Všetko o skrutkovači „Union“

Sus -uvencia skrutkovač – zariadenie z výrobnej spoločnosti Sturm. Táto spoločnosť tiež vlastní značky Hanskonner, ENERGOMASH, BAUMASTER. Spoločnosť sa zaoberá výrobou benzo- a elektrických nástrojov, tepelných zariadení a iných zariadení. Všetky tovary sú vyrábané v Číne a Rusko prichádza s príslušnými certifikátmi kvality. Na domácom trhu, skrutkovače značky „Únia“ používajú dobrý dopyt. Zvážte rozsah uplatňovania tohto nástroja, jeho vlastnosti, klady a nevýhody.

Všetko o skrutkovači "Union"

Obsah

Skrutkovač – asistent ako domáci majster a profesionálny staviteľ. Tento nástroj je schopný uľahčiť úlohu svojmu majiteľovi. Napríklad s ním môžete rýchlo posmievať skrutku na správnom mieste, bez použitia špeciálneho úsilia. Zvážte, aké úlohy sú schopné vykonávať skrutkovač:

 • Skrutka a odskrutkujte rôzne upevňovacie prvky: Self-caping skrutky, skrutky, skrutky a iné;
 • Utiahnite hmoždinku alebo kotvu;
 • rýchlo vŕtajte mäkké a masívne drevené plemená;
 • Urobte otvory v plechoch;
 • Vykonajte rezacie niť.

Všetko o skrutkovači "Union"

Všetko o skrutkovači "Union"

Všetko o skrutkovači "Union"

Prostredníctvom tohto nástroja môžete rýchlo zbierať nábytok, opraviť sadrokarboard alebo plechy počas dokončovacích diel, nainštalujte upevňovače pre police alebo rímsy a vykonajte iné práce.

Skrutkovač – nástroj, ktorý prichádza v súkromnom dome av byte. Nevyhnutné zariadenie, bude pre profesionálnych staviteľov, ktorí sú zapojení do úpravy opravy. Bez ohľadu na prácu, ktorú musím urobiť Majstra, s skrutkovačom ušetrí čas a silu.

Všetko o skrutkovači "Union"

Rozsah

Spoločnosť SOYUZ vyrába rodinu cvičení. Takýto nástroj podporuje dva spôsoby prevádzky. Napríklad môže byť s ním priskrutkovať alebo odskrutkovať, ako aj otvor v materiáli. Toto je možné z dôvodu režimu vŕtania.

Rozsah vybavenia ochrannej známky Soyuz je reprezentovaný nabíjateľným a sieťovým modelom. Majú významné rozdiely. Batéria má vstavaný napájací zdroj, zatiaľ čo siete musia byť pripojené k sieti v 220 V.

Autonómne modely majú rad významných výhod, na rozdiel od zariadení s káblom. Majú menšie rozmery, vďaka čomu sú vhodné na použitie. Zariadenie batérie môže byť ovládané aj v poli – s nabitým zdrojom napájania, ušetrí svoj výkon niekoľko hodín. Okrem toho je pre nich vhodné používať pri vykonávaní vysokej nadmorskej výšky.

Všetko o skrutkovači "Union"

Všetko o skrutkovači "Union"

Sieťové zariadenia nemajú mobilitu. Môžu pracovať len pri pripojení k sieti napätia. Nie je to vždy pohodlné, pretože niekedy majstri musia vykonávať prácu od predajní. Sieťové skrutkovače však majú rad významných výhod, vďaka ktorej takéto modely sú kupujúcimi. Ich hlavným plusom je vyšší počet otáčok. Tento indikátor spôsobí výkonnosť zariadení. Okrem toho sa sieťové zariadenia nebojí. Udržiava neprerušovanú funkciu bez ohľadu na vonkajšie podmienky, zatiaľ čo nabíjateľné modely nemôžu byť prevádzkované pri mínusových teplotách. Základnou výhodou skrutkovačov pôsobiacich zo siete sú ich nižšie náklady (v porovnaní s autonómnymi).

Všetko o skrutkovači "Union"

Výhody a nevýhody

Sieťové a nabíjateľné skrutkovače-cvičenia značky „Union“ majú svoje výhody a nevýhody. Výhody vybavenia zahŕňajú svoju cenovo dostupnú cenu. Nástroj iných značiek (spravidla známy) náklady 2-3 krát drahšie, ale nelíši sa v technických špecifikáciách.

Ďalšie výhody zariadenia zahŕňajú jeho rozsiahly rozsah. Spoločnosť vydáva siete modely a zariadenia s rôznymi typmi batérií. Ako zdroj napájania sa používajú lítium-iónové alebo nikel-kadmové batérie. Vďaka širokej voľbe si každý môže kúpiť vhodný model.

Všetko o skrutkovači "Union"

Ďalšie výhody skrutkovačov zahŕňajú nasledujúce vlastnosti.

 • Spoľahlivé, ľahké a šokové puzdro. Na výrobu nástroja „Únie“ výrobca používa výrobca vysoko kvalitné materiály, vďaka ktorej sa zvyšuje mechanická stabilita zariadení. Experimentálne identifikované, že zariadenie si zachováva svoj výkon pri páde na tuhý povrch z výšky až dvoch metrov.
 • Prítomnosť indikátora nabíjania na niektorých modeloch batérií. Poskytuje pohodlnejšiu prevádzku – sprievodca bude vždy vidieť rovnováhu poplatku a môže plánovať prácu.
 • Podpora ďalších funkcií. Väčšina modelov podporuje reverznú možnosť, inak sa nazýva reverzná. Aktiváciou funkcie môžete rýchlo odskrutkovať skrutky alebo vytiahnuť zadržiavaciu vŕtanie. Ďalšie dôležité možnosti zahŕňajú niekoľko pracovných režimov, možnosť okamžitého zastavenia kazety a osvetlenie pracovného priestoru.
 • Gumové rukoväte zariadení, ktoré znižujú vibrácie a poskytujú spoľahlivé zariadenie.
 • Štýlový dizajn.
 • Dobrá úplná sada. Nástroj je dodávaný s odolným puzdrom na ukladanie a prepravu zariadenia, bezpečnostného pásu a bitov.

Všetko o skrutkovači "Union"

Všetko o skrutkovači "Union"

Všetko o skrutkovači "Union"

Svoyove skrutkovače dokonale sa vyrovnávajú s domácimi prácami. Toto potvrdzuje početné recenzie majiteľov. Podľa nich je nástroj ľahko, pohodlie v práci, napájanie, dlhé batérie nabitia. Spotrebitelia zahŕňajú nedostatočné bity svorky v náplni, slabá stabilita zariadenia a nespoľahlivé čítanie indikátorov nabíjania. Ako môžete vidieť – nevýhody nie sú také dôležité. Vo všeobecnosti sú skrutkovače „Únie“ spoľahlivé a trvanlivé vybavenie, ktoré môžu uľahčiť prácu domáceho pána.

Všetko o skrutkovači "Union"

Populárne modely

Pod ochrannou známkou „Únia“ Vyrábajú sa skrutkovače s rôznymi technickými parametrami v segmente rozpočtu.

 • DSHP-3314L. Rýchly skrutkovač s batériou, s ktorým je vhodné vyrábať prácu v obmedzenom priestore. Úplne sprevádzané. Zariadenie Motor je chránený špeciálnym systémom, ktorý ho chráni pred preťažením. To zaisťuje nepretržité fungovanie skrutkovača počas intenzívnej práce. Z výhod prístroja Zvýraznite jeho kompaktné rozmery, mobilitu, reverznej funkcie. Nevýhoda: Žiadny indikátor zámku vretena a napájania.
 • DSHS-3112E. Autonómny skrutkovač vybavený lítium-iónovou batériou. Má dve rýchlosti, rýchlospojkové kazety. Má funkciu zvýraznenia pracovnej oblasti. Zariadenie má ľahkú a kompaktnosť. Vyrobené z plastu. Nedostatok prídavného zdroja napájania, malú hru batérie.
 • DUS-2165. Stredná sieťová sieť. Nemá vysoký výkon, ale zároveň ideálny pre riešenie problémov domácnosti. Má pohodlné bity náhradný systém, režim vŕtania. Minusy zahŕňajú krátky drôt (2 metre) a nepohodlný prístup k kefám.

Všetko o skrutkovači "Union"

Všetko o skrutkovači "Union"

Všetko o skrutkovači "Union"

Obľúbené modely zahŕňajú aj skrutkovače modelov DSHS-3320L, DSHS-3312L, DUS-2142. Predtým, ako pôjdete do obchodu na nákup nástroja, mali by ste si prečítať parametre, ku ktorým by ste mali venovať pozornosť akvizícii.

Všetko o skrutkovači "Union"

Všetko o skrutkovači "Union"

Všetko o skrutkovači "Union"

Výber pravidiel

Pred nákupom potrebujete, predovšetkým rozhodnúť, ktorý skrutkovač je potrebný – sieť alebo dobíjateľný. Prvý je jednoduchší a kompaktný kvôli neprítomnosti batérie, ale nemôže pracovať bez zásuvky, druhý je mobilný, ale ťažší a pretože to nie je také vhodné použitie. Ak je zvolený typ batérie, potom by ste mali vybrať optimálnu batériu. Spoločnosť SOYUZ vyrába skrutkovače s lítium-iónovými alebo sodíkovými zdrojmi.

Domáce zariadenia sú často vybavené poslednými batériami. Tieto batérie majú niekoľko významných nevýhod. Napríklad sa rýchlo vybíjajú a majú „pamäťový efekt“. To znamená, že sa môžu účtovať len po úplnom vypúšťaní. Inak – kapacita batérie sa výrazne zníži. Minusy zahŕňajú aj vysokú toxicitu. Z výhody sodík-kadmiových batérií prideľujú ich schopnosť udržiavať výkon pri negatívnych teplotách a nízkych nákladoch.

Lítium-iónové batérie sú citlivé na chlad. Majú nízke indikátory napájania. Takéto batérie sa vypočítajú na 3 tis. Postchairs. Nemajú „pamäťový efekt“. Nie sú toxické, v porovnaní s zdrojmi napájania sodného-kadmiu a prakticky nie sú náchylné na samoobsluhu. Sú však drahšie.

Všetko o skrutkovači "Union"

Všetko o skrutkovači "Union"

Všetko o skrutkovači "Union"

Ak je zvolený autonómny skrutkovač, je najlepšie uprednostniť modely s dvoma batériami (jeden z nich prichádza v súprave). S prídavnou batériou sa majster nebojí náhlej výtokov batérie. Vždy bude môcť vymeniť vypúšťaný zdroj napájania „plný“ a pokračovať.

technické údaje

Okrem typu zdroja napájania je dôležité venovať pozornosť technikám skrutkovača pred zakúpením. Týka sa oboch nabíjateľných modelov a siete. Zvlášť dôležité sa považujú tieto charakteristiky.

 • Krútiaci moment. Tento parameter sa meria v nm. Indikátor určuje výkon zariadenia. Ak sa plánuje pracovať s pevnými látkami (napríklad tehál alebo kovu), mali by ste vybrať nástroje s krútiacim momentom najmenej 20 nm. Zariadenie s indikátormi až 15 nm sa zmestí a odskrutkujú skrutky zo stromu.
 • Rýchlosť otáčania. Toto je indikátor, ktorý určuje, koľko otáčok za minútu môže vytvoriť skrutkovač. Zariadenie, ktoré má rýchlosť otáčania až do 1300 otáčok, je vhodné na riešenie úloh domácností.
 • Moc. Čím vyšší je tento parameter, tým menej času a úsilie bude musieť pripojiť majstra na vykonávanie práce.

Všetko o skrutkovači "Union"

Všetko o skrutkovači "Union"

Všetko o skrutkovači "Union"

Výber optimálneho modelu skrutkovača „Union“, je dôležité držať zariadenie vo vašich rukách, skontrolovať hladké tlačidlo pre prepnutie tlačidiel. Zariadenie vybrané s mysľou môže napokon slúžiť majiteľovi a nie je priviesť do zodpovedného momentu.

SOYUZ-3312L Skrutkovač Preskúmajte sa v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár