Vyberte pracovnú plochu s upozornením na zvýraznenie na statív

Podsvietený bude užitočným akvizíciou pre mnohé profesie. V článku vám povieme, čo to je, pre ktoré sa uplatňuje a preskúmame populárne modely.

Charakteristický

Desktopové linky s podsvietením na statíve Existujú dva typy:

  • s plochým stánkom;
  • s svorkou na montáž na stôl, police alebo iné požadované miesto.

Ak zariadenie nepotrebuje konštantný pohyb, napríklad pri inštalácii na kozmetickej tabuľke, potom je vhodná druhá voľba, pretože má lepšiu fixáciu.

Možnosť na stojane je vhodnejšia pre tých špecialistov, ktorí potrebujú pravidelne pohybovať zväčšovacie lampa pri práci.

Statív môže byť flexibilný z plastovej alebo vlnitej trubice. Jeho pozícia je regulovaná podľa vlastného uváženia. Existujú kovové modely pozostávajúce z niekoľkých pohyblivých pripojení. Sú spravované špeciálnou pákou, ktorá vám umožňuje znížiť a zdvihnúť lampu, ako aj zmeniť smer svetla v požadovanej strane.

Vstavaný LED pásik Na zväčšovacom pohári poskytuje jasnejšie prehľad bez výskytu tieňového oslnenia. Väčšina produktov je spustená z elektrickej siete, ale na batériách sú viac moderných modelov. Podsvietenie sa zapne pomocou tlačidla Touch.

Účel

Zväčšovacie zväčšovacie sklo pomáha podrobne zvážiť ošetrený povrch. Pre väčšie pohodlie je vybavené LED alebo fluorescenčné osvetlenie.

Najväčšia popularita získaného zariadenia V oblasti kozmetiky. S pomocou ich pomoci má majster možnosť starostlivo zvážiť časť spracovanej pokožky, a preto lepšie vykonať lepší postup. Osvetlené Loupes – Povinný prvok V skrinkách laserového odstraňovania vlasov a predĺženia rias, kozmetické salóny pri vykonávaní manikúry, pedikúry a iných postupov.

Okrem toho, zväčšovanie Zariadenie znižuje zaťaženie očí. Majster nemusí čistý a samotný postup bude efektívny a prejde rýchlejšie. Ale lampy s lupou platia a doma. Sú obzvlášť užitočné pre milovníkov šitia, výšivky a iných typov vyšívania.

Často sa môžete stretnúť s nimi v službe na opravu smartfónov a iných malých techník. V tomto prípade sú potrebné na spájkovanie malých častí.

Modely

V predajniach môžete vidieť rôzne Luces na podsvietených statíve. Zvážte pár takýchto modelov.

CT Značka 200С

Fluorescenčná stolová lampa s podsvietením krúžkov na svorke. Zariadenie je vybavené zväčšovacie sklo v 5 dioptroch a zaostrením 33,5 cm. Lampa je pripevnená k stolu na svorke a má zberač, ktorý poskytuje pohodlné nastavenie šošoviek vertikálne a horizontálne. Zariadenie môžete opraviť v dvoch polohách na výber, takže sa počas prevádzky nepohybuje. Cena – 4770 rubľov.

VEBER 8611 3D

Kompaktný LED LAGHIFRIFIER NA FLEXIBLÁ TRIGUUE S PLATMU. Model je optimálny pre domáce použitie a amatérske práce. Je vhodná na vyšívanie, šperky a dokonca opravy veľkých zariadení. Produkt je mobilný, takže ho môžete vziať s vami na inštaláciu na hladkom povrchu. Zväčšovacie sklo s 3 diopolmi a ochrana vo forme veka vám pomôže rýchlo vykonať potrebný postup. Vstavané podsvietenie pomôže preskúmať podrobne spracúvanú oblasť. Náklady sú 2070 rubľov.

Kritériá voľby

Pri nákupe zväčšovacieho zväčšenia s zvýraznením na statív Musíte venovať pozornosť niekoľkým základným momentom.

Dizajn

Modely tabuľky sú dva typy.

  1. Na svorke s pantografom. Toto je najobľúbenejšie zariadenie na použitie v kozmetike, pretože statív je pevne upevnený na stôl alebo gauč. Pantografové kolíky pozostávajúce z niekoľkých častí sa vložia do svorky. Dĺžka pantografu je spravidla 90 cm. Plus produkty s svorkou je vydanie priestoru na stole kvôli absencii stojana.
  2. Na stánku. Takéto výrobky sú často používané manikúrami a opravármi. Sú mobilné, ľahko inštalované na akomkoľvek hladkom povrchu; môžu sa s nimi vziať v prípade mimo domu. Spravidla sa statív takýchto modelov flexibilný (z vlnitého plastu). Ohýba sa a otáča sa vo všetkých smeroch.

Pohľad na podsvietenie

Podsvietenie sa tiež deje dva typy.

  1. Luminiscenčný. Lampy-lupy tohto druhu majú demokratickú hodnotu, zvyčajne majú okrúhly tvar, menej často – rovné alebo štvorcové. S predĺženým použitím, svetlo sa mierne zahreje. Treba poznamenať, že možnosti luminiscenčného osvetlenia slúžia menej LED.
  2. Vedený. V tomto prípade sa svetelný zdroj nachádza okolo obvodu zväčšovacieho skla, ktorý zaisťuje absenciu veľkých tieňových škvŕn. Vďaka inovatívnym technológiám sa nám podarilo vytvoriť lampy s jasnými LED diódami, ktoré zvýšili svetelný prúd, ale zároveň znížil úroveň spotreby elektriny. Okrem toho samotné svetlo je mäkšie a nepoškodzuje jeho oči.

Dioptia

Počet dioptrov hovorí, koľko skla zvyšuje vybranú časť.Pre kozmetické postupy sa zvyčajne používajú slučky na 3,5 a 8 dioptroch. Pre laserové odstránenie chĺpkov a rozšírenie rias zvyčajne zvolia zvýšenie V 3 alebo 5 dioptroch. Masters Shellac a pedikúra zvyčajne prijímajú nástroje s Dioptriami Windows 5. Ale odborníci, ktorí opravujú smartfóny, tablety a iné elektroniky, určite ocenia Lupu v 8 dioptroch.

Pomôže im zvážiť a opraviť vnútorné vybavenie zariadenia k najmenším detailom.

Video Review Loop s Backlit CT-200-5 Pozri viac.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: