie počas výroby musí byť pokryté ochrannými kompozíciami, ktoré rozšíria životnosť.

Typ Review

Podobné box najčastejšie vyrobené z rôznych ihličnatých dreva. Najbežnejšou možnosťou je modely z borovicového masívu. Takéto možnosti sa považujú za neuveriteľne trvanlivé, spoľahlivé a trvanlivé. Rýchlejšie vzorky z smrad.

Všetko o box broad

Oddelene stojí za to zdôrazniť teleskopickú odrodu dreva boxov. Z štandardných modelov sa vyznačuje prítomnosťou špeciálnych drážok. Sú určené na zjednodušenie procesu inštalácie dverí alebo okenného dizajnu a inštaláciu platpal. Často sa tento druh nazýva aj eurobock, kompenzačný alebo expanzný box. Na inštaláciu teleskopického dizajnu nechty nepotrebujú. Okrem toho sú považované za trvalejšie.

Všetko o box broad

Tieto modely majú atraktívnejší externý dizajn, nepotrebujú ďalšie zamaskovanie.

Všetko o box broad

Všetko o box broad

Takáto krabica dokonale prekryje medzery umiestnené medzi rámom a stien. Mount Teleskopické návrhy je pomerne jednoduché. Takmer každý môže vyrovnať so zhromažbou. Aby sa vytvoril produkt teleskopického typu, SC (rám je zostavený), horná časť sa aplikuje na konce horných regálov, po uzamknutom.

Neskôr vykonajte fixáciu regálov a zbrane. Zozbieraný dizajn sa umiestni do vchodu. Je fixovaný s klinmi. Potom musíte presne merať diagonálne, vertikálne a horizontálne, aby ste sa uistili, že je rám správny. Ďalej produkujú fixáciu hotového dizajnu. Na to je lepšie použiť špeciálne kotviace skrutky. Nakoniec, plátno sa visí a skrýva to všetko platdrovými pásmi.

Všetko o box broad

Všetko o box broad

Typy sekcií a veľkostí

Boxovací panel môže byť vykonaný s rôznymi typmi sekcie. Ale súčasne je štandardnou možnosťou model s tvarovou tvarovou tvarovou. Takéto vzorky sa používajú na montáž vertikálnych častí drevenej skrinky. Dvere závesy neskôr pripútané na širšiu stranu dosky. Aj v stavebných obchodoch môžete vidieť modely s tvarovou formou I: Tieto položky sa prijímajú na inštaláciu horizontálnej časti.

Všetko o box broad

Všetko o box broad

Rozmery boxového tyče sa môžu výrazne líšiť.

Časť môže byť 30×70, 40×85, 26×70 milimetre, existujú modely s inou notáciou. Dĺžka produktu Najčastejšie dosiahne 1050 alebo 2100 milimetrov. V prípade potreby v špecializovanom obchode môžete ľahko nájsť tovar s neštandardnými rozmermi.

Na zostavenie dizajnu dverí, ktorý obsahuje niekoľko zložiek častí, musíte poznať presnú dĺžku a šírku steny, pričom otvorenie bude inštalovaný. Odporúča sa pozorovať určité pomery veľkosti. Takže, ak je hrúbka tehlovej steny 75 milimetrov, potom optimálna šírka načasovania by mala dosiahnuť 108 milimetrov. Ak nastavíte konštrukciu na drevený kryt steny, ktorej hrúbka je 100 mm, potom v tomto prípade je lepšie kúpiť krabicu 120 mm široký.

Všetko o box broad

Všetky vyššie uvedené rozmery spĺňajú zavedené normy. Súlad s dimenzionálnymi pomermi umožňuje v budúcnosti vyhnúť sa problémom s inštaláciou stavby. Ak je hrúbka krycie steny významne väčšia v porovnaní so šírkou boxovacieho tyče, potom sa materiál bude musieť zvýšiť so špeciálnymi výzvami. Ak sa box nepredpokladá vaše rozmery otvoru dverí alebo okna a hrúbka steny, potom bude nahradený návrhom návrhu. Je vytvorený z barov alebo dosiek s dodatočným uložením.

Všetko o box broad

Triediť

V súčasnosti existuje niekoľko hlavných odrôd dreva, z ktorých môžu byť vyrobené boxy. Všetci sa od seba navzájom líšia v ich kvalitnej základnej charakteristike.

Môžete oddeliť nasledujúce odrody.

  • „ALE“. Tento druh môže byť uvoľnený s malými konsolidovanými zdravými chybami na povrchu. Tiež umožnili malé čipy a chyby, ktoré vznikli v procese výroby reziva. Táto odroda sa vzťahuje na priemernú cenovú kategóriu.
  • Extra. Takáto odroda dreva sa považuje za najspoľahlivejšiu a vysoko kvalitnú. Musí sa vykonať bez malých čipov, nezrovnalostí a iných chýb. Tento materiál je spravidla fascinovaný.
  • „AB“. Rôzne umožňuje prítomnosť nezrovnalostí na produkte, ktorý bol získaný spájaním.

Všetko o box broad

Všetko o box broad

Všetko o box broad

Pre dokončovacie práce je lepšie kúpiť bar vyrobený z extra odrody.

Ale môžete použiť iné odrody. Takmer akákoľvek stavebná farba alebo dekoratívne panely budú schopné pokryť malé chyby.

Aspekt, Extra odroda má krajší a elegantný exteriérový dizajn. Náklady na takéto výrobky budú v porovnaní s ďalšími ďalšími možnosťami. Ak sa chcete zaujímať o zdobenie otvoru, potom môže byť uprednostniť laminované alebo dýhované produkty.

Všetko o box broad

Dekorácia

Keď zdobené, väčšina krabice bude skrytá platdrovými pásmi. Ale otvorená časť môže byť zaujímavá pre ozdobenie. Niekedy je dizajn oddelený laminátom alebo dyhami. Ak je to žiaduce, môžete zakryť povrch špeciálnymi dekoratívnymi pigmentmi.

Všetko o box broad

cena

Cena takéhoto materiálu sa môže značne líšiť v závislosti od veľkosti, odrôd dreva, kvality dreva. Najlacnejšie modely budú stáť 30-40 rubľov pre temteron meter. V priemere bude cena boxového dreva 50-100 rubľov na meter. Drahšie bude stáť baran s laminovaným povlakom (zo 100 rubľov na meter), ako aj krabicu vyrobenú z prírodnej dubovej základne.

Všetko o box broad

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár