Citilux lustre

Luster je jedným z hlavných interiérových položiek, s ktorými môžete zdôrazniť určitý štýl, zvýraznenie jeho funkcií. Ale výber lustrov nie je tak ľahký, rozsah takýchto zariadení je veľmi široký. Vybrané svetlo môže ovplyvniť oči osoby ako pozitívne a negatívne.

Správne zvolené osvetlenie môže zlepšiť fyzickú podmienku osoby, jej výkon. Dnes mnohí zvoľte Citilux lustre.

Svetová značka

Jedna z populárnych značiek vysoko kvalitných lampy dnes je Citilux, ktorý prišiel na svetový trh z Dánska.

Táto spoločnosť existuje na trhu od roku 1994. Príbeh značky začal otvorením obchodu na výrobu halogénových žiaroviek. Unikátny prístup dizajnéra, vysoká kvalita a rozumné ceny ovplyvnili výnos výrobcu na svetovom trhu. Citilux lustre sa objavili v Rusku v roku 2005.

Každý si môže vyzdvihnúť perfektnú možnosť – ako pre doma aj pre kanceláriu. S každou novou kolekciou sa objavia pokročilé modely, v ktorých sú pripojené kreatívne nápady a najnovší vývoj, čo umožňuje efektívne ovládanie svetla.

Zbierka

Spoločnosť na výrobu lusterov Citilux ponúka svojim zákazníkom veľký výber tovaru. Podľa typu osvetlenia si môžete vybrať lustre, lampy a podlahy vonkajších a stolových typov, suspendovaných plafónov, sconces, nadzemných svietidiel, navrhnutých na osvetlenie ulice – a tak ďalej.

7

Fotografia

Osvetľovacie zariadenia z tejto spoločnosti sú inštalované v spálni, v kuchyni, v kúpeľni alebo detskej izbe, v kancelárii, ako aj na osvetlenie ulice.

Všetky svietidlá sa líšia v štýle dizajnu. Môžete sa stretnúť s moderným štýlom, klasickým štýlom, barokom, high-tech a ďalšie možnosti. Existujú rôzne modely: s tienidlom, dreveným povrchom a dokonca aj kryštálom.

Názory

Zákazníci Citilux ponúka možnosti s rôznymi typmi upevnenia: na tyči, pozastavené, tie, ktoré sú pripojené priamo k stropu.

V miestnostiach značných námestí sú často inštalované nadzemné svietidlá, ktoré zaručujú rozptylové svetlo, ktoré vytvára účinok krištáľového svetla. Tento spôsob osvetlenia je vhodný pre kanceláriu, kuchyňu, obývaciu izbu, ako aj spálňu.

Prečítajte si viac  Východné svetlá

Sortiment pozastavených modelov Citilux má viac ako 250 nových variantov rôznych tvarov a veľkostí, ktoré sa odlišujú od seba nielen vzhľadu, ale aj technickými špecifikáciami.

V miestnosti s úsečnými stropmi dokonale namontovali stropné svietidlo so zabudovaným jasom a funkciou výberu farieb. Takýto model zahŕňa prítomnosť nočnej funkcie. Pre miestnosť s veľkou plochou, ako aj obývacia izba s dobrou voľbou bude lampa na tyč.

Veľmi populárne medzi spotrebiteľmi s diaľkovým ovládaním. Zástupcovia nových zbierok uverejnených na trhu sú séria stropných svietidiel „Parker“ a Starlight. Séria dátových modelov sa používajú ako zdroje hlavného svetla a sú najpraktickejšie a univerzálne. Zahŕňajú veľkú plochu, majú širokú škálu farebných teplôt, čo vám umožní vybrať najvhodnejšie osvetlenie v rôznych časoch dňa.

Plafóny z týchto sérií sú vyrobené z vysoko kvalitného optického polyméru, ktorý vytvára osvetľovací účinok z krištáľového luster. Kontrola lampy sa vyskytuje s diaľkovým ovládaním, ktorý má jasný riadiaci systém.

Zmena osvetlenia vám umožňuje uložiť značné množstvo elektriny.

Svetlo je možné ovládať z inej miestnosti – napríklad môžete vypnúť svetlo v detskej izbe. Poskytuje sa aj inovatívna technológia ľahkej pamäte, ktorá vám umožní udržiavať optimálnu teplotu farieb a jasu osvetlenia.

Pre ľudí, ktorí nemôžu spať v úplnej tme, výrobcovia v niektorých modeloch poskytli nočné svetlo režim, aby pomohli vytvoriť príjemnú atmosféru v spálni.

Z uplynulých storočí v interiéroch vyrobených v klasickom štýle sú najkrajšie a sofistikované kryštálové lustre. Dnes je v mnohých moderných dizajnoch izby Crystal veľmi populárny. Zvyčajne je kryštál hlavnou časťou lampy – to vytvára účinok potáčiach celého zloženia. Riadne zvolený pod určitým interiérovým krištáľovým lusterom len zdôrazniť jemnú chuť vlastníka.

Neobvyklý účinok rozptýleného svetla je vytvorený v kryštálových lustre, sconce a podlahy s veľkým počtom rohov, ktoré sú prítomné na objektíve. S odkazom na lúče svetla, čo od nich odráža, vytvárajú jedinečnú ľahkú hru. Cena takýchto osvetľovacích zariadení bude závisieť od spôsobu spracovania materiálu, to znamená, že kryštál.

Prečítajte si viac  Zmyslové osvetlenie

Takéto lustre môžu byť zdobené oboma spálňami a hálmi a kuchými, chodbou. Najobľúbenejšia séria Citilux Crystal Lighting Devices sú „Jessie“, „Portal“ a ďalšie. Modely z týchto sérií sú určené pre všetky typy stropu, vrátane napätia. Jednou z funkcií je prítomnosť dvojitého spínača, ako aj regulátorov na ovládanie svetlo – dimmery.

Jednou z najnovších inovácií tejto spoločnosti možno nazvať vznik hudobného luster – so zabudovanými LED diódami a ovládacím panelom. Je možné ovládať prostredníctvom aplikácie nainštalovanej na mobilnom telefóne.

Rôznorodosť

Každý potenciálny kupujúci chce, aby sa interiér svojho domova najviac útulnej, pri zachovaní elegancie a krásy miestnosti. V tomto prípade bude vynikajúci asistent pri výbere osvetlenia dánsky výrobca citlivových lampy, ktoré ponúka pomerne širokú škálu produktov. Každý rok spoločnosť vyrába niekoľko nových sérií osvetľovacích zariadení, ktoré sa vyznačujú pôvodným dizajnom, rôzne technické charakteristiky.

Najobľúbenejšie z nich:

 • Versailles – Woods, strop a prívesné lampy vyrobené v klasickom štýle z bronzu a skla.
 • „EVORA“ – Moderný Sconce a prívesky lustre z Chromium, s textilnými plafponami.

 • Riga – Extravagantné lampy vyrobené v gothickom štýle bez stropu.
 • „Opera“ – vynikajúce zavesené lampy a sconces vyrobené v klasickom štýle s kryštálovými suspenziami, ktoré vytvárajú zaujímavú hru svetla.

 • „Argo“ – nástenné sconce a prívesky lustre s originálnymi vzormi, ktoré dokonale zapadnú do mnohých moderných interiérov.
 • Omega je závesná lampa vyrobená v modernom štýle. PLAFOFA Vyrobené zo skla.

Rôzne zbierky jednoducho zasiahne sortimentom a umožňuje to, aby potešili aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Recenzie

Svetový slávny a dopyt po tomto výrobcovi zdôrazňuje veľký počet pozitívnych spätnej väzby. Hovorí sa, že:

 • Osvetľovacie zariadenia spoločnosti sa vyznačujú vynikajúcim vzhľadom, dizajnom, vyrobeným v rôznych štýloch – od klasiky do štýlu high-tech.
 • Medzi Crystal modely, môžete si vybrať lacnú možnosť, ktorá vytvorí mäkký rozptýlený svetelný efekt.
 • Vysoko kvalitná montáž – pomocou trvanlivých materiálov.
Prečítajte si viac  Aké je druhé svetlo v dome a kde sa používa?

 • Schopnosť kontrolovať úroveň osvetlenia pomocou pohodlnej konzoly.
 • Správne umiestnenie stropu poskytuje dobré osvetlenie miestnosti.
 • Výroba výrobkov z ekologických materiálov.

Z negatívnych recenzií stojí za zmienku, že kupujúci sú nešťastní s prítomnosťou škrabancov a trhlín v niektorých modeloch v niektorých modeloch. Výber produktov, v ktorých je drevený povrch, kupujúci berú do úvahy skutočnosť, že prvky nie sú vyrobené z masívneho dreva, ale z čipov.

Cenové rozpätie výrobkov spoločnosti je rovnaké ako samotný sortiment. Cena najviac možností rozpočtu – od 800 rubľov. a vyšší. Napríklad pre 790 rubľov. Môžete si kúpiť zaujímavý luster „Oliver“, ktorý sa skladá z troch plafónov v detskej izbe. Dobrá možnosť môže byť model pre 1200 rubľov.

Pre ľudí, ktorí si môžu dovoliť nákup drahších modelov, Citilux Collection poskytuje Eletto Cubista stropný lustre, ktorý má náklady na takmer 145 tisíc. trieť. Vysoké náklady na tento model je odôvodnené používaním najvyššej kvality a prírodných materiálov (chróm a kryštál), ako aj jeho pôsobivosti. Dodáva sa s ním je ovládací panel viacerých režimov osvetlenia a širokú škálu farieb.

Osvetľovacie zariadenia z tejto spoločnosti sa stanú vynikajúcimi asistentmi a pre tých, ktorí chcú osviežiť svoj interiér, a pre tých, ktorí sa snažia výrazne zmeniť štýl miestnosti.

Citilux Designers ponúkajú prísne klasické modely a najviac extravagantné produkty, ktoré budú vrcholom akejkoľvek miestnosti vyrobenej v modernom štýle.

Pri výrobe osvetľovacích zariadení výrobcovia striktne dodržiavajú všetky európske normy, takže ich výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a je populárny na globálnom trhu.

Výber vhodného modelu, snažiť sa, aby bol kombinovaný s interiérom miestnosti. V tomto prípade sa bude môcť stať zaujímavým prídavkom, winting miestnosti.

Zobraziť ďalší prehľad LED LED LED LUSTERIER z CRYSTALALLOU Z CITILUXU.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: