LED lustre s ovládacím panelom

V súčasnosti je naša životná automatizácia predstavená všade. Prírodná potreba každého je existencia v pohodlí a čo môže byť pohodlnejšie ako implementácia malých túžob stlačením jedného tlačidla. Stojí za to začať s malou a venovať pozornosť takýmto inováciám, ako je LED (LED) Luster s ovládacím panelom. Toto zariadenie bude príjemným doplnkom k nábytku v obytnej miestnosti, v zábavných zariadeniach a dokonca aj v kancelárii.

Zvláštnosť

Systém LED je zariadenie na podporu svetla. Hlavnými svetelnými prvkami v nej sú LED diód alebo diódové lampy. LED zariadenie s možnosťou diaľkového ovládania má niekoľko výhod. Zjavnou a dôležitou výhodou je to, čo zdá byť možné stráviť svetlo z určitej vzdialenosti. Nie je potrebné vstať a vyhľadať prepínač.

Ak chcete plne zažiť výhodu diaľkového ovládania, bude schopná, ak jeden deň chladno ráno, je v teplej posteli, zrazu chcú čítať. Alebo ak zistilo, že studená alebo nie možnosť odtrhnúť sa od práce a svetlo zapnite potrebu.

Aj medzi príjemnými možnosťami by sa takéto ľahké nástroje mali poznamenať, že Všetky modely majú rôzne režimy osvetlenia. To vždy udržiava kontrolu nad osvetlením v miestnosti. Koniec koncov, niekedy jasné svetlo obťažuje, ale nechcem sedieť bez neho. Potom s ľahkosťou môžete nastaviť intenzitu žiarenia na požadovanú hodnotu, to znamená, že zapnete len malú časť LED. Aj s výsledným tlmeným osvetlením je oveľa ľahšie dať spacie deti. Navyše, všetky výhody LED príslušenstva budú pre domácnosť bezpečnejším a menej energeticky náročným zariadením.

Bohužiaľ, „Smart“ lustre majú mínus. LED diódy zahrnuté v konštrukcii zariadenia nemôžu byť večné a nahradenie týchto komponentov má značnú cenu.

Samotné lustre s ovládacím panelom sú zrozumiteľnejšie drahšie ako obyčajné lampy. Ale bolo by to zvláštne, ak pre vybavenie nebolo potrebné zaplatiť.

Modely

A rozhodnúť sa však zlepšiť obvyklé, že je LED vybavenie s diaľkovým ovládaním, musíte vedieť, že existuje obrovské množstvo ich rôznych variácií. A každý z nich má svoju vlastnú jedinečnú charakteristiku, ktorá sa pravdepodobne uvažovať, že nebude márne vynaložiť peniaze. Metódou inštalácie LED systému sú rozdelené do dvoch typov:

  • strop;
  • Pozastavený.

Populárny model Vzhľadom na svoje malé náklady, stropný LED luster sa stal. Často sa používa na zdôraznenie stylistiky interiéru. Na tento účel ponúkajú uložené lampy rôznych. Tento typ je tiež inherentný v priestoroch s nízkymi stropmi, pretože pripojenie takýchto agregátov sa vykonáva v blízkosti stropu. Zvyčajne navrhované možnosti pre pravouhlý alebo okrúhly tvar.

Stojí za to zaplatiť pozornosť typu suspenzie schopného pridania sofistikovanosti a milosti akejkoľvek miestnosti. Možnosť pozastavenia je vhodnejšia pre priestranné a široké miestnosti, pretože samotný managed blok je namontovaný pomocou určitého počtu reťazcov alebo reťazcov.

V miniatúrnej miestnosti sa takéto zariadenie zdajú objemné, ale nepochybne priláka názory. Pohodlná funkcia môže byť nazývaná schopnosť kontrolovať dĺžku reťazcov.

Bez ohľadu na to, aký typ svietidla bude musieť ochutnať, všetky LED zariadenia kombinujú prítomnosť diód schopných vyžarovať jasné svetlo. Svetlo emisie takýchto prvkov je občas nadradené k osvetleniu z obvyklých žiaroviek. Môžu byť použité aj LED LED svietidlá S cieľom vytvoriť zvýraznenie osvetlenia, Ako umožňujú zameranie prúdu svetla. Môžu byť namontované v kúpeľni, pretože diódy nie sú citlivé na vlhkosť.

Dôležitým charakteristickým znakom LED je, že sú schopní vyžarovať svetlo odlišné od obvyklých bielych. To znamená, že môžete zmeniť nudnú bielu na neformálnom červenom alebo inom tieni. A zmena farby sa môže vyskytnúť hladko, čo je veľmi dôležité pre atmosféru miestnosti. Táto funkcia sa používa v mnohých modeloch LED lustre.

Medzi klasické formy LED lustre s diaľkovým ovládaním, existujú napríklad:

  • „tanier“;
  • „Cake“.

Luster-tanier, ako je vidieť z mena, má určitú podobnosť s pravidelnou doskou. Prispôsobenie takejto formy pomôže zvýšiť priestor miestnosti. Luster-tortu tiež zodpovedá jeho meno a je podobnosť cukrárskeho tortu visiaceho zo stropu. Mnohé modifikácie takejto formy môže pracovať s oboma energeticky úspornými diódami a žiarovkami obmedzeného výkonu. Lustre oboch foriem môžu byť pozastavené a strop. Bez ohľadu na tvar a typ upevnenia, vyrábajú sa s farmami meniacimi sa diódami.

7

Fotografia

Viacfarebné osvetlenie pomôže priaznivo zdôrazniť časti interiéru alebo naopak, skryť niektoré chyby. Farebné osvetlenie vám nedovolí chýbať hosťom na dovolenke. A tiež sa ukáže, že je to nepostrádateľná časť škôlky, ktorá je vyrobená vo forme tortu.

Ale najneobvyklejšou a zaujímavou vlastnosťou nových položiek LED príslušenstva je vstavaný hudobný prehrávač. Áno, to sa tiež deje! Vďaka svojej jedinečnosti takéto modely nebudú lacné akvizície. Ale ak pochopíte celú navrhovanú funkčnú sériu takejto automatizácie LED, jeho popularita bude celkom vysvetlená.

Úžasné Hudobné odrody s diaľkovým ovládaním Absolútne nestratí v dizajne na iné modely. V súlade s tým, hrať hudobné kompozície v dizajne, reproduktoroch, module Bluetooth alebo slotu flash karty.

Ak si môžete vybrať intenzitu emitovaného osvetlenia a vyzdvihnúť túto príjemnú hudbu, absolútne celá atmosféra v miestnosti bude na žiadosť používateľa upravená na diaľku.

Ak chcete úplne predstaviť tieto jedinečné osvetľovacie zariadenia, musíte zvážiť niekoľko variácií montáže týchto určite hodných pozornosti modelov.

Stropný lustra tortu s ovládacím panelom a modulom MP3 Upravuje používanie žiaroviek a energeticky úsporných diód. Model zahŕňa rádiové a stereo stĺpce. Toto je úžasný doplnok k akémukoľvek sofistikovaniu interiéru. Viacfarebné osvetlenie aj na zamračených dňoch sa uvoľní šedé temné myšlienky. Zmena farieb sa vykonáva magickým, plynulým gradientom.

Ale napriek hladkosti, usporiadať show s ľahkou hudbou na slávnostnom dni nebude ťažké.Prístup ku všetkým možnostiam je vytvorený z diaľkového ovládača alebo na modulárnej jednotke diódového panelu, t.j. spínacie skladby a režim osvetlenia bude najpohodlnejší. Okrem obvyklého slotov pod kartou Flash môžete použiť jednotku SD Telefón Flash. Obyčajný luster bude súťažiť s hudobným centrom alebo inou technikou v dome.

Stropná lustra doska s ovládacím panelom a podsvietením LED „Star Sky“. Takýto ľadový upínací prípravok je vybavený veľkým počtom LED. Vďaka režimom osvetlenia a špecifikám detailov dizajnu sa výrobca pokúsil znovu vytvoriť efekt hviezdnej oblohy.

Je potrebné pripustiť, čo sa stalo hodné, koncov, vrátane takejto ľahkej headsetu, nebudete môcť odtrhnúť od neho. Divakta je tak úžasná, že navyše budete tiež chcieť kúpiť ďalekohľad.

Systém komponentov a pripojenia

Napriek tomu, že trh ponúka obrovské množstvo rôznych modifikácií LED systémov s diaľkovým ovládaním, všetky rovnaké typy sú zostavené z elektrických blokov. Hlavné a povinné súčasti sú rádiové riadené relé, konzola regulátora a LED systém. V závislosti od modelu môže súprava tiež obsahovať halogénovú lampu, stmievač navrhnutý tak, aby reguloval tón svetla a tak ďalej.

LED zariadenia s ovládacím panelom sú primárne automatizovaný systém. A takýto systém nemôže existovať bez špeciálneho regulátora, ktorého úlohou prijíma signály z konzoly. Samotný regulátor je elektrické relé pozostávajúce z napájania, softvéru a spínania elektrických obvodov.

Často sa všetka kontrola automatizácie vykonáva s elektro efekt alebo stenový spínač. V niektorých modeloch s ním môžete zistiť stratenú konzolu. Napájací zdroj obsahuje hlavným prvkom regulácie relé je rádiový vysielač. V závislosti od modelu je signál schopný ovplyvniť relé zo vzdialenosti od 30 do 100 metrov.

Ak je to vysoká kvalita, steny nebudú prekážkou. Svetlo môže byť vypnuté z akejkoľvek susednej izby.

Teraz nie je potrebná konzola. Koniec koncov, fialová technológia nie je inovácia. A vývojári telefonických aplikácií zlepšujú svoje projekty. Založený IR port, známa možnosť smartfónu, Vytvorené aplikácie pre riadenie technika z ich mobilu. Takže v neprítomnosti tlačidiel pre svetlo-bolesti v ruke môžete vždy používať aplikáciu na Android, nahradiť diaľkové ovládanie pre luster a zapnite svetlo cez telefón.

Po pochopení kompozitných častí by bolo pekné pochopiť princíp pripájania luster. Hlavné rozdiely v diagrame pripojenia systému LED s diaľkovým ovládaním a obyčajná lampa je prakticky nie. LED svietidlo sa tiež pripája k elektroinštalácii miestnosti, ale je vhodnejšie, keď je zapojenia vyrobené z trojitého kábla. Potom bude systém stabilný a nebude vystavený riziku požiaru.

Spínač sa pripája k apartmánu automatického počítača cez spoja. Ďalej musí byť fáza odvodená od spínača pripojená k riadiacemu relé. Nulový vodič by mal byť tiež pripojený k regulátoru pomocou spojovacej skrinky. Ďalej v pracovnom formulári stlačením spínača alebo expozície anténu signálu na anténe je elektrické relé zatvorené a otvorené. To znamená, že zapne, vypnutie svetla, zatiaľ čo zariadenie neznamená, pričom svetlo bolo zapnuté.

Tipy na výber

Ak si želáte kúpiť LED systém s diaľkovým ovládaním, musíte presne poznať rozmery miestnosti, v ktorej bude slúžiť. Ak hľadáte model vo veľkej voľnej obývacej izbe s vysokými stropmi, bezpochyby berte závesný luster s diaľkovým ovládaním. Ak je dizajn vášho hosťovskej izby vyrobený v sofistikovanom štýle, nepochybne sa zmestí na krásne krištáľové modely s farebnou hudbou.

V kabíne na príjem hostí nikdy nebude predĺžené pozadie pokojnú hudbu. Vzhľadom k tomu, priestory slušných veľkostí, odporúča sa vybrať ten luster, ktorý má vzdialený polomer konzoly.

V prípade, keď chcete pridať magické osvetlenie v škôlke, ktorého priestor nedovolí, aby si dal si vôľu, stropný luster príde na záchranu. Nízka konštrukcia montovaných stropov a skromného námestia sa kombinuje s miniatúrnymi, nadmernými časťami svetelného disku. Zostávajúce možnosti pokročilých svietidiel zostanú podľa vášho uváženia.

Ak vyberiete zdroj svetla do kancelárie, je lepšie uprednostniť prísny, ale nie horší ako krása chandelka. S touto situáciou nie je potrebné preplatiť dodatočné funkcie. Venujte pozornosť silu LED. Pre priestranné izby budú potrebovať najmenej 200 litrov. Pre malé koridory je dosť a 100.

Pravidlá umiestnenia

Na miesto, kde bude LED zariadenia umiestnené, je potrebné brať vážne a udržiavať s ohľadom na niekoľko nuansy, ktoré môže byť problém. Je dôležité si uvedomiť, že používanie halogénových žiaroviek alebo žiaroviek Vylúčené, ak používate strečové stropy. Prehrievanie z takýchto prvkov má negatívny vplyv na povlak PVC. Minimálna stropová vzdialenosť od takýchto svetelných zdrojov by mala byť 40 centimetrov.

Buďte opatrní pri nákupe osvetľovacieho zariadenia v spálni. Musíte čeliť obrovskému množstvu vynikajúcich možností. Spálňa je izba, ktorá venuje osobitnú pozornosť. Zdá sa, že je to niečo osobné a ľudia sú vhodné pre jej usporiadanie s triasným postojom. Skúste dôkladne zvážiť návrhy s takzvaným osvetlením „hviezdnej oblohy“.

Takéto LED reťazce sa vyrábajú s rovnakými funkčnými funkciami ako iné. Ale schopnosť vytvoriť hviezdny nočný model nad hlavou pridá kúzlo do vášho odpočinku. Podobná hra podľa kontrastov vytvorí dobrú náladu pred spaním. V takejto atmosfére uvoľniť oveľa pohodlnejšie. Ale ráno sa budete s najväčšou pravdepodobnosťou chcieť prebudiť v práci.

Populárne výrobcovia a recenzie Rating

Samozrejme, môžete okamžite poradiť najslávnejším značkám, ktoré už dlho urobili svoje meno na trhu. Ale takéto európske remeslá Nemecká Maytoni alebo American LED Cree určené pre príslušné normy, ktoré majú určité rozdiely od ruštiny. Ak necítite, ľúto pre fondy a čas, potom, ako by ste sa mali pozrieť na Maytoni. Technika vyrobená v Nemecku bola vždy vo výške.

Každý si želá získať kvalitu za dostupnú cenu. Preto čínske značky získavajú popularitu. Produkty slávnych čínskych značiek nie sú horšie v kvalite, pretože uplatňujú hodné komponenty vo svojich zhromaždeniach, ako aj certifikáciu ich výroby. Sme zvyknutí okamžite povedať „nie“, ak sa dozvieme, že krajina výroby je Čína.

Výrobcovia zo stredného kráľovstva sa už dlho naučili robiť kvalitné výrobky, majú tiež významné značky, ktoré môžu byť oprávnene považované za hodných konkurentov európskych výrobcov. Takže pri nákupe nestojí do lacného lacného lacného luster a nie sú preplatení pre značku, venovať pozornosť nasledujúcim výrobcom:

  • Jazzway;
  • Feron;
  • Navigátor;
  • Jamiek;
  • Gauss.

Nikto nekladá zle. Každý sa chce naučiť, ako sa na chyby iných ľudí, preto je najsilnejšia motivácia k výberu určitej značky, bezpochyby existujú recenzie od iných kupujúcich. Analyzujme niektoré z nich.Outowers OT Mayoni Predpokladá sa, že nemecké lustre sú vynikajúci štýl, vynikajúci výkon, trvanlivosť, rovnako ako teplé, absolútne bezprecedentné emisie svetla. Medzi nevýhody, všimli si vysoké náklady na zariadenia z tejto značky.

Zároveň tí, ktorí si kúpili čínske lustre Jazzway, Bezvýznamná spotreba energie, jas osvetlenia, nie horšie ako žiarovky, ako aj absencia blikania. Ale poznamenal, že stručnosť používania.Hovoriť o tovare dodanej na trh Feron, spotrebitelia sú spokojní s príjemným, jasným svetlom, pohodlným, kompaktnosťou. Prípad bol tiež oznámený, keď o rok neskôr, LED diódy prestali zapnúť a záručná služba odmietnutá prijať aplikácie.

Nakoniec, domáci zástupca Elvan. Medzi výhody používateľov prideľujú jednoduchú inštaláciu, dostupnosť podrobných pokynov, ako aj funkčné súlad s popisom zariadenia. Hovoriť o minerách ruských LED diódy, stanoviská boli rozdelené. Niektoré majú sťažnosti na blikanie svetla, iné nemajú sťažnosti.

Sledujte recenziu videa na lustre LED s ovládacím panelom v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: