Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Mnohí majitelia domov sa snažia vytvoriť svoje ubytovanie nielen pohodlné, ale aj prezentovateľné, výber pre exteriérové ​​dekorácie vlečky pod log. Tento materiál je vhodný pre čelia všetkých typov budov, dáva architektúru estetiky a spoľahlivo ju chráni pred negatívnym dopadom vonkajšieho prostredia. Najčastejšie sa vlečka pod stromom vyberie majiteľov barových a rámových štruktúr. Táto úprava umožňuje zlepšiť výkonnosť domu a vykoná úlohu vynikajúcej izolácie tepla, pary a zvuku. Fasádny povlak sa považuje za rozpočet, ktorým čelí, nevyžaduje veľké finančné náklady a ľahko namontované.

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Zvláštnosť

Krajský dom je vynikajúcim miestom na bývanie, takže otázka jeho dojednania musí byť považovaná za zodpovedne, najmä to týka externého dizajnu štruktúry. Vzhľadom k tomu, že prírodný bar je drahý a proces jeho inštalácie je zložitý a vyžaduje veľa času, väčšina majstrov preferuje pre obklady vlečky pod log.

Tento stavebný materiál sa považuje za jedinečný, Vzhľadom k tomu, že sa vyrába podľa špeciálnej technológie, vďaka ktorej dom-pokrytý dom nie je horší ako externé údaje prírodného stromu, dokonale odoláva komplexným klimatickým podmienkam a nepotrebuje ďalšie spracovanie.

Okrem toho, materiálové panely majú malú hmotnosť a nevytvárajú zaťaženie na rámcový rám.

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Dnes sa vlečka pod tajomkou široko používaná v nasledujúcich oblastiach:

 • Budovanie a dokončovacie krajiny Chaty;
 • Dekoratívny dizajn veranda, arbors a iné útoky;
 • oprava predtým inštalovaných fasád;
 • obloženie chatiek;
 • Pri výstavbe ďalších architektonických štruktúr;
 • Dom bol priniesol vlečkou prekvapenou krásou, pretože kvôli obrovskému výberu odtieňov a štruktúr, materiál môže byť vybraný pre akýkoľvek dizajn, čím vytvára originál pozrieť na krajinu.

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Výhody a nevýhody materiálu

Siding pod log rany hodný miesto na stavebnom trhu, pretože výrobok dokonale napodobňuje textúru stromu a umožňuje pôvodne navrhnúť budovy, čo im dáva drahé a vynikajúce.

Okrem estetickej funkcie je vlečka charakterizovaná aj nasledujúcimi výhodami:

 • Jednoduchá starostlivosť. Takéto panely nevyžadujú primér a maľbu. Na „obnovenie“ povlaku, stačí ho umyť vodou.
 • Rýchla a jednoduchá inštalácia. Ak chcete nainštalovať materiál, nemusíte používať špeciálne vybavenie a náradie. Najprv urobte prepravku a stačí pripojiť panely.
 • Schopnosť vykonávať inštalačné práce bez ohľadu na čas roka. Odinštalujte dom pomocou vlečky môžete obaja v zime a lete.

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

 • Univerzálnosť. Stavebný materiál platí nielen pre vonkajšie dekorácie, budú tiež zdobiť interiér.
 • Dlhá životnosť. V priemere, vlečka pod stromom slúži viac ako 50 rokov.
 • Obrovský výber druhov.
 • Chic sortiment textúry a farieb.
 • Vysoká odolnosť voči teplotným rozdielom, vlhkosti, ultrafialovým žiarením a formom.

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Pokiaľ ide o nedostatky, môžu ich pripísať im:

 • Obsah syntetických komponentov. Vložte z chemických prvkov, takže sa nepovažuje za ekologickú surovinu.
 • Nízka požiarna bezpečnosť. Panely sú náchylné na oheň, okrem toho, pri spaľovaní, výrobok môže zvýrazniť nebezpečné látky. Rovnako ako pravidlo sa týka vlečky na základe vinylovej bázy, takže sa neodporúča, aby boli inštalované v priemyselných budovách.
 • Strata pevnosti pri nízkej teplote. Pod vplyvom ostrého kvapky sa teplota panelu začína mechanicky poškodená a rýchlo prestávka.

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Názory

Vlečka pod logom je vyrobená z rôznych typov, zatiaľ čo čelo domov vyrobených drevenými panelmi. Externe sa pripomínajú podšívku, ale majú oválny tvar, vyrobený z frézovaného dreva a sú považované za úplne ekologické suroviny. Okrem toho môže byť tento typ vlečky použiť aj na vnútornú výzdobu priestorov, kde vytvorí nádherný dizajn. Materiál je špeciálne spracovanie, takže počas prevádzky nie je vystavené deformácii a zmrštiu, zvyšuje zvuk a tepelnú izoláciu konštrukcie.

Na predĺženie funkčného obdobia takéhoto obloženia sa obkladový panel odporúča neustále otáčaním laku a kryt ochrannými prostriedkami z vlhkosti, škodcov a plesní.

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Kovová vlečka sa ukázala dobre. Vyrába sa z pozinkovaných listov hustých od 0,45 do 0,52 mm. Materiál pozostáva z niekoľkých vrstiev a pokrytých ochranným povlakom. Železná vlečka môže napodobniť jednu alebo súčasne niekoľko guľôčok a má šírku montáže na 355 mm. Panely sú vhodné v inštalácii, ako je spojené s pomocou zámkov. Vďaka takémuto cieľu, štruktúra nadobúda vysokú tepelnú izoláciu, nehorí a odolní na teplotné kvapky, môže odolať rozsahu od -50 od do +80 s.

Kovová vlečka je tiež charakterizovaná dlhou životnosťou a môže bezpečne slúžiť až 50 rokov. Okrem toho je materiál reprezentovaný obrovským výberom farieb a textúr. Jediná nevýhoda železných panelov je, že s nimi potrebujete extrémne starostlivo aplikovať pri montáži, aby ste nepoškodili ochrannú vrstvu. Panely sú spravidla rezané špeciálnymi nástrojmi, po ktorých sú rezné miesta sú uzemnené a natreté pod hlavnou farbou.

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Vynikajúca možnosť pre dokončovacie domy je obaja vinylová vlečka. Podľa dizajnu má materiál podobnosti s kovovými panelmi. Tvárou z budov s takýmito panelmi nepredstavuje obrovskú zložitosť, 3,66 m výrobky sa používajú na prácu. Vinylová vlečka sa vyrába z PVC, takže je nestabilný na horenie. Plastový materiál Pri inštalácii vyžaduje implementáciu určitých technológií, na to, malé medzery odchádzajú medzi panelmi. Pomáhajú vyhnúť sa deformácii povlaku s možnou expanziou prvkov.

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Na stavebnom trhu môžete tiež stretnúť akrylové vlečky. Tento fasádny materiál je považovaný za najkrajšiu a univerzálnu, jej zloženie obsahuje rôzne komponenty a najnovšie typy polymérov. Unikátna výrobná technológia umožňuje panely odolné voči ultrafialovým lúčom a agresívnemu prostrediu. Zvyčajne sa taká vlečka rozdrvila budovy, ktoré vyžadujú pôvodný dizajn, pretože materiál dokonale napodobňuje protokol a môže mať jasné nasýtené a svetelné tóny.

Akrylová úprava nestratí svoj pôvodný pohľad na 50 rokov, panely nie sú deformované a predávané za prijateľnú cenu.

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Okrem toho, vlečka pod logom môže byť vyrobená z fibrácie, čo je zmes pozostávajúca zo výstužnej fibra, cementu a piesku. Tento materiál nie je preslávený len pre trvanlivosť, trvanlivosť, ale je absolútne bezpečná v prevádzke. Keďže panely majú veľa hmotnosti, potom pri ich inštalácii na rám, musíte navyše posilniť dizajn. Externe panely môžu mať ohyby pod stromom alebo byť hladký.

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Rozmery

Vidlica pod log je moderný typ čelného materiálu, ktorý nielenže má mnoho výhod, ale tiež vám umožňuje krásne vykonávať exteriérové ​​lem nehnuteľností. K dnešnému dňu si môžete kúpiť rôzne typy vlečiek, z ktorých každý sa vyznačuje textúrou, formami, farbami a veľkostnými veľkosťami. Zároveň sa pri inštalácii materiálu zohrávajú obrovskú úlohu. Typicky panely pre guľatiny sú vyrobené zo štandardných veľkostí 500 × 361 mm, ale môžu tiež splniť panely 500 × 230 mm, 600 × 330 mm, 800 × 361 mm.

Pokiaľ ide o hrúbku listov, sa deje 0,35 mm, 0,4 mm, 0,45 mm, 0,5 mm. Vlečidlo vyrábať spravidla výšku 28 mm a 30 mm. Počas montážnych prác sa pripájajúcie časti sa ďalej používajú vo forme platóbov, koľajníc, rohov a konzol. Preto pred inštaláciou panelov je dôležité správne vypočítať ich rozmery, pretože môžu existovať problémy s upevňovaním. Zvyčajne, pre dokončovacie domy, je výhodné vybrať si dĺžku vlečky 2000, 4000 a 6000 mm, umožňuje rýchlo zasiať obrovské oblasti a robí inštaláciu ekonomickú, pretože vyžaduje minimálne orezávanie.

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Dizajn

Vidlica pod prírodným stromom otvára obrovské možnosti pre dizajnérov, pretože to robí zaujímavé navrhnúť externý povrch.

Tak, že dekoratívne puzdro je harmonicky kombinované so všeobecným typom architektonickej štruktúry, je dôležité správne vybrať farbu a textúru panelov.

Sledujte aj nasledujúce odporúčania.

 • Light Log Biding bude vyzerať krásne na pozadí temnej strechy. Táto kombinácia odtieňov je klasická, a preto sa často dá nájsť pri navrhovaní vidieckych domov.
 • Jas stien závisí od veľkosti štruktúry, takže vďaka jednoduchej hre farieb s vlečkou môžete vizuálne zvýšiť alebo znížiť budovu. Zatiaľ čo zdôraznite tieň steny, môže byť farebný suterén a okná.
 • Možnosť Win-Win je vlečka, napodobňovanie kruhového denníka. Ak je jeho odtieň úplne zopakovať farbu strechy, potom bude monolitický dizajn.

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

 • Neobvyklý dizajn je považovaný za dokončenie domu s tmavými panelmi pod stromom. Ak chcete, aby exteriér získala nejakú individualitu, strecha v tomto prípade musí byť osvetlená. Týka sa a odtiene dverí, okien. Musia vyniknúť proti vlečke s ľahkými farbami.
 • Pre domy jednoduchého formulára, musíte vytvoriť svetlý kontrast a neobvyklé prechody medzi panelmi a inými dizajnovými predmetmi. Pokiaľ ide o budovy s komplexnou konfiguráciou, je možné im dať pevnosť pomocou pokojnej kombinácie odtieňov. Zároveň je dobré si vybrať panely pod barom, najvhodnejšie prírodné farby.

Vidlica pod log: funkcie aplikácie

  Okrem toho, exteriér krajiny domu by mal pozostávať z toho istého času z niekoľkých odtieňov, ale stojí za to venovať pozornosť tomu, že počas obloženia štruktúry nie je možné použiť teplé a studené farby vlečky okamžite. V opačnom prípade bude rovnováha palety a dom vnímaná negatívne. Ak je stavba umiestnená vo vnútri výsadieb, potom je potrebné krásne zdôrazniť harmóniu prírody a doma, usporiadať jeden dizajnérsky obrázok, kde by sa mali vlečné odtiene opakovať v iných prvkoch krajiny. Preto je na tieto účely najčastejšie sa zastaví na materiál hnedej, zelenej, žltej, béžovej a modrej.

  Vidlica pod log: funkcie aplikácie

  Vidlica pod log: funkcie aplikácie

  Okrem palety, pri smeru konštrukcií, veľká pozornosť je venovaná štýlu dizajnu, v súlade s ktorým je vybratý určitý typ vlečky.

  • Ruský kaštieľ. Takéto domy sú charakterizované komplexnými formami, preto je vlečka vhodná pre guľatiny neutrálnych odtieňov. Takže dekoratívna úprava zdôrazní architektonické konfigurácie a urobí štruktúru elegantného.

  Vidlica pod log: funkcie aplikácie

  Vidlica pod log: funkcie aplikácie

  • Klasický. Pre tento dizajn je zvolený béžový tónový materiál, to dáva dom vintage vzhľad a väčšina z nich zodpovedá prirodzenému stromu. Zároveň je zaujímavé obkladové vlečky, v ktorom paneloch opakujú prirodzenú textúru tyče. Dobre vyhovuje takému dekoru pre štruktúry krajín, ktoré sú umiestnené na malých pozemkoch.

  Vidlica pod log: funkcie aplikácie

  • Renesančný. Registrácia domov v takomto štylistickom smere zabezpečuje použitie vlečky červenkastej, hnedého, krémy a smotany. Fasáda v renesancii musí mať kontrastný povrch, takže je žiaduce vybrať si lesklý povrchový panel.

  Vidlica pod log: funkcie aplikácie

  Vidlica pod log: funkcie aplikácie

  • Provence, krajina a stredomorský štýl. Všetky budovy v tomto dizajne kombinujú bielu farbu. Aby sa dosiahol nezvyčajný účinok na ploche, sa odporúča kombinovať s sivej a oceľovým odtieňom palety. Vo čistení môžete použiť akrylové aj vinylové vlečky.

  Vidlica pod log: funkcie aplikácie

  Vidlica pod log: funkcie aplikácie

  • Alpský štýl. Takéto domy sú pozoruhodné pôvodnú kombináciu bielej s prírodnými drevinami. Preto pri umiestnení fasády je materiál najlepšie pod drevom na doplnenie svetelných vložiek. Nezvyčajne s panelmi pod stromom vyzerá biela omietka a strecha so slamou. V prípade, že strecha je vyrobená z červených dlaždíc, potom sa tmavo hnedá vlečka stane aj vynikajúcou voľbou pre externý obklad. Okrem toho, panel v rámci loga svetlohnedého a piesočnatého odtieňa môže byť použitý na navrhovanie štruktúr, v ktorých sú prvky tehlu.

  Vidlica pod log: funkcie aplikácie

  Krásne príklady čelia

  K dnešnému dňu sa teší dokončovanie domu pod drevom. To vám umožní vytvoriť elegantný dizajn a nezvyčajné kompozície. V závislosti od textúry a imitácie materiálu môže byť architektonická štruktúra poskytnutá prísny aj moderný vzhľad. Najčastejšie pre vidiecke domy si vybrať drevené vlečky, je nainštalovaný vertikálne a horizontálne. Takéto panely pod drevom sú ideálne pre ovládanie podkrovia. Uhlový tvar materiálu ho robí podobným prirodzenej štruktúre stromu. Pokiaľ ide o farby, v tomto prípade je najlepšie používať panely pre ľahký denník. Nielenže zdôrazňujú krásu dizajnu, ale tiež sa ľahko kombinujú s ľubovoľnou možnosťou strechy.

  Vidlica pod log: funkcie aplikácie

  Môžete tiež vidieť výstavbu vlečky pod barom, ktorý napodobňuje loď. Je to považované za univerzálne a dokonale vhodné pre veľké aj malé domy. V závislosti od osobných preferencií a funkcií dizajnu na šírku si môžete vybrať jasné a tmavé odtiene panelov. Táto vlečka je najlepšie súčasne umiestniť rezidenčnú budovu a všetky priľahlé rozšírenia vrátane záhradných altánok. Tým sa vytvorí spoločný obraz pozemku.

  Vidlica pod log: funkcie aplikácie

  Vidlica pod log: funkcie aplikácie

    Vyzerá to dobre doma a materiál pod Eurobrus, ktorý presne opakuje štruktúru vojenského baru. Po takomto obložení, budova dostáva prirodzený vzhľad. V prípade, že je potrebné maximalizovať účinok dreveného strihu, potom v dizajne je najlepšie použiť „log“ vlečku, vyrába sa v rôznych šírkach a po montážnej práci sa prakticky nelíši od konečnej úpravy s prírodným materiálom. Pre veľké budovy je možné kombinovať s tmavými vložkami a pre malé domy je žiaduce zvoliť svetlohnedé a béžové odtiene.

    Vidlica pod log: funkcie aplikácie

    Ako vidieť dom vlečku pod log, pozrite sa na nasledujúce video.

    Hodnotiť článok
    ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
    Zdieľať s priateľmi
    Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
    Pridať komentár