Vyberte si puzdro na backu

Používanie prenosného elektrického náradia vyžaduje dodržiavanie určitých predpisov na skladovanie a prepravu. Puzdro alebo bulharský krabicu môže byť vyrobený s vlastnými rukami alebo nákup hotového priemyselného výrobného modelu. Vyberte si nástroje s reznými diskami, ktoré by mali byť trvanlivé, ale možnosti svetla so spoľahlivo uzatvárajúcim puzdrom. V tomto prípade bude zariadenie celkom dobre chránené pred kontaktom s vlhkosťou, kvapalnými médiami, inými vonkajšími zdrojmi nebezpečnosti.

Tipy na výber krabice a tašiek

Pred výberom puzdra, stojí za to vzhľadom na to, že tento typ nástroja sa zvyčajne prepravuje v spojení so spotrebným materiálom – diamantové disky na rezanie. Nákup špeciálnej úložnej skrinky v tomto prípade musí byť nevyhnutne odôvodnený jeho pohodlím, prispôsobuje sa veľkosti konkrétneho zariadenia. Preto potrebujete venovať pozornosť:

  • Rozmery modelu – musia zodpovedať veľkosti brúsky;
  • Počet sekcií – dobre, ak existuje modul na ukladanie diskov;
  • Účel – Drevený box je vhodný na stacionárne skladovanie, je lepšie zvoliť si polymérový puzdro na prepravu;
  • Dostupnosť rukoväte – záleží na tom, či sa uši často musia presunúť z miesta na miesto;
  • Zapínanie vo vnútri – svorky pomáhajú držať prípad na mieste, prevenciu náhodného poškodenia.

Okrem tuhých prípadov existujú aj mäkké, prenosné možnosti vo forme tašiek, ktoré umožňujú ochranu náradia, ktorý sa používa obzvlášť často, pri preprave, preprave, uskladnení.

Prípady pre USM-125 a USM-230

Prvá vec, ktorá stojí za to zvážiť pri výbere rohovej vložky je jeho veľkosť a stav. V prípade modelov domácnosti USM-125 môžete urobiť pri skladovaní pravidelného puzdra alebo univerzálneho modulu s kompaktnými rozmermi. Univerzálne plastové konštrukcie zamerané na stacionárne umiestnenie v garáži alebo domácom workshope. Profesionálne modely s väčšou veľkosťou disku majú oveľa väčšie rozmery. Pre ich trvalé umiestnenie sú potrebné pevné štruktúry, ktoré sú schopné poskytovať pohodlie v používaní.

Prečítajte si viac  Originálne návrhy dizajnu na jednorazové strečové stropy

Správne pole na UCM-230 je pomerne pripomínajúc kufor, v ktorom sa na opravu ďalších zariadení používa jedna polovica. Veľkí výrobcovia majú celý rad skladovacích systémov v príslušnom rozmedzí rozmerov. Medzi ich výhody, môžete si všimnúť maximálnu adaptáciu potrieb užívateľa. Prípady v rámci modelov obalu batérie sú vybavené prídavným priestorom na umiestnenie vymeniteľných batérií oddelene od hlavnej budovy.

Vlastnosti tašky 180 mm

Chybné s diskami s priemerom 180 mm Bulharov patrí do profesionálnej triedy nástrojov. Pre ich skladovanie a prepravu, ako tuhé kateráty a kufre v pevnej budove, a ľahšie, mobilné riešenia. Vak 180 mm vysoká je vyrobená z trvanlivých materiálov, môže mať prísne karty na ochranu technológie pred poškodením. Vonkajšie takéto úpravy vyzerajú ako klasické športy alebo turistické možnosti, vybavené pohodlnými nosnými rukoväťami.

Ak si chcete vybrať systém skladovania garáži alebo domova, môžete venovať pozornosť pevným dimenzionálnym zásobníkom prírodného dreva alebo kovu. Takéto moduly môžu mať ďalšie priestory, skladacie alebo posuvné veko. Zvyčajne vyrábajú verzie v univerzálnom rozmerovom rozsahu, čo umožňuje umiestniť elektrické náradie do rôznych návrhov, s diskami 180-230 mm.

Na rozdiel od prípadov nevyžadujú demontáž kľučky pred odoslaním zariadenia na skladovanie. Môže byť zakúpené priemyselné možnosti alebo urobiť sa.

Pamätajte, že správny výber prípadov, tašiek, úložného boxu pomôže udržať brúsku bez poškodenia počas prepravy, chráni ju pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi počas prestávok.

Ukážka prípadu pre ESM 125 je uvedená na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: