Všetko o mini-píla

K dnešnému dňu je možné spracovanie dreva, jeho vysoko kvalitné píly je možné aj doma, napríklad pri budovaní chaty, kúpele, rôzne poľnohospodárske budovy, nezávislá výroba nábytkových predmetov. Ak to chcete urobiť, budete potrebovať špeciálne vybavenie – Mini-pylama, Najviac druhov prezentovaných na trhu, charakterizované funkčným, dizajnom, technickými vlastnosťami a aplikačným poľom.

Na pochopenie toho, čo mini-Softerama predstavuje, malo by byť oboznámení so zásadou práce jednotky, jej štruktúre a hlavných charakteristík. Informovanosť o zvláštností konkrétneho modelu vám umožní kúpiť stroj, ktorý nie je praktický, ale aj nákladný.

Zvláštnosť

Mini-pylama – Toto je špecifické vybavenie, ktoré vám umožní spracovať strom rôznych plemien, v dôsledku čoho sú vyrobené obrobky rôznych tvarov a konfigurácií. Treba zdôrazniť množstvo základných a dôležitých dizajnových funkcií.

 • Možnosť dopravy. Dizajn môže byť ľahko inštalovaný na správnom mieste (napríklad v krajine, na nádvorí súkromného domu).
 • Jednoduchá obsluha. Pre spustenie a prácu je dosť jedna osoba.
 • Široká funkčnosť. Väčšina modelov je schopná piť dosky, dosky, drevené / semi-ističe, čln, dyhu z pevného dreva poľa.
 • Kompaktné rozmery. Mini-Softerama je spravidla malá, nezaberá veľa priestoru, ale zvládňuje sa s obrovským zoznamom úloh.

Okrem toho sa mini-siltrams vyznačuje malým hmotnosťou a priemernou cenou, ak sa v porovnaní s priemyselnými zariadeniami používanými na komerčné účely. Môžete si vybrať najlepšiu možnosť pre potreby domácností čítaním modelového radu zariadení, ktoré ponúkajú domácich a zahraničných výrobcov.

Zobrazenia a modely

Výrobcovia mini-bahno sa vyrábajú ako s Elektrický, Tak a S benzín pohon.

Benzín Mini-Softerama môže byť použitý v otvorených oblastiach, napríklad v lese, a elektrickou motorovou jednotkou len v miestach, kde je elektrina pripojená.

Okrem toho sa dizajn vyznačuje prítomnosťou pomocného zariadenia, ako aj typu pohybu.

Prečítajte si viac  Všetko o abrazíve pre pieskovanie

Modely Mini-PyLlars sú niekoľko druhov.

 • Páska. Toto sú dokonalé návrhy pre domáce úlohy. Môžu byť vertikálne, horizontálne a uhlové. Šírka strihu takýchto modelov je pomerne malý – až 2,5 mm. To je dôvod, prečo pracovný tok nezahŕňa veľké množstvo pilín a prachu. Zakaždým, keď stroj vyžaduje určité nastavenie. Medzi výhody pásky Mini-pyl leštice, je možné poznamenať dobrý výkon, efektivitu, schopnosť spracovať protokoly s priemerom až 70 cm, prítomnosť možností nastavenia pre parametre vyrobeného dreva, ekonomickej sily Spotreba, pohodlie počas prevádzky, relatívne nízke náklady, ako aj vynikajúca kvalita výsledného reziva.

 • Disk. Sú to stroje, ktoré sa používajú pri rezaní hrubých guľôčok (priemer viac ako 70 cm). Píly z tohto zariadenia nevyžadujú pravidelné ostrie – tesne raz počas 8-10 hodín prevádzky a sa vykoná 1 krát týždenne. Výhody takéhoto stroja možno pripísať vysokej spoľahlivosti, jednoduchosti inštalácie, dlhej životnosti, implementácii najpresnejších a vysoko kvalitnej propyl, ako aj schopnosť vykonávať veľké objemy práce. Mini-Sowers môžu byť vybavené benzínovým a elektromotormi, ktoré umožňujú ovládať stroj v akomkoľvek teréne a za rôznych poveternostných podmienok.

 • Frameman. Ide o modely, ktoré vyžadujú dôkladnú prípravu trvanlivého základu pre inštaláciu, ako aj spotrebovať dostatok elektriny. Tieto stroje patria do profesionálnej triedy zariadení. Takéto modely sa spravidla odporúčajú používať na veľkej výrobe spracovania dreva, ako aj vtedy, keď existuje obrovské množstvo práce. Výhody takéhoto panela zahŕňajú vysoký výkon, vynikajúcu kvalitu rezania, nevyčerpateľné pracovné zdroje, všestrannosť a spoľahlivosť.

 • Tón. Pneumatika Mini-Softerama je jedným z najobľúbenejších a populárnych typov zariadení. Je to spôsobené prítomnosťou mnohých výhod, a to: mobilita, kompaktnosť, jednoduchosť prevádzky, bohatá funkčnosť, schopnosť vykonávať horizontálne aj pozdĺžne pílenie dreva. Okrem toho jednotka vykonáva prácu rýchlo a efektívne, bez ohľadu na priemer loga.
Prečítajte si viac  Ako nabiť batériu z skrutkovača bez nabíjačky?

Všetky vyššie uvedené typy mini-pyllars sú vybavené svojimi výhodami a dizajnovými funkciami. Výber modelu je lepšie sa riadiť niektorými dôležitými kritériami.

Ako si vybrať?

Ak existuje otázka o získavaní mini-soflorime, ktorý bude vynikajúcim asistentom, bude môcť slúžiť dlhú dobu, musíte sa zamerať na niektoré chvíle.

 • Funkčnosť stroja.
 • Vybavenie.
 • Dostupnosť možností. Čím viac nastavenia mechanizmov v dizajne, tým lepšie.
 • Typ motora a výkon.
 • Ukazovatele výkonnosti.
 • Kvalita rezného prvku (píla, disk).
 • Rozmery a hmotnosť. Dizajn je pohodlný, keď je možné prepravovať na akomkoľvek správnom mieste.
 • Sila komponentov a spojovacích prvkov, najmä rámca, ktorej kvalita, ktorej prevádzkové obdobie jednotky priamo závisí od.
 • Hladina hluku počas prevádzky. Najmodernejšie modely, bez ohľadu na typ motora, pracuje takmer ticho.

   Okrem, Uistite sa, že ste zvážili typ použitého dreva. EAk sa plánuje pracovať s tenšou, potom je lepšie kúpiť mini-píl. S veľkou veľkosťou sa môže dizajn disk vyrovnať. Pre predvalky je priemer väčší ako 49 cm, rámová jednotka sa zmestí. Každý majster, najmä nováčik, ktorý plánuje kúpiť mini-siltramas, je pravdepodobne zaujímavé pre princíp fungovania tohto stroja.

   Pracovné zásady

   Práca každého typu stavby má svoje vlastné charakteristiky, ale zásada funkčnosti je podobná.

   Hlavným princípom prevádzky pásky Mini-pyllars je odolný protokol protokolu na koľajnicu. Toto sa vykonáva prostredníctvom špeciálnych svoriek. Kolley sa vykonáva pohybom obrobku.

   Ak hovoríme o dizajne disku, z ktorých najjednoduchšie je tabuľka s pevným diskom, potom sa rez vykonáva pohybom rezného prvku (disk).

   Rámové stroje sa skladajú z výkonného rámu, pozdĺž ktorej sú usporiadané rezné prvky (disky). Kolley sa vyskytuje počas rotačného a progresívneho pohybu diskov.

   Pneumatika pracuje na princípe podobnom pásku: Denníky zostávajú nehybné, ale rezačka sa vykonáva píly upevnenou na pohybujúcom sa vozíku. Tento model používa reťazovú pílu.

   Prečítajte si viac  KBUTÚCIU ZOZNAMU

   Vedieť všetky parametre, nuansy, dôstojnosť, pochopenie funkčnosti a princípy prevádzky mini-pyllars, každý si môže vybrať optimálny model, ktorý určite dodržiava všetky rozšírenia.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: