Všetko o podmorodených jadier s zaťažením 2 t

Niekedy na servis malých vozidiel alebo iných zariadení. Toto zariadenie vám umožní zvýšiť a opraviť v požadovanej výške určitého nákladu. Pre trvalú operáciu, kde je potrebný nárast rôznych techník, sa používajú zdviháky typu valcovania. V dnešnom článku budeme zvážiť také zariadenie s zdvíhacou schopnosťou až 2 tony, zistiť, kde sa uplatňujú a ako si ich vybrať.

Zvláštnosť

Konektor typu podcast je veľmi užitočná vec, ktorá nájde svoju aplikáciu v každej garáži. Použitie je potrebné hladký a pevný povrch. Vzhľad zariadenia pripomína úzky a predĺžený malý vozík, ale dosť ťažký. Pre neustálu prepravu v trupe a aplikovanie na ceste nie je opísaná zariadenie, pretože nie je ľahké nájsť vhodnú oblasť pre ňu. Okrem toho, vysoká hmotnosť a veľkosť neustále zasahuje do auta.

Toto zariadenie bude Nevyhnutné pre malé workshopy alebo zariadenia na pneumatiky, Kde nie je potrebné úplne zdvihnúť auto na výťahu. V takýchto inštitúciách toto zariadenie určite nájde svoju aplikáciu.

Toto zariadenie nezostane stranou a V súkromnej garáži. Po tom všetkom, majiteľ nemá vždy túžbu stúpať na dolnej časti trupu pre „Native“ Jack, ktorý prichádza so strojom. Okrem toho, niektorí výrobcovia automobilov sú vybavené svojimi vozidlami s plastovými zdvihákmi a ešte raz nekontrolujú to pre silu, je lepšie mať subálny rámec. V zdvihnutom stave je opísaný konektor veľmi stabilný, hoci má malú výšku. 4 body podpory v rámci celého dizajnu umožňujú bezpečné opraviť auto v takomto stave.

Tiež dobrá fixácia vozidla vám umožní otvoriť dvere bez problémov bez problémov.

Zariadenie sa skladá z kovového rámu, zatiahnuteľného hydraulického piestu, pracovného valca a olejového čerpadla s manuálnou jednotkou. Hydraulický systém, ktorý má kompaktné rozmery, môže zvýšiť veľké hmotnosti a hladko nižší. Aj v zariadení Spätný ventil. Umožňuje upevniť stroj v zadanej polohe. Ak chcete zvýšiť funkčnosť, niektoré modely sú vybavené Špeciálne záchvaty.

Konektory podcast majú nasledujúce výhody:

  • Jednoduché použitie v prípade voľného miesta;
  • Kolesá na dizajne vám umožňujú pripojiť sa k výťahu, a nie nosiť v rukách;
  • Takýto zdvihák môže byť zvýšený na celej strane vozidla;
  • Môžete sa naučiť zdvihák v akomkoľvek silnom mieste tela, stačí monitorovať, že je to moc;
  • Zariadenie je univerzálne, môžu zvýšiť akékoľvek auto prípustné podľa hmotnosti.
Prečítajte si viac  Dokončiť Voda Vetonit: Typy a zloženie

Napriek takýmto zjavným výhodám má nástroj stále nevýhody:

  • vysoká cena;
  • veľká veľkosť;
  • Nástroj je dosť ťažký.

Potreba zakúpiť toto zariadenie musí byť celkom zrejmé, pokiaľ nehovoríme o ďalšej jednotke inventára vo vašej dielni. V iných prípadoch je celkom možné robiť s jednoduchým hydraulickým konektorom typu fľaše. Môže zvýšiť rovnaké váhy a je to oveľa lacnejšie.

Ak máte potrebu použiť takéto zariadenie, ktoré nie je častejšie, než nahradiť sezónne kolesá 2 krát ročne, potom môžete ľahko urobiť bez závažnej plošiny.

Názory

Jack – Toto je zariadenie, ktoré vám umožní zvýšiť maximálnu povolenú hmotnosť pre určitú výšku. Takéto zariadenia môžu byť Niekoľko druhov. Preskúmame niekoľko podobných produktov.

Hydraulický

Je to veľmi Bežný pohľad na konektory, ktorý sa stretáva častejšie. Pracuje v dôsledku čerpania oleja z expanznej nádrže do pracovného valca ručným čerpadlom. Olej chytený vo valci začína stlačiť. Dĺžka predĺženia závisí od množstva prijatého oleja. Vďaka bezpečnostnému ventilu, počas pretlaku vo valci, olej nebude tlačiť tesniace manžety, ale vráti sa k expanznej nádrži.

Jacks tohto typu sú veľmi populárne kvôli ich spoľahlivosť a nenáročný. Potrebujú však Včasné služby a správne uskladnenie. Tieto zariadenia sú nežiaduce udržiavať v interiéri s vysokou vlhkosťou. To môže spôsobiť koróziu na pracovnej ploche tyče, ktorá bude ďalej viesť k rýchlemu opotrebeniu tesniacej manžety, potom začne únik oleja. Zásuvka horizontálne, Takže sa zameriava na všetky kolesá.

Nie je možné otočiť, pretože únik oleja môže začať cez čerpadlo.

Profesionálny

Sú tiež nazývané „nízkoprofil“. Tieto zdviháky vám umožňujú zvýšiť najnižšie autá pre maximálnu prípustnú výšku, ktorá prichádza až do 503 mm. Je vybavený viac Masívne a trvanlivé kolesá, Pretože je určený na používanie svojej dennej prevádzky. Niektoré modely sú vybavené špeciálnym pedálom na zdvíhanie konektora. To vám umožní lepšie nastaviť proces, aby sa zabránilo ostrému automobilu. V opačnom prípade je to obyčajný účtovný konektor. Rozdiel medzi týmito modelmi je veľmi veľký.

Môžu byť nájdené vo veľkej Auto opravy a pneumatikách, ktoré majú veľký prúd zákazníkov.

Pneumatický

Pre prácu zdvihákov tohto typu, ktoré potrebujete Ďalšie vybavenie vo forme kompresora a vysokotlakových hadíc. Okrem toho je pracovná plocha výrobku obmedzená na dĺžku hadíc. Takéto zdvíhacie mechanizmy výrazne uložia pracovný priestor a na zdvíhanie alebo spúšťanie, musíte nastaviť objem stlačeného vzduchu so vzduchovým ventilom. Ak chcete zdvihnúť auto, musíte otvoriť batériu prívodu vzduchu a zatvoriť ho v čase a na zníženie nákladu, je potrebné resetovať tlak, otvor iného ventilu. Ak je garáž malá, a tam je vzduchový kompresor, potom takýto produkt výrazne uloží pracovný priestor.

Prečítajte si viac  Elektronické úrovne: Pros a nevýhody, odrody, značky, výber

V závislosti od modelu majú valcované zdviháky tohto typu Dlhá rukoväť, ktorý vám umožňuje riadiť zariadenie na stred stroja a zdvihnite pred alebo zadok. Pre každý typ práce je teda typ pneumatických jadier. Tam sú najviac Hlavná výhoda – Toto je rýchlosť zdvíhania a znižovania.

Všetko sa deje hladko, ale veľmi rýchlo.

Iný

Tam sú mobilné odrody. Tento malý jack bude schopný uspokojiť všetky požiadavky motoristov, ktorých autá majú nízku vôľu. Výška vyzdvihnutia v kompaktných modeloch sa pohybuje od 90 do 100 mm. Rovnako ako akýkoľvek tuhý konektor, je vybavený hydraulickým čerpadlom a valecou valcom. Prenosná kapacita takýchto výrobkov nepresahuje 4 tony, najčastejšie existuje modely pre 2 a 2.5 T.

Hodnotenie najlepšie modely

Medzi opísaným nástrojom stojí za zmienku Najobľúbenejšie modely.

„STANKOIMPORT“ HM5903

Tento model je vybavený pohonom Manuálny typ. Mechanizmus kardanového prenosu poskytuje Hladký a mäkký zostup. K dispozícii bezpečnostný ventil, ktorý neumožňuje preťaženie hydraulického systému. Toto zariadenie sa používa pre vozidlá, ktorých hmotnosť nepresahuje 2 tony. Jednotka má Dobrý výkon, ktoré sa perfektne prejavujú vo veľkom automobile a v garáži.

Kolesá z vysoko kvalitnej zliatiny sú určené pre dlhodobú prevádzku.

„Bison 2t Professional“ 43053-2

Toto je produkt Navrhnuté na zvýšenie rôznych nákladov, ktorých celková hmotnosť by nemala prekročiť 2 tony. Nástroj sa považuje za dostatočne kompaktný, ak ho porovnáte so zvyškom modelov. Hmotnosť zariadenia – 7 kg. Na zariadení je rotačný pohár, čo uľahčuje využívanie mechanizmu. Dizajn je považovaný za odolný voči opotrebeniu. Okrem toho je tu pohodlná rukoväť.

Produkt sa môže prepravovať v prípade.

OMBRA

Tento model môže byť dobrý asistent pre garážový majster. Malý nosnosť umožňuje tento produkt slúžiť iba osobným automobilom. Veľká hmotnosť neovplyvňuje mobilitu, Rotačné kolesá vám umožňujú prepravovať a inštalovať zdvíhací mechanizmus veľmi rýchlo a ľahko. Rukoväť tohto jackrat pozostáva z 2 dielov, ktorý im umožňuje pracovať na diaľku.

Špeciálna zástrčka vám umožní v prípade potreby resetovať vzduch zo systému.

Autoprofi dp-17k

Dizajn tohto produktu je veľmi jednoduchý a spoľahlivý, umožňuje tomuto malému zdvihu pracovať s váhami až 2 tony. Dizajn je vybavený vysokou kvalitou kolesá, Čo uľahčuje jej prepravu. Tento model je možné inštalovať len na hladkom a pevnom povrchu. Drive hydraulického typu môže zvýšiť rôzne tovary nie nad 30 cm. Produkt sa dodáva V plastovom prípade, v ktorom je účtovná a doprava výrazne uľahčovaná. Celková hmotnosť výrobku v kufri je 7.7 kg.

Prečítajte si viac  Vlastnosti kovových profilov

Ako si vybrať?

Vyberte si požičovňu Auto Jack nie je tak jednoduché, ako sa to môže zdať na prvý pohľad. Ak chcete začať, bude to potrebné pochopiť, kde a za akých podmienok bude tento nástroj prevádzkovaný. Treba pripomenúť, že valcované zariadenia potrebujú pevný a hladký povrch, ak nie je nikto, potom aplikovať tento typ konektora nebude fungovať. Keď ste boli určení s typom a Načítavacia kapacita domkrat, si musíte vybrať jeho minimálnu a maximálnu výšku. S každou novou generáciou automobilov sa stávajú ešte nižší, takže je lepšie vybrať zariadenia s nízkym profilom 90 alebo 100 mm. Maximálna výška zdvihu by mala byť vyššia ako odpruženie vozidla.

Inak uvoľnenie kolesa nebude môcť.

Ďalšia dôležitá skutočnosť pri výbere konektora je jeho dĺžka v pracovnom stave. Táto hodnota je dôležitá pre tých, ktorí pracujú s týmito zariadeniami v malej garáži. Nainštalujte potrebnú konektora Striktne kolmé na auto, Vaše zdvíhacie zariadenie by sa malo zapadnúť medzi strojom a stenou. Žiadne okolnosti nesmú inštalovať zdvih diagonálne voči vozidlu. Je to spôsobené tým, že počas vzostupu, zdvihák prechádza trochu dopredu (pod vozidlom). Ak začnete zdvíhať auto na šikmé zdvihák, potom jeho nosné kolesá (nie sú určené pre takéto zaťaženie).

Ohrozuje nielen rozpad samotného zdvihu, ale aj padajúci stroj.

Výber zvoleného konektora, Uistite sa, že ste ho skontrolovali na predmet defektov tesniaceho krúžku okolo tyče. Tesnenie musí byť čisté, bez trhlín, usadené v rovnakej vzdialenosti po celom obvode. Na zariadení by nemal byť žiadny olej ilk. Získať podobný nástroj Špecializovaný obchod s dobrým rokom reputácie. V takýchto inštitúciách, skúsení konzultanti nielenže vám pomôžu konečne rozhodnúť o voľbe, ale poskytnú záruku na zakúpený tovar. Požiadajte zamestnancov Certifikát kvality Na zakúpených produktoch vás bude chrániť pred nákupom nízkej kvality tovaru alebo z falošného.

Ak z nejakého dôvodu nemôžete poskytnúť tento dokument, je lepšie sa zdržať nákupu v tomto obchode.

O tom, ako urobiť hydraulický výstupný konektor s vlastnými rukami, môžete zistiť v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: