Všetko o kostýmoch „Gorka“

„Gorka“ je jedinečný špeciálny kostým, ktorý patrí do uniforiem pre vojenský personál, rybárov a turistov. Toto oblečenie má špeciálne vlastnosti, vďaka ktorým je ľudské telo úplne izolované z vonkajších vplyvov. Dnes budeme hovoriť o hlavných výhodách a nevýhodách týchto kostýmov, ako aj o ich samostatných odrodách.

Klady a zápory

Kostýmy „Gorka“ majú rad dôležitých výhod. Položiť niektoré z nich.

 • Praktickosť. Takéto špeciálne oblečenie bude chrániť ľudské telo od takmer všetkých vplyvov na životné prostredie vrátane vlhkosti, vetra, nízke teploty.
 • Kvalitný materiál. Takéto obleky sú vyrobené z hustých a opotrebených tkaných báz, ktoré nebudú stratiť počiatočný vzhľad a vlastnosti na dlhú dobu.
 • Zablokovať. Tieto výrobky sa vykonávajú so špeciálnym maskovacieho sfarbenia, čo robí používateľ nenápadný.
 • Úprava. „Gorka“ je ľahko nastaviteľná, môže sa ľahko nastaviť pre rôzne aktivity.
 • Pohodlie. Voľné nohavice sú dodávané so špeciálnymi prvkami na upevnenie, tiež používa gumu na manžety a na pás. V jednej sade navyše beží.
 • Silový. Tento kostým je takmer nemožný zlomiť.
 • Veľký počet priestranných vreciek. V rôznych modeloch sa ich množstvá môžu líšiť.
 • Použitie bavlny. Podšívka z tohto prírodného materiálu umožňujú telu osoby „dýchať“ aj do ťažkého tepla.

Nevýhody „Hill“ prakticky nemá. Treba poznamenať, že mnohé modely takýchto špeciálnych ochranných oblekov majú významné náklady. Aj keď podľa užívateľov zodpovedá cena ich kvality.

Typy a rozsah kostýmov

V súčasnosti sa vyrába veľký počet rôznych modifikácií takýchto pracovných odevov. Najčastejšie je to kombinácia a polotovary. Zvážte všetky možnosti samostatne.

Leto

Tieto ochranné obleky sú klasický model určený pre rôzne účely a úlohy. Môžu byť použité ako pohodlné vrchné oblečenie, tiež často na vrchole zvyčajného. Táto vzorka sa vyrába z bavlneného materiálu a je dodávaný s skrútenými vláknami. Základom, z ktorého sa vyrábajú letné odrody, trochu sa pripomína základňu stanu. Nebude prechádzať vlhkosťou, vietor. Okrem toho má takáto tkanina špeciálny odolnosť proti opotrebeniu.

Zima

Najčastejšie sa zimné súpravy vyrábajú zo zahraničných tkanív. Špeciálna membrána sa berie ako základ, je schopný ľahko chrániť pred vetrom a z mrazu. Napriek týmto vlastnostiam zostávajú kombinézy dostatočne jednoduché, užívateľ nebude cítiť nepohodlie, keď ponožka necíti. Pri výrobe zimných možností sa môžu použiť iné materiály, vrátane tepelného, ​​čo je hustý základ, ktorý môže okamžite obnoviť počiatočnú štruktúru.

ALO je možné použiť aj. Tento materiál pozostáva okamžite z niekoľkých textilných vrstiev a membránovej bázy. Rozlišuje sa zvýšenou úrovňou pevnosti pri malej hmotnosti. Produkty z tohto materiálu sú schopné jednoducho uložiť všetko teplo.

„Mačkové oko“ sa používa aj pri vytváraní týchto ochranných oblekov. Je to najnovší vývoj, ktorý je charakterizovaný vysokou pevnosťou a termoreguláciou.

Demi

Modely tohto typu sú vytvorené z bavlneného materiálu so špeciálnym izolačným podšívkom. Často dopĺňajú plášť. Možnosti demi-sezóny sú ideálne pre jeseň a jar. Produkty majú špeciálne termostatické vlastnosti, pomáhajú ľahko sa schovať v horských oblastiach av lese-steppe. Okrem toho nám umožňujú aplikovať a masklalat.

Prečítajte si viac  Všetko o žltých drevených skrutiek

Takéto obleky sa môžu líšiť av závislosti od účelu použitia.

 • „Flora“. Tieto modely sa aplikujú v obzvlášť nebezpečných oblastiach, sú ľahko zlúčené s rastlinami na zemi.

 • „Pixel“, „hraničná stráž“, „rám“. Modely sa používajú v armáde, líšia sa od iných odrôd typu kamuflážových farieb.

 • „Alpha“, „Lynx“. „Guardian“. Tieto vzorky sa vyznačujú zvýšenou indikátorom pevnosti, používajú sa na vykonávanie špeciálnych operácií.

 • „Svätý John’s Wort. Kópia bude maskovať z rôznych hmyzov. Bude to najlepšia možnosť pri pohybe na bažinatom teréne.

Existuje niekoľko hlavných modelov kostýmov „Gorka“. Zoznámujeme sa s každým z nich.

 • „Gorka-3“. Táto vzorka je najbežnejšia, je vyrobená z veterných materiálov, má zvýšenú pevnosť v ťahu, ako aj prestávku. Model predpokladá možnosť termoregulácie. Spravidla sa to robí s farbami „MOSS“. Má štyri vonkajšie veľké vrecká vybavené ventilom a jedným vo vnútri. Špeciálny dizajn kapoty na bunde neobmedzuje bočnú víziu používateľa.

 • „Gorka-4“. Vzorka je vybavená stážou namiesto tradičnej bundy. Bude chrániť osobu pred vetrom, vlhkosťou, aj výrobok má vynikajúce tepelné izolačné vlastnosti.

 • „Gorka-5“. Model je vyrobený z základov RIP-STOP. Vykonáva sa v širokej škále farieb. Tieto odrody sú izolované. Otepľovanie je vyrobené z fleece. Inštancia je vytvorená s farbiacimi karikatúrami.

 • „Gorka-6“. Tento oblek univerzálny typ je vytvorený zo špeciálnej modernej tkaniny. Rozlišuje sa odolnosťou proti opotrebeniu. Súprava umožňuje chrániť pred rôznym mechanickým poškodením. Bunda má voľný strih, môže sa objaviť kapotu, ak je to potrebné, je tiež nastaviteľné. Celkový oblek obsahuje 15 priestranných vreciek.

 • „Gorka-7“. Model zahŕňa pohodlné nohavice a bundu. Je vyrobený z bavlnenej tkaniny s vlastnosťami odpudzujúcimi vodou. Príslušné úpravy vám umožní zabrániť snehu, vlhkosti a škrteniu studeného vzduchu. Celkové celkové kombinézy zahŕňa 18 veľkých vreciek.

 • „Gorka-8“. Takýto mužský kamuflážový kostým je možnosť demi-sezóny, ktorá má vynikajúcu pevnosť, odolnosť voči poškodeniu, odolnosť voči vode, odolnosť proti mrazu, pomer vysokej požiarnej rezistencie. Produkt je ľahko vymazaný, je to celkom jednoduché a pohodlné. Model môže dokonale priblížiť rybolovu, poľovníctvo, aktívny cestovný ruch, lezenie, vedenie rôznych výskumných prác. Tieto vzorky sa často vykonávajú s fóliou podšívkou, ktorá pôsobí ako izolácia.

Dnes sú dnes vyrobené samostatné modifikácie „Gorki-3“: „Gorka Highlander“ a „Gorka Sturm“. Tieto výrobky sú vyrábané s menšími vreckami, nie sú dodávané s nastaviteľnými podkladmi.

S ich výrobou využíva zips na Gulfik, trvanlivé tesnenia. Kostýmy „gorka“ môže byť nielen muž, ale aj žena. Prakticky sa od seba nelíšia v ich základných vlastnostiach používaných materiálov. Zároveň majú často menšie rozmerové hodnoty.

Prečítajte si viac  Typy a montáž plastových nitov

Ako si vybrať falošný?

Ak potrebujete originál tohto pracovného oblečenia vo forme kombinézy alebo polotivok, potom by ste mali venovať osobitnú pozornosť niekoľkým nuanciám, ktoré ľahko rozlišujú falošné. Takže pri výbere, uistite sa, že sa pozeráte na štítok. Tieto súpravy sú najčastejšie šité v pyatigorsk.

Bude tiež potrebné pozrieť sa na náklady. Minimálna cena cena je 3000 rubľov. Ak bude 1500-2000 rubľov uvedených na cenovke, bude to tiež falošný. Na golieri a páse týchto vzoriek sú umiestnené špeciálnymi logami spoločnosti „Bary“. Tam musia byť tiež informácie o zložení použitého tkaniva, veľkosti a rastu súpravy.

Originálne maskácie najčastejšie majú čiernu, modrú, tmavo zelené farby. Vzorky zlyhania sa výhodne uskutočňujú v jasnejšej piesčine, bielej farbe.

Všetky prvky súpravy sú prešité pomocou odolného dvojového švu. Zároveň sa vlákna nebudú uväznení. Všetky stehy robia tak hladký a elegantný.

Najlepší výrobcovia

Ďalej zvážte najobľúbenejšími výrobcami týchto špeciálnych kostýmov.

 • „Leopard“. Tento výrobca vykonáva takéto obleky so zvýšenými prekrytiami umiestnenými na ramenách a kapucňoch. Produkty spoločnosti prešité bez ramenného švu, prispieva k dodatočnej spoľahlivej ochrane vlhkosti. „Bar“ vyrába modely s pohodlnými vreckami, ktoré majú neobvyklý trojuholníkový tvar, ktorý vám umožní zachrániť svoje hrany, nebudú ohýbať.

 • „SOURCE SINGE“. Ruský podnik vykonáva obleky s pripojenými siluetami. Mnohé modely sú dodávané s dodatočnou rozšírenou podšívkou. Niektoré z nich majú neštandardnú konštrukciu kapoty pre pohodlnejšie ponožky. Tento výrobca má pomerne bohatú históriu, začal vyrábať takéto výrobky už v Sovietskom zväze.

 • „Zliatina“. Tento výrobca predáva obleky, ktoré sú dodatočne dokončené s ťažšími a lakťami odnímateľného typu. Produkty sú vytvorené z neoprénu. Každý samostatný typ kostýmu má svoje vlastné jedinečné vlastnosti. Takže, „Gorka-4“ sa vyrába s pohodlným Anočom, „Gorka-3“ vyrába s tenkými vysoko kvalitnými plachtami.

 • Ursus. Spoločnosť z Ruska produkuje rôzne modely camouflage oblečenie, vrátane kopcových kostýmov. Ursus Produkty sa špecializujú na výrobu demi-sezóny a letné vzorky. Všetky z nich si môžu vychutnať takmer všetky rezané, rozmerové hodnoty, štýl.

 • Tagger. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu najfunkčnejších maskovacích oblekov, ktoré sú dodávané s veľkým počtom priestorov, obloženia, ktoré vám umožní zvýšiť priepustnosť pary, ako aj ušetriť tepelnú odolnosť.

 • Novatex. Tento výrobca spustí kostýmy univerzálneho typu. Budú môcť pristupovať rybárom, lovci, horolezcom, turistom. Výroba značky sa vyznačuje vysokou úrovňou kvality a odolnosti proti opotrebeniu.

V súčasnosti sa mnoho ďalších šitých tovární pokúša kopírovať modely takýchto kostrkov z známych výrobcov. Treba však pripomenúť, že niektoré z nich používajú oveľa lacnejšie a menej odolné a trvanlivé materiály. Tiež ďaleko od všetkých pozorovaných výrobných technológií.

Prečítajte si viac  Terasovitá rada

Dnes, „Hill“ vyrábať výrobcov z Fínska. Oddelene stojí za to zdôrazniť Triton.

Spoločnosť vyrába vysoko kvalitné pracovné odevy pre mužov aj ženy. Značkové produkty majú vysokú úroveň kvality a trvanlivosti.

Aby bol kostým schopný trvať tak dlho, ako je to možné bez straty pôvodného vzhľadu, mali by sa pravidelne umyť. Treba pripomenúť pre niektoré dôležité pravidlá pre takéto čistenie. Pred samotným umývaním by malo byť upevnené na výrobkoch všetky zipsové upevňovače, vrátane vreciek. Bude tiež potrebné upevniť popruhy a ventily. Skontrolujte vrecká pre cudzie predmety.

Takýto kostým môže byť vymazaný manuálne. Táto možnosť sa považuje za oveľa bezpečnejšie v porovnaní s čistením v práčke. V tomto prípade musíte použiť vodu s teplotou nie vyššou ako 30 stupňov. Je lepšie, aby sa kvapalný gél ako detergent; buď ekonomické alebo detské mydlo.

Je kategoricky nemožné používať rôzne bielidlo a škvrny. Ak potrebujete stiahnuť škvrny z materiálu, odporúča sa, aby sa čistila kefu so strednou tuhosťou.

Po prvé, súprava je nasiaknutá v teplej vode a nechať v tomto formulári 2-3 hodiny pri pridávaní malého množstva detergentu. Predpätie. Ďalej je výrobok starostlivo potrebný na opláchnutie. Nemalo by mať šance a rozvody. Ak plánujete používať kefu, nie je možné ju trieť podľa materiálu.

„Gorka“ je prípustná na umývanie v práčke. V tomto prípade bude potrebné vopred stanoviť jemný režim. Teplota by nemala prekročiť 40 stupňov. Neodporúča sa zahrnúť točenie. Stripping stojí za to stráviť dvakrát. Nezabudnite, že existujú špeciálne spreje na zachovanie vodotesných vlastností takéhoto maskovacieho oblečenia počas procesu prania.

Keď je výrobok odložený a starostlivo stlačený, je odoslaný na sušenie. Na tento účel je materiál úplne vyrovná, vyhladzuje všetky záhyby. Zaveste oblek takým spôsobom, že všetky vlhké stes. „Gorka“ stojí za to riadiť len prirodzeným spôsobom. Len tak nosenie môže ušetriť ochranný povlak. Je kategoricky nemožné opustiť takéto materiály pod vplyvom priamych ultrafialových lúčov.

Recenzie Recenzie

  Mnohí používatelia zanechali pozitívnu spätnú väzbu na Camouflage kostýmy „Gorka“. Takže bolo povedané, že sú celkom pohodlné, neobmedzujú pohyb osoby, dokonale chránenú pred vodou, vietor. Aj podľa kupujúcich sa kostýmy tohto typu vyrábajú v rôznych rozmerových hodnotách, takže si môžete vybrať model takmer každého používateľa.

  Výrobky sa vytvárajú len z vysoko kvalitných „priedušných“ materiálov. Všetky modely sa vyznačujú spoľahlivosťou, odolnosťou voči opotrebeniu, vysoko kvalitným šitím. Budú môcť slúžiť dostatočnému dlhodobému obdobiu a nebudú zmiznúť. Niektorí kupujúci však si všimli nevýhody špecialistov „Gorky“, vrátane to bolo povedané, že vyžadujú osobitnú starostlivosť. Bolo tiež poznamenať, že modely nemajú potrebné vetranie, náklady na niektoré vzorky sú mierne nadhodnotené.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: