Všetko o horných hodinách na obnovenie vlákna

Počas stavebného procesu sa často vyskytuje v inštalácii rôznych zlúčenín. Ak to chcete urobiť, môžete použiť špeciálnu zábavu. Umožňujú obnoviť opotrebované vlákno. Najčastejšie sa takéto možnosti používajú na inštaláciu inštalatérskych zariadení. Dnes budeme hovoriť o vlastnostiach takýchto detailov a aké typy prídu.

Zvláštnosť

Forths pre obnovenie závitu sú špeciálne vložky, ktoré sú prekryté na staré spojenia. Zároveň poskytujú dodatočnú ochranu upevňovaní a ich spoľahlivosť. Môže byť použitý v svietnich.

Najčastejšie sa takéto vložky používajú na liatiny a hliníkové upevňovacie prvky. Tieto výrobky majú špirálový povrch, sú vyrobené výlučne z materiálov, ktoré sú vysoko odolné voči tvorbe korózie.

Optimálnou možnosťou je odolný kovový drôt s rombumným typom prierezu vo forme pružinovej špirály.

Závitové vložky sa spravidla vyrábajú ako pravidlo, nehrdzavejúca oceľ. Výrobky vyrobené z takejto kovovej základne majú vysokú úroveň pevnosti, odolnosť proti opotrebeniu a trvanlivosť. Často sa povrch týchto častí navyše pokrytý špeciálnymi ochrannými kompozíciami, ktoré im neumožňujú, aby boli potiahnuté koróziou.

Čo tam je?

Forths sa môžu od seba líšiť vo veľkosti – predovšetkým podľa hodnoty priemeru. To môže byť odlišné: M6, M8, M12, M10. Štandardné veľkosti pre takéto výrobky môžu byť: M10X1, M14X1.5, M16x1.5, M18x1,5.

Forths sa tiež líšia v závislosti od konštruktívnych funkcií. Môžete vybrať niekoľko odrôd.

 • Univerzálne drôtené vložky. Táto možnosť je považovaná za najobľúbenejšie. Má formu tenkého držiaka vo forme elastickej špirály. Vo vnútornej strane cievky tvorí profil kosoštvorcového typu. Výrobky sú vybavené špeciálnymi vodítkami, ktoré sú určené na skrutkovanie v starom rezbárstve. Po inštalácii môže byť starý prvok ľahko odpojený. Tieto modely môžu byť použité pre takmer akékoľvek vlákno.

 • Drôtené horné látky pre svietniky. Externe sa tento model takmer úplne zhoduje s univerzálnym typom. Je to tento druh, ktorý sa používa v prípadoch, keď pri výmene sviečok v aute rozbije staré vlákno. Nainštalujte nové detaily bez nite je nemožné, takže užívajú ďalšie kovové vložky.

 • Drôtený vložka pre snímače kyslíka. Zariadenie určené na určenie množstva kyslíka v určitom množstve výfukových vozidiel automobilov. Počas prevádzky sú takéto výrobky často rozbité a v čase upevnenia rezbárstva takýchto výrobkov sa deformuje, po ktorom nebude možné ho pripojiť. Preto sa používajú špeciálne vložky – sú vybavené špeciálnymi malými jazykmi, s ktorými sú priskrutkované do starého rezbárstva.

  Dnes v špecializovaných predajniach môžete splniť celkové súbory s takými vložkami rôznych veľkostí. V takýchto súboroch nájdete diely na výmenu akéhokoľvek vlákna.

  Ako použiť?

  Ak chcete zmeniť staré rozbité vlákno alebo konsolidovať pripojenie, musíte správne nainštalovať vložku do formy špirály kovu. Je potrebné začať všetko od zapusteného zapusteného pomocou horného vodiča. Potom by sa malo urobiť miernym posunom osí otvoru (odchýlka by nemala byť väčšia ako 0,15 mm).

  Potom musíte urobiť rezanie závitov v tvarovaných detailoch prehĺbenia. Nový vložka ukladá nástroj.

  Tyč by mala byť vložená do položky takým spôsobom, že technologické vodítko uložené do spodného konca tejto tyče.

  Neskôr musíte zabaliť drôtu vložku do vybrania hrotu nástroja. S pomocou poslednej, vložka je zaskrutkovaná do starej nite. Keď prvok pevne zapadá do otvoru, nástroj je úhľadne odstránený a technologické vodítko sa odstráni.

  Po inštalácii sa odporúča skontrolovať. Môžete to urobiť so špeciálnym kalibrom (prechádzajúcim alebo non-obnoviteľným). Ak to nie je, môžete použiť skrutku. Pomaly sa zavádzajú do reces s novou vložkou. Závitová položka by sa nemala odstrániť z diery spolu s týmito detailmi.

  Ak ste použili kanál pasáže, potom jeho odchýlka pri kontrole nesmie prekročiť 0,5 mm. Non-dobrovoľný prvok by sa nemal zmeniť na nový prvok.

  Vložka musí vstúpiť do prehĺbenia najmenej ako ¼ z kroku závitu. Nemala hovoriť. Po takomto kontrolnom kontrole bude nové pripojenie ešte trvalejšie a spoľahlivé.

  Kontrola sú nevyhnutne vykonané v prípadoch, keď sa vlákno vykonáva v príliš mäkkých materiáloch, vrátane hliníkových konštrukcií.

  O tom, ako obnoviť vlákno s vlastnými rukami, pozrite sa ďalej.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: