LED svietidlá na batériách

  LED svietidlá na batériách sú autonómnym typom osvetlenia a používajú sa v domácich aj obchodných priestoroch. Sú nevyhnutné v kampani, často aplikujú ako dekoratívne podsvietenie, rovnako ako dočasný zdroj svetla, keď je elektrina vypnutá. Majitelia vidieckych domov Highlight Z ich pomoci z oblasti krajiny, zvýrazniť kroky a skladby, ako aj na použitie pre svetlo dizajnu krajiny.

  Tieto svietidlá sa podávajú na výmenu batérií alebo nabitých batérií.

  Vlastnosti a výhody

  LED svietidlá na batériách sú zaslúžené v osvetľovacom trhu a majú veľa pozitívnej spätnej väzby.

  Spotrebitelia sú uvedené nasledujúce výhody autonómnych modelov:

  • dlhý pracovný cyklus, ktorý sa dosiahne z dôvodu energeticky úsporných vlastností LED svietidiel, nedostatku drôtov a závislosti na celkovej sieti;
  • Trvanlivosť nástrojov je spôsobená prítomnosťou pohybu snímačov, ktorá zaisťuje zahrnutie len podľa potreby a eliminuje nútenú viachodinovú prevádzku zariadenia. Poznámky na vybavenie niektorých modelov s diaľkovým ovládaním, ktorý vám umožní nastaviť jas zariadení a oblasť osvetlenia;
  • Stabilný, bez blikajúceho efektu, svetlý prúd zabraňuje negatívnym účinkom na víziu;.
  • Veľký modelový rozsah s rôznymi možnosťami dizajnu, veľkosti a farieb, ako aj široké cenové rozpätie vám umožní vybrať si produkt pre akýkoľvek typ používania;
  • Jednoduchá montáž. Vzhľadom k absencii potreby pripojenia k elektrickej sieti môže byť zariadenie ľahko a bezpečne nainštalované na ľubovoľnom povrchu av prípade potreby rýchlo zmeniť umiestnenie jeho umiestnenia.

  Technické špecifikácie

  LED autonómne svietidlá sú charakterizované nasledujúcimi parametrami:

  • Moc. Vytvára jasu svetelného prúdu, a ako výsledok, účel modelu. V autonómnych zariadeniach sa táto hodnota pohybuje v rozsahu od 1 300 lúmenu až 2 300. Produkty s vysokou indikátorom napájania sú vybavené vylepšenou kapacitou, ktorá je schopná poskytovať dlhodobú prevádzku lampy. Svetelný tok – parameter charakterizujúci intenzitu žiarenia;
  • Uhol disperzie – hodnota charakterizovanú zvýraznenú oblasť. Pre tento parameter sú lampy rozdelené na modely a lampy s dlhým dosahom s jednotným luminiscenciou;
  • Odolnosť voči vlhkosti. LED svetelné zdroje sa často používajú v izbách s vysokou vlhkosťou – kuchyňou, kúpeľňami a kúpeľmi, ako aj pouličné osvetlenie. V takýchto podmienkach sa používajú lampy s triedou ochrany IP54;
  • Kapacita batérie. Tento parameter závisí od trvania prevádzky svietidla a výkonu zariadenia. Pre výrobky vybavené pohyblivými snímačmi, ako aj pre modely používané ako dekoratívne osvetlenie, je možné použiť prvky malého a stredného nádrže. Napríklad pre prevádzku autonómnej LED svietidla „Light Angel“ je dosť na použitie štyroch batérií typu AA.

  Zariadenia používané ako hlavné osvetlenie alebo tabuľkové lampy, ako aj modely s vysokým výkonom musia byť vybavené vážnou batériou, ktorá bude dlhodobo zabezpečiť ich plynulú prevádzku.

  Názory

  Svietidlá na batériách sú k dispozícii vo veľkom rozsahu a navzájom sa líšia na mieste používania, napájania, typu batérie, časom nepretržitej prevádzky na jednom náboji a jasnosti svetelného toku. Niekoľko skupín je možné rozlíšiť na účely a typu upevnenia.

  Závesné svietidlá sú široko používané v obchodoch, kanceláriách, obytných a obchodných priestoroch a sú vyrábané v rôznych farebných teplotách. Pre kancelárske modely je zvolené chladné alebo neutrálne svetlo, vhodný pre dom. Modely majú malú hmotnosť, takže môžu byť inštalované na sadrokartónovej doske a zavesené stropy.

  Nástenné modely sa používajú v apartmánoch a vidieckych domoch, majú malú hmotnosť a pohodlný typ upevnenia vo forme suchý zips alebo držiak. Často používané ako fasádne osvetlenie a vyrobené vo veľkej farebnej palete.

  Vďaka všestrannosti svietidiel môžu byť steny varianty použité ako strop, ale to sa vzťahuje na modely, ktoré majú geometrické tvary – okrúhle alebo štvorcové výrobky. Svietidlá vyrobené vo forme sviečky, horáka alebo iného sémantického obrazu sú určené len na umiestnenie na stenu.

  Tento typ spotrebičov sa často používa ako nočné svetlo pre deti a vykonáva sa vo forme báječných hrdinov, hviezd, mesiaca a iných detí tém. S veľkým jasom diód, tento typ svietidiel môže byť použitý ako hlavné osvetlenie.

  Svietidlá na ploche sa používajú vo forme nočného svetla alebo stola lampy v byte, možno použiť ako pracovné svetlo v kancelárii, a tiež nepostrádateľné ako núdzové osvetľovacie zariadenie, keď je elektrina odpojená. Pohodlie modelov desktopov, okrem jednotného osvetlenia a pohodlného jasu, je schopnosť presunúť zariadenie na ľubovoľnú časť miestnosti. Toto je nesporná výhoda oproti káblovým a stropným svetlom.

  Svietidlá nábytku sa používajú ako dekoratívne osvetlenie v skrinových modeloch, vyrobené v širokej farebnej schéme plafónov a šošoviek a majú malú hmotnosť. Často sú diódové lampy vybavené hudbou, riadenie sa vykonáva pomocou diaľkového ovládania. Práca z prsta batérií typu AAS, ktoré sú ľahko vymenené a majú nízku cenu.

  Ulica LED svietidlá sú charakterizované zvýšenou pevnosťou, ako aj odolnosťou voči vlhkosti a kvapky teploty. Modely používané ako hlavné osvetlenie ulice majú väčšiu energiu a závodnú batériu. Môže byť ovládané oboje pomocou diaľkového ovládača a pomocou snímača pohybu.

  Populárne modely

  Najobľúbenejšie a distribuované sú nasledujúce modely.

  „Ľahký anjel“

  Produkt odolný voči vlhkosti s pohybovým senzorom používaným v domácich a ulicových podmienkach a je najlepšou voľbou z hľadiska pomeru cien a kvality. Zdroj modelu je najmenej desať tisíc hodín práce.

  Sedem LED diódy sú zabudované do puzdra, svieti 360 stupňov priestoru, čo umožňuje, aby sa produkt používal v interiéri aj ako pouličné osvetlenie. Typ upevnenia je ľahký anjelový model univerzálny – zariadenie môže byť namontované v nábytku, ktoré sa nachádza na stene alebo leží na stole.

  Lampa pracuje z batérií typu AA, má snímač fotografií a snímač pohybu, keď je puzdro spustené smerom k pohybujúcemu objektu a nakloní sa v požadovanom smere o 90 stupňov. To vám umožní poskytnúť svetlé smerové osvetlenie do 55 sekúnd.

  Hmotnosť výrobku je 160 gramov s rozmermi 12x13x16 cm, rozsah žiara je päť metrov, upevňovacie prvky sa vykonávajú pomocou lepkavej pásky buď slučkou.

  „Spot na Ultra“

  Toto je kompaktný model s rozmermi 6,7×7,8×1,1 cm, ktorý vám umožní nainštalovať na ľubovoľný povrch pomocou obojsmernej pásky alebo na poličku. Operácie snímača infračerveného pohybu na vyžarovanom tepelnom objekte a 0,5 W dióda je celkom dobre osvetlená miestnosťou.

  Zariadenie pracuje z troch prvok Mizinechiki AAA a má časovač, ktorý vypne LED po 20 sekundách. K dispozícii je lampa 900 rubľov;

  „Leto Mini MT 5091“

  Tento model má tri režimy prevádzky.

  1. Práca v prvom režime lampy sa automaticky rozsvieti so zlým osvetľovaním okolitého priestoru. Nabíjanie batérií je dosť až 4 mesiace. Zariadenie používa tri prvky AAA, ktoré sa dajú ľahko nahradiť. Ak to chcete urobiť, otočte odnímateľný bočný kryt, vyberte panel a získajte použité položky.
  2. S druhým režimom sa prístroj otočí na snímač pohybu nakonfigurovaný na rozpoznávanie objektu do polomeru piatich metrov.
  3. Tretí režim je nútený zapínanie LED, ktorý sa vykonáva dvojitým stlačením tlačidla. Kapacita produktu je ekvivalentná 20 W žiaroviek, ktorá je dostatočná na preskúmanie priestoru v čase temného času. Cena výrobku je 1500 rubľov.

  Vďaka Nano-technológiám a modernému vývoju v oblasti osvetlenia, LED bezdrôtové svetlá na batériách veľmi rýchlo získali popularitu na trhu osvetlenia.

  Zvyšujú pohodlné ľudské podmienky, výrazne šetria elektrinu, odchyľujú sa v prípadoch dočasného odpojenia elektriny, sa aktívne zapájajú do dekoratívneho dizajnu interiérov a krajiny, majú videnie, majú moderný vzhľad a sú absolútne bezpečné. Produkty sú k dispozícii vo veľkom druhu modelov a v širokom rozsahu cenových, čo vám umožňuje vybrať lampu pre každú chuť a peňaženku.

  Pozrite si ďalšie video Podrobný prehľad o niekoľkých typoch LED svietidiel na batériách

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: