Všetko o Jacks Autoprofi

Jacks Autoprofi – niektoré z najvyhľadávanejších, sú rôzne druhy. Je potrebné pochopiť, čo sa líšia a ako urobiť správnu voľbu.

Zvláštnosť

Mechanizmy TD „AUTOBROFHI“, určené pre automobilové služby, majú vynikajúce výkonové vlastnosti, vhodné na použitie. Kľúčovým rozdielom medzi možnosťami prezentovanými na predaji je Nosnosť.

Názory

Jacks tohto výrobcu sú:

  • fľaša;

  • pomocný rámec;

  • Mechanické (skrutky a teleskopické).

Balené a valcovanie patrí do kategórie hydrauliky.

Podcast skvelý pre nízke odbavenie vozidiel, Minimálna pracovná výška takýchto zariadení je 135 mm.

Vhodné sú takmer všetky moderné autá Teleskopický a Skrutka Úpravy. Parameter nosnosti je od 1 do 2 ton. To je dosť pre stroje triedy, sedany a hatchbacks. Nazývajú sa tiež skrutkové konektory kosemý, Môžu mať pravidelnú a gumu.

Najspoľahlivejšie sú mechanické modely vybavené skrutkou. Budú pracovať za akýchkoľvek podmienok. A náklady na takéto zariadenia sú demokratické. Nemôžu zvýšiť okrem toho, že masívne autá.

Teleskopické odrody zdvihákov sú doplnené podlhovastrannou pákou a konfigurácia je podobná fľaši. Neexistuje žiadna tekutina, aby ste zvýšili auto, ktoré musíte konať. Nosnosť takýchto modelov je 2 tony.

Preskúmať modely

Pri prevádzkových hydraulických zariadeniach Je povolené preťaženie do 25%. Napríklad, Model DG-02 Je schopný zdvíhať 2500 kg, ale človek musí byť v súlade s zdvíhacou kapacitou uvedenou v technickom pase, ktorý je 2 tony.

Prítomnosť ochrany neumožňuje indikovanú váhu zdvíhania. Ak je potrebné zvýšiť hmotnosť viac ako 2,5 tony, DG-02 nebude schopný to urobiť. Takáto ochrana je k dispozícii vo všetkých hydraulických výrobkoch AUTOPROFI vykonaním od 2 do 20 ton.

Samostatne musíte povedať o teleskopickom modeli DT-04. 2 časti sú uvedené vo svojom pieste, nominácia hlavného nastaví 35 cm a druhá pridáva ďalšie 3 cm.

Modifikácie dopravy Fľaša by mali byť vertikálne, inak bude existovať únik oleja. So vhodným používaním, výmena a prekládka mazania nemá žiadnu potrebu. Ak sa olej zmení stále potrebuje, potom pre to odskrutkujeme obtokový ventil, staré a premyté kontajnerom. Pri naliečení nového piestu by sa mal vynechať. Po čerpaní sa množstvo mazania môže znížiť.

AUTOPROFI CARPENTRY NA NÁKLADNOSTI JE 2 TONY. Úpravy DP-20H K, DP-20K a DP-17K Uvoľnenie s praktickým prípadom. Všetky zariadenia sú vybavené plastovou rukoväťou. To je vynikajúca možnosť pre tých, ktorí radi nosia s autom v garáži.

Kritériá voľby

Jack by mal byť vybratý v súlade so zariadením vozidla. Tento obrázok pridáva viac ako 100-200 kg pre spoľahlivosť.

Niektorí nadobudnú mechanizmus pre pohyb nákladu na základe toho, ktorý váži ešte menej automobilov. Vo väčšine prípadov, zvyšovanie nie je všetky autá, ale len jeho časť je dosť na výmenu kolies. S týmto prístupom sa však zvyšuje pravdepodobnosť poškodenia dadagrat.

Pred nákupom jednej alebo inej odrody, musíte preskúmať modely prezentované v predaji, bude to užitočné analyzovať recenzie ostatných vlastníkov automobilov pomocou tovaru tejto spoločnosti

Pri výbere auta je potrebné vziať do úvahy nielen jeho typ, ale aj Maximálna výška, cena produktu. Nezabudnite, že toto zariadenie je určené na zdvíhanie stroja a nedržať ho. Práca s zdvihákom by mala byť na plochom povrchu, aby nedošlo k poškodeniu auta.

Prečítajte si viac o tom, ako si vybrať auto konektor, pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: