Všetko o pieskových zrkadiel

Dnes nie je možné prezentovať dom alebo byt bez jedného zrkadla. Tento vnútorný prvok je nevyhnutne prítomný v každej miestnosti. Dizajnérske rozhodnutia minulých rokov prispeli k vytvoreniu reflexných viet v rôznych formách a veľkostiach. Dnes však módne trendy mierne zmenili. Existujúce štýly sú stále vyžadované prítomnosťou zrkadiel, ale nie v obvyklom výkone, ale s jedinečným obrazom, čo zodpovedá interiéru miestnosti.

Zvláštnosť

Vďaka pieskovacím spôsobom spracovania odrážajúceho povrchy interiér každej miestnosti významnú transformáciu. Krásne kresby na zrkadle úplne zmenia vzhľad miestnosti.

Získa sa jedinečnosť, šľachta, zdôrazňuje bohatstvo použitého štýlu.

Technológia pieskovania znamená striekanie abrazívnych častíc alebo malých zŕn vodným alebo prietokom vzduchu, čím sa vytvárajú serify na zrkadlách a iných podobných povrchoch. Táto technológia bola široko používaná v oblasti výroby nábytku, ako mnohí kupujúci, objednávateľ skrine, chcú mať zrkadlové posuvné dvere s dekoratívnym vzorom. A často požiadali, aby dali obraz bronzového odtieňa.

Povinná podmienka pre pieskovacie zrkadlá – prítomnosť šablóny so zodpovedajúcimi obrázkami. Na konci práce sa šablóna odstráni a výkres je zobrazený.

Vďaka moderným technológiám sú hotové obrazy rozdelené do niekoľkých typov:

 • Matný;
 • lesklý;
 • Viacfarebný.

Pozvané sa pozvané, aby sa zoznámili s výhodami a nevýhodami obrázkov získaných expozíciou piesočnatého.

 • Vďaka moderným možnostiam na zrkadlovom povrchu je možné vytvoriť nielen malé vzory, ale aj na vytvorenie celých kompozícií.
 • Vzhľadom na širokú škálu šablón a šablón bude dokonca aj najviac arogantný zákazník schopný zdvihnúť najvhodnejší vzor, ​​v kombinácii s interiérom miestnosti.
 • Obrázky zhotovené s pieskovaním nevyžadujú osobitnú starostlivosť. Natoľko, aby používali obvyklý sklenený umývací nástroj.
 • Aplikovaný týmto spôsobom kreslenie na dlhú dobu šetrí svoju krásu a nedotknutinu.
 • READY IMAGE NEPOUŽITÉHO NEPOUŽITÉHO SLUŽIEB.

Jedinou nevýhodou je veľmi ťažké nájsť vysoko kvalifikovaný sprievodca, ktorý má vlastné pieskovanie.

Recenzia Technik Kreslenie

Vďaka vývoju umeleckého výkresu na reflexných povrchoch bolo možné vytvoriť niekoľko techník vykonávania, z ktorých každý má individuálne vlastnosti.

Hlboký

Majitelia v hovorovom formulári zavolajte túto techniku ​​“volumetric“ alebo „obrázok“. Bez ohľadu na uplatnenie výkresu, hotový obraz sa bude podobať tieňom snehovej sochy. Na oboch stranách reflexnej canvase môžete použiť hromadnú technológiu pieskovania. Obrázky umiestnené na strane Amalgamu, môžete použiť smalt rôznych odtieňov.

Tento spôsob spracovania pieskovania sa používa na vytvorenie realistických výkresov.

Zafarbený

Najjednoduchšia technológia, ktorá nevyžaduje vysoké náklady. Jeho hlavnou zásadou je v harmonickom spojení klasickej metódy spracovania pieskovania a farebného postreku.

Potlačený

Táto technológia vám umožňuje vytvoriť skutočné umelecké diela na reflexných povrchoch. Na úkor lesklého a matovaného základu sa zdá, že hotové obrazy sa zdajú byť uľahčené vzduchu.

Graviaci

Majstri zavolajte túto technológiu „rezanie“. Vďaka tomu sú vytvorené jasné jasné výkresy, v ktorej sa osobitná pozornosť venuje čerpanie malých prvkov. Ideálny spôsob, ako zdobiť interiérový objem a zároveň realistický obraz. Jedinou vecou je nájsť špecialistu, ktorý je plynulý na gravírovacej technike je veľmi ťažké. Koniec koncov, okrem poznania zariadenia, musí mať majster umelecký talent.

Tlač

Táto technika zahŕňa použitie hlbokej, farby a tlačenej technológie.

Každý vie, že s pomocou zrkadiel je možné vizuálne zvýšiť priestorový priestor a kvôli prítomnosti neobvyklého obrazu je miestnosť doplnená exkluzivitou.

Výrobcovia výrobkov nábytku uvádza, že technika tlačovej tlače bola veľmi populárna. Zvlášť často sa takéto objednávky vydávajú ako darček pre novomanželia alebo ako prítomný na výročie.

Všeobecne platí, že piesková technológia aplikácie rôznych obrázkov zahŕňa použitie jemného piesku. Jeho výstup zo zariadenia dochádza v dôsledku tlaku vody alebo vzduchu v závislosti od technických vlastností zariadenia. Prvýkrát na pieskovanie, zrkadlá hovorili v XIX storočí, a dnes táto technológia je neoddeliteľnou súčasťou života. Najmä preto, že pieskovanie môže byť spracované nielen zrkadlá.

Keď sa aplikuje s pieskovaním, abrazívne častice odstránia hornú tenkú vrstvu zrkadla, ktoré tvoria mattnosť na mieste. Na jednej strane sa môže zdať, že každý človek sa môže vyrovnať s touto prácou. To však nie je pravda. Nemajú skúsenosti s pieskovaním a nemajú určité zručnosti, pravdepodobnosť, že zrkadlo bude pokazené, je 100%. Takže, aby som zachránil, je lepšie okamžite nájsť dobrý master.

Zrkadlové rohože sa uskutočňuje niekoľkými metódami:

 • na konkrétnom mieste;
 • Plné pokrytie obvodu odrážajúcich plátno.

Matiness kreslenie sa získa pomocou náčrtu vzorov alebo šablóny. Kresba môže byť aplikovaná v matovanom alebo lesklej forme.

Pri použití sa obrázok používa piesok rôznych veľkostí. Veľké zrná umožňujú poskytnúť objem obrazu a urobiť úľavu. Malé zrná vám umožňujú podrobne vypracovať obrazové prvky.

Je veľmi dôležité vybrať si správnu výkres, ktorá sa prejaví na povrchu zrkadla. Môžu to byť najjednoduchšie obrázky, pre ktoré stačí na rezanie 1 mm hornej vrstvy zrkadla. Patrí medzi ne geometrické tvary, ako sú diamanty, trojuholníky, štvorce a vzory obrazovky.

Ak chcete vytvoriť trojrozmerné obrázky, 3 mm hornej vrstvy zrkadla by sa mala odstrániť. V súlade s tým musí byť hrúbka väčšiny zrkadlového vysielania aspoň 6 mm. V tomto prípade je vhodné zvážiť krajinu s výraznou textúrou.

Najviac kreatívna je spôsob použitia farebných obrázkov. Je možné použiť veľa farebných odtieňov, takže môžete vytvoriť krajiny alebo obrázky zvieraťa.

Kombinované obrazy vyžadujú použitie niekoľkých techník. S touto prácou sa môže vyrovnať len skutočný profesionál. Najdôležitejšie je, že konečný výsledok prekročí všetky očakávania.

Nástroje a materiály

Akákoľvek práca vyžaduje prípravu špeciálnych nástrojov a materiálov. To platí aj pre pieskovanie na zrkadlo.

Úloha hlavného materiálu je uvedená reflexnému povrchu. Nasleduje nasledujúci piesok. Toto nie je jediný abrazívny, ktorý môže byť použitý v práci, ale je to považované za najlepšie. Hlavnou požiadavkou na piesok je homogenita. V piesočnatej omši by nemali byť žiadne multiplikčné zrná, trhliny a dokonca aj čipy sa môžu objaviť z veľkých zŕn.

Je tiež potrebné pripraviť šablónu. Najlepšie použitie Vinyl Film. Tento materiál je lepší ako iní na zrkadlový povrch, vďaka ktorým sa eliminuje posun obrazu. Bohužiaľ, vinylové šablóny majú jednu nevýhodu – jednorazové.

Šablóny na opakované použitie sú vyrobené z viacvrstvového filmu alebo tenkého kovu. Ale tu nie je tak hladký. Ak chcete vytvoriť jednu šablónu opakovane použiteľnú, trvá veľa času. Áno, a majstri hovoria, že takéto šablóny hriechy na okrajoch obrázkov, ktoré sú neprijateľné pri štúdiu malých častí výkresu.

Po pochopení materiálov môžete prejsť na požadované nástroje časti. Po prvé, vyžaduje sa pieskovacia pištoľ. Vo vnútri je miešanie piesku a vzduchu pod tlakom.

Na vytvorenie prietoku vzduchu zodpovedá kompresoru, ktorý musí byť tiež na majstrovi. Pre krátku úlohu je piestové zariadenie dosť kombinované a vo veľkých projektoch je najlepšie používať skrutkové jednotky.

Sandblasting a kompresor je v zásade dosť na prácu. Nemali by ste však zabúdať, že obrana samotného Majstra je dôležitá. Pre operátorov bola vyvinutá špeciálna munícia s autonómnym dodávkou kyslíka. Bez vybavenia v dýchacích cestách operátora dostanem piesok a sú známe, že sú škodlivé pre ľudí.

Sandblastingové kamery by sa mali používať ako dodatočná bezpečnosť. Sú rozdelené na 2 typy:

 • Tlak – navrhnúť rýchlo tlačí abrazívne a udržiavať pieskové zrná;
 • Injektor – vybavené špeciálnym čerpadlom, ktorý žaluje abrazívne uvoľnené pod tlakom.

Hlavné kroky

Ďalej si prečítajte technológiu vytvorenia obrazu na zrkadlovom povrchu.

 • Vyberie obrázok, na ktorom bude šablóna vypracovaná.
 • Pripravená šablóna je upevnená na spracovanom povrchu.
 • V závislosti od plánovaného modelu začína jednostranné alebo obojstranné spracovanie zrkadlového plátna. Tradičná možnosť zahŕňa aplikovanie obrazu len z prednej strany. Ak sa obraz aplikuje s amalgámom, je potrebné predindukovať povlak z reflexného plátna.
 • Strafary sa odstráni.

Kresba sa ukázala byť matná a hlavné pozadie zostalo zrkadlo.

Tipy na zrkadlo

Zástupcovia krásneho pohlavia majú v podstate otázky týkajúce sa starostlivosti o pieskovanie. V skutočnosti je všetko jednoduché:

 • Na umývanie výkresu použite mäkkú špongiu;
 • Suspedové škvrny môžu byť odstránené čističom na základe alkoholu;
 • Nie je možné, aby sa alkali alebo kyseliny v čistiacom prostriedku;
 • Po odstránení kontaminantov by mala byť zvyšková vlhkosť odstránená suchou mäkkou špongiou.

Z Rade predložili, je jasné, že za kresbami by malo byť opatrné, ako aj pre samotné zrkadlo.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: