Všetko o nábytkových zošívačiek

Nábytok zošívačky sa aktívne používajú v procese vytvárania interiérových položiek. Sú potrebné na pripojenie jednej časti do druhého s kovovou konzolou. Súčasný trh predstavuje obrovský počet modelov, ktoré sa líšia v ich vzhľade, nákladov a technických vlastnostiach, ktoré umožňujú každému človeku vybrať si optimálne zariadenie.

Zvláštnosť

Staplers výrazne zjednodušujú pracovný proces pri vytváraní položiek nábytku. Ak potrebujete vykonať pohovku, stoličky, bankety a iné výrobky, potom bez zošívačky tu nebude robiť. Každý model má určitú moc, ktorá priamo ovplyvňuje schopnosť náradia pracovať s určitými typmi materiálov. Napríklad zošívačky sú potrebné na prácu s prírodnými drevenými výrobkami, ktoré sú charakterizované maximálnym výkonom.

Okrem toho sú podobné nástroje extrémne nevyhnutné, ak je to potrebné, vykonať čalúnenie s pevnou tkaninou.

Power má priamy vplyv na silu nárazu zošívačky, takže moment je tiež veľmi dôležitý pri výbere optimálneho nástroja. Každý model prezentovaný na trhu sa vyznačuje jedinečnými vlastnosťami, schopnosť pracovať s konkrétnym typom nechtov a zátvoriek, ako aj rýchlosť práce.

Názory

Na modernom trhu existuje obrovský počet modelov zošívačov nábytku, ktoré sa líšia v ich funkčnosti.

Mechanický

Z hľadiska nákladov sú mechanické zošívačky jedným z najdostupnejších. Konajú s pomocou bežného lisovania prstom, ale kvôli tomu, že je potrebné urobiť určité úsilie, nie je veľmi vhodné pracovať s takýmito zariadeniami, najmä pri použití hustého a pevného materiálu.

K ďalším významným nevýhodám mechanických zošívačov zahŕňajú minimálny počet konzol, pretože to musí neustále nabiť kazetu.

Pozitívne strany z používania týchto nástrojov však stále majú. Zostali skôr lacno a tiež sa môžu pochváliť pôsobivou trvanlivosťou, čo ich prospieva, aby ich zdôraznili na pozadí iných výrobkov. Okrem toho, mechanické ručné zošívačky sú schopné vyrovnať sa s kolosálnymi nákladmi, takže súkromní majstri sa používajú veľmi často.

Nabíjateľný

Nabíjateľné zošívačky sú samostatným typom elektrických nástrojov, ktoré sa môžu pochváliť ich mobilitou a malými rozmermi. Je to kvôli absencii akýchkoľvek drôtov používať takéto nástroje môžu byť takmer všade, bez použitia akéhokoľvek úsilia. Jedinou nevýhodou je, že akumulátory vážia dosť veľa, čo ovplyvňuje aj rozmery a hmotnosť samotného nástroja.

Sieť

Profesionálny výrobcovia nábytku uprednostňujú práve zošívačky sieťového nábytku, ktorí sa podarilo vytvoriť sa ako optimálne a efektívne v procese práce.

Charakteristickým znakom elektrických modelov je, že po stlačení JURO, mechanizmus je okamžite prevádzkovaný v dôsledku elektriny a nie je potrebné uplatňovať žiadne úsilie. Veľmi zjednodušuje pracovný proces, zrýchľuje ho aj v prípade potreby na spracovanie hustých materiálov.

Unikátne technické charakteristiky sieťových modelov z nich robia najproduktívnejší, čo najlepšie využívajú takéto nástroje na pozadí mechanických a nabíjateľných možností. Náklady zo sieťových zošívačiek sú vyššie ako mechanické, avšak produktivita bude výrazne vyššia.

Ako si vybrať správne?

V záujme získanej zošívačky nábytku, aby sa plne vyrovnal s jeho povinnosť, mala by sa venovať pozornosť procesu podľa svojho výberu. Stojí za to zvážiť obrovské množstvo špecifikácií zariadenia, aby ste sa uistili, že je vhodné pre žiadosti majiteľa.

V procese výberu výkonu je potrebné vziať do úvahy skutočnosť, že kábel sieťových modelov môže interferovať s prácou.

Okrem, Bude potrebné neustále mať elektrickú zásuvku, pretože takéto modely nebudú fungovať bez elektriny. Zároveň nabíjateľné zariadenie váži veľa kvôli batérii, a tiež sa líši vo vysokých nákladoch. Ak si kúpite takéto modely, je najlepšie nájsť nástroj s maximálnou kapacitou batérie, pretože inak to bude musieť urobiť veľmi často na dobíjanie.

V procese získania sieťovej zošívačky je potrebné venovať pozornosť jeho elektrickej energie, pretože je práve z tohto ukazovateľa, že nárazová sila a hĺbka upchatých závisí.

Najlepšie je vybrať maximálne svetelné modely, pretože sú veľmi pohodlné v procese použitia. Malo by sa najprv zvážiť, ktoré funkcie nástroja sú potrebné, a až potom, čo vyberiete určitý model. Veľmi často sa ukázalo, že zošívač nábytku je získaný s obrovským počtom ďalších funkcií, ktoré sa v budúcnosti nepoužívajú. To ovplyvňuje nielen náklady na výrobok, ale aj na jeho hmotnosť.

Dnes môžete nájsť modely na trhu, v ktorých možno použiť nielen mlynové, ale aj nechty, ktoré výrazne zvyšujú rozsah používania nástrojov nástrojov. Má tiež maximálnu dĺžku nechtov a klipov, ktoré môžu byť inštalované v kazete. Najlepšie je vybrať nástroje s dĺžkou nechtov v 25-30 mm, ako to stačí na zvládnutie väčšiny produktov. Uchovávacia kapacita je tiež mimoriadne dôležitá. Najlepšie je vybrať si nástroje s maximálnou kapacitou, pretože ovplyvňuje produktivitu a výkonnosť. Čím väčší je počet záberov za minútu, tým lepšie, najmä v prípade sieťových zariadení.

Dôležité v procese výberu optimálneho zariadenia má to, čo nástroj bude použitý na aké účely. V prípade potreby vykonať výkres nábytku doma môže byť obmedzená na mechanickú možnosť, ktorá je známa svojou ľahkosťou a nízkou cenou. Avšak, ak je to potrebné na vykonávanie profesionálnej opravy nábytku priebežne, môžete si kúpiť malú elektrickú zošívačku, ktorá na trhu.

Niektoré modely sú navrhnuté tak, aby pracovali s klapkou. Môže sa vyrobiť cez zátvorky a nechty, ktoré sa musia zohľadniť v procese výberu zošívačky. V závislosti od toho, ktorá technológia sa použije a vyberie sa určitá zošívačka. Najlepšie je uprednostniť modely, ktoré majú schopnosť upraviť silu nárazu, čo výrazne znižuje riziko rozdelenia. Okrem toho bude podobný nástroj univerzálny a môže pracovať s takmer akýmikoľvek materiálmi.

Ak je osoba zapojená do opravy alebo výroby nábytku priebežne a profesionálne, je najlepšie kúpiť relevantné modely.

Vyznačujú sa neprekonateľnou spoľahlivosťou a trvanlivosťou, ako aj schopný vyrovnať sa s kolosálnymi nákladmi. Okrem toho mnoho profesionálnych elektrických zošívačiek sa môže pochváliť obrovskou funkčnosťou z automatického opakovane použiteľného nárazu a končiacim schopnosťou kontrolovať frekvenciu impulzov, ktorá má pozitívny vplyv na výkon.

Populárne modely

Moderný trh predstavuje obrovskú škálu nábytkových zošívačov s rôznou funkčnosťou, dodatočnými vlastnosťami a nákladmi. Medzi najobľúbenejšie a požadované zariadenia možno rozlíšiť množstvom modelov.

 • Stanley 6-TR250. Populárny nábytok zošívač, ktorý je správne považovaný za jeden z najlepších vo svojej cenovej kategórii. Výrazné vlastnosti zariadenia sú prítomnosť pevnej páky, ako aj schopnosť skórovať oba držiaky a nechty. Tento model je vyrobený v kovovom puzdre, ktorý má pozitívny vplyv na trvanlivosť a spoľahlivosť. Okrem toho existuje systém kontroly nárazov, ktorý umožňuje používať zošívačku na prácu s veľkým počtom materiálov.

 • Bosch ht 14. Jeden z najobľúbenejších modelov od slávneho nemeckého výrobcu. Dĺžka použitej chrastavy je až 14 mm, čo robí zariadenie vynikajúce riešenie pre domáce použitie alebo v malej továrni. Telo je plne kovové a systém nastavenia lúča vám umožňuje pracovať s obrovským počtom rôznych materiálov.

 • INFORCE 06-09-42. Tento model je jedným z najvyhľadávanejších profesionálov, je charakterizovaný mechanickým typom inklúzie a môže pracovať s konzolami a nechtami. Štandardné vybavenie obsahuje blister na 40 konzolách, čo je dosť dosť na produktívnu prácu.

 • RYOBI R18N18G-0. Profesionálny nabíjateľný nástroj, ktorý môže fungovať ako s držiakom a nechty. Vzhľadom k vysokému výkonu, tento model je schopný riadiť približne 60 nechtov za minútu, čo ho zaťažuje na pozadí iných. Jeden poplatok je dosť na použitie 1600 nechtov. Charakteristickým znakom modelu je malá hmotnosť 3 kg, čo výrazne zjednodušuje proces aplikácie.

 • BOSCH PTK 3.6. Ďalší model z nemeckej značky, ktorý neustále spadne do hodnotenia najvyhľadávanejších stavebných zošívačov. Na jednu minútu je schopný riadiť 30 nechtov a hmotnosť je len 800 g. Je to táto skutočnosť, že nástroj s vynikajúcim riešením pre čalúnenie nábytku z mäkkých odrôd dreva.

 • Milwaukee M12 BST-0. Nástroj na použitie profesionálmi, ktoré sa môžu pochváliť impozantnou 3-ročnou zárukou od výrobcu. Vzhľadom k jeho jedinečným konštruktívnym vlastnostiam a vlastnostiam je tento model vynikajúci nielen pre nábytkové závesy, ale aj pre stavebné práce. Výkon je 140 záberov za minútu, čo prospeje model rentabilne na pozadí iných trhov. Jednorazový cyklus je dosť pre 2 000 nechtov alebo konzol.

 • KOLNER KES 650. Pohodlné elektrické zariadenie, ktoré sa správne považuje za jednu z najlepších vo svojej kategórii. Je ideálny pre prácu s dreveným, plastom, kožou a inými materiálmi. Napriek dostupným nákladom je tento model charakterizovaný pôsobivým výkonom 30 štrajkov za minútu.

 • „Zdsr ZSP-2000“. Zariadenie môže byť považované za najlepšiu voľbu pre profesionálne použitie. Funkcia zariadenia je pokročilý systém riadenia nárazov, takže môžete vykonávať optimálne nastavenie náradia pre rôzne materiály. Tento nábytok zošívačku je schopný pracovať ako s držiakmi a nechty a výkon je 20 záberov za minútu. Hlavným rysou náradia bol priestranný obchod, ktorý obsahuje 50 nechtov. Napriek tomu je hmotnosť tejto zošívačky len 1,5 kg, takže to vyzerá kompaktné, čo výrazne zjednodušuje svoju aplikáciu.

Ako použiť?

Aby sa model získal tak dlho, ako je to možné, a odlišné sa vo vysokej účinnosti, je potrebné dodržiavať pravidlá používania.

 • Po vyplnení nástroja musíte vždy obsahovať poistku tak, aby jednotka nezasiahla nezávisle. Zranenie počas používania elektrickej platičky je pomerne jednoduché, s tým výsledkom, že budete musieť kontaktovať lekára.

 • Uložte takéto nástroje od detí, pretože sú schopní poškodiť svoje zdravie.

Je potrebné konať rýchlo, aby zariadenie nemalo čas na vzlietnutie povrchu. Mechanizmus by sa mal niekoľkokrát stlačiť špeciálnou pákou. Ak proces prešiel čo najspornejší, môžete počuť určité zvuky, a tiež vidieť, ako sa držiak objavil vo vopred určenom mieste.

Hlavnou výhodou zošívačky je vykonávať akúkoľvek manipuláciu pomocou tohto nástroja každý človek, bez toho, aby ste mali nejaké vážne zručnosti.

Je dôležité správne nabiť kazetu a dodržiavať odporúčania výrobcu. Pokyn je vždy krok za krokom rozpráva, ako správne nakonfigurovať domov, zverejňovať, otvoriť, upraviť a používať agregát.

  Teda mechanická, nabíjateľná alebo elektrická stanica – malá domáca aj veľká priemyselná – najčastejšie používaná, keď je nábytok dotiahnutý, pri natiahnutí čalúnenia. Princíp prevádzky všetkých zariadení uvedených v hornej časti zariadenia je rovnaký, takže každá osoba sa môže vyrovnať so zošívačkou.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: