Vyberte si tapety v štýle obrázkov van gogh

Každý, kto miluje maľbu trochu, vie, že obrazy umelcov nielen robia dojem, ale tiež vytvárajú určitú atmosféru, prejdú náladu. Niektorí sa desí monotónnosť modelov továrenského tapety a jednorazová farba sa zdá príliš jednoduchá možnosť dizajnu. V tomto prípade by sa mala pozornosť venovať tapety, štylizované obrázky. Jedna z najlepších možností – tapeta v štýle Canvas van Gogh. V súčasnosti je jediným výrobcom, ktorý vydala takýto originálny materiál v štýle impresionizmus, je holandská spoločnosť BN International.

Zvláštnosť

Vincent van Gogh – nerozpoznaná počas života génia, Kto pracoval z väčšej časti v Provence. Pri pohľade na plátno umelec, môžete cítiť slnečnú atmosféru tohto francúzskeho kúta. Po kúpaní tapiet s obrazmi tkanín, ukáže sa, že prináša presne takú náladu do vášho vlastného bytu. Umelec pracoval v štýle impresionizmus, pre ktorý sa charakterizujú jasné nasýtené farby. CREDO Impresionists – Nemiešajte farbu, čo vám umožní obdivovať čisté, šťavnaté odtiene.

Nasýtené farbenie tapety otvorené nielen možnosti na kombináciu ich s viacerými rozpočtovými vzorkami, ale tiež im umožnia dať na svoje pozadie aj tie, ktorá je najviac nudná vec, zatiaľ čo to bude vyzerať zaujímavé.

Cena valu tapiet z Kolekcie van Gogh z BN International je vyššia ako priemerný trh pre vinylové tapety, ale pre návrh návrhu je celkom lacný. Cena za roll (53 cm na 10 m) je 2350 rubľov, v tejto cenovej kategórii nájdete tapetu so vzormi založenými na remeslách umelcov a za cenu 2600 rubľov, môžete si vybrať tapetu s reprodukciou a celý obrázok. Kvalita dizajnérskeho povlaku je európska, pretože sú vytvorené z odolného a moderného materiálu – vinyl na leteline. Povlak nie je vyblednutý, pretože má ochrannú vrstvu ultrafialových lúčov, neprepracuje a nezdá sa z vlhkosti.

Izbový dekor

Urobiť svoju izbu s tapetou v van gogh, musíte myslieť ako umelec, starať sa nielen o dekorácii stien, ale aj o dizajne miestnosti s stolmi a regálmi.

Prečítajte si viac  TECHNIKA NA PRIEBEŽNOSTI PRE BETÓNOVÚ PODNIKU

Niekoľko možností návrhu na stenu:

 • Udržujte celý obvod s tapetou van Gogh;
 • Kúpiť jeden roll a použiť ho ako prízvuk dekor, ktorý kombinuje s lacnou tapetou;
 • Kombinujte dizajnérový kotúč s dekoratívnou omietkou;
 • Kombinovať tapetu van gogh s kaviarni.

Kombinácia môže byť zaujímavejšia z umeleckého hľadiska, hoci lacnejšie v porovnaní s celým obvodom. Ak si vyberiete pre steny monochromatických tapety alebo ísť cez celú oblasť s bielymi valcami pod maľovaním, a tapety v van gogh je dať na jednu stenu, potom tajomstvo úspešného opravy je vybrať si Kolera vhodný pre tón. Kombinácia tapiet na stenu, ktoré majú vzor, ​​je možný, ak je výkres geometrický, napríklad pás, bunka alebo kosoštvorca.

Farba obyčajnej tapety by sa mala zhodovať s alebo kombinovať s návrhárom, ale je lepšie vybrať si pozadie menej nasýtené a tmavšie.

Ako si vybrať nátery na podlahu, nábytok a zálohy

Keď sú v apartmáne nastavené nové podlahy, stropy sú šľahané a záloh je nainštalovaný, čas prichádza na výber tapety. Začnite opravovať od svojho nákupu, nie je racionálne, pretože farba, z ktorej stojí za to odpudzovalo, je farba interiérových dverí, zdvihnú záloh na tón. Aby sa miestnosť získala harmóniu, podlaha je lepšia, aby sa kontrast a tapeta zdvihla v závislosti od farieb povrchových materiálov a nábytku.

 • Vzor modrej irzy Obnoviť miestnosť s bielymi sokrými, ľahkými regálmi a laminátom béžových odtieňov.
 • Kvetinové kresby olivového poľa, v ktorom sú červené a modré ťahy, vhodné ako pozadie materiálu pre steny do akéhokoľvek farebného nábytku a na laminátové drevené tóny.

 • Sakura zapadajú do kuchyne v kombinácii s keramickými dlažbami oranžových tónov, tapety odtieňov a hnedé linoleum.
 • Materiál pre steny s majstrovským dielom „Kvitnúce mandle“ Perfektne v kombinácii s dreveným alebo čiernym lešteným nábytkom môže byť povlak zvolený na čiernu alebo hnedú podlahu. To môže byť kombinované s takýmitom ako čiernobiely vzor alebo ornament z bledého citrónového odtieňa.
 • Extravagantný vinylový materiál so zlatým vzorom – Čierna a zlatá verzia pobočky ALMOND, Fantasy Designer na tvorivosť umelca. Takéto pokrytie pre steny budú vyhovovať interiéru v čiernom rozsahu a na nábytok s kovovými predmetmi.

Niektoré nátery sa nepredávajú vo forme rolka, ale ako panel.

 • Umiestnenie na stenu zobrazeného panelu Kabinet umelec, Môžete sa cítiť v dielni tvorcu. Bude to vyhovovať hnedom červenej nasýtenej podlahe a čiernym sokom.
 • Parížsky obrázok – Toto je tenký atmosférický vzor hrajúci modré, bledé sivé a fialové tóny. Najlepšie je, aby sa zmestili do miestnosti vytvorenej v sivej, béžovej a striebornej farebnej palete, pretože akékoľvek svetlé farby môžu potlačiť výkres.
 • Panno „záhrada konping“ – Neočakávaná verzia dekor pre bledé zelené steny, pád a interiér rustikálneho štýlu.
 • Obrázok na stene „Sena“ Môžete si vybrať, že dokončite izbu v žlto-červených a hnedých tónoch.
Prečítajte si viac  Vlastnosti plotovania korkovových dosiek

Tipy pre vkladanie rôznych izieb

Majte na pamäti, že najlepšia izba vyzerá, keď je stena s obrázkom zázemím pre veci, a nejde holý, ako v múzeu. Takže miestnosť získava útulnú atmosféru.

 • Ak je miestnosť pracovnou kanceláriou, potom je lepšie zdvojnásobiť stenu, na pozadí, z ktorých bude mať doplnky pre kreativitu, napríklad náčrt alebo stojan.
 • Sekanie spálne, mali by ste vybrať najjasnejšiu farbu na obrázku a kúpiť Tlule Kip v tomto tieni.
 • V kuchyni na pozadí steny zdobené v štýle van gogh štýlu, vysoké stolice a barový stojan alebo kuchynská sada.

Štýly

Nie pre všetky štylistiky môžete použiť impresionistické nástenné krytiny. Napríklad tapety nebudú vyhovovať minimalizmu a popurtu. Všimnite si, že ultra-moderné veci sa nepozerajú s údajmi s tapetou, pretože impresionizmus odráža ducha éry. Nábytok by mal byť tiež štylizovaný na začiatku XX storočia.

  Krajina a Provence

  Tapeta Van Gogh môže byť použitý pre štýly krajín a provence. Aj v dizajne miestnosti môžu byť prítomné vintage prvky, napríklad hrudník zásuviek s účinkom šokovania.

  Takýto nábytok je vhodný pre tieto štýly:

  • Lôžka s chrómom chrómom alebo čiernym kreagom;
  • Maľované nočné stolíky a komody.

  Pre návrhárske tapety s jasným vzorom je potrebná jasnosť, takže je dôležité, aby pohlavie udržiava geometriu a priame čiary. To môže byť dosiahnuté z dôvodu kontrastu susth a podlahovej krytiny. Luxusný dizajn je dobre komplementársky parkety, matný laminát pod parketovým, korknou podlahou, linoleum bude vyzerať lacné.

   Drevené podlahové krytiny sú vhodné pre všetky vzory tapety, viac stručne v štýle bude vyzerať ako čierna, biela, tmavo hnedá, tmavo sivá odtiene.

   Klasický

   Pre klasický interiér je panel prevádzkovaný v duchu impresionizmu, aby sa zvýraznila samostatná plocha, napríklad, regál, stôl alebo zóny pre pitie čaju.

   Japonec

   Samostatné panely s pobočkami Sakura sú vhodné pre japonský štýl. Tento dizajn môže byť použitý pre kuchyňu umiestniť miestnosť na feng shui. Na žltom pozadí tapiet, stôl alebo polica bude dokonale vyzerajú, na ktoré môžete dať jedlá s ovocím, ekiban, čajové súpravy.

     Prečítajte si viac  Ako zarovnať strop s vlastnými rukami?

     Fúzia

     Štýl fúzie je zmes rôznych prvkov dekorov v miestnosti. Môžete zariadiť izbu v impresionistických poznámkach, napríklad jedna stena je zachránená tapety van Gogh a na druhej strane, aby sa panel z reprodukcie impresionistov vložených v chaotickom poradí. Takáto miestnosť je nádherná myšlienka pre kreatívnu skrinku. Takáto dielňu môže byť naplnená regálmi s rôznymi objektmi a tabuľkou. Na pozadí Wang Gogh, Van Gogh, tieto veci budú vyzerať inšpirujúce a zaujímavé.

     Moderný

     Neobvyklé čierne pokrytie Vo Van Gogh Collection – prvok umeleckého Novým dekorom, medené chrómové lampy sú vhodné pre tento nástenný dizajn, sklo alebo drevený stôl.

      Hodnotenia zákazníkov

      Kupujúci poznámku predovšetkým zaujímavé rozhodnutie o značke BN International. Niektoré zdieľajú svoje dojmy na úspešnú spálňu a mnohí sa podarilo vybrať možnosti kombinácie s rozpočtovými papierovými nátermi, najmä so zelenou. Zo mínusov, ťažkosti v dokovacej stanici segmentov na výkresoch je zaznamenané, takže vkladanie malého segmentu steny, ako je hlava postele, sa zdá byť viac víťazná.

      Tapety v interiéri

      • Neobvyklá kombinácia zelenej tapety van Gogh s ružovou primulou z umeleckého hľadiska – svetlý ťah, pretože zelená farba je kombinovaná s akýmikoľvek kvetinovými odtieňmi. Upozorňujeme, že stolička na pozadí dizajnu tapety vyzerá zaujímavé, ale zároveň stručne.
      • Dizajnér vinylové povlaky vytvárajú atmosféru aj s minimálnym počtom nábytku. Dizajn v horčicovom tónoch harmonií s odtieňom pobočiek Sakura. To možno nájsť, že elegantné položky sú dokonale pozerajú na bohaté pozadie, ako je čierna lampa na dlhej nohe.
      • Vynikajúca možnosť vytvoriť z tapiet s mandľovým dreveným panelom a kombinovať ho s modrou. Horčičové vankúše, tón vhodný na plátna, sú jasné akcenty.

      Prehľad Wall-Gogh Tapety zberné zobrazenie v nasledujúcom videu.

      Hodnotiť článok
      ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
      Pridať komentáre

      ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: