Apeyron LED stuhy

LED pásky sa už stali súčasťou každodenného života. Vidíme ich na príznakoch, nábytku, showcases a iných veciach, ktoré priťahujú našu pozornosť na ich svetlý vzhľad. Tieto pásky predstavujú veľký počet výrobcov, medzi ktorými je možné zaznamenať produkty APEYRON.

Apeyron LED stuhy

Apeyron LED stuhy

Apeyron LED stuhy

Zvláštnosť

Pokiaľ ide o modelový rad tohto výrobcu, stojí za to hovoriť, že rozsah má priemerný počet výrobkov. Špecifické typy LED pásky APEYRON majú niekoľko variácií, čo umožní mať možnosť mať na výber pre spotrebiteľa pred nákupom. Spoločnosť tiež vyrába príslušenstvo pre pásky, medzi ktorými existuje značný počet inštalačných súprav, káblových kanálov, držiakov, zástrčiek a všetko ostatné, ktoré sa aplikujú priamo pri inštalácii výrobkov.

Predovšetkým výrobky sú reprezentované konvenčnými modelmi diód 12 V, ktoré sú najrozšírenejšie používané v ekonomickej aktivite. A tiež existujú flexibilné LED pásky Neon a vysoko výkonné výrobky pre 220 V.

Čo sa týka ceny, je to priemer medzi výrobkami iných výrobcov.

Apeyron LED stuhy

Apeyron LED stuhy

Prehľad stuhy

00-08 – najjednoduchšia a obľúbená stuha s niekoľkými farbami. Typ LED 3528, spotreba energie je 4.8 w / min, IP65 úroveň ochrany vlhkosti, čo umožňuje použitie produktu v interiéri aj na ulici. Teplota farby dosahuje 6500K, vstupné napätie je 12 V. Stojí za zmienku počtu LED diód na meter, ktorý je 60 kusov. Svetelný prúd 280 lm / m, rozmery 8×2.5 mm, prevádzka 50 tisíc. Sledujte so zárukou 2 roky, dĺžka 5 m.

Uhol žiarenia 120 stupňov. Základná páska je vyrobená z dvojitého bieleho substrátu, ktorý zvyšuje pevnosť modelu a chránia pred fyzickým poškodením. Jedna časť je 50 mm, čo umožňuje orezanie 00-08 podľa vlastného uváženia a miesto na základe požadovanej veľkosti povrchu, na ktorej bude nainštalované osvetlenie. Táto páska môže byť nazývaná jedným z najatraktívnejších pomerov a kvality.

Apeyron LED stuhy

Apeyron LED stuhy

00-302 – Expresívny model na 24 V, ktorý sa vyznačuje veľkým počtom LED. Ich číslo na jednej meterovej páske je 240 kusov, ktoré poskytuje hladké a efektívne osvetlenie po celej dĺžke výrobku. Spotreba energie 26 W / min, Ochrana proti vlhkosti IP20, ktorá znamená použitie len v suchých a vetraných miestnostiach, teplote farby 6400K, svetelný prúd dosiahne 2300 lm / m. Rozmery 10×1.2 mm, uhol žiarenia 120 stupňov.

Stojí za zmienku kvalitu tohto modelu, takže výrobca vyhlasuje 5 rokov záruky a 50 tis. Hodiny spoľahlivé operácie. Základná páska je štandardná a má 2 vrstvy, aby poskytli potrebnú ochranu.

Apeyron LED stuhy

Apeyron LED stuhy

10-59 – Veľmi silná a efektívna páska, ktorá funguje z napäťového systému 220 V. Spotreba energie 12 W / Min, Hydroizolačné úrovne IP44, čo umožňuje použitie výrobku na miestach s vysokou obsahom vlhkosti, ale bez priamej vody od vstupu LED. Light Stream 1200 lm / m, záruka na 1 rok, prevádzkové obdobie 50 tis. hodina. Rozmery 15×8 mm, teplota farby do 6400K.

Meď Substrát a Zvýšenie zvýraznenia PVC a zjednodušenie inštalácie, čo robí 10-59 vhodné na vytvorenie trvalé osvetlenie. Zvýšené charakteristiky a vysoko kvalitné LED diódy majú pozitívny vplyv na účinnosť pásky. Malá spotreba energie v porovnaní s inými modelmi vám umožní mať vysokú efektívnosť a znížiť náklady na poskytovanie práce.

Apeyron LED stuhy

Ako sa pripojiť?

Inštalácia LED pásky sa skladá z niekoľkých akcií. Najprv položte produkt do profilu, aby ste zabezpečili bezpečnosť osvetlenia. Potom odpojte obojsmernú pásku na zadnej strane zariadenia, aby ste ho mohli opraviť na povrchu, ktorý potrebujete.

Potom pripojte LED diódy na zdroj napájania v súlade s požadovanými vlastnosťami produktu. Zrezajte pásku len v označení bodkovanej na požadovanej vzdialenosti.

Nezabudnite na úroveň ochrany vlhkosti, v závislosti od toho, nastavte osvetlenie na príslušnom mieste.

Apeyron LED stuhy

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár