Voskové ušné škvrny: Charakteristika a tipy na výber

Plný spánok v uvoľnenej atmosfére – jeden z dôležitých kritérií ľudského zdravia. Vytvorte však pohodlné životné prostredie pre obyvateľov veľkých megacít je dosť ťažké. Na tieto účely boli vytvorené ušné štítky. Osobitné miesto v modernej spoločnosti je obsadené voskami.

Charakteristický

Beroshi sú univerzálne zariadenie, ktoré slúži ako ochrana pred cudzím šumom. Môžu byť rozdelené na opakovane použiteľné a jednorazové modely. Pokiaľ ide o materiál výroby, potom sa najčastejšie je produkt vyrobený zo silikónu. Existujú však výrobky z vosku. Táto možnosť je šetrná k životnému prostrediu a prírodná. Voskové zmesi sa používajú na výrobu takýchto druhov.

BEROS z vosku – skôr vzácna odroda. Výrobky sa však vyznačujú zvýšeným komfortom. Používame svojich ľudí rôznych vekových kategórií. Faktom je, že zátky okamžite užívajú anatomický tvar ucha a chránia pred nežiaducim hlukom. Neposkytujú počas spánku a nedeformovali. Okrem toho, voskové produkty nespôsobujú podráždenie a alergické reakcie. Jediný mínus tohto produktu je lepkavosť.

Tipy na výber

Získajte najlepšie ušné štítky v špecializovanom obchode. Medzi najobľúbenejšie modely patria.

  • Ohropax classic. Beroshi sú miniatúrne gule jemnej ružovej. Dokonale si vezmite správny tvar a líšia sa v spoľahlivej fixácii v uchu. Podávajte jemnú ochranu pred nepríjemnými zvukmi. Tento typ je relevantný pre dospelých a deti. Predáva sa v kovovej krabici, ktorá dokonale chráni pred vlhkosťou a zvyšuje ich trvanlivosť. Po dlhotrvajúcom prevádzke sú charakterizované zvýšenou gravitáciou. Dôležitou výhodou ohnopaxu klasiky je ich plasticita, ktorá znižuje riziko poškodenia drahum.

  • Klíček. Táto možnosť je na čele s hodnotou najlepšieho spánku na spánku. Produkt je vhodný na jednorazový. Podľa pôsobenia telesnej teploty výrobok získa potrebnú formu. Calmor Earpldovy Vytvorte z vosku s pripojením špeciálnych bavlníkových vlákien. Podľa recenzií zákazníka sa táto adaptácia prakticky necítila v sluchovom priechode. Okrem ochrany pred hlukom, tieto ušné štítky zabraňujú vstupu vody. Po použití uší by však mali byť starostlivo vyčistené.
Prečítajte si viac  Vlastnosti a výber stacionárnych kruhových píl

V dnešnej dobe kúpiť uši z vosku nebudú veľmi ťažké. Ich cena sa líši od výrobkov zo silikónu a polypropylénu. Nepochybne.

Odborníci neodporúčajú umývanie ucha vo vosku. Začne sa deformovať a stanú sa nevhodným.

Po aplikácii sú dostatočné na to, aby utrite čistou vlhkou vložkou.

Podmienky používania

Ak je proces prevádzky štandardných produktov dostatočne jednoduchý, používanie modelov z vosku má svoje vlastné nuansy.

Takže schéma používanie údajov zástrčiek je nasledujúce.

  • Uvoľníme ušné štítky z obalu a otepľovania do ruky po dobu 3-5 minút.
  • Dajte produkt kužeľ a jemne vložte, úplne prekrývajte vypočutie.

V dopoludňajších hodinách je tento produkt voľne extrahovaný z ucha. Všetky modely z vosku tak budú môcť bez výnimky.

Prečítajte si viac o voskových ušných slučkách Môžete zistiť vo videu nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: