Všetko o dekoratívnom dreve

Trendy na používanie prírodného materiálu v dizajne krásneho a moderného interiéru sa stávajú čoraz relevantnou. Ekosil je veľmi populárny a jeden z popredných trendov je použitie dekoratívneho tyče v dizajne priestorov. Materiál je neškodný, jednoduchý, ale s ním môže byť implementovaný v mnohých originálnych nápadoch. Malo by to byť vedomí zvláštnosti dekoratívneho tyče, jeho druhy, ako aj spôsoby, ako navrhnúť krásne interiéry.

Zvláštnosť

Štýlový, moderný, ale zároveň úplne bezpečný. Takto je možné charakterizovať dekoratívny bar, ktorý v posledných rokoch je tiež búchanie v obrazoch najlepších interiérových riešení z celého sveta.

S pomocou dekoratívneho tyče, môžete urobiť pôvodný strop dekor, tvorí steny, z neho sú vyrobené z plnohodnotných priečok pre zónovanie izieb.

Okrem vytvorenia krásneho interiérového riešenia, Dekoratívny panel vám umožňuje zlepšiť mikroklímu v dome, Koniec koncov, je to materiál šetrný k životnému prostrediu, ktorý je spracovaný bez iného druhu chemických prostriedkov, ako aj v priebehu času, nepodporuje škodlivé látky.

Dekoratívne drevo je skvelé pre strop v byte, súkromný dom, kancelária alebo v krajine. S pomocou pripravených drevených oblastí v živote, môžete stelesniť najzaujímavejšie interiérové ​​riešenia.

Drevené lamely sú teraz na vrchole popularity nielen v USA a Európe, ale aj v našej krajine. Používajú sa na výzdobu chodieb, obývacích izieb, hols a spální. A čo je najdôležitejšie, dekoratívny bar je veľmi k dispozícii za cenu pripravenosti. Významné plus je séria veľkých dimenzií. Drevené koľajnice môžu byť nielen kompaktné, ale aj veľmi široké, ako aj často výrobcovia ponúkajú regály podľa individuálneho poriadku.

Dekoratívny bar je maľovaný, nielen to robí to atraktívnejšie navonok, ale tiež umožňuje mu slúžiť dlhšie. Impregnácia využíva simulátory, lak a iné prostriedky prispôsobené na drevo.

Pre kancelárie a priestory komerčného cieľa, bar sa špecificky pokrýva špeciálnu impregnáciu, ktorá zvyšuje požiarnu odolnosť stromu.

Popis druhov

Externe, dekoratívny bar sa líši od zvyčajnej veľkosti a farebnej schémy. Pre strop spravidla sa používajú preteky rôznych hrúbok. Rezací strop je úplne vykonávaný zo stromu a prechádza vhodným spracovaním, vďaka ktorým bude slúžiť mnoho rokov. Pre steny sa používajú drevené lamely, často nie sú veľmi hrubé, hoci veľa závisí od interiéru.

Prečítajte si viac  Škrabka: Odrody a použitie

Z drevného poľa sú hrane a tyče. Takýto materiál je úplne prirodzený, čo znamená, že kupujúci bude musieť dať slušnú sumu, napríklad na vybavenie celého stropu dekoratívnymi riekami. Pokiaľ ide o dekoratívne tyče na báze MDF, stojí za zmienku, že na vonkajších vlastnostiach nie sú horšie ako možnosti z poľa, ale za cenu výrazne nižšiu. Takzvané srdce takýchto tyčí sa vykonáva z MDF, to znamená, z drevovláknovej dosky je dyha lepená na vrchole. Takéto dekoratívne tyče majú vynikajúcu izoláciu hluku.

Nájdite dnes štýlový dekoratívny bar je jednoduchý, ale pri výbere druhov lamiel by mali venovať pozornosť veľkosti prierezu.

Napríklad, ak sú stropy nízke, je najlepšie, aby sa uprednostňovalo vzostupy, ktoré majú minimálny prierez, a viac masívne možnosti možno považovať za priestranné priestory. V závislosti od dodatočnej impregnácie a povlaku je dekoratívny bar lesklý a matný.

Montáž

Nainštalujte dekoratívny bar je ľahký, ak existujú určité zručnosti v stavebných prácach. Stále však odporúčame používať pomoc špecialistov, ktorí určite pomôžu priniesť zamýšľané rozhodnutie interiéru životu v rýchlom čase.

Pri pripájaní tyčiniek na stenu by sa malo pripraviť vopred, to znamená, že na ňom je natretý na maľovanie alebo tapety.

Po inštalácii drevených koľajníc na maľovanie steny to bude nemožné. To isté sa týka stropu. Pred začatím inštalácie vykonajte označenie, ako aj merania. Ak však dekoratívne načasovanie bolo pôvodne nariadené určitú veľkosť, je nepravdepodobné, že by sa orezalo.

Externe bary by mali byť dokonca, starostlivo leštené. Niekedy je lepšie získať hotové varianty dekoratívneho tyče, skôr než ich zakrytie lakom alebo verše nezávisle, zvyšuje čas práce. Spravidla na montáž baru vyžaduje minimum inventarizácie dievčat. Ak je bar pripojený k stropu, je mimoriadne dôležité starať sa o prítomnosť schodiska.

Prečítajte si viac  Fasádne panely pre drevo: Vlastnosti a výhody

Dekoratívny lúč je prilepený na stenu so špeciálnym lepidlom. Drevo je upevnené na obojstrannej adhézii, ktorá môže byť po úplnom sušení odstrániť. Odborníci odporúčajú pomocou transparentného lepidla namontovaného pevného činidla. Odbavenie na podlahe môže byť uzavreté substrátom, takže nie je potrebné nainštalovať zálohu.

A je tu aj mosadzná metóda montáže dekoratívneho dreva, keď Drevené koľajnice sú priskrutkované na povrch (na stenu alebo strop) pomocou skrutkovača. Táto metóda sa považuje za spoľahlivejšiu. Ak sú koľajnice pripravené a natreté, skráti čas na inštalačnej práci.Ak nie sú pripravené, sú zvyčajne zafarbené po inštalácii.

Príklady v interiéri

Bar ako dekoratívny prvok v interiéri vyzerá drahé a moderné. Interiér s takýmto dekoratívnym prvkom je potešenie, hlavná vec sa nebojí dať vôľu svojej fantasy alebo dôveru profesionálneho dizajnéra.

Zvážte najúspešnejšie príklady, ktoré možno implementovať.

  • Dekoratívny bar vyzerá skvele v interiéri chodby, S ním je možné oddeliť časť steny, ktorá bude použitá ako záves na oblečenie.

  • Hlavná lôžka môže byť tiež vydaná s tenkými drevenými doskami. Na dokončenie interiérového roztoku môže byť koľajnica inštalovaná nielen na stene, ale aj ich rozšíriť do časti stropu. Výherné svetlo medzi hračkami.

  • Dekoratívne drevo možno použiť na zónovanie miestnosti a inštalácie ako oddiel. Obzvlášť dobre sa hodí do moderného interiéru skrinky, keď je potrebné oddeliť malý funkčný priestor pre prácu.

  • Dekoratívne lamely z dreva môžu byť inštalované v rôznych formátoch, Môže to byť pôvodné oddiely neobvyklých foriem, ktoré možno zadať do akejkoľvek izby doma alebo bytov. Skutočne používajte tento druh oddielu v krajinách a v Dacháne, najmä ak je drevený dekor prevláda v krajine.

Ako namontovať dekoratívny bar na strope povie nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: