Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

Opraviť faneur na podlahu je pohodlnejšia ako self-kreslenie. To je praktický spôsob, ako položiť povrchový materiál. Okrem toho môže byť táto metóda vyrobená z dekoratívneho obloženia. Čierna preglejková podlaha má veľa výhod. A stabilita upevňovacieho prostriedku ovplyvňuje výber samo-podíkov.

Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

Samoobslužné skrutky sú špeciálne upevňovacie prvky, ktoré sú vhodné pre rôzne typy podlahovej krytiny:

 • Drevená (drevotriesková doska, preglejka, lepená dyha, masívne drevo);
 • zo sadrokartónu;
 • Kov (vo forme listov).

Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

Samoobslužná skrutka je tyčový prvok so závitom a hlavu pre pohodlné a rýchle skrutkovanie. Výber samorezov bude závisieť od hrúbky materiálu. Jej sami sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, uhlíkovej ocele alebo mosadze.

Najobľúbenejšie a finančne dostupné vo finančnom pláne zostáva samostatne vyrobené z uhlíkovej ocele s rôznymi typmi povlaku.

Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

Názory

Hardvér sa úspešne používa pri pokládke preglejky na drevenej podlahe. Často kvôli strate funkčnosti je drevená podlaha potrebná na prekročenie, napríklad, ak sa obáva, alebo sa stal nepoužiteľným, získal shabby view. Najčastejšie, na tento účel, samolepiace skrutky.

Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

Klasifikujte vlastné veľkosti veľkosti (napríklad 10 mm, hrúbka 12 mm) a závitovou. Takže hardvér môže mať:

 • konvenčný závit (dokonale vhodný pre rôzne povlaky, napríklad pre upevňovacie prvky lepených dýhových listov);
 • Závity s častými krokmi (ak sa upevňovače vykonávajú na kovové alebo kovové listy);
 • Vlákna s vzácnym krokom (keď potrebujete vykonávať spojovacie materiály na mäkkom materiáli, ako je plast alebo preglejka).

Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

  Pre upevňovacie prvky interiérových položiek sa aplikuje technológia špeciálnej kladenia preglejkovitých plechov pre skrutkovací hardvér. Convert 7 mm pre 50 mm. Naskrutkujte skrutky, pre-v materiáli vytvorte sériu otvorov (napríklad, môže to byť otvory od 5 do 8 mm.).

  Aby „skryť“ skrutkový uzáver a dajte prácu. Dokončené a estetický vzhľad sa špecificky používajú dekoratívne obloženie. Sú vybrané farbou materiálu.

  Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

  Ako prax ukazuje, hardvér je účinný v rôznych typoch opravárenských prác. Upevňovacie prvky na hardvéri zahŕňajú nasledujúce body:

  • Upevňovacie preglejky na drevenej podlahe na MAS sa vykonáva, ak neexistuje žiadna deformácia prekrytia;
  • Pre vysoko kvalitné podlahy sa plán práce pripravuje s použitím sebapálosti;
  • Pri inštalácii je dôležité vziať do úvahy úroveň vlhkosti v miestnosti, takže napríklad podlaha v kúpeľni nepopukla v priebehu času;
  • Predbežné označenie na preglejkové listy urýchli inštalačné práce;
  • Pomocou samoobslužných skrutiek sú umiestnené v určitej vzdialenosti voči sebe navzájom, s odsadením najmenej 2 cm od okrajov a v prírastkoch 20 cm;
  • Pri pokládke preglejky na podlahe sú ponechané medzery najmenej 1,5 cm;
  • Všetky prvky položenia na vrchole musia byť „utopiť“ hlboko do 2 mm.

  Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

  Výber hardvéru na ležiacu preglejku na podlahe, dĺžka a hrúbka spojovacích prvkov sa berie do úvahy, že by nemali byť hrubšie preglejky.

  Výber vlastných vzoriek pre preglejku

  Rôzne varianty hardvéru pre opravu vám umožňujú vykonávať celý rad inštalačných prác.

  • Strešné skrutky sa vyznačujú prítomnosťou hexagónovej hlavy a používajú sa na kovové dlaždice a tradičky. Dĺžka takýchto samoobslužných skrutiek je od 19 do 100 mm s priemerom tyče 4,8 a 6,3 mm. Klobúky nezištnosti sa líšia farebnou schémou – z červenej a hnedej do zelených alebo bielych farieb, v závislosti od odtieňa strešného materiálu. Neexistujú žiadne farbiace skrutky, ktoré majú pozinkovaný klobúk alebo podložku.

  Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

  • Nábytokové píly – potvrdzujú – široko používané v procese montáže nábytku. Najčastejšie z nich má dĺžku až 50 mm, berúc do úvahy hlavu pod hexagónom. Pred upevňovacími prvkami sa vyžaduje pre-závažnosť pomocou potvrdeného vŕtania.

  Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

  • Samohodnotené konštrukcie. Takýto názov dostal hardvér s hustou tyčou a hexagonovou hlavou. Upevňovacie prvky sa používajú pri práci s ťažkými štruktúrami pre upevňovacie komplexné uzly a kde sú potrebné dodatočnú spoľahlivosť a pevnosť. Môže to byť napríklad návrh duplexnej strechy alebo drevených systémov Rafter, ako aj možností prekrytia medzi podlažím. Hrúbka kmeňového vlastného tvaru „Museahar“ môže byť od 6 do 10 mm s šesťhrannou hlavou od 10 do 19 mm.

  Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

  Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

  • Self-capping skrutky pri práci s drevom alebo preglejkom. Používajú sa na upevňovacie prvky spolu s rozpernými hmoždinami. Ani v súkromnom dome, ani v byte bez takýchto samostatných podíkov. Hardvér pre upevňovacie prvky drevených materiálov majú vlastné vlastnosti. Vyznačujú sa prítomnosťou krížového konektora, zriedkavým krokom závitu, ostrého hrotu a polkruhovej hlavy. Tento typ samoobslužných skrutiek nemá charakteristické rozdiely v povlaku – môžu byť čierne, strieborné, žlté, biele.

  Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

  Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

  • Hardvér na kov sa líši v častom nite a na konci vŕtania. Self-capping skrutky sa nachádzajú: „KLOP“, hardvér s čiernym povlakom, potiahnutý bielym zinkom alebo čiernym. Pri upevňovaní kovu do sadrokartónu sa používajú čierne povlakové skrutky. Sledovanie povrchu výrobkov robí uzáver spoľahlivosti.

  Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

  • Existujú možnosti pre samoobsluha na betóne. Pre ich mincovňu sa nevyžaduje. Stojí za to vzhľadom na to, že na priskrutkovanie hardvéru sú otvory v materiáli vyvŕtané priemerom zodpovedajúcim priemerom upevňovacích prvkov.

  Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

  Podmienky používania

  Bezprostredne pred spustením musíte vykonať počiatočnú prácu:

  • Pred položením preglejky s hardvérom by sa podlaha mala vyčistiť nečistota a prach, opatrne suché;
  • Pre vysoko kvalitné položenie plechov z preglejky alebo iného materiálu, bude potrebné dobre vysielať základňu;
  • Niekedy dosť brúsny papier prejsť povrchom materiálu (najmä na okrajoch);
  • Pre väčšiu pevnosť a spoľahlivosť je povrch podlahy spracovaný špeciálnym zložením, zemou – to pomôže odstrániť všetky mikrotrhatky;
  • Pred prácou na povrchu podlahy položil materiál a segmenty podlahy.

  Dnes v stavebníctve využíva množstvo upevňovacích metód podlahy. Niekoľko faktorov ovplyvňuje výber upevňovacieho systému, vrátane kvality materiálu a základne. Hardvér (alebo nezištnosť) pre preglejku sa používajú na poskytovanie vysoko kvalitnej a spoľahlivej fixácie materiálu do drevenej podlahy.

  Výber samoobslužnej skrutky pre preglejku

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár