Všetko o Vide „Bison“

Žiadny profesionálny staviteľ už nebude robiť. Tento nástroj vykonáva najdôležitejšie praktické funkcie v procese výstavby. Je však ťažké vybrať si zariadenie. Skúsení profesionáli a odborníci v oblasti priemyslu radia nováčikom, aby venovali pozornosť vice z bizónu. Dnes budeme hovoriť o týchto nástrojoch v našom článku.

Všetko o Vide "Bison"

Zvláštnosť

Spoločnosť Comber existuje na ruskom trhu viac ako 20 rokov. Spoločnosť vyrába rôzne vybavenie, materiály a nástroje potrebné na stavbu (napríklad vice, pracovné stoly, kladivá, svorky a ďalšie). Zároveň sú výrobky známky populárne medzi kupujúcimi, pretože sa vyznačuje vysokou úrovňou spoľahlivosti a ergonomického dizajnu.

K dnešnému dňu sa spoločnosť objavila ďaleko za ruským štátom a úspešne pôsobí v niektorých zahraničných krajinách. Rozsah firiem obsahuje viac ako 20 položiek tovaru, ktoré sú rozdelené do 9 skupín výrobkov. Predstavuje 16 oficiálnych predstaviteľov výrobcu.

Všetko o Vide "Bison"

Musím povedať, že spoločnosť stále stojí a neustále sa vyvíja. Vo výrobnom procese sa používajú len najnovší vývoj a najnovšie vedecké úspechy. Okrem toho manažment priťahuje len vysokú triedu a kvalifikovaných zamestnancov s rozsiahlymi skúsenosťami v priemysle. Na všetkých produktoch zo spoločnosti existuje 5-ročná záruka, Čo ukazuje vysoká kvalita tovaru. Ak chcete odstrániť akékoľvek problémy a poruchy ako súčasť záručnej doby, môžete kontaktovať servisné strediská, ktoré sa nachádzajú v Ruskej federácii.

Zobrazenia a modely

Rozsah CZDUS zahŕňa širokú škálu vice: môžete nájsť inštalatérske, tesárske, rýchle, otočné, potrubné, stolové, strojové, mini-náradie atď. D. Zvážte niektoré z najobľúbenejších medzi spotrebiteľmi modelov viola.

Všetko o Vide "Bison"

Všetko o Vide "Bison"

Všetko o Vide "Bison"

„MASTER 32725“

Tento model Vice od spoločnosti „Zubr“ sa vzťahuje na kategóriu Strojové multi-polohové nástroje. Šírka hubov nástrojov je 75 mm a tieto samotné prvky sú vyrobené z vysoko kvalitnej vysokej uhlíkovej ocele, vďaka čomu sa líšia vo vysokej pevnosti a spoľahlivosti. Základom modelu je vyrobená z liatiny. Maximálna vzdialenosť medzi špongiami môže dosiahnuť 0,5 cm.

Všetko o Vide "Bison"

„Expert“

V sortimente spoločnosti „Zubr“ je obchodná linka „profesionálne“, ktorá zahŕňa okamžite Niekoľko modelov viceprezidenta „Expert“, Konkrétne: 32703-100, 32703-125, 32703-150, 32703-200.

Tieto zariadenia majú všeobecné aj iné funkcie.

  • Treba poznamenať, že pri výrobe všetkých uvedených modelov, materiálov, ako je vysoká uhlíková oceľ, ako aj liatina s pridaním guľovitého grafitu.
  • Šírka špongie v závislosti od modelu sa líši od 1 cm do 2 cm a maximálna vzdialenosť medzi nimi môže byť od 90 do 175 mm.

Všetko o Vide "Bison"

Všetko o Vide "Bison"

Kvária vice „Expert 32608-140“

V prvom rade by sa malo poznamenať, že tento model taký dôležitý prvok ako Rotačná základňa. Vďaka tomu je proces prevádzky nástroja charakterizovaný zvýšením pohodlia a pohodlia. Sám Otočná základňa z vysokej uhlíkovej ocele, Preto je veľmi spoľahlivé a schopné slúžiť užívateľovi dlhé obdobie.

Všetko o Vide "Bison"

„Expert 32600-63“ s svorkou

Toto zariadenie je väčšinou Navrhnuté pre profesionálne použitie pre rôzne zámky. Šírka hubných hubov je 63 mm. V procese výroby výrobca použil len najodolnejšie a spoľahlivé materiály, testované.

Všetko o Vide "Bison"

Všetko o Vide "Bison"

„MASTER 3258-200“

Tento model sa považuje za jeden z najobľúbenejších medzi celým sortimentom a je v dopyte od kupujúcich. Zariadenie spĺňa všetky moderné požiadavky, ako aj oficiálne normy a normy.

Rotačná základňa, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou dizajnu, poskytuje voľný pohyb puzdra TISCH horizontálne, ako aj schopnosť opraviť nástroj v požadovanej a najpohodlnejšej polohe. Povrch špongov vicepre Úľava, Kvôli ktorému sa montáž rozlišuje vysokou úrovňou spoľahlivosti a bezpečnosti. AKTUÁLNYTUJÚCE AKTIVOSTI, KTORÉ JE POTREBNÉ PRE MALÉ ZAMESTNANCOV.

Všetko o Vide "Bison"

Všetko o Vide "Bison"

„Expert-3D 32712-100“

Toto zariadenie je multifunkčné. Na to Používa sa na zabezpečenie častí a vykonávanie rôznych druhov zámočníka. Hlavná časť zariadenia, ako aj hnuteľná tyč vyrobená z vysoko kvalitných surovín. Forma valca je valcový a puzdro je zatvorené. Neexistujú žiadne vyšetrenie a prelomenie nástroja je hladký a mäkký. Dizajn poskytuje arvil.

Všetko o Vide "Bison"

Všetko o Vide "Bison"

Teda, Rozsah spoločnosti „Zubr“ zahŕňa veľký počet odrôd a modelov vice, Preto si každý spotrebiteľ bude môcť vybrať si pre seba presne zariadenie, ktoré najviac dodržiava svoje individuálne potreby a potreby.

Ako si vybrať?

Voľba viceprezidenta je dôležitou a zodpovednou úlohou, ktorej je potrebné pristupovať k osobitnej pozornosti a starostlivosti. Len v tomto prípade získate zariadenie, ktoré bude efektívne vykonávať vaše funkcie a spĺňať všetky požiadavky.

V prvom rade, profesionálne stavitelia odporúčajú venovať pozornosť prítomnosti prvkov, ako je kúsok. Ak ste ich objavili na prístroji, mali by ste okamžite odmietnuť kúpiť.

Vec je, že následne údaje Lufts môžu spôsobiť vážne problémy s nástrojom.

Všetko o Vide "Bison"

Všetko o Vide "Bison"

Pred nákupom je to dôležité vopred Rozhodnite sa o tom, ktoré predvalky sa budete upokojiť v budúcnosti pomocou programu. Pomôže vám rozhodnúť o optimálnej šírke zachytenia. Ďalším dôležitým bodom je Princíp upevňovacích obložení na špongiách. Takže tieto prvky môžu byť pevné pomocou nitov alebo skrutiek.

Je lepšie si vybrať takéto nerey, v ktorých sú obloženie fixované nitmi – tento princíp je považovaný za spoľahlivý, ako je to možné, a tiež vám umožní ľahko a pohodlne zmeniť podšívku v prípade potreby.

Prehľad tissu Bison 32712-100 Pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár