Všetko o otočných viceprezidentoch

Tesárstvo, inštalatérske a iné remeslá majú niekoľko dôležitých jemností. Ak sa chcete zapojiť do nich, by sa mali okamžite zistiť tieto jemnosti pre seba, aby eliminovali rôzne problémy a ťažkosti. Je užitočné vedieť napríklad všetko o otočnom, ich schopnostiach a nuans voľby.

Zvláštnosť

Popisovanie otáčania vice, nie je možné ignorovať svoju hlavnú výhodu oproti zariadeniam typu bez otáčania. Toto je možnosť otáčania časti liečeného náhodne. V non-referenčné vice, na vykonanie tejto jednoduchej, zdá sa, že je to manipulácia, musíte odstrániť obrobok a potom ho znova opraviť. Ihneď zvyšuje celkový čas.

Všetko o otočných viceprezidentoch

Všetko o otočných viceprezidentoch

Stojí to za zmienku Rotačné vice sú v dopyte predovšetkým v vŕtacej práci.Môžu dokonca zadať balík vŕtacieho stroja.

Všetko o otočných viceprezidentoch

Ale presne tá istá technika sa predáva a oddeľuje. Vrátane domáceho použitia. Pri otáčaní vice je tu náklonnosť. Nielen rozširuje rozsah vykonávaných operácií, ale tiež zlepšuje celkovú pevnosť nástroja.

Odrody

V prvom rade to stojí za to hovoriť Typ vice. Produkty tohto druhu ponúka akýkoľvek vlastný rešpektovanie výrobcu.

Takýto nástroj sa často používa pre vysoko presné práce doma alebo v malom dielni.

Dizajnéri môžu poskytovať špeciálnu svorku pod vŕtaním. Priemer svorky vo pokročilom vývoji je pomerne široko, ktorý rozširuje celkovú funkčnosť.

Všetko o otočných viceprezidentoch

Všetko o otočných viceprezidentoch

Týkajúci sa Tees šikmého otočenia, uplatňujú aj v pomerne závažnej výrobe. Takéto zariadenia sa zvyčajne používajú v spojení s kovovými zariadeniami. Nie je len vŕtanie, ale frézovacie a brúsne systémy. Mnohé vzorky takéhoto zverák sú štandardne vybavené rotačným základom, ale presná úplná súprava sa odporúča koordinovať pri objednávke.

Všetko o otočných viceprezidentoch

Štátne aplikované Paralelný vice. Uvoľnenie takýchto zariadení je upravené ustanoveniami normy z roku 1975. Pohybujúca sa časť je odstránená z pevného bloku ako rovnomernej jednotnej, pri zachovaní prísnej rovnobežnosti – teda všeobecné meno.

Veľkosť obrobku môže byť všetky – to isté, lisované bude vyrobené tým istým kusom tváre.

Paralelné vice:

 • Voľne umiestnené v ktoromkoľvek bode pracovného stola vrátane v jeho stredisku;
 • môže byť inštalovaný na podlahe;
 • vybavené základňou s tromi otvormi;
 • môže mať základňu oceľových alebo liatinových zliatin, pretože mechanické zaťaženie nebude konať na ňom.

Všetko o otočných viceprezidentoch

Nejaký Modely otočí v dvoch rovinách. Zvyčajne sú vyrobené s dvojsovou polohovacou mechanizmom. Takmer všetky takéto zariadenia sú vybavené liatinou železnou základňou, ale oceľové konštrukcie sa niekedy vyskytujú.

Všetko o otočných viceprezidentoch

Osobitná pozornosť si zaslúži Trojrýchlostné vice. Môžu byť použité aj s najťažšou a zodpovednou prácou. Takýto nástroj je užitočný na ostrihanie a dokončovanie rezaní na rôznych inštaláciách.

DÔLEŽITÉ: Všetky lietadlá rotácie sú vzájomne kolmé.

Stále tri režim bude užitočné pre systematické diamantové kruhy.

Všetko o otočných viceprezidentoch

Zostáva demontovať ďalší typ nástroja, a to Pneumatické vice. Sú trvalé manuálne, ale vďaka energii stlačeného vzduchu. Mechanizovaná svorka sa často používa na výrobných linkách, najmä na ich pozemkoch. Sila stláčania môže dosiahnuť v tomto prípade 1500 kg.

Všetko o otočných viceprezidentoch

Samozrejme, žiadne mechanické úpravy tradičného typu na takýto výsledok, a dokonca blízko, nie je schopný.

Podobný nástroj znižuje náklady nielen fyzických síl, ale aj čas, ale je iracionálne aplikovať ho doma.

Vysokorýchlostné pneumatické vice boli vytvorené v rokoch 1940-1950. Ale viac alebo menej dokonalý vývoj tohto druhu sa objavil len v šesťdesiatych rokoch. To bolo potom, že sa začali široko používané v inštalatérskom a strojovom formáte. Problém je, že staré zásoby takéhoto nástroja skončili a nové kópie zakúpené v zahraničí sú neuspokojivé pre rôzne charakteristiky. Preto v posledných rokoch začalo obnoviť výrobu pneumatického rotačného vice v našej krajine.

Výrobcovia

V dopyte Model FIT 59425. Hmotnosť zariadenia je 0,965 kg. Šírka Sponge je 50 mm. RAMA je vyrobená z liatiny. Navrhnuté zariadenie hlavne pre montérovú prácu.

Všetko o otočných viceprezidentoch

Dobrá voľba môže byť Model rotačného vice Wilton 65021EU. Hmotnosť zariadenia v balení dosahuje 15,45 kg. Šírka Sponge je 0,225 m. Sú odhalené 0,345 m. RAMA je vyrobená z liatiny.

Funkcie takéhoto výrobku možno zvážiť:

 • jolník;
 • rýchle spinning;
 • Automatický mechanizmus.

Všetko o otočných viceprezidentoch

Ďalšia atraktívna možnosť – Návštevy „Glažov“. Napríklad model 18667. Zariadenie je určené pre montérovú prácu a má šírku špongie 0,14 m. RAMA je vyrobená z dobrej ocele. Špongie môžu odhaliť vzdialenosť 0,18 m.

Všetko o otočných viceprezidentoch

Tiež široko zastúpené na ruskom trhu značiek:

 • „Kaliber“;
 • Presadzovanie;
 • Scrab;
 • „Bison“;
 • Kladivo;
 • Stalex.

Ako si vybrať?

Čelenky sú ocenené pre rýchlu inštaláciu aj na okraji pracovnej plochy. Rýchlo rýchlo rozobrať. Nakoniec, keď je uskladnený, nástroj Challenge je celkom pohodlný.

Všetko o otočných viceprezidentoch

Dôležitý je rozdiel medzi oceľou a liatinou. Samostatné možnosti liatiny sú obzvlášť silné a mechanické regály na poškodenie. Bolo zistené, že feritické liatiny je 10-krát silnejšie ako sivá zliatina. Ale viac popularity má oceľové návštevy. S tým istým aj v porovnaní s adaptáciami liatinov, sa ukázali byť výrazne jednoduchšie.

Všetko o otočných viceprezidentoch

Ak dizajnéri aplikujú kované vytvrdnuté oceľ, potom nástroj bude s dôverou pracovať niekoľko rokov.

Je tiež potrebné venovať pozornosť vlastnostiam zariadenia. Čím väčšia je veľkosť častí, ktoré sa majú spracovať, tým viac by mala existovať divergencia špongií.

Tu sú niektoré ďalšie odporúčania:

 • zohľadniť veľkosť detailu;
 • venovať pozornosť bezpečnosti rezerv;
 • Skontrolujte kvalitu upínania polotovarov;
 • Predám zverák len v spoľahlivých, osvedčených miestach;
 • Zoznámte sa s recenziami na rôznych stránkach.

Nasleduje video revízia populárnych otočení riediacich výrobcov.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár