Všetko o brzdení pre murivo tehly

Pre dobré štýlové tehly je dôležité použiť špeciálny nástroj. Možno zakúpiť v špecializovanom obchode. Stojí za to povedať, že súpis dnes je drahý. Zároveň štandardná možnosť neberie do úvahy potrebné technické vlastnosti použitého materiálu a charakteristiky štruktúry.

Popis nástroja

Majster pre murivo tehly v oblasti stavebníctva dostal meno „Kelma“.

Toto je stierka, ktorá má obe strany starostlivo vyčistené. Čepeľ vyrobená z ocele môže byť s drevenou alebo plastovou rukoväťou.

Takáto stierka hrá úlohu hlavného asistenta, keď je nutné urobiť murivo, rozbiť švy, dať dlaždice, oddeľte izby vo vnútri a vonku. Existujú druhy, ktoré sú potrebné pri pokládke omietkovej vrstvy alebo zarovnania, aplikovanie tapiet dodaných v kvapalnej forme, roztok pomocou cementu alebo lepidla, ktorý sa používa pri pokládke dlaždíc.

Hoci dizajn Kelma a je jednoduchý, neznižuje účinnosť nástroja.

Skladá sa to z:

  • pracovné lietadlo;

  • perá;

  • krku;

  • Vzdelanie.

Pracovná rovina môže byť:

  • ovál;

  • námestie;

  • trojuholníkový.

Vzhľadom k tomu a riadky materiál.

Rukoväť, aby sa bližšie, pretože nie je potrebné vynaložiť úsilie. Je to pravidlo, že je to drevené, ale môžete nájsť nástroj a kovový alebo pogumovaný nástroj. Vo drahších verziách je tento prvok odnímateľný a predpokladá jednoduchú výmenu.

Medzi pracovnou rovinou a rukoväťou je krčka maternice. Formy ohybu závisia od použiteľnosti takéhoto nástroja. Keď je nesprávne zvolený, ruka sa rýchlo unavuje pri práci.

Na jednej strane je rukoväť vybavená volom. Počas štýlu tehál a dokonca kameňa. Stáva sa to len kov, pretože iný materiál jednoducho nebude stáť zaťaženie.

Názory

Existuje mnoho možností nástrojov, z ktorých každý má svoje vlastné špecifiká a aplikuje sa v konkrétnej oblasti. Kelma je vyrobená z rôznych tvarov, rukoväť môže byť tiež odlišná.

Prečítajte si viac  Pieskové pištole "Ruský Master"

Pre tehlové sporák a pre dávkové boxy budú veľkosti nástrojov odlišné. Zakrivené rôzne prepojky medzi rukoväťou a pracovnou rovinou umožňujú v závislosti od typu práce vykonávanej ručným nástrojom, pričom drží svoje ťažisko v súvislosti s ručnou kefou.

Existuje iný nástroj, ktorý sa vyznačuje rozsahom aplikácie. Kelmma Mason sa používa na kladenie a miešanie roztoku. Jeho špeciálna forma pracovného povrchu dáva sprievodcu, aby používal nástroj na miestach, kde je ťažké dostať sa.

Možnosť ukončenia je určená pre rôzne riešenia, vrátane sadry a cementu. Najčastejšie proteóm s rozmermi od 12 do 18 cm.

Betónov aplikujú Celma s trojuholníkovým pracovným povrchom. Používa sa počas tehlového muriva.

Tile pneumatiky Použite nástroj charakterizovaný čepeľou v tvare ramena.

Opatrovacia možnosť od 6 do 10 cm je potrebná na fajčenie konštrukčnej zmesi s pieskom a cementom.

Kelma môže byť použitý na injekčný materiál. Už po stuhnutí roztoku, nástroj priťahuje príťažlivosť povrchu.

Tam je ozubený nástroj. Jeho rozsah použitia – Aplikácia adhézneho roztoku Keď je dlaždice naskladané a zarovnanie steny. Rozmery zubov 0.4-1 cm.

Ako si vybrať?

Lepšie, keď je lopatka vyrobená z vysokej uhlíka alebo nehrdzavejúcej ocele.

Povrch výrobku sa podrobí opatrným brúsením, aj keď sa nástroj vykonáva s vlastnými rukami. Je potrebné, aby riešenie nezostalo na povrchu plošiny a rovnomerne distribuoval.

Murárstvo uprednostňujem nástroj z ocele, pretože je pohodlnejšie pri používaní ťažkých riešení.

Môžete nájsť plastovú stierku. Takýto model je vhodný pre tapetu alebo kachľové lepidlo. Nástroj je ľahší ako kov, takže a štetina je menej unavená.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: