Vyberte svorky v tvare F

Vykonávanie zámočníckej alebo zváracej práce, veľmi často sprievodca čelí potrebe dodatočnej podpory alebo upevnenia akéhokoľvek detailu. Pre to zvyčajne používa svorka. Jedná sa o takýchto malých asistentov, aby sa prítomnosť, ktorej každý majster sa používa veľmi rýchlo a nemôže bez nich pracovať. V dnešnom článku uvažujeme svorky v tvare F, ich vlastnosti a odrody.

Zvláštnosť

Uvažuje sa svorka tohto typu Najlepšie pre dlhodobé použitie v dielni stolárstva. Dlhá prevádzka Tento nástroj je povinný oceľový regál veľkej hrúbky. Je to ona, ktorá poskytuje trvanlivosť nástroja. Vzhľadom k zárezom na mobilnom prúžku počas svorky je pravdepodobnosť posunu vylúčená.

V závislosti od modelu na špongoch sú plastové podšívky, ktoré bráni zákrokom na strome počas utiahnutia.

Hlavné výhody tohto nástroja sa zvažujú:

 • Veľký krok závitu, ktorý poskytuje dlhú prácu bez pošmyknutia;
 • Konštrukcia posuvnej časti je veľmi výhodná pre rýchlu zmenu veľkosti;
 • Takáto svorka je univerzálna a môže byť aplikovaná v akýchkoľvek podmienkach a prácach.

Vyberte svorky v tvare F

Bez ohľadu na to, aký dobrý je nástroj, vždy bude mať svoje nevýhody, a to:

 • Pre svorku musíte použiť obe ruky:
 • S príliš dlhou svorkou sa môže sprievodca ohýbať.

Tento produkt slúži hlavne na prácu so stromom, a preto posledná z nedostatkov v tomto prípade nie je hrozné, pretože nebude schopný stlačiť drevo s takou silou bez jeho deformácie.

Vyberte svorky v tvare F

Odrody

Použitie vo svojej pracovnej svorke stojí za to pamätať, že sú oveľa slabšie ako vice, takže nemôžu byť považované za spoľahlivý držiak. Okrem toho, jeho upínacie schopnosti sú obmedzené na veľkosť upínacieho rámca. Preto pre spoľahlivé fixácie obrobku je potrebné použiť niekoľko svoriek naraz. Ak potrebujete lepidlo spojovacieho štítu, potom to bude trvať viac ako tucet nástrojov.

Majstri Tojník majú príslovie „Clamps sa nestane veľa“, a tým spoľahlivejšie a silnejšie bude zachytené povrchy, tým lepšie bude výsledok.

Svorka môže byť vyrobená z Strom alebo kov. Kovové modely oveľa silnejšie a slúžia dlhšie ako ich drevené konkurenti, a nebojí sa vlhkosti. Kovové zariadenia môžu nielen opraviť obrobok, ale aj tlač s potrebnou silou. Tento moment je veľmi dôležitý pri práci s detailmi, kde sú denty neprijateľné.

Vyberte svorky v tvare F

Existuje veľký počet rôznych svoriek:

 • F-tvarované;
 • G tvaru;
 • pre uhlové zlúčeniny;
 • pre konečnú fit;
 • Jarné mechanizmy;
 • skrutka;
 • trubica;
 • páka;
 • automatické;
 • páska.

Vyberte svorky v tvare F

Každý typ upínacieho nástroja vykonáva určitú typ práce. Neexistuje žiadny dobrý pohľad na svorky, ktoré budú vyhovovať všetkým prípadom života. Rovnako ako akékoľvek zariadenie, svorky musia byť schopní používať a poznať ich účel.

Vyberte svorky v tvare F

Výrobcovia

  Zvážte niekoľko výrobcov svoriek v tvare F, ktoré možno nájsť na počítadle akéhokoľvek obchodu s nástrojmi.

  • Matrix. Táto spoločnosť sa zaoberá výrobou manuálnych nástrojov od roku 2003. Zoznam produktov značky sú pomerne veľké – zahŕňa inštalatérske, tesárske, rezacie, konštrukčné a dokončovacie a meracie prístroje, medzi ktorými sú svorky v tvare f tvaru. Držanie ceny v rámci kategórie rozpočtu, firma neustále pracuje na zlepšení kvality svojho výrobku. Posledných pár rokov začala vyrábať elektrické náradie. Nástroje tejto firmy sú spoľahlivé a ľahko ovládateľné. Na svorkách v tvare F je dobrý povlak, ktorý nedovoľuje dlhú dobu hrdze, a tvarovaná časť je odolná a slúži na veľmi dlhú dobu

  Vyberte svorky v tvare F

  • Sparta. Táto firma je zameraná na poskytovanie potrebného nástroja bežnému kupujúcemu. Výrobky nie sú komplikované a môžu pomôcť v domácom workshope alebo pri opravách automobilov. Svorky tohto výrobcu majú drevenú rukoväť, točené železné špongie a povlak, ktorý chráni nástroj pred koróziou.

  Vyberte svorky v tvare F

  • Hrubé. Toto je značka, ktorá je umiestnená ako profesionálny výrobca nástrojov, a ich spotrebiteľ sú špecialisti, ktorí poskytujú služby na vysokej úrovni. Svorky tejto značky majú mechanizmus typu chrápania a kovový prípad. Takéto výrobky môžu upchať prázdne s hrúbkou viac ako 600 mm. Pôvodný nástroj bude trvať mnoho rokov.

  Vyberte svorky v tvare F

  Nasledujúce video diskutuje o odrodách svoriek v tvare F.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár