Všetko o dlaždice Wandeli

Pri pokládke kamenného materiálu použite špeciálne dlaždice. Tieto zariadenia vám umožnia rýchlo a najviac opatrne rezať dlaždice na požadované fragmenty. Dnes budeme hovoriť o vlastnostiach a vlastnostiach takýchto zariadení Wandeli.

Všetko o dlaždice Wandeli

Všetko o dlaždice Wandeli

Všetko o dlaždice Wandeli

Zvláštnosť

Značkové kachle Wandeli sa zvyčajne vykonávajú Z vysoko kvalitného ľahkého hliníka. Mnohé modely majú celý súbor rôznych ďalších funkcií.

Takmer všetky vzorky sú dodávané s výkonnými a vysoko kvalitnými motormi. Táto značka výrobku je pomerne vysoká úroveň výkonu.

Všetko o dlaždice Wandeli

Všetko o dlaždice Wandeli

Všetko o dlaždice Wandeli

Elektrické modely

Teraz analyzujeme vlastnosti elektrických trestných činov tohto výrobcu.

 • QX-800. Tento model tvorí hladký rez. Dve akcie sa vykonávajú naraz: rezanie a dokončovanie okrajov. Rez v uhle 45 stupňov. Vzorka je vybavená špeciálnym laserovým ukazovateľom. Zariadenie je vytvorené s motorom s kapacitou 1550 W, za jednu minútu robí 12000 otáčok. Dĺžka rezu zároveň dosahuje 800 mm. Zariadenie zo siete je 220 V. Je vybavený špeciálnym komfortným rázvorom pre jednoduchú a rýchlu dopravu. Hmotnosť výrobku je 34 kg.

Všetko o dlaždice Wandeli

 • QX-1000. PlateKorez má tiež 1550 W motor, poskytuje dve pracovné operácie naraz. Zariadenie môže byť narezané v pravom uhle a pod uhlom 45 stupňov. Model robí rázvor a laserový ukazovateľ.

V jednej sade, príslušný pracovný disk. Vzorka preberá možnosť chladenia vody.

Všetko o dlaždice Wandeli

 • QX-1200. Tento model s výkonným vysoko robustným motorom umožňuje získať hladký rezaný dĺžku až 1200 mm a vynikajúci výkon. Zariadenie vám umožňuje piť v uhle 45 stupňov. Je vybavený vhodnou plochu s rozmermi 1200×350 milimetrov. Hmotnosť zariadenia dosahuje 34 kg.

Všetko o dlaždice Wandeli

 • QZ-1000. Model je najčastejšie používaný na stavbách na spracovanie a kameňa dlaždíc. Vytvára hladké rezy a skosenie. Vybavenie vybavené výkonom motora 1500 W. Zariadenie je vybavené pohodlnými malými kolesami pre rýchly a jednoduchý pohyb. Takéto elektrické stohovanie poskytuje dĺžku rezu 1000 mm. Má funkciu chladenia vody, kvapalina spadá priamo do pracovnej časti. Hmotnosť produktu dosahuje 55 kilogramov.

Všetko o dlaždice Wandeli

 • QZ-800. Takéto elektrické prístroje je tiež najčastejšie používané na veľkých staveniskách. Je vhodný na rezanie dlaždíc a kameňa. Model umožňuje presné spracovanie rezu a hrany. Zariadenia produkujú s kolesami na rýchly pohyb, ak je to potrebné, s čerpadlom pre tekutinu. Výrobok má pohodlnú pracovnú plochu s rozmermi 800×500 milimetrov. Poskytne podvodník o 90 a 45 stupňov. Hmotnosť jednotky je 51 kg.

Všetko o dlaždice Wandeli

 • QZ-320-800. Táto doska môže byť vhodná na rezanie rôznych druhov dlaždíc, tehál, mramoru a žuly. Jeho dizajn umožňuje spracovateľské materiály s dĺžkou až 80 centimetrov. Zariadenie sa vykonáva z pľúc, ale odolných kovov z nehrdzavejúcej ocele. Model poskytuje pohodlný laserový ukazovateľ. Takéto zariadenie má možnosť núteného chladenia, čo vám umožní výrazne rozšíriť životnosť. Jednotka vykonáva dĺžku rezu na 800 mm. Jeho hmotnosť je 50 kilogramov.

Všetko o dlaždice Wandeli

 • QZ-1200. Zariadenie pre dlaždice a kameň robí rezaný okraj. Dĺžka rezu môže dosiahnuť 1200 mm. Jednotka je vybavená motorom s kapacitou 1500 W. Produkt má možnosť chladenia vody, pohodlnú pracovnú plochu s veľkosťou 1200×500 milimetrov, rázvorom pre ľahký pohyb.

Všetko o dlaždice Wandeli

Nástroje s automatickým podávaním

Stojí za to zvážiť vlastnosti takýchto dlaždíc s automatizáciou.

 • QX-ZD-800. Tento model vytvára automatickú dodávku vozíka, je vybavená vysoko plemenným motorom (12000 za minútu). Vzorka poskytuje skosenie a rez v uhle. Má možnosť chladenia vody, kvapalina spadá do reznej zóny. Platolog funguje s diskami 110 až 120 milimetrov. Jeden disk je zahrnutý. Prevod zariadenia je upevnený na guľôčkové ložiská, umožňuje v prípade potreby rýchlo zmeniť svoju pozíciu. Kovová stabilná oceľ zaručuje maximálnu životnosť. Desktop s rozmermi 800×350 milimetrov vám umožňuje rýchlo a ľahko rezať dlaždicu diagonálne. Špeciálne silné vodné čerpadlo v procese práce zabezpečí včasný príjem vody v oblasti rezania. Dĺžka rezu s takýmto nástrojom je 800 milimetrov.

Model má relatívne malé rozmery a hmotnosť, takže je vhodnejšie pracovať s ním.

Všetko o dlaždice Wandeli

 • QX-ZD-1000. Dlaždice s automatizáciou poskytuje dĺžku rezu v 1000 mm. Výkonný motor vám umožňuje vykonávať 12000 otáčok za minútu. Jeho výkon dosiahne 1550 W. Model umožňuje rezanie pod uhlom, odstránenie skosenia. Je vybavený pohodlným laserovým ukazovateľom. Zariadenie má tiež čerpadlo na dodávku tekutiny do pracovnej časti. Zabezpečuje sa maximálna prevádzková zmena špinavej vody. Vzorka má špeciálne zastávky určené pre sériovú a uhlovú prácu. Pre túto inštanciu sú pohony poháňané veľkostiam od 110 do 125 milimetrov.

Všetko o dlaždice Wandeli

 • QX-ZD-1200. Táto drenáž s automatizáciou je vyrobená z hliníka. Má typ skladania. Model je dodávaný s mocným motorom s množstvom otáčok (12000 za minútu), poskytuje maximálny výkon. Zariadenie je vhodné na spracovanie prírodného a kachľového materiálu. Najväčšia dĺžka rezu je 1200 mm. Zariadenie má možnosť chladenia vody. Rôzne má pohodlný laserový ukazovateľ, čerpadlo na napájanie tekutín. V prípade potreby môže byť zariadenie vyrobené na rez v uhle 45 stupňov. V jednej sade idú dva disky 116 milimetrov tiež spolu s grafom.

Všetko o dlaždice Wandeli

 • QX-ZD-1800. Toto zariadenie s automatizáciou vytvára spracovanie podvodníka a hrany pomocou špeciálneho falošného disku pre jeden priechod. Konštrukcia výrobku sa vyznačuje vysokou pevnosťou a odporom. Môže ľahko odolať významným zaťaženiam. Model je tiež vybavený rázvorom, ktorý poskytuje pohodlnú dopravu. Takéto zariadenie sa dodáva s motorom s výkonom 1550 W. Najväčšia dĺžka regeneračnej dlaždice je 1800 mm. Zariadenie má možnosť chladenia vody. Jeho celková hmotnosť dosahuje 100 kg.

Najčastejšie sa používa pri vykonávaní veľkého množstva práce.

Všetko o dlaždice Wandeli

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár