Všetko o Eurospapon

Pre plný návrh svojho domova je veľmi dôležité vedieť, čo je – Eurocamp. V navrhovanom materiáli je opísané všetko o Eurostronte na EcoShpon na Medzirezory a dosky. Kľúčové vlastnosti materiálu a jeho aplikácie nájdete.

Čo to je?

Takýto materiál, ako Eurospapon vrátil na trh relatívne nedávno. Ale on sa už podarilo dobyť masový pluh od spotrebiteľov. Zároveň sa stále vytvorí výklenok Eurosfón a potenciál ďalšieho rozvoja nebolo vyčerpaný, zatiaľ čo polovica. Náklady na európsku dyha je relatívne malá.

Áno, tento syntetický materiál a slovo „dyha“ v jeho mene – len prostriedkom na marketingový pokrok.

Ale nemali by ste sa ponáhľať zatvoriť stránku a pozrite sa na „niečo viac ako“. Ide o modernú syntetiku, ktorá zohľadňuje plne bezpečnostné požiadavky a iné technologické normy. Eurospapon nie je štrukturálny a dokončovací materiál. Zvyčajne sa aplikuje na základňu z MDF a iných listových štruktúr.

Techniky výroby výfukových plynov bolo umožnené ďaleko prekonať akékoľvek prírodné materiály toho istého profilu.

Uvoľnenie EVROCHPON už bolo zapojené do niektorých domácich firiem. Ale väčšina výrobkov je stále doručená zo zahraničia. Najmä preto, že technológia v zahraničí je oveľa dokonalejšia. Pri použití je potrebné dosiahnuť hustú látku na vnútornom povrchu filmu a spoľahlivé, nešťastné umiestnenie kĺbov. Akákoľvek deformácia bude dobre viditeľná a musí byť považovaná za znamenie odmietnutia.

Hoci obraz akéhokoľvek stromu môže byť prenesený na dvere plátno, najčastejšie je uprednostniť hnedé drevo. Odtieň môže byť. Vyžaduje sa však reprodukcia textúry. V dopyte:

 • biely;

 • béžová;

 • nezmysly sivá;

 • Pearl;

 • pastelové odtiene.

V čom je rozdiel?

Vznik Eurosponpa na domácom trhu sa vyskytol len v roku 2017. Jeho zloženie nie sú žiadne drevené komponenty. Čisto polymérny produkt je oveľa odolnejší voči konvenčnému drevu akejkoľvek odrody na hnilobu, rozklad, nevyuží z kontaktu vody. Vzhľad na rozlíšenie odlíšenia EUROCP z tradičnej možnosti je to nemožné, aj keď dizajn bude zvážiť špecialistu. Technológovia sa naučili reprodukovať nielen kresby, ale aj komplexnú priestorovú textúru.

Okrem toho je materiál určený na dlhé vykorisťovanie v nepriaznivých podmienkach pri kontakte agresívnych prostredí.

Oslávte:

 • vysoká estetika;

 • Schopnosť reprodukovať strom akéhokoľvek druhu s minimálnymi výdavkami;

 • prísna identita sfarbenia aj v rôznych šaržiach pre jednu objednávku (ktorá nie je zásadne požadovaná pri používaní prírodného dreva);

 • Nulové riziko požiaru;

 • Vynikajúca mechanická sila.

Euroshpon, ako EcoChpon, urobiť na rovnakom druhu technológie. Pre svoju výrobu sa používa technika CPL. Zdrojové komponenty sa zhodujú. V procese výroby z materiálov používaných 100% sa odstráni vzduch. Za cenu nebudú tiež žiadny zvláštny rozdiel. Konečná voľba sa preto musí vykonať s osobnými preferenciami.

Klady a zápory

Výhody Eurosfónu, ako už bolo uvedené, zahŕňa jeho vynikajúcu tvrdosť. Tento materiál si ponechá dlhú dobu aj vo vlhkom prostredí. On:

 • ľahko odstránené;

 • Málo horenia na slnečnom svetle;

 • nepodporuje šírenie ohňa;

 • nevyhadzuje nebezpečné látky s veľkým kúrením;

 • eliminuje tvorbu bakteriálnych kolónií;

 • Regály na nosenie.

Ak Eurocp nemá vážne chyby, bude to pracovať mnoho rokov. Samozrejme, je potrebné systematicky vyčistiť povrch z blokov. Na to, opatrne vyberte detergent, ktorý si zachováva polyvinylchloridový film.

Nemôžete používať abrazíva, acetón. Alkohol a kyslé nástroje sú tiež nežiaduce!

Odolnosť voči vlhkosti EURASCHPHPON je dostatočná na použitie v samostatnej alebo fúznej kúpeľni. Nebezpečenstvo alergických reakcií jednoducho nie. Náklady na takýto tovar je pomerne prijateľný pre drvižnú väčšinu ľudí. Rozmanitosť farieb tiež svedčí o jeho prospechu.

Zvyčajne je povrch obyčajných obrúskov mikrovlákna dosť dosť na to, aby sa staral. Vodnatá kolesá po takomto čistení bude povinná. Tým sa minimalizuje stupeň kontaktu s vodou. Odporúča sa používaním polyrolólu a voskovej aditívy. Vďaka nim sa už existujúce škrabance čistia, okrem toho sa zníži riziko nových deformácií.

Euroshpon, ako ECOCHPON, je odolný voči poškriabaniu a výskytu žetónov.

Špeciálna vrstva polymérov zabraňuje balíku. Zvuková izolácia, aj keď výrazne menšia ako je z prírodných drevných dverí. Ale za takéto prijateľné ceny je však ešte ťažké zvážiť skutočnú nevýhodu. Dvere z takéhoto materiálu sú relatívne jednoduché.

A s silným nárazom sa ľahko poškodia. Renovácia a opravy ich takmer nemožné. Syntetický pôvod materiálu porušuje prirodzenú výmenu vzduchu. Budeme musieť použiť klimatizácie alebo systematicky vetrané. S príslušným účtovníctvom pre všetky funkcie sa Eurocpon môže používať mnoho rokov bez akýchkoľvek sťažností.

Aby bolo možné jasne prezentovať charakteristiky tohto materiálu, je vhodné ho porovnať s iným populárnym rozhodnutím – PVC. Silou, dýhované dvere sú pred PVC viac ako presvedčivý. Oni však stratia z hľadiska hlukovej izolácie. Zvýšená bezpečnosť v oblasti životného prostredia však kompenzuje tento nedostatok. A vzhľad Evroshfónu je významne viac víťazný ako polyvinylchlorid.

Pôsobnosť

Eurospapon je najčastejšie používaný na Medziroom dvere. Niekedy sa tento materiál používa pre obidve tabuľky.

V niektorých prípadoch sa však používa:

 • na zdobenie oddielov;

 • pre rámovanie nábytku;

 • na zdobenie hudobných nástrojov;

 • Aby sa vytvoril panel (aj keď tieto štyri guľôčky ešte nie sú vyzvané, a existujú tak, že individuálne pokusy).

Na nižšie uvedenom videu sa môžete oboznámiť s výhodami eurosfónnu pred produktmi PVC.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: