Vlastnosti montáže Bruse

V súčasnosti sa široko používali rôzne drevené materiály vrátane dreva. Všetky druhy oddielov, nástenných krytov a celých zariadení sú vyrobené z toho. Takže takéto štruktúry boli schopné žiť už dlhú dobu, bar stojí za upevnenie so špeciálnymi trvanlivými spojovacími prvkami a najobľúbenejšou možnosťou je upevňovacie prvky. Dnes budeme hovoriť o tom, čo majú funkcie, ktoré majú a ktoré typy sú tam.

Vlastnosti montáže Bruse

Vlastnosti montáže Bruse

Čo to je?

Rohy na upevnenie tyče sú Malé perforované kovové výrobky s rovnakými veľkosťami vo veľkostiach,.

Rohy majú rebrá. Môžu ľahko vydržať aj významné váhy. Takéto upevňovacie prvky sa používajú pri konštrukcii konštrukcií, ktoré by mali zabezpečiť maximálnu pevnosť, spoľahlivosť a odolnosť voči deformácii.

Tieto časti umožňujú vytvárať hladké a presné dokovanie drevených prvkov v určitom uhle v danej rovine. Tuhosť tuhosti rohu pre bar môže ľahko odolať ťažkým zaťaženiam.

Vlastnosti montáže Bruse

Vlastnosti montáže Bruse

Tieto inštancie pre križovatky tyčí sú najčastejšie vyrobené z vysoko kvalitnej oceľovej základne. Otvory, ktoré sú vyrobené v takomto materiáli, slúžia na pripojenie skrutiek, skrutiek a ďalších ďalších častí.

Rohy na upevnenie môžu byť volané Univerzálne možnosti na upevnenie, Keďže stavebné zariadenia a spojivá nemusia ich nemusí konsolidovať. Spojenie môže byť vyrobené pomocou skrutiek s maticami alebo skrutkami. Takéto rohy sa používajú na montáž lúčov a drevených stĺpcov.

V súčasnosti môžu kupujúci splniť takéto svietidlá všetkých druhov odrôd a veľkostí. Vďaka veľkej odrode si môžete vybrať príslušný model inštalácie.

Vlastnosti montáže Bruse

Vlastnosti montáže Bruse

Vlastnosti montáže Bruse

Typ Review

Rohy sa môžu líšiť v závislosti od konštruktívnych funkcií. K dnešnému dňu, najbežnejšie možnosti pri vykonávaní stavebných prác sú nasledovné typy kovových rohov.

  • Vybavenie. Táto odroda, obe strany majú rovnakú dĺžku. Takéto modely sú najčastejšie používané na spoľahlivé upevnenie drevených častí medzi sebou v týchto zónach, kde je potrebné poskytnúť maximálne hladké uhly. Pomocou rohov sú často vytvorené okno a dvere, inštalácia svahov, vytvára silné rámové štruktúry.
  • Nebesivé. Takéto upevňovacie prvky pre drevo sa vyrábajú so stranami rôznych dĺžok. Hodnoty sú uvedené pri označovaní. Nedávažné produkty sa používajú na montáž rafterov, ako aj pri konštrukcii nosných krycích vrstiev.

Okrem toho železné zariadenia na stavbu sa môžu líšiť od seba v závislosti od sily.

  • Jednoduchý. Takéto upevňovacie prvky sa používajú pri konštrukcii konštrukcií, ktoré počas prevádzky nie sú nadmerné zaťaženia a tlak.
  • Posilnený. Tieto upevňovacie prvky sa majú užívať, keď sú postavené štruktúry, ktoré budú naďalej vysoké. V zosilnených vzorkách sa medzi stranami nachádza dodatočná hrana – tento prvok nielenže umožňuje posilniť dizajn, ale tiež to robí najspoľahlivejšie a trvanlivé. Zdôraznené upevňovacie prvky sú zvyčajne vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele s ochranným povlakom proti korózii.

Ak chcete nainštalovať takéto prvky, odporúča sa použiť predĺžené samo-klepovacie skrutky s rôznymi vláknami – vytvoria trvanlivejšie spojenie.

Vlastnosti montáže Bruse

Vlastnosti montáže Bruse

Vlastnosti montáže Bruse

Vlastnosti montáže Bruse

Jednoduché a vystužené odrody Kovové rohy sa môžu líšiť v hrúbke. Pre prvý najčastejšie používaný kov s hrúbkou až 2 milimetrov, na druhý až 3 milimetre.

Dnes, pri vykonávaní rôznych inštalácií s drevom, používajú sa rohy z kovu rôznych konfigurácií. Vzorky kotvy, modely z tvaru Z, upevňovacie prvky v uhle 135 stupňov, asymetrické produkty sú populárnym možnosťou.

Možnosti kotvy majú neprimeranú veľkosť, líšia sa v rôznych dĺžkach a šírke. Takéto upevňovacie prvky môžu byť výška od 80 do 200 milimetrov.

Asymetrický Modely v ich dizajne sú podobné kotevné výrobky, ale zároveň majú väčšiu šírku. Takéto časti vytvárajú priamy uhol vzhľadom na rovinu zlúčenín.

Vlastnosti montáže Bruse

Vlastnosti montáže Bruse

Odrody formulára v tvare Z patria do špeciálnych vystužených modelov, ktoré sú zakúpené na montáž stavebných materiálov umiestnených v rôznych rovinách. Niekedy sa používajú na pripojenie barov rôznych veľkostí.

Roh v uhle 135 stupňov pomáha vytvoriť spojenie pod určitým sklonom. Táto možnosť by sa mala používať v procese upevnenia strešných krokov.

Samostatne si môžete vybrať aj špeciálne posuvné rohy pre montážne drevo. Patria do skupiny nastaviteľných spojovacích materiálov. Tieto prvky sú bežným rohom pozostávajúcim z dvoch strán umiestnených v uhle 90 stupňov. Zároveň je jedna strana časti perforovaná a druhá má druh podlhovastého drážky.

Druhá strana takéhoto rohu je navrhnutá tak, aby pripojila predmet a jeho pohyb v rôznych smeroch. Takéto modely spojovacích materiálov sa môžu vyrábať v rôznych veľkostiach. Stanú sa najlepšou voľbou pri vytváraní štruktúr, ktoré majú uhly posunu.

Vlastnosti montáže Bruse

Vlastnosti montáže Bruse

Dieťa Nuances

Pred nákupom takýchto zariadení na pripojenie dreva v špecializovanom obchode musíte určite venovať pozornosť niektorým dôležitým aspektom voľby. Mala by sa zohľadniť veľkosť spojovacích materiálov a veľkosť materiálu. Štandard je považovaný za výrobky pre bar 100×100, 150×150, 50×50, 100×150, 40×40.

V prípadoch, keď sa používajú veľké drevené prvky s prierezom 100×100, montážne rohy sú zvolené v závislosti od šírky materiálu. Ak potrebujete namontovať panel na povrch z betónu, potom by ste mali kúpiť špeciálne upevňovacie prvky s kotviacimi otvormi.

Opatrne kontrolujte povrch vybraných stavebných rohov. V procese výroby sú pokryté špeciálnymi ochrannými aplikáciami. Galvanizované možnosti sa považujú za najčastejšie.

Takéto povlaky zabraňujú tvorbe korózie na povrchu takýchto výrobkov. Urobia vzorku s najtvrdšími a trvanlivými. Modely s ochrannou aplikáciou zinku vám umožňujú vytvoriť spoľahlivé a trvalé pripojenie častí.

Mali by ste si tieto podrobnosti kúpiť len z osvedčených známych výrobcov, ako dnes sa predáva veľký počet nízko kvalitných spojovacích materiálov, čo rýchlo začne hrdze, čo vedie k opotrebeniu a úplnému zničeniu zlúčeniny.

Vlastnosti montáže Bruse

Vlastnosti montáže Bruse

Vlastnosti montáže Bruse

Pamätajte, že chrómované a pozinkované možnosti sú vyrobené výlučne v podmienkach z výroby, aby ich falošili takmer nemožné.

Vlastnosti rohov na upevňovacie drevo Pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár